Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новые подробности о задержанных по расстрелу милиции в Киеве ;o

Таких як Ван Ваних словами не візьмеш. Тут п***а треба, ногами.
давай начинай. :)
   
Теж "патріот" ??

Ну не така ж шоколадна падла як ти...
   
Про то і мова.

 Не знаю,

 как говорил антибиотик случайности и совбадения могут быть чаше закономерностей
   
Мусора конечно зсучени но "витаминка" не лучше

Показати зображення...
Чи ти лірник теж такий?? є фото зі свастоном?? давай викладуй теж будеш патріотом.

 :facepalm1:

Дятел ти, це вона таких як ти дтбілівкацапоозабоч енихдєдовоєвателей тролить...
   
и сделают фотографии с нацистскими флагами и зигами?
я не верю, что наци борятся за демократию, они борятся за власть для себя, и только для себя.
Понимаете, вопрос какой-то очень двойственный. Когда эти самые "наци"  воюют против орков на Донбассе, это вроде как хорошо. Но... вернулись домой- и это уже вроде как плохо. Надо их либо не пускать туда, или.... не знаю, заткнуться, что ли? Не определился.
   
Я не розумію що до доїбався до 800 гривень .. Ніби якщо не було 800 гривень то янголяток треба відпустити.
800 гривнями закривають ще більш ганебний злочин. І якщо б воно проканало в інформпространстві як грабунок було б усім краще.
"Патріоти" сиділи б собі тихенько сроки і ніхто б не побачив ті свастоси.

Не пересмикуй.
Я дійсно "доїбався" до 800 гривень.
Якщо терористи і нацисти-суди за це.Закон відповідний є.
А придумувати 800 гривень,пакетик із білою речовиною чи "сам упав"- то чисто мєнтовська практика.
Нафуя це нам?
Майдан забув? Як за колеса в машині садили і писали в протоколі "напад на співробітника".
А студента,якого вбили і сказали що сам з нарів упав?
Не розумієш про що я?
Чим тоді ці мєнти відрізняються від терористів?
Для чого брехати на початку справи?
Тебе це влаштовує?
Мене ні.
І безвідносно до того винні чи не винні малолєтки.
Якщо нацисти і порушили закон-за це і затримуй,а не підкидай гаманець в кишеню як Кірпічу в кіно.
   
Не сміши про суд і адвокатів.
У тебе на очах на засіданні уряду міністра в наручники закували.
І шо?
Через два дні вже гуляє і на всіх хер кладе.
А тут повісять всі гріхи на малолєтку і скажуть що так і було.
А ще "знайдуть" наркоту,німецьку рацію і притон у неї в хліві.
Так что, суда не будет?...
И адвокаты, с подсудимыми, не смогут рассказать свою версию, как всё было на самом деле?
   
Тільки тоді простеньке питання- якщо мєнти ловлять за фото в фейсбуку і нацизм,чому тоді на свободі бондарєнки-бойки-єфрємови і вся подібна наволоч?
Чи закон діє тільки в одну сторону?
   
То давай суди її за те що вона "сучонка" а не за вигадані 800 гривень.
Якби я не бачив як мєнти "шиють" справи,то може б і повірив.
Не будь корисною ідіоткою.
Нагадаю ще тобі про Сашка Білого.
Він не святий і в твоїх очах "нациК".
Але його вбили мєнти і сказали що він сам себе застрелив.
Завтра і тебе якийсь мєнт застрелить і скаже що ти сама.
А перед тим пограбувала касу магазину на 200 гривень.
Підходить?

Ті 800 грн, то маленька деталька. Дєвачка з подєльніками наробила собі на пожиттєве і без пограбування.

Для мене що оця
що оце

однаково тварини скажені.
Як і Дугін та Дімончик Корчинський, теж диявольське отроддя, з одного кубла!
   
опять тебе хуйло виноват! да шож такое!
тебе простая мысль не приходила, что именно наличие таких и оттолкнуло от майдана донбасс и крым.
крымчане бы сами с удовольствием бы сдыхались донецких вместе с киевом, им вася-бита в своё время прививку сделал от януковича.

да шо ты говоришь?

мне приходила мысль еще проще - людей, фотографирующихся на фоне свастики, можно найти в ЛЮБОЙ стране, но не везде можно так засрать мозги подобным тебе людям, чтобы они певерили в то, что из таких любителей свастики состоят целые области и регионы страны... и что именно свастика и идеи нацизма вывели этих людей на Майданы..

нет, говнюк.. ты сам прекрасно понимаешь, что если бы действительно идеи нацизма и фашизма были доминирующими, а не маргинальными, то страна, откуда ты срешь в Украину, выражала бы примерно такое же к ней отношение, что и ты, бессовестный лгун..
   
Тільки тоді простеньке питання- якщо мєнти ловлять за фото в фейсбуку і нацизм,чому тоді на свободі бондарєнки-бойки-єфрємови і вся подібна наволоч?
Чи закон діє тільки в одну сторону?

"Нєма доказів, савсем нєма"... Ти такі наївні питання ставиш :)
   
сука тупая, показывали недостреленного оператора АЗС
сука тебе народила.
А показати можна все що завгодно.
Тілівізор для того і створений щоб всяке показувати- від казок дитячих до фейків.
І нічо,не ламається.
   
Ті 800 грн, то маленька деталька. Дєвачка з подєльніками наробила собі на пожиттєве і без пограбування.

Для мене що оця Показати зображення...
що оце Показати зображення...
однаково тварини скажені.
Як і Дугін та Дімончик Корчинський, теж диявольське отроддя, з одного кубла!

То за це і затримуй.
А не влаштовуй фейкові звинувачення.
А міністра в наручниках нагадати?
Там конкретний злочин а не фоточки дитячі.
Ніхто не судить,відпускають.
Очевидно тебе це влаштовує.
   
До речф, якшо Лірник правду каже, шо б тоді Пецькаправдоруби  кричали???
   
Э, народ, охолоньте...
Понятно, что этот ангелочек не совсем ангелочек, но поюзана она будет всеми - СБУ, МВД, Лайньюсом и т.д. -  и в любых целях...
Я вот от другого фигею: КАК могли Айдар или Азов эту малолетку "официально" (??) принять ?
Куда: на кухню, в медсестры ? Или дать ей оружие ? зАчем ? Там уже мужики кончились ?
   
Так что, суда не будет?...
И адвокаты, с подсудимыми, не смогут рассказать свою версию, как всё было на самом деле?

Канєшно буде.
Тіко міністрів випускають і вибачаються а дітлашню посадять.І пофіг є за що чи нема.
Колись бачив як малолєтка загримів на срок через те що мєнту не сподобався.Той його обізвав,а малий відповів.Мєнт ударив його,а той затулився руками і зачепив ремінець рації.Рація посунулася з плеча на лікоть мєнта.В протоколі було написано- "напав на співробітника міліції і спробував відібрати зброю".
   
До речі, якби спіймали на гарячому вбивць Бузини та Калашнікова, я також вимагала б суду і строку для злодіїв.

На території України ніяких "месників" не повинно бути.

Бо наші захисники дєвачєк і мальчіков, договоряться до того, що поки нема чесного МВС та суддів, то і карати за злочини нікого не можна.
   
да шо ты говоришь?

мне приходила мысль еще проще - людей, фотографирующихся на фоне свастики, можно найти в ЛЮБОЙ стране, но не везде можно так засрать мозги подобным тебе людям, чтобы они певерили в то, что из таких любителей свастики состоят целые области и регионы страны... и что именно свастика и идеи нацизма вывели этих людей на Майданы..

нет, говнюк.. ты сам прекрасно понимаешь, что если бы действительно идеи нацизма и фашизма были доминирующими, а не маргинальными, то страна, откуда ты срешь в Украину, выражала бы примерно такое же к ней отношение, что и ты, бессовестный лгун..

да и, по большей мере, это фотографирование на фоне свастики, зигование - это эпатирование молодежи,  не склонной к одобрямсу жопной позиции власти. я знаком с некоторыми такими "наци" - не более чем игра, усугубленная убеждением, что раз немцы воевали против наших врагов - русских, то они лучше. B-)
   
сука тебе народила.
Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.
   
Куда: на кухню, в медсестры ? Или дать ей оружие ? зАчем ? Там уже мужики кончились ?

Анекдот знаєш? "джентельменів багато, а місць мало."
   
До речі, якби спіймали на гарячому вбивць Бузини та Калашнікова, я також вимагала б суду і строку для злодіїв.

На території України ніяких "месників" не повинно бути.

Бо наші захисники дєвачєк і мальчіков, договоряться до того, що поки нема чесного МВС та суддів, то і карати за злочини нікого не можна.

Какие месники ? Если это так, как озвучено в первых постах, то это межличностный конфликт.
А то, что оружия гуляет на руках....Так это енералов МВД надо сажать за "хорошую работу" !
   
До речф, якшо Лірник правду каже, шо б тоді Пецькаправдоруби  кричали???

Що саме Лірник каже?
Я запостив інформацію з фейсбука від іншоїх сторони.
Бо до цих пір був переконаний що гопники напали на АЗС,а мєнти приїхали за викликом і попали під роздачу.
А тут щось зовсім інше виглядає.
А після "самогубства" Саші Білого я чомусь мєнтам вірити не став більше.
   
Прояснить ситуацию может только ВСК Рады с расширенными полномочиями - с доступом ко всем материалам следствия и правом задерживать всех, кто препятствуют ее работе. Вплоть до Авакова и Пшонки (тьфу, Шокина, перепутал, да какая разница).
   
Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

Ти мене обізвав-отримуй джентельменську відповідь. :fuck:
   
Нда, хуевые наши дела если на фронте девочки-фашыстки, а проффи из беркута героически сражаются в тылу. И на фронт их не загнать.
   
До речі, якби спіймали на гарячому вбивць Бузини та Калашнікова, я також вимагала б суду і строку для злодіїв.

На території України ніяких "месників" не повинно бути.

Бо наші захисники дєвачєк і мальчіков, договоряться до того, що поки нема чесного МВС та суддів, то і карати за злочини нікого не можна.
За ЗДІЙСНЕНІ злочини а не за вигадані.
За що Сашу Білого убили? Можеш сказати?
   
Ти мене обізвав-отримуй джентельменську відповідь. :fuck:
мать твою я не трогал, "патриот" :facepalm1: от такие мужики у нас пошли :facepalm1:
   
Э, народ, охолоньте...
Понятно, что этот ангелочек не совсем ангелочек, но поюзана она будет всеми - СБУ, МВД, Лайньюсом и т.д. -  и в любых целях...
Я вот от другого фигею: КАК могли Айдар или Азов эту малолетку "официально" (??) принять ?
Куда: на кухню, в медсестры ? Или дать ей оружие ? зАчем ? Там уже мужики кончились ?

Мужыки все в беркуте. Настоящие!
   
Менти отримали чудовий урок - що зараз доколупуватися ночами до малоліток в парках серед ночі небезпечно. Бо можна нарватися на кулю.
Щодо дівчини - я так зрозуміла, ніяких доказів проти неі нема, окрім фоток із Фейсбуків?
   


а як оця справа? більше року пройшло вже
   
За ЗДІЙСНЕНІ злочини а не за вигадані.
За що Сашу Білого убили? Можеш сказати?

Незручний він для влади був. От зовсім як зараз Правий Сектор стає. А так раз - і готово. До речі вже про нього бальшість народу давно забула. Життя триває.
   
Малолєткі, дітлашня...
Зовсім казкар з глузду з’їхав!

Де ти був, коли ці дітлахи, з нерозвиненими мозгами і душами, зброю отримали і на фронт поїхали?!
Чого тоді не кричав і не боронив їх ніжні душі від жахів війни, на яких їде мозок і у суворих дядьків?

Чого не виховував діточок казками, не казав Вітусі, що Гітлер кака і нацисти, то злії люде?

А дитинка загралась в наці, доепатувалась до самого краю.

Тапер треба відмазувати і самому маратись в нацистському лайні і крові, що пролили ігруни
Отака сумна і брудна казочка у тебе виходить, Лірнику
   
Да, и еще вопрос, если бы убили девочку-фашыстку на фронте, ее родичам квартиру в Киеве дали бы?
   
про эту виту - там похоже реальные психические расстройства. я ее видел в соцсети еще год назад.

по поводу свастики - главный вызов в том, что она открыто демонстрирует эту символику, причем неоднократно как свою политическую позицию, зная что это может увидеть множество людей.
я сам помню в школе многие по малолетке дурачились, могли свастику нарисовать под партой и все такой. но это детство..

А тут все таки совершеннолетняя девушка, этим самым она одновременно дискредитирует добровольческие батальоны, Майдан и Украину вообще..
   
Менти отримали чудовий урок - що зараз доколупуватися ночами до малоліток в парках серед ночі небезпечно. Бо можна нарватися на кулю.
Щодо дівчини - я так зрозуміла, ніяких доказів проти неі нема, окрім фоток із Фейсбуків?

 :lol:  охуенно . Надеюсь когда тебя грабить и насиловать гопота будет в парке менты как раз об этом подумают.

Останнє редагування: 7 травня 2015 10:43:31 від Serge_D
   
Менти отримали чудовий урок - що зараз доколупуватися ночами до малоліток в парках серед ночі небезпечно. Бо можна нарватися на кулю.
Щодо дівчини - я так зрозуміла, ніяких доказів проти неі нема, окрім фоток із Фейсбуків?

Не дойопуватись тепер будуть, а стріляти на враження по всіх, кого запідозрять, що мають зброю.

Твоє дитя теж нафоталось, як Вітуся?  Ти там дивись, твоє хоч і не воювало ніде ніколи, але теж може вляпатись по повній. Ти ж виховала такого як треба?
   
Незручний він для влади був. От зовсім як зараз Правий Сектор стає. А так раз - і готово. До речі вже про нього бальшість народу давно забула. Життя триває.

Добре що тоді поруч АЗС не було..
Теж би написали що 800 гривень украв.
   
Не дойопуватись тепер будуть, а стріляти на враження по всіх, кого запідозрять, що мають зброю.

Твоє дитя теж нафоталось, як Вітуся?  Ти там дивись, твоє хоч і не воювало ніде ніколи, але теж може вляпатись по повній. Ти ж виховала такого як треба?

На твою фотку теж стріляти будуть бо точно зюганова нагадуєш.Терористка,нє?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія