Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це не моя країна :X

Це не моя країна  :X

Ви - хахли.
Це не моя країна.
Ви мені такі ж чужі, як і кацапня.
Навіть огидніші, бо вважав вас співгромадянами, майже родиною, кому міг тут на місці, намагався допомогти, як міг.

Відтепер, я ваш ворог. Не вважаю хахлів українцями!
   
Re: Це не моя країна  :X

Хахлі - это откровенное оскорбление.
   
Re: Це не моя країна  :X

возвращайся и борись...
делай партию и в раду.
   
Re: Це не моя країна  :X

квііііііі свинарчууків мені поверніть))) сам змамчурив від свинарчуків а нам зичиш свинарчуків)))) ллогіка свинарчука))
ти дезертирував з України і  вратив найменше моралне право щось нам закидать. ти мамчур (td)
   
Re: Це не моя країна  :X

Хахлі - это откровенное оскорбление.

Хахли, - істоти українського походження, переважно продажні кацапоізикі або тупі селюки без почуття власної гідності.
   
Re: Це не моя країна  :X

Ви - хахли.
Це не моя країна.
Ви мені такі ж чужі, як і кацапня.
Навіть огидніші, бо вважав вас співгромадянами, майже родиною, кому міг тут на місці, намагався допомогти, як міг.

Відтепер, я ваш ворог. Не вважаю хахлів українцями!

Діяспорити зривають маски.
   
Re: Це не моя країна  :X

Повертайся на Батьківщину і агітуй бидло безпринципне... Інакше - катись к фуям...
   
Re: Це не моя країна  :X

вот он голос настоящего украинского национализма, «вы хахлы». и почему я не удивлён  :K
   
Re: Це не моя країна  :X

звісно що не твоя ))) ти з неї дезертирував )) то ж закрийй свій писок і  не кувікай)) синарчук-невдаха)))
   
Re: Це не моя країна  :X

Діяспорити зривають маски.

Я ніколи не вдягав масок і завжди був Українцем.
Хоч і без шароварів та хахлізму.
   
Re: Це не моя країна  :X

звісно що не твоя ))) ти з неї дезертирував )) то ж закрийй свій писок і  не кувікай)) синарчук-невдаха)))

Не квакай кацапе, ти мені до одного місця
   
Re: Це не моя країна  :X

Я ніколи не вдягав масок і завжди був Українцем.
Хоч і без шароварів та хахлізму.

дезертир ти а не уукрахнець. економічний дезертир))) економічний зрадник. то ж заткнись і не варнякай. нне відсвічуй
   
Re: Це не моя країна  :X

Я ніколи не вдягав масок і завжди був Українцем.
Хоч і без шароварів та хахлізму.

І втік від українців?
   
Re: Це не моя країна  :X

Не квакай кацапе, ти мені до одного місця

кацап твого батька син. дезертире. ти такий же українець як владислав каськів)))чи вітя інукович)))) втік від свинарчуків і нас заклика  лизати їм дупи)))
   
Re: Це не моя країна  :X

Повертайся на Батьківщину і агітуй бидло безпринципне... Інакше - катись к фуям...

Немає чого мені робити більше...
К куям так куям, і вам туди ж.
Домовилися
   
Re: Це не моя країна  :X

Ось бачте куме - але вам легше - ви у цивілізації вже давно, а я все життя прожив у не своїй країні, і тільки у 2005-6, та 2014-19 - у більш подібній до своєї!!!
   
Re: Це не моя країна  :X

Та хоч лусніть, прихильники певної політсили зрадники власної країни
   
Re: Це не моя країна  :X

Немає чого мені робити більше...
К куям так куям, і вам туди ж.
Домовилися

а до цього чому ти  звідси втік?))) ти зрадник і лицемір (td)
   
Re: Це не моя країна  :X

Та хоч лусніть, прихильники певної політсили зрадники власної країни

ну ми в Україні а ти десяток років якк її зрадив))) економічне сцикло :gigi:
   
Re: Це не моя країна  :X

Ось бачте куме - але вам легше - ви у цивілізації вже давно, а я все життя прожив у не своїй країні, і тільки у 2005-6, та 2014-19 - у більш подібній до своєї!!!

Я не кум і кумів не маю

Але Вам  :-B
   
Re: Це не моя країна  :X

Моя хата з краю. Какой эталонный эмиг.
   
Re: Це не моя країна  :X

Та хоч лусніть, прихильники певної політсили зрадники власної країни

Тут хтось порахував - прихильники певної політсили лише 13 мільйонів. Так що не усі далеко!!!
   
Re: Це не моя країна  :X

ти сцикливий каваок лаайна який втік з України за довгим рубьлом))) і вчить нас ззакордону як батьківщину любити))) цее шизофренія)))
   
Re: Це не моя країна  :X

То есть, отказался от своего народа?
   
Re: Це не моя країна  :X

Я не кум і кумів не маю

Але Вам  :-B
Звичайно, це лише напівцитата з анекдотів.   :(  Але що поробиш, я себе відчуваю дурнем, бо треба було займатися питаннями еміграції, а я все сподівався, що народ перевиховається. розвинеться... А так і уся молодість пройшла.  :(
   
Re: Це не моя країна  :X

Та хоч лусніть, прихильники певної політсили зрадники власної країни

А Порошенко, который поздравил Зе , тоже предатель?
   
Re: Це не моя країна  :X

Просто дурні. Але не факт що втрачені
   
Re: Це не моя країна  :X

фриландер, зараз ти собі здаєшся сміливим та об'єктивним. Але потім тобі буде соромно за те що ти тут випулів в своїх співгромадян. Притуши різкість. Тобі во благо.
   
Re: Це не моя країна  :X

ТС, ну не маєте ви морального права так говорити. Та й не факт, що ви праві. Ці крайні емоції такі, що за них може потім бути стидно
   
Re: Це не моя країна  :X

жопомиї-втікачі нас вчать Україну любить))) :lol:
   
Re: Це не моя країна  :X

А Порошенко, который поздравил Зе , тоже предатель?

Він просто жадібний дурень.
   
Re: Це не моя країна  :X

фриландер, зараз ти собі здаєшся сміливим та об'єктивним. Але потім тобі буде соромно за те що ти тут випулів в своїх співгромадян. Притуши різкість. Тобі во благо.

таякий віе всраці сміивий. ввтік ві труднннощів .  дезертирував. кинув батькківщину . лайно а не людина. ще й повча  ас якк Україну любить)) цце шизофреенія))
   
Re: Це не моя країна  :X

це як би мамчур вчив мужності))))
   
Re: Це не моя країна  :X

жопомиї-втікачі нас вчать Україну любить))) :lol:

Як завжди! :D
   
Re: Це не моя країна  :X

   
Re: Це не моя країна  :X

це як би мамчур вчив мужності))))
Ні це ти маєш вчити мужності? Який ти мужній поступок зробив в своєму житті? Все, що ти вмієш, це гадити на форумі. Імітатор херів.
   
Re: Це не моя країна  :X

Фрілендер, краще приєднуйтесь до моєї теми і розкажіть бажаючим, як емігрувати. Цим Ви допоможете своїм співвітчизникам у практичному плані.

Апелювати до совісті, почуття громадянського обов"язку, національної чи особистої гордості та самоповаги і т.п. не має сенсу вже.

Залишилося лише спостерігати.
   
Re: Це не моя країна  :X

звісно Україна не твоя країна)) твояя країна та дее ти зараз)))) так що іпальнік прикрий і сиди на попі рівно. з своїми порадами до своїх нових співвітчизників . а до нас тобі зась.
   
Re: Це не моя країна  :X

Фрілендер, краще приєднуйтесь до моєї теми і розкажіть бажаючим, як емігрувати. Цим Ви допоможете своїм співвітчизникам у практичному плані.

Апелювати до совісті, почуття громадянського обов"язку, національної чи особистої гордості та самоповаги і т.п. не має сенсу вже.

Залишилося лише спостерігати.

винарчуки уяпуйт накуй :super:
   
Re: Це не моя країна  :X

звісно Україна не твоя країна)) твояя країна та дее ти зараз)))) так що іпальнік прикрий і сиди на попі рівно. з своїми порадами до своїх нових співвітчизників . а до нас тобі зась.
Дьорнув пива рознесло, став сміливим?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія