Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
28 травня 2024 18:18:27
перші F-16 мали б надійти від Данії.
вже в червні?
Мне че-то кажется, что передача этих несчастных Ф-16 без разрешения стрелять по территории Рашки вообще не имеет смысла. Потому что Рашка сейчас модернизирует свои сушки под какие-то новые ракеты воздух-воздух дальностью 300 км.

Потому и тянут куколды кота за яйца... Потому что разрешение стрелять из их оружия по территории Рашки  равносильно признанию, что НАТО становится участником войны, так как только НАТО (США) могут наводить свое высокоточное оружие по целям на территории Рашки.

Хотя конечно, формально такое наведение можно отрицать на всех дипломатических уровнях. Дескать Украина сама стреляет и хер их знает, как они там так все точно наводят, мы только дали ей оружие. Но все ж все прекрасно понимают все равно...
Я яка у цьому проблема? Он з трактористами та комбайнерами в Луганську теж всі все знали, і нічого не трапилося. З хуйлом саме так і треба. Сьогодні пообіцяли одне, завтра зробили по іншому і так постійно. Він жеж звинувачує всіх що його кинули, то треба кидати.
У чому проблема оголосити спільне підприємство з Локхід Мартін по виробництву ракет і х.ярити ними по кацапстану? Кацапи будуть звинувачувати що ракети зроблені з американських компонентів, але і кацапські ракети теж мають американські компоненти. Тож всі використовують американські компоненти.
Проблема бездіяльності одна, відсутність політичної волі. Все...
Захід не готовий платити ціну за Україну, яку готовий заплатити хуйло. От і все.
2
28 травня 2024 07:13:22
https://youtu.be/iECdb5KfUZI?si=6Ux-0o6C4J3oEiHr
Мабуть в 2015 цей голубець не визначився з довгостроковою своєю позицією.
Хто ж міг знати що замовника прокатять з обранням на другий термін.
Голубець...
Я того голубця на десять таких як ти тупих гетеросексуальних православних пi3д не помiняю.
+
3
27 травня 2024 23:08:10
То есть теперь, обнаружить пуски на ранних стадиях — не смогут.
А только одна АУГ тащит на себе полтысячи крылатых ракет.
SA
і шо?
байден дасть пріказ?
гиииии....
Я думаю не дасть пріказ навіть будучи впевненим що кацапські ракети вже летять на США. Пацифізм обами.
4
27 травня 2024 21:09:07
Тобто стратегія Байдена одна - недопуск ескалації за будь яких умов. Демонізація можливих альтернатив.
Основний лозунг - а то може бути гірше!

Для цього приноситься в жертву Україна, здаються позиції в світі.

Такими темпами дуже нагадує підписання Юлею газових умов з хуйлом у рік виборів -перший рік газ папіісят а потім хоч трава не рости.
Байден це продовження політики Обами.
5
27 травня 2024 13:43:39
Тут не треба нічого допускати, бо є факти.
1. Бернс дійсно зустрічався з Патрушевим наперододні війни. Про що вони балакали достеменно невідомо. Але відомо що вони не каву чи коктейлі пили в позаробочій дружній бесіді. Вони про щось намагались домовитись.

2. Мініст фінансів Німеччини дійсно вважав що за короткий термін України не стане про що заявив нашому послу Мельнику. Тоб-то був в курсі планів хуйла але разом з урядом нічого не робив, а просто чекав коли все вирішиться.

3. Байден дійсно багатократно повторював одну й ту ж тезу, що "американських військ в Україні не буде". Це було ще до початку вторгнення. Це свідчить про домовленності про це напередодні, а дії Байдена як запевнення іншої сторони в сталості тих домовленостей. Або як заохочування в нападі на Україну підкреслюючи що збройної відповіді не буде.

4. Хуйло напередодні дійсно зустрічався з Сі та обговорював щось, що залишається невідомим. Але для Сі початок війни не був раптовим. Тож він був попереджений про це заздалегідь.

5. Орбан дійсно підтягнув війська до кордону з Закарпаттям напередодні наступу орків. Тож він знав про початок війни та щось планував своє бо мав напоготові війська там де українських військ не було.

Це все факти які вказують на те, що припущення Зе це насправді не припущення а проста істина. Домовленності були. І в рамках тих домовленностей сторони і діють. Одна з них це заборона застосування зброї проти території рф. Натомість Байден також щось отримав. Цікаво - що?
ти скажи шо робити в цій хуйовій ситуаціі, а шо було всі і так здогадуються.
план який?
Нарощування спроможності завдати непоправної шкоди агресору.
Це єдиний шлях.

Зараз ситуація така: хуйло хоче нас знищити. Захід за нас вписався на 2% своєї потужності в обмін на те, що саме йому не буде нічого загрожувати.

Загроза знищення стосується тільки України.
РФ захищена від загрози знищення домовленостями не бити західною зброєю по її території. Навіть невеличкі спроби перенести війну на територію рф викликають негативну реакцію з боку західних союзників.
Тож наше завдання зробити так, щоб загроза знищення стосувалася не тільки нас, а також і рф як мінімум. Це ключ до порятунку.
Проблема у тому що "загроза знищення росії" це 100% ядерний удар у відповідь. Чи ви вважаєте що хуйло буде спокійно дивитись на знищення.
Тут як не крути а не виходить загрози для кацапів ніяк.
6
26 травня 2024 12:58:51
Орбан і Китай в темі це точно.
Підараса орбана треба судити
орбан це занадто дрібна хуйня. він нічого не вирішує.
Ну як нічого не вирішує, блокує всі закони ЄС. Цього для хуйла достатньо.
7
24 травня 2024 19:29:17
vatnoeboloto/12239[/tg]][/url]
Нічого, кацапчикі потихеньку працюють над цим.
8
24 травня 2024 18:42:00
буде з хуйлом вести переговори про капітуляцію
Не виключено що будуть піднімати градус типу Зе нелігітимний після 18 а овоч типу влада
Та ну... овоч давно відпрацьований
Хуйло обожнює глумитися над ворогами та жертвами, тому не слід виключати що він витягне овоча з азіровим та медведчука.
9
24 травня 2024 18:39:24
До Пюрера і Хуйла прилетів Овоч

https://t.me/Hajun_BY/7903
буде з хуйлом вести переговори про капітуляцію
Не виключено що будуть піднімати градус типу Зе нелігітимний після 18 а овоч типу влада
100%
10
23 травня 2024 14:05:14
https://t.me/kazansky2017/11666
Нахєра зам гш махєнацнішати ?
Він має мабуть нєхілу зп
І під пиліним оком саурона фсб
Нах ?
У них всі діточки по Лондонах та Маямі адмініструють нерухомість на десяткі мільйонів. Яка там зарплата..
11
22 травня 2024 18:25:36
https://twitter.com/view/status/1792945253730693453
Саме тому це кращий літак у світі. Кацапський вже розвалився б у повітрі. А пасажир помер від серцевого нападу чи не був пристібнутий.
У мене акції Спіріт Аеросистем і я радий що маю маленьку частину цієї компанії.
12
22 травня 2024 18:17:25
Американська та британська розвідка має докази того, що «летальна допомога вже надходить або ж надходитиме з Китаю в росію, а далі на фронт в Україну»

https://t.me/truexanewsua/92023
Ти ба, а писали що хуйло отримало бо бо бо від Сі, та буде закінчувати війну. А всі вже до якихось перемовин готуються, та кажуть що хуйло вже не потягне.
13
20 травня 2024 13:23:45
Хімічний стан мозку і змінене сприймання світу з повною відсутністю надії. Причини можуть бути абсолютно різні, але цей стан наступає повільно і насправді є час щоб змінити все за допомогою антидепресантів.
Саме тому наприклад люди в концтаборах виживали- бо як не було б важко, якщо мозок отримує всі необхідні гормони, людина не намагається накласти на себе руки. 
Єдине виключення- стан афекту, коли рішення сприймається моментально.

14
18 травня 2024 21:11:01
Чому Україна не виставляє вимогу Лукашенко не надавати пального армії рф? У іншому випадку Мозирський НПЗ буде знищено.
Прочитав новину про те що Білорусь у рази збільшила поставки пального кацапський армії.
15
16 травня 2024 15:02:09
https://t.me/ukrainian_militant/23135
:facepalm1:
Занепокоєння замість сталевої болванки по спутнику.
16
15 травня 2024 13:53:29
До новин про мудачука

https://t.me/olena_duma_arma/807
Там такий пшонка-стайл у середині що продати її по ринковій ціні буде дуже проблематично. Її може купити тільки хтось під ремонт
17
15 травня 2024 13:37:50
До речі, я просто в ах.ї від партнерів. Коли у 2022 почали спочатку говорити а потім і надавати допомогу, я вважав що це початок і країни члени ООН, будуть нарощувати військову допомогу з кожним місяцем. Ага, наростили бл.ть так що хуйло з кожним днем все більше впевнюється у можливості окупувати та знищити всю Україну.
18
15 травня 2024 13:34:26
Задержка военной помощи могла негативно повлиять на ситуацию на фронте — Пентагон

Спикер Пентагона Пат Райдер заявил, что США сделают все возможное, чтобы предоставить Украине "критически важное вооружение и припасы". Добавив, что обстановка на поле боя сложная и вызывает беспокойство.

По словам Райдера, причиной обострения ситуации является совокупность факторов. Среди которых, и задержка с одобрением помощи со стороны США.

"Понятно, что есть другие партнеры по всему миру, которые оказывают помощь Украине. Но россияне воспользовались ситуацией на поле боя и пытаются продвинуться вперед. Какими бы незначительными ни были эти продвижения, это, безусловно, вызывает беспокойство", − сказал он во время брифинга.

19
15 травня 2024 13:18:57
В серпні 23 року військові сказали, що потрібна мобілізація. Майже рік тому.
Тепер виявляється що в нас нема достатньо військ а мобілізація не проведена в належному обсязі.

Скажіть мені - хто винен в цьому?
Ти в танку чи що? Мобілізація не зупинялися ні на день. Павлюк, командувач сухопутних військ, тиждень тому сказав що людей в них достатньо, нема достатньо зброї.
Зрадойобам потрібно нагадати що США мали надати допомогу ще у листопаді 2023. Залежність від США абсолютна, до патронів.
У ЗСУ немає навіть звичних Стінгерів та Джавелінів, мін. Попереджали ж всі що буде п.зда на фронті.  Кацапи п.зділи про захоплення Харкова бо знали добре що у ЗСУ немає зброї.
Що є ті пірамідки, що їх немає, КАБам пох. Кацапи змогли знайти рецепт знищувати любі лінії оборони КАБами. А якщо немає зброї то взагалі п.зда. і ще кацапи навіть загальної мобілізації не починали, а вона ще попереду. Я ще дивуюся як ЗСУ у таких умовах стримує фронт, це просто диво.
20
15 травня 2024 10:11:10
О том, что русские учтут ошибки, и снова полезут на Харьков, я писал еще в 2022-м - сразу, как их только оттуда в
ыкинули. И на Харьков, и на Сумы, и на Киев.
Прошло два года. Русские учли ошибки - и даже не то, что полезли на Харьков, а так, сунулись даже не то чтобы разведкой боем, а вообще чисто на шару. Ну,

а вдруг? И вдруг таки да. Захватили два плацдарма. Даже не захватили - просто зашли.
Буданов говорит, что они пошумят три-четыре дня, и полезут на Сумы.

Первое фото вроде как зубы дракона, сваленные в Харькове. Не знаю, насколько соответствует действительности. Не проверял первоисточники.
Второе фото верифицированно точно: "На даних світлинах — околиці Липців та подарунок від українських платників податків для ворога. Зі слів бійців, дані загородження лежать без діла з літа 2023 року".
Тобто, год.

В ленте у меня - репетиция выпускного бала харьковских школьников. Танцуют вальс на площади. С подтекстом незламности - мы не боимся!
Хер вам, оккупанты, а не Харьков.
Ну, видимо, хер и оборонные сооружения.
Мы ж не боимся.

Это мы, эстонцы, боимся, и втыкаем по бункеру через каждые триста метров...
Я-то, дурак, думал, что сейчас вся Украина должна в трудармии противотанковые рвы рыть - третью, сто третью, миллионную линию фортификаций.
Но похуй, вальсируем.

А Блинкен в Бармен Диктате подыграет.
Вечнославянское распиздяйство, как национальная идея.

Говорят, в Вовчанське как раз успели асфальт положить? Это правда?
В Киеве метро строят на четырнадцать МИЛЛИАРДОВ гривень.
Я вот черт его знает.

У меня военного образования - сержантская учебка в болотах Сибири. Но даже мне, дебилу, воспитанному прапорщиками, все было очевидно.
Нет, я, конечно, все понимаю.
Но, б***ь, ну инстинкт-то самосохранения на третий год войны ну должен же все же быть.
А. Бабченко
21
14 травня 2024 12:53:42
https://t.me/operativnoZSU_chat/196830
Ви розумієте що з такими новинами, ви виглядаєте так само як і кацапи що постять новини як в українському селі корова здохла?
Це тей самий рівень.
Подивіться на мапу росії та подумайте що може змінитися від якоїсь пожежі на кораблі.
22
14 травня 2024 11:26:08
Сука, виходить Соловєй правий про холодильник з хуйлом))))
Всім рулить тепер Патрушев через двійника :suicide2:
Помічник хуйла

хуйло призначив патрушева своїм помічником.

Раніше його звільнили з посади секретаря радбезу рф та замінили на шайгу.

23
13 травня 2024 19:22:44
Була б у хуйла сто відсоткова впевненість, що не прилетить у відповідь, вже б давно прилетіло десь недалеко від фронту. А так ссить..
Ніт, ні тому. Він згоден застосовувати коли не вийде (рухне фронт), або як відповідь на якійсь дуже значний розйоб в параші. А так він вважає що може досягти мети без ЯЗ, особливо зараз.

Ймовірно є неформальний договорняк з Заходом - «ви не чіпаєте стару рашу, я не застосовую ЯЗ». Від того і всі пляски «не стріляйте по раше» , «не дамо програти», та інше
Він її використає у той момент коли зрозуміє що більше не зможе її окупувати.
Ілі русская, ілі нє доставайся же ти нікаму!
24
13 травня 2024 19:16:59
А нахуя ядерка? Щоби що? Танків для прориву немає, а знищити певне місто - який у цьому сенс?
Деморалізація.
Чия деморалізація? Ну от роз'їбали Маріуполь звичайною зброєю - і що?
Ну як що, Маріуполь тепер став кацапським і зараз трагедія у театрі є чимось на зразок казки. Кацапи ніколи не допустять нікого до слідства а самі набудують меморіалів пам'яті по загиблих від рук бандєр.
Так само буде і з ЯЗ. Воно її применить таким чином,  щоб ця територія стала кацапською і всі свідчення про використання ЯЗ, будуть відкидати і з піною з рота доказувати в ООН що це провокація.
Йому пох на заражені території, йому потрібно знищити Україну і перемогти.
Знову ж, понабудують меморіалів ядєрной бомбандировкє, которой подвєрглась россия в братоубийственной войнє за обьєдіненіє вєлікой росії.
Їм жеж не звикати. Наштампують підручників шкільних та назнімають документалок і будуть мити мозок всім як завжди.
От і все... :(
25
13 травня 2024 13:29:36
https://t.me/farhadblogchat/272289
Як мінімум , я б над цим пациком не сміявся..
Бо цей кацап-, пережившиц в тіні влади має розум та навики в ЛОГІСТИЦІ. 
А це є основа любой Війни..
Так шо...
Сміється ц ржать рановато...
Дибіли, блд.

Які ви свідки геніальних ходів хуйла - що би не зробили хуйловці, все для вас геніально.
Я перепрошую, але звичайна сіромаха не здатна перетворити 160 мільйонів у покірне стадо, готове йти на смерть, та тримати весь світ обісраним та безпорадними вже  більше десятка років.
Тож не потрібно недооцінювати таланти хуйла та його оточення.
26
12 травня 2024 14:47:22
Є дві робочі версії. Перша версія, Патрушев "згадав" рязанський цукор. А друга версія, кацапський цапольот не доніс КАБ до Харкова  :gigi:
все ж певно каб. Цукор зараз не грає зовсім.Дофуя нашої роботи по території і так.
+
10го кацапи почали літній наступ, збільшилась кількість вильотів авіації з КАБами, от і результат. Немає там ніякого таємного змісту.
27
12 травня 2024 14:44:52

Для РФ обвинение Украины в "теракте" - повод оправдать свой террор. Это картинка: "смотрите, они убивают наших людей, мы терпеть не будем, будем бомбить Харьков. Вот почему мы продолжаем "СВО".
Вони можуть спокійно робити все що заманеться без таких провокацій. Хуйло народ зїсть все що скаже пропаганда. Це
28
12 травня 2024 14:00:49
Може якийсь херой сво мину протитанкову притягнув, або дрони збирали та вибухівка здетонувала...
Це КАБ 100% який влетів десь на рівні перших поверхів з другої сторони.
З якої другої сторони?

https://t.me/pandoras_box_ua/36902
З протилежної сторони від камери.  Так як червона стрілка.
29
12 травня 2024 13:41:14
Може якийсь херой сво мину протитанкову притягнув, або дрони збирали та вибухівка здетонувала...
Це КАБ 100% який влетів десь на рівні перших поверхів з другої сторони.
30
12 травня 2024 13:37:59
Мінубивств паРаші написало, що то впали уламки точки У, яку вони збили  :weep:
Це говорить про те що це не р"язанській сахар".
яким чином? 8-:
У таких підставах всі хуйлоботи, пропагандони та офіціальний хуйловці, починають відпрацьовувати одну версію без винятку. Тут же маємо декілька заяв які відрізняються одна від одної і саме головне що кацапи самі признали що це впала збита ракета. Якщо був би сахар, одразу кричали про прицільний вогонь по цивільним.
31
12 травня 2024 13:14:56
Мінубивств паРаші написало, що то впали уламки точки У, яку вони збили  :weep:
Це говорить про те що це не р"язанській сахар".
32
12 травня 2024 13:12:39
Мінубивств паРаші написало, що то впали уламки точки У, яку вони збили  :weep:
Якщо б сказали що це була ракета Ангара, можливо повірити, але в Точку У ніяк. Це КАБ 100%
33
12 травня 2024 01:27:05
Китай то тил цієї війни з боку автократій.
Вони допомогають кацапам по повній.
Все для того щоб кацапський ВПК працював на повну потужність.

Китай це ВЖЕ зробив! Тобто начхав на всіх своїх "європейських друзів", на "американських партнерів" та поставив все необхідне обладнання для запуску десятків виробничих ліній ВПК у Мордорі.

Крім того, Китай забезпечує 90% від потреб мікроелектроніки для ракет кацапів. Це все під час "найсуворіших санкцій за всю історію" які накладені на мордор! Ви гадаєте що китайці не знають що тими ракетами вбивають також і цивільне населення?

Тепер питання: чому Китай то все робить?
Бо Китай то модератор, бенефіціар та сторона конфлікту!
І кожен раз коли він приїжджає до якогось лідера демократичної країни, він пропонує м'яку капітуляцію демократій перед автократіями на своїх умовах!
Чи ви не читали ті умови?
Всеі землі віддати, санкції зняти, вбивць не чіпати, зброю здати та тричі поцілувати хуйла в жопу!

Хіба не так?
Тож Сі вчергове  приїхав до Макрона з умовами капітуляції - подивитися, чи не зварилася жаба, чи треба продовжити?
Макрон відмовив, тож війна продовжується.
В слідуючий обстріл, одна кацапська ракета має "прилетіти" прямісінько у китайське посольство у Києві.
34
11 травня 2024 14:00:11
НАТО та ядерна зброя.
35
11 травня 2024 13:58:23
Відео сьогоднішніх ударів по зборищу злочинців в Україні:
https://t.me/operativnoZSU_chat/196586
Знято сука динамічно та професійно. Нагадує фільм Mission Impossible з Томом Крузом.
36
10 травня 2024 22:15:32
І для чого хуйлу захоплювати те НАТО? Йому потрібно дійти до Дунаю, і весь ЄС ось так і посиплеться як спіла груша, прямо у рученьки хуйла. Це вже доречі зрозуміли і у ЄС.
Австрія не входить до НАТО
Для хуйла ще краще
37
10 травня 2024 22:06:19
Итак, я думаю план заморозки боевых действий в воздухе витает уже давно, примерно с осени прошлого года. О чем я писал в своих двух предыдущих блеацтательных анализах.
Украина не добившись больших успехов в контрнаступлении, а именно Главком Залужный в итоговой статье так и написал. Паритет - дальше дело политиков, ибо дальнейшие БД с обоих сторон беццмыцлены.
Ну кацапы конечно думают по другому. Если Украина выддохлась, то теперь наша очередь контрнаступать и теперь мы пробьем. Но тоже как мы видели без особых успехов.
Параллельно ИМХО был запущен процесс возможных переговоров и Запад расслабил булки перестав поставлять военную помощь.
Кацапы несомненно этим воспользовались и видя, что у них получается подняли тон и градус заявлений - все цели спецоперации будут и так достигнуты, фронт рухнул и.т.д.
Запад видя что кацапы давят, хотя параллельно идут кулуарные переговоры, быстро проголосовал «пакет» на 61 ярд. ВР быстро проголосовала закон о мобилизации. Таким образом продемонстрировав что наепать не получится и тоже подняли ставки.

Параллельно с этим, переговоры велись и ведутся как я и предпологал через Китай. Поскольку стороны категоричны, то единственным вариантом есть прекращение огня и переговоры, о чем я писал ранее.
Что мы видим по итогу.
1. Заявление Зеленского, что мирный саммит в Швейцарии чуть ли не принесет нам мир. Откуда такая увереность - х.з. Но наверное что-то знает
2. Заявление Кулебы, что переговоры возможны в 2025 году. Естественно, ибо только на прекращение огня нужно несколько месяцев
3. Заявление одного из украинских армейцев что силой мы не достигнем победы. И рано или поздно - переговоры
4. Си едет к Макрону (думаю с тем же планом)
5. Хуйло едет к Си (где согласуют этот самый план)

Далее - средина июня мирный саммит, какая- то резолюция с всеобщим требованием прекращения огня и мирными переговорами
Хуйло согласится, потом выступит Макрон и предложит к Олимпиаде прекратить БД на время Олимпиады. Стороны согласятся.
А дальше должен начаться процесс постепенного прекращения огня по калибрам, по дальности и.т.д.

Почему спешит Хуйло? Хуйло спешит как можно больше занять территории Донецкой области, что бы он в конце концов заявил - цели СВО достигнуты, мы защитили и освободили Донбасс.
Хуйло 20 років готувався до війни щоб в перемир'я гратися? Він не відмовився ні від однієї своєї умови, які там зупинення бойових дій.
38
10 травня 2024 14:27:49
І для чого хуйлу захоплювати те НАТО? Йому потрібно дійти до Дунаю, і весь ЄС ось так і посиплеться як спіла груша, прямо у рученьки хуйла. Це вже доречі зрозуміли і у ЄС.
39
10 травня 2024 13:38:42
Тобто маскалики готові на жертви другой світової - 10-12  млн... 
Що 39 рік ..  жуков ....   один хфронт...
Що тоді почали... що зараз...
Я впевнений що можливо хуйло готовий на більші жертви. Якщо він сможе захопити всю Україну, він отримає мінімум 20 мільйонів які покриють втрати і ще залишок залишиться. Маскаликів нажаль ніхто не питає.
40
10 травня 2024 09:03:04
Міст не збудують ...міст не збудують ....міст зруйнують....міст зруйнують ...
Навіщо ці дитячі мантри ? Навіть якщо його зруйнують війна на цьому не закінчиться
---
Розказували,мовляв для коцапів той міст,то скрєпа!
Я дивлюсь,не тільки для коцапів. :(
Час упущено,нажаль,
Все,що потрібно в Крим,коцапи давно навезли за ці роки.
Мені теж цікаво що трапиться коли міст знищать? Його ж знищать у одному місці, ну в двох.
Кацапи його відремонтують. Далі що? Хуйло повіситься коли побачить що один проліт впав? Війна закінчиться? Що трапиться?

Повна версія