Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Інституті хімії НАН України виготовляли алкоголь "відомих брендів" - прокуратура :-B

Брехня.
Будь який алкоменагер не першоі мережі вміє навіть простою содою чи гліцириновим тестом перевірити  чи то шмурдяк чи вино. Є десяток досить простих способів відрізнити спиртові напоі від вина.

Поліграфія контрафакту від оригіналу теж відрізняється.
В вина від пляшки поліграфііі і самого вина в сотні раз більше відмінностей ніж в ста  баксів з банку і з принтера.

відрізниш мій Бейлі від орігінальго
дам десятку :)

.
   
100%


різниці нема.
графи і спортсмени платять за етикетку, за бренд.
жінка робить Baileys на кухні, за півціни
навіть краще, експериментує.
замість віскі - 10 річний ром з Тринідада... :)

/

Угу.

Те саме і з багатьма іншими речами. Той же Роллекс за півляма баксів, якого власник тримає в сейфі  :). Від китайського за $100 може відрізнити лише спеціаліст.

Аналогічно з діамантами.

Все ДУЖЕ ДОРОГЕ як правило ціна імені бренду, а не самого виробу.
   
Ох вже ті хіміки.
Як не наркота то бухло.
"дурна розумна голова рукам спокою не дає"
"а уміщє то, уміщє куда дєвать?"(с)
   
Ну, то мажте попу зеленкою, як пневмонія. А то хімікі вам антіеботікі розробляють. А рослинкі сюркайте сечою зеленого віслюка. Це дуже корисно, не те, що агрікалче кемістрі, що теж від хіміків йде.
   
В мене є приятель, шотландець. Привіз мені в подарунок справжній скотч, в простій банці. Прямо з гуральні в Шотландії. В нього сестра тримає цей бізнес.

Розповів багато цікавого. Я просив в нього рецепт виготовлення справжнього скотчу. Він спочатку пообіцяв, але пізніше з вибаченнями м‘яко відмовив - це не його інформація/таємниця, розповсюдувати не має права. Там в Щотландії економіка в значній мірі сидить на експорті скотчу і маса малих фірм гонить той скотч. За строгими стандартами. А потім все це збирається і випускається під відомими брендами.

Так от, як стверджує мій приятель, ціна ЛІТРА скотчу при налагодженому масовому виробництві на виході складає приблизно 30 центів. Тобто, сама пляшка для віскі/скотчу коштує значно дорожче, ніж вміст. А кінцева АСТРОНОМІЧНА ціна (в порівнянні із первісною вартістю) то є вже всякі акцизи, податки і трохи профіту посередникам на перепродажах.

   
замість віскі - 10 річний ром з Тринідада...

І чим вона ром псує?
Згущьонокою?
))
Чи вершки все таки з ірландіі

І для чого то Baileys називати?

Ром і віскі
Ппц як схоже.
))
   
І чим вона ром псує?
Згущьонокою?
))
Чи вершки все таки з ірландіі

І для чого то Baileys називати?

Ром і віскі
Ппц як схоже.
))

Коли роблять «коньяк» розвівши у ванні в найдешевшому спирті, а то і в ядовитому, кілька ложок підсмаленого цукру - то одна справа. Хоч такого в Україні також вистачає.

Інша справа, що оригінальні виробники спиртного в більшості випадків отримуть профіт в тисячі відсотків, тобто нереально задирають ціни, в порівнянні із собівартістю. Особливо таких примітивних напоїв як горілка.

Тому в багатьох виникає спокуса ПОВТОРИТИ ту технологію, втпускати ТЕ САМЕ, але продавати вже трохи чи і значно дешевше. Однаково мають гігантський профіт. Продукт практично такий же як і оригінал.


Зрозуміло, що це незаконно з багатьох точок зору. Тут же мова про якість.
   
І чим вона ром псує?
Згущьонокою?
))
Чи вершки все таки з ірландіі

І для чого то Baileys називати?

Ром і віскі
Ппц як схоже.
))

називай як хочеш :)

але мій крім

мням, мням......   :)

/
   
Інша справа, що оригінальні виробники спиртного в більшості випадків отримуть профіт в тисячі відсотків, тобто нереально задирають ціни, в порівнянні із собівартістю. Особливо таких примітивних напоїв як горілка.
Левова частка в ціні горілки в магазині - акциз та накрутка  мережі.
З заводу 0,5 літра  "немирівської" коштує 50 гривень.
   
В мене є приятель, шотландець. Привіз мені в подарунок справжній скотч, в простій банці. Прямо з гуральні в Шотландії. В нього сестра тримає цей бізнес.

Розповів багато цікавого. Я просив в нього рецепт виготовлення справжнього скотчу. Він спочатку пообіцяв, але пізніше з вибаченнями м‘яко відмовив - це не його інформація/таємниця, розповсюдувати не має права. Там в Щотландії економіка в значній мірі сидить на експорті скотчу і маса малих фірм гонить той скотч. За строгими стандартами. А потім все це збирається і випускається під відомими брендами.

Так от, як стверджує мій приятель, ціна ЛІТРА скотчу при налагодженому масовому виробництві на виході складає приблизно 30 центів. Тобто, сама пляшка для віскі/скотчу коштує значно дорожче, ніж вміст. А кінцева АСТРОНОМІЧНА ціна (в порівнянні із первісною вартістю) то є вже всякі акцизи, податки і трохи профіту посередникам на перепродажах.
щось маловато 30 центів... навіть якщо вода джерельна на щшару  ..електрика з міні ГЕС , ...млин саій...ячмінь коштує... його там обробляти прогрівати перегортати,  робіьникам ЗПлатня...  вогонь....А ще ж ??? то собівартість не витримпного, в 5, тим паче 12 років дорожче тож відкладений на час.прибуток, а діжки спєц пісець, їх окурюють майстри.   Особливо на невеликих курнях, яких багато. В Україні вже роблять віскі, переймали досвід в Шотландії.  А оте в Тетрапаках танунах, он як травонулися було в Туреччтні, зза того що тора була брудна зпід метилу, ракія стала повільною отрутою
   
Коли роблять «коньяк» розвівши у ванні в найдешевшому спирті, а то і в ядовитому, кілька ложок підсмаленого цукру - то одна справа. Хоч такого в Україні також вистачає.

Інша справа, що оригінальні виробники спиртного в більшості випадків отримуть профіт в тисячі відсотків, тобто нереально задирають ціни, в порівнянні із собівартістю. Особливо таких примітивних напоїв як горілка.

Тому в багатьох виникає спокуса ПОВТОРИТИ ту технологію, втпускати ТЕ САМЕ, але продавати вже трохи чи і значно дешевше. Однаково мають гігантський профіт. Продукт практично такий же як і оригінал.


Зрозуміло, що це незаконно з багатьох точок зору. Тут же мова про якість.
Я відвідав пять заводів з  волі і любязності  ПерноРікар.
Від ереванського коньячного до шкотів.
Обіздив два десятки  заводів Украіни  Молдови і Грузіі.

Скільки коштує витримати 18років Чівас наприклад? Просто витримати в правильній температурі і І скільки він втрачає градусів за той час і до розливу.

Будете в Одесі завітайте на шустов.
Щоб уяву мати. Наскільки це витратно.

Бочка на мартель по памяті 2к євро коштує. Спецсорт дуба. Кожне дерево з біркою. І бочка та одноразова. Йде в переробку. 2000є/150літрів це 12.5 за літр тільки на бочку йде.
30центів то навііть літр  води очистити не вистачить))
Тим паче дистиляція там як не мідна руда то ще якась хрєнь.

Понти?
Хз

Пийте бейліс з самогону.
Теж норм))
   
Я не надто по антіеботікам. Захищався по антігіпертензівним. Мені то досить близьким стало. Та, варемо все, за що башляють. Понятно, без уголовщини. Чітаю статті, а оцей фрагмент мій. Я його сам робив, а це антігрібкове.
   
+===========================================================================+
Якраз я - хімік.
ну тоді ти попав :weep:
   
Хто пив спирт ХЧ?
то треба розводити. Чістий - опалює. А ще сушать спірт тройним азеотропом з бензолом. Реакціям не заважає, а для людини то смерть. Гірше денатурату.
   
Какая то херня.
Химики наркоту должны делать..
Самогон  это уровень сторожей или уборщиц..
   
Ми сміемося, як пьемо пиво: спирт - розчінник, нормальна людина розчінники пити не стане.
   
Какая то херня.
Химики наркоту должны делать..
Самогон  это уровень сторожей или уборщиц..
ліньки.
   
Навіщо варити наркоту, що караеться, на пріклад, на дві штукі баксів як можно офіцийно зварити суспільно корисний білдінгблок на туж суму до якогось антігеморою?
   
Наркота, що варіти, що потребляти- шлях в один бік. Люди того не роблять.
   
то треба розводити. Чістий - опалює. А ще сушать спірт тройним азеотропом з бензолом. Реакціям не заважає, а для людини то смерть. Гірше денатурату.

 Бензольний спирт п'ють.
 "Розводять"(розмішують!) водою і п'ють таку собі білувату рідину.
 Сам бачив.
 А ХЧ тре розвести "Єсєнтуками" і залишити на пару діб.
 П'ється майже як "Єсентуки". ;)
   
Купили колись 5 л ісьтівного спирту. В чувака була полинь гарна Кримська, великій кульок. Настоялі, перегнали, на обладнанні, що хіміі не бачіло. Ну, прікольний вийшов абсент. Та то моторошно, дорого, то не для споживача, то для себе. Наркотичну дію туйону перебільшують, одне можу сказати, то не наркота. Ну раз побавилися і все. Роботи достатньо багато.
Про туйон багато спорів. Абсент був заборонений у Франції (батьківщині абсента) на початку 20-го століття, через повальний алкоголізм пролетаріїв, злий жарт зіграли 50%, що швидко "вирубали" клієнта, а тут ще й WW1+ ще й Америка сухий закон ввела. Зараз тільки чехи розливають.
   
В даному випадку проблема лише в юридичній площині - підробляють розкручений бренд.
не тільки, вони використовували обладнання, що належить державі - а це зловживання службовим становищем. От коли спіймали продавця в магазині, що майнив на ноутах така ж ситуація була.
   
На електростанції валюту майнять, а чим Інститут хімії гірше?
   
Как тебе такое, Илон Маск?
На трьох :) Меньше півмільона???  :weep: Краще б цукерки рошен підробляли  :weep:
   
Дивно, що маючи лабу з обладнанням спромоглись лише спирт бодяжити, та ще й попались. Двієчники-невдахи.
   
Як комусь треба рецепт абсенту, надам безкоштовно. Опробірований. Дурня рідкісна, та прікольно гірка.
Абсент - это зерновой спирт швейцарского происхождения, который производится путем мацерации трав и специй, наиболее важными из которых являются фенхель, анис и полынь.
Первые два придают абсенту характерный лакричный вкус, в то время как полынь придает горький привкус и является источником знаменитой загадочности абсента и нефритово-зеленого оттенка.

В США абсент регулируется Управлением по контролю за продуктами и лекарствами (FDA), и причина, по которой он был запрещен так долго, связана с одним конкретным ингредиентом.
Абсент содержит туйон, химическое вещество, которое содержится в нескольких съедобных растениях, включая эстрагон, шалфей и полынь.
https://www.mic.com/p/what-is-absinthe-why-was-it-banned-for-100-years-a-mystery-as-murky-as-the-alcohol-itself-16222911

Туйон – это вещество природное. Он содержится и в соке пижмы, и в туе (не случайно они и по запаху похожи), но особенно высока его концентрация в полыни горькой – вышеупомянутой “артемизии абсинтиум”. Именно при возгонке полыни получается бурое маслянистое вещество, которое на сто граммов содержит до 400 миллиграммов туйона.
Затем этот экстракт смешивается с массой других компонентов, однако, количество миллиграммов туйона на сто граммов исходной эссенции остается решающим фактором “действенности”, цены и запретности абсента.
Так, согласно европейским нормам, на сто граммов исходной эссенции – а при разведении, на литр спирта – должно приходиться не более десяти миллиграммов туйона.
Туйон обладает довольно сильным галлюциногенным действием.
Правильный абсент имеет крепость 70-75 градусов.
http://www.absintheclub.ru/thujone
   
Дивно, що маючи лабу з обладнанням спромоглись лише спирт бодяжити, та ще й попались. Двієчники-невдахи.
подумали, що можна пропетляти і не відстьогувати. оно повний інтернет фальсифікату і підробок відомих марок відкрито продають.
   
Ми сміемося, як пьемо пиво: спирт - розчінник, нормальна людина розчінники пити не стане.

А пиво - це жіночі гормони...  :-)o
   
В мене є приятель, шотландець. Привіз мені в подарунок справжній скотч, в простій банці. Прямо з гуральні в Шотландії. В нього сестра тримає цей бізнес.

Розповів багато цікавого. Я просив в нього рецепт виготовлення справжнього скотчу. Він спочатку пообіцяв, але пізніше з вибаченнями м‘яко відмовив - це не його інформація/таємниця, розповсюдувати не має права. Там в Щотландії економіка в значній мірі сидить на експорті скотчу і маса малих фірм гонить той скотч. За строгими стандартами. А потім все це збирається і випускається під відомими брендами.

Так от, як стверджує мій приятель, ціна ЛІТРА скотчу при налагодженому масовому виробництві на виході складає приблизно 30 центів. Тобто, сама пляшка для віскі/скотчу коштує значно дорожче, ніж вміст. А кінцева АСТРОНОМІЧНА ціна (в порівнянні із первісною вартістю) то є вже всякі акцизи, податки і трохи профіту посередникам на перепродажах.
Самое интересное, что виски в принципе зерновой самогон выдержанный в дубовых бочках, хотя можно особо не замарачиваться с выдержкой, всё равно выпьют. На Дискаери был даже цикл программ "Самогонщики", рассказывал о американских самогонщиках, так в США это такой себе небольшой подпольный бизнес, в основном в американской глубинке. Да и вообще прикольно смотреть, как они свои винокурни прячут в лесах и как потом барыжат продуктом.  ;)
   
А пиво - це жіночі гормони...  :-)o
ну, то може тому такій добрий і не пізжу вас, зеуйобків, сокірою. Жиночі гормони діють. Інколи - пиво, трохі сухого вина, зовсім рідко - бокал коніни. А водяру вже не згадаю, коли вживав. Хочя, той абсент саморобний, крепкіший буде за водяру.
   
https://youtu.be/yUU2u6UL6wQ
Наука...

Також іноді дивлюсь його
Цікаво
Але віскі за 20 хвилин - хня повна
   
Бензольний спирт п'ють.
 "Розводять"(розмішують!) водою і п'ють таку собі білувату рідину.
 Сам бачив.
 А ХЧ тре розвести "Єсєнтуками" і залишити на пару діб.
 П'ється майже як "Єсентуки". ;)
а оце, Топа, алкашня розведе ХЧ аж Есентуками, і чекати цилих  два дні стане. Ахотна вірю.
   
щось маловато 30 центів... навіть якщо вода джерельна на щшару  ..електрика з міні ГЕС , ...млин саій...ячмінь коштує... його там обробляти прогрівати перегортати,  робіьникам ЗПлатня...  вогонь....А ще ж ??? то собівартість не витримпного, в 5, тим паче 12 років дорожче тож відкладений на час.прибуток, а діжки спєц пісець, їх окурюють майстри.   Особливо на невеликих курнях, яких багато. В Україні вже роблять віскі, переймали досвід в Шотландії.  А оте в Тетрапаках танунах, он як травонулися було в Туреччтні, зза того що тора була брудна зпід метилу, ракія стала повільною отрутою
Это потомучто там пенни ,а центы считаются раритетом.
   
"Згідно з матеріалами слідства, у період з серпня 2020 по лютий 2021 року учасники організованої групи, будучи службовими особами ДП "Дослідне виробництво Інституту хімії високомолекулярних сполук" НАН України, та використовуючи приміщення держпідприємства та спеціальне обладнання, організували незаконне виробництво алкогольних напоїв з метою їх подальшого збуту під виглядом відомих брендів".

Деталі: У прокуратурі вказують, що зловмисники незаконно виготовили понад 5300 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв та отримали прибуток на понад 1,3 млн гривень.

За цим фактом повідомлено про підозру трьом особам.

------------------

науковці бля
Думаете в других институтах НАНУ профессура занимается чем-то принципиально иным?
Зря.
Еще хорошо, что они фен там не варили. Хотя кто знает?
   
Думаете в других институтах НАНУ профессура занимается чем-то принципиально иным?
Зря.
Еще хорошо, что они фен там не варили. Хотя кто знает?
помічав, десь раз на два рокі піздюкі, студенти старших курсів або аспіранти то почінають, недоноскі. Нормальна людина тим  не займеться.
   
А ще мене вибішує страшенно словосполучення "інстітут хіміі". Хімій штук з тридцать. І всі вони ворогують одне з іньшим за не частимі виключеннями. "Інстітут хіміі", то щось на кшталт церкви свідків непорочного зачяття.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія