Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Простите, а как народ сказал Зе, что хочет инагурацию именно 19 мая?

Да проголосують они 19.
Зассут переносить
Еще и  подмахивать будут
   
Анекдот вспомнился.., вместо американцы ставим - ЗЕ, вместо испанцы - ВР. :D


"Испанцы: (помехи на заднем фоне) … говорит А-853, пожалуйста, поверните на 15 градусов на юг, во избежание столкновения с нами. Вы движетесь прямо на нас, расстояние 25 морских миль.

Американцы: (помехи на заднем фоне) …советуем вам повернуть на 15 градусов на север, чтобы избежать столкновения с нами.

Испанцы: Ответ отрицательный. Повторяем, поверните на 15 градусов на юг во
избежание столкновения.

Американцы (другой голос): С вами говорит капитан корабля Соединенных Штатов Америки. Поверните на 15 градусов на север во избежание столкновения.

Испанцы: Мы не считаем ваше предложение ни возможным, ни адекватным, советуем вам повернуть на 15 градусов на юг, чтобы не врезаться в нас.

Американцы (на повышенных тонах): С ВАМИ ГОВОРИТ КАПИТАН РИЧАРД ДЖЕЙМС ХОВАРД, КОМАНДУЮЩИЙ АВИАНОСЦА USS LINCOLN, ВОЕННО-МОРСКОГО ФЛОТА СОЕДИНЕННЫХ ШТАТОВ АМЕРИКИ, ВТОРОГО ПО ВЕЛИЧИТЕ ВОЕННОГО КОРАБЛЯ АМЕРИКАНСКОГО ФЛОТА. НАС СОПРОВОЖДАЮТ 2 КРЕЙСЕРА, 6 ИСТРЕБИТЕЛЕЙ, 4 ПОДВОДНЫЕ ЛОДКИ И МНОГОЧИСЛЕННЫЕ КОРАБЛИ ПОДДЕРЖКИ. Я ВАМ НЕ "СОВЕТУЮ", Я "ПРИКАЗЫВАЮ" ИЗМЕНИТЬ ВАШ КУРС НА 15 ГРАДУСОВ НА СЕВЕР. В ПРОТИВНОМ СЛУЧАЕ МЫ БУДЕМ ВЫНУЖДЕНЫ ПРИНЯТЬ НЕОБХОДИМЫЕ МЕРЫ ДЛЯ ОБЕСПЕЧЕНИЯ БЕЗОПАСНОСТИ НАШЕГО КОРАБЛЯ. ПОЖАЛУЙСТА, НЕМЕДЛЕННО УБЕРИТЕСЬ С НАШЕГО КУРСА!!!!

Испанцы:: С вами говорит Хуан Мануэль Салас Алкантара. Нас 2 человек. Нас сопровождают наш пес, ужин, 2 бутылки пива и канарейка, которая сейчас спит. Нас поддерживают радиостанция "Cadena Dial de La Coruna" и канал 106 " Экстремальные ситуации в море". Мы не собираемся никуда сворачивать, учитывая, что мы находимся на суше и являемся маяком А-853 пролива Финистерра Галицийского побережья Испании. Мы не имеем ни малейшего понятия, какое место по величине мы занимаем среди испанских маяков. Можете принять все еб…ные меры, какие вы считаете необходимыми и сделать все что угодно для обеспечения безопасности вашего еб..го корабля, который разобьется вдребезги об скалы. Поэтому еще раз настоятельно рекомендуем вам
сделать наиболее осмысленную вещь: изменить ваш курс на 15 градусов на юг во избежания столкновения.

Американцы: Ok, принято, спасибо."©
:lol:
   
Показати зображення...
25% тихенько сидять і зневажають  73% стрибаючих альтернативно розвинутих )
А есть ли где-то запись?  Я б очень хотела послушать его выступление. Когда это было - я была молодюсенькой девочкой. Был рабочий день, я слушала заседание по радио на работе, бегая туда-сюда по заводу. Хочу послушать это еще, теперь.
   
іпать ти розумововідсталий.
дата погоджена між парламентом і новообраним...
погоджена.
ВОНО не погоджувало.
ВОНО диктувало умови.
процес ПОГОДЖЕННЯ - ПЕРЕГОВОРНИЙ ПРОЦЕС у результаті якого досягнуто ДОМОВЛЕНІСТЬ...
Домомвленості тобто ПОГОДЖЕННЯ досгнуто НЕ БУЛО  :D

п.с. ти повний дайн зрештою як і увесь електорат ЗЕ :(

Хамство - це ознака відсутності доказів.
Ще раз для "розумоворозвинутих":
Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради за погодженням з новообраним Президентом України визначаються рішенням Верховної Ради.

Конструкція "за погодженням з" означає, що Рада повинна погодити дату і час з новообраним Президентом України.
Ніякий переговорний процес тут не передбачено - Рада пропонує дату, а новообраний Президент України або погоджує її або ні. В останньому випадку Рада має запропонувати іншу дату.
Погоджувати можна різними способами, у т.ч. й шляхом проведення переговорного процесу. Але це - не єдиний шлях, а який обрати - це виключно справа того, з ким щось має бути погоджено.
Якщо ти намагаєшся з цим посперечатися, то спочатку поясни аналогічну фразу з Конституції:
Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим призначається на посаду та звільняється з посади Верховною Радою Автономної Республіки Крим за погодженням із Президентом України.
І я можу тобі ще з десяток аналогічних фраз насмикати із законів, постанов, указів тощо.
Хоча будь-яка нормальна людина, яка хоч якийсь стосунок до документообігу мала, знає цю конструкцію й нічого їй пояснювати або доводити не треба.

ЗІ. Проблема у тому, що наші депутати не розуміють, ЩО вони приймають. Ось у цьому випадку прийняли явну дурню, коли новообраного Президента зробили вище за ВР.
   
дитячий садок...
пряме порушення закону - це ваша особиста трактовка через ваше особисте розуміння слова "погодження"
у вашому розумінні це означає, що рада має погодитись з рішенням зелі, ще у чиємусь розумінні це означає, що зеля має погодитись з рішенням ради
особисто мені друге видається більш ймовірним через критичні наслідки непогодження для зелі і ніякі наслідки непогодження для ради
Слово "погодження" може мати різні значення. У данному випадку я спираюсь на фразу з Регламенту. Прочитайте її ще раз й дайте хоча б собі відповідь на просте питання:
Рада має щось погодити з новообраним Президентом чи
новообраний Президент має щось погодити з Радою?
Я Вам навіть підказку дав ;)

Цитувати
приклад
ви з начальником маєте прийняти узгоджене рішення щодо важливої проблеми хто з вас дурень
якщо ви не погодитесь з начальником - то втратите роботу, якщо начальник не погодиться з вами - то він нічого крім вас не втратить
отже оскільки втрачаєте ви, то узгоджене означає вам погодитись, що "ти начальник - я дурак"
так зрозуміло?
якщо зеля не погодиться то зеля втрачає роботу, бо тут рада виступає у якості начальника
Ви пересмикнули. Якщо брати за основу Ваш приклад, то мова має йти про те, що
ви маєте прийняти рішення щодо важливої проблеми хто з вас дурень, але за погодженням з начальником.
Ви можете що завгодно робити, але начальник погодить лише те рішення, яке буде вважати правильним.
Ваша справа - це лише пропонувати йому різні варіанти.
Ось так й у нашому випадку: ВР може лише пропонувати дати, а погоджує її новообраний през (начальник).

Цитувати
якщо жодна постанова не набере більшості - якому закону це суперечить?
якщо у цьому випадку особисто парубій призначить будь-яку дату до 3 червня - то це він виконає пряму вимогу закона
якщо зеля не прийде у назначений день кенгуруватись - він втрачає булаву, а рада у шоколаді, і цілком законно
от і думай.те, хто з ким має погоджуватись
або хто кого купувати
Я вже відповідав на це: рішення Голови ВР - це не рішення Ради, а я весь час кажу саме про рішення Ради.



Останнє редагування: 13 травня 2019 02:00:27 від skiff
   
скіфф, досити скиглити що дитинку ображають, булаву не дають
бяки у вр сидять, нехай зробить їм козу і скаже "я з вами не граюсь"
може навіть забрати свої пасочки і піти до свого пісочника
   
приклад
ви з начальником маєте прийняти узгоджене рішення щодо важливої проблеми хто з вас дурень
якщо ви не погодитесь з начальником - то втратите роботу, якщо начальник не погодиться з вами - то він нічого крім вас не втратить
отже оскільки втрачаєте ви, то узгоджене означає вам погодитись, що "ти начальник - я дурак"
так зрозуміло?
якщо зеля не погодиться то зеля втрачає роботу, бо тут рада виступає у якості начальника
------------
Ви пересмикнули. Якщо брати за основу Ваш приклад, то мова має йти про те, що
ви маєте прийняти рішення щодо важливої проблеми хто з вас дурень, але за погодженням з начальником.
Ви можете що завгодно робити, але начальник погодить лише те рішення, яке буде вважати правильним.
Ваша справа - це лише пропонувати йому різні варіанти.
Ось так й у нашому випадку: ВР може лише пропонувати дати, а погоджує її новообраний през (начальник).
ні
у якості начальника якраз рада
нагадаю, що в нас парламентсько-президентська республіка
але якщо зеля топне ніжкою і зарепетує що він най-най-найголовніший начальник - то може й допоможе
купіть йому в дитячому світі барабана і шаблю, має допомогти
   
Да проголосують они 19.
Зассут переносить
Еще и  подмахивать будут

20-21
   
Я б на місці ВР призначив інавгурацію на 1 червня в суботу  :D
   
ні
у якості начальника якраз рада
нагадаю, що в нас парламентсько-президентська республіка
але якщо зеля топне ніжкою і зарепетує що він най-най-найголовніший начальник - то може й допоможе
купіть йому в дитячому світі барабана і шаблю, має допомогти

Ваша (як й багатьох) проблема у тому, що Ви видаєте бажане за дійсне.
Так, республіка парламентсько-президентська, але закони приймають довбні, які не розуміють, ЩО там написано.
Ну, знайдіть десь таку дурню, що начальник може щось зробити виключно за погодженням зі своїм підлеглим.
Потім поговоримо для кого потрібні дитячий барабан і шабля.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія