Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СУП скис окончательно ?

Re: СУП скис окончательно ?

Имхо просирание началось с того момента, когда оттуда ушла Дрейк. Тогда форум был на волне популярности.

зачетный троллинг дрэк и чупы. :gigi:
   
Re: СУП скис окончательно ?

,бо
х\з
всёпропальщики вроде как были так и остались...
юльков вроде погоняли..это да.
Та нормально там.Люди собі СПОКІЙНО,без надлишку срачу обсуджують свої бачення того чи іншого .так само як і на уаполітікс(фома).Прибрали юлькоботів на зарплаті (помірні є і там і там) і все внормувалося.Витисн ули ж найбільщ довбонутих,тому тут асмодей і не може заткнутися від скавуління :D бо його то послали якраз найбільшпринижуючим способом.От і гарчить тут безсило. B-) ....дідусь навіть свій копіпаст тисне і не напружується.бо не гавкає як наш "гад повзучий". :)
   
Re: СУП скис окончательно ?

суп - зона свободная от мозгов.. аплодирую дрэку и аскольду - так талантливо просрать форум можно только у дрыща научиться. :gigi:

Ну, если считать "мозгами" бюторастическое обсирательство и всепропальство,
то да, от этого, одно время, СУП был свободен.

А креатива на СУПе было достаточно: интересный был форум.
   
Re: СУП скис окончательно ?

Имхо просирание началось с того момента, когда оттуда ушла Дрейк. Тогда форум был на волне популярности.

чупа ее хильнул потому что суп уже тонул. но поскольку остался он сам, аскольд и свора дрыщей, которых они целовали в зад, то уже никто не вернулся.
   
Re: СУП скис окончательно ?

а где же сам "запойный уксус"?
Глорихолит в воскресный вечерок? :D
   
Re: СУП скис окончательно ?

Секта "білого братства" не може бути ліквідована,вона повинна мати 5% своєї території...
так вона і має ті 5%.на уаполітікс навіть більше.Просто прибрали одіозних.які тут створюють весь фон всепропальства і на барикади.Імена відомі-подивися хто тут з них найактивніший,того і послали в пішу подорож там. :D
   
Re: СУП скис окончательно ?

а где же сам "запойный уксус"?
Глорихолит в воскресный вечерок? :D

Пропал куда- то, я сам за ним охочусь  :laugh:
   
Re: СУП скис окончательно ?

Шо Чупа? просрал форум?

тепер можеш дрочити там з Кицюнєю та прибацаною Вією, йолоп
   
Re: СУП скис окончательно ?

а где же сам "запойный уксус"?
Глорихолит в воскресный вечерок? :D

колдырит или по пьяне морду набили, как уже было. :gigi:
   
Re: СУП скис окончательно ?

Пропал куда- то, я сам за ним охочусь  :laugh:

А если открыть ветку "Все о глорихоле"?
Клюнет?
   
Re: СУП скис окончательно ?

Я мав в дупі і пецю і ющенка і мамку.Зрозумів юльканутий? Тому що я вас.юльків не переношу .ви маєте лише один спосіб воювати зі мною-приписувати мені любов до пеці.юща чи когось іншого.Бо то лише одна можливість пояснити ваше тут скавуління на ВСІХ,підкреслюю-ВСІХ хто ненавидить фанатиків будького і будьякої політсили.Вам.секта нтам не зрозуміти.що більшість людей не має і не творить собі кумира,бо самозадовільні і самовідповідальні за себе і свої вчинки.тільки слабаки .як ви,шукаєте мамчину чи іншу цицьку,щоб ідол керував вами і піклувався за вас.І готові знищити любого,хто проти того.так працюють всі сектанти і навіжені віруючі.бо інакше їх світ просто зникне і вони опиняться як сліпі кошенята перед дійсністю.до якої вони не готові без сторонньої помочі.ось кардинальна різниця між нами-я самодостатній і мої однодумці.а ви залежні від когось.кумира.ідола чи шморклі. :D
   Ще  одна брехня  . Ти  -  дрищ  дрищівський і  брехло .  Сужу лише по твоіх  висерах  річної давнини  на пуфі .
   
Re: СУП скис окончательно ?

А если открыть ветку "Все о глорихоле"?
Клюнет?

когда он в запое, то не помнит, что делал накануне. так что неизвестно.
   
Re: СУП скис окончательно ?
LVV

Якщо не буде юльків,то хто ж нам донесе "великі" звершення мамки. Вона щось там постійно патякає в парламенті та в шустрого.
Інакше ми будем в "неведении" її величчі політичної. А ще про ґаз вона теж багато чого може розповісти. Ні юльки потрібні,хоча б тому,щоб не бути такими як вони.
   
Re: СУП скис окончательно ?

   Ще  одна брехня  . Ти  -  дрищ  дрищівський і  брехло .  Сужу лише по твоіх  висерах  річної давнини  на пуфі .

да не обращай внимания на бред этого жопомоя - он существует в выдуманном мире, ничего общего с реалиями не имеющего. а гнилое оно, как и его мессия, ничего удивительного.
   
Re: СУП скис окончательно ?

Якщо не буде юльків,то хто ж нам донесе "великі" звершення мамки. Вона щось там постійно патякає в парламенті та в шустрого.
Інакше ми будем в "неведении" її величчі політичної. А ще про ґаз вона теж багато чого може розповісти. Ні юльки потрібні,хоча б тому,щоб не бути такими як вони.

ВЫ - такими НЕ БУДЕТЕ, для этого у вас нет мозгов. :D
   
Re: СУП скис окончательно ?

Дрейк была хорошим модером СУПа.
 
Во всяком случае, штатные сектанты БЮТа с их повышенной вонючестью
долго на СУПе не задерживались.  :good: 
хабалка хороший модер?  :weep:
   
Re: СУП скис окончательно ?

А если открыть ветку "Все о глорихоле"?
Клюнет?

   
Re: СУП скис окончательно ?

чупа ее хильнул потому что суп уже тонул. но поскольку остался он сам, аскольд и свора дрыщей, которых они целовали в зад, то уже никто не вернулся.

Чупс потом за ней еще долго бегал и упрашивал остаться. Это называется "хильнул"?  :laugh:
   
Re: СУП скис окончательно ?

хабалка хороший модер?  :weep:

опарышам и куча говна  - дом.
   
Re: СУП скис окончательно ?

Показати зображення...

 :laugh:
   
Re: СУП скис окончательно ?

А если открыть ветку "Все о глорихоле"?
Клюнет?

Админы снесут, но он будет тут как тут - это однозначно!
   
Re: СУП скис окончательно ?

б***ь, всі ці юльки і нульки скоро будуть як шиїти і сунніти. Як вони задрали  :facepalm1:
   
Re: СУП скис окончательно ?

да, хороший был форум. Но погубил его сам чупс. Не лез бы в модерацию, до сих пор бы был бы жив суп. А так макать модеров, отменяя быны, и это на всеобщем обозрении, даже  не в закрытом разделе, это идиотизм.
   
Re: СУП скис окончательно ?

Админы снесут, но он будет тут как тут - это однозначно!

подрачиподглядывать в дырочку? :gigi:
   
Re: СУП скис окончательно ?

Чупс потом за ней еще долго бегал и упрашивал остаться. Это называется "хильнул"?  :laugh:

да он когда по пьяне чего натворит, на следующий день пытается исправить. уксус, что взять. но ее паскудную суть и он почуял. потом любовь к дрыщам пересилила злравый смысл  - и имеем очередной угробленный форум. у него это не первый. :D
   
Re: СУП скис окончательно ?

   Ще  одна брехня  . Ти  -  дрищ  дрищівський і  брехло .  Сужу лише по твоіх  висерах  річної давнини  на пуфі .
Ти можеш собі хоч всиратися від натуги.але я можу з легкою совістю послати в ....і пецю і крілика і мамку і юща.А ти мамку? :D  Чи щелепа не зможе витримати такої наруги :D
   
Re: СУП скис окончательно ?

хабалка хороший модер?  :weep:

...если женщина умеет поставить профессионального хама на место
ее есть за что уважать :)
   
Re: СУП скис окончательно ?

Ти можеш собі хоч всиратися від натуги.але я можу з легкою совістю послати в ....і пецю і крілика і мамку і юща.А ти мамку? :D  Чи щелепа не зможе витримати такої наруги :D
    Що ж  не посилав  рік  тому  дрища ,   а упорото з  дрищами ніс  їхню   брехню ? Від  того  що  пошлю  одну   інший  не  стане   кращим .
   
Re: СУП скис окончательно ?

б***ь, всі ці юльки і нульки скоро будуть як шиїти і сунніти. Як вони задрали  :facepalm1:
нема нульків,давно нема.Стали противсіхами.пецями .кріликами.свободів цями,ПС і навіть ляшківцями :D  прости Господи.багато просто забило на партії і політсрач і роблять щось для своїх родин чи для країни в цілому.А "оживляють" їх(бо тоді втрачається сам зміст існування того гавкоту з табору секти шморкляної) власне фанатичні прихильники юльки,бо їх дося болить  і не ржавіє той просер косатої в 10 році.А в 14 черговий дав їм новий "харч" на рахунок "міфічних" дрищів-тепер вони вже не противсіхи а  шоколадники,нацфронтівці чи просто "поганий нород в кількості 54%).Так у них спотворена картина ,бо інакше важко пояснити крах їх кумиру.А це болить.!0 років фантомного болю,розвалених надій і розбите корито перед мордою.І більна ростає.Вони навіть готові пооблизувати олігархів.які в опозиції до пеці чи облити брудом сааку,бо його поставив пеця.Подравзник буде по любому.
   
Re: СУП скис окончательно ?

Жаль,ушли. Местные власти не захотели иметь посторонних и независимых от них.Я заходил,даже что-то написал.
Я особисто переконаний, що СУП знаходиться під контролем ФСБ. Тому, звичайно, коли прийшли в прийми москалі, щоб уникнути "всевидящего ока" на російських ресурсах - з ними знайшли спосіб розправитися.
   
Re: СУП скис окончательно ?

    Що ж  не посилав  рік  тому  дрища ,   а упорото з  дрищами ніс  їхню   брехню ? Від  того  що  пошлю  одну   інший  не  стане   кращим .
Я і тепер не посилаю нікого в загальному.Бо бачу і позитив і негатив любого політдіяча в тому середовищі яке є по своїй суті -болотом  і нічого кращого не здатне вродити.навіть юлька .коли припиняє нести популістську херню і працювати на імідж,отримує від мене позитивну оцінку.так такої оцінки мало,але є.Чого нема-так це позитивно\ї оцінки наших місцевих навіжених сектантів (не самої юльки).і не буде.Бо їх поведінка ірраціональна.побуд ована на емоціях.а не на фактах.Бо вірують а не думають.А віра є або нема.на відміну від "атеїстів"......так можеш послати юльку чи таки щелепа.....і віра....... B-)
   
Re: СУП скис окончательно ?

Я особисто переконаний, що СУП знаходиться під контролем ФСБ. Тому, звичайно, коли прийшли в прийми москалі, щоб уникнути "всевидящего ока" на російських ресурсах - з ними знайшли спосіб розправитися.
:laugh: Це з тієї ж опери,що КГБ підслуховувало всіх і вся.Правда якось просрало державу ;o .......Зразу відчуваєш себе таким важливим і потрібним.бо саме ФСБ зацікавилося десятком калік від клави.
   
Re: СУП скис окончательно ?

б***ь, всі ці юльки і нульки скоро будуть як шиїти і сунніти. Як вони задрали  :facepalm1:
    Отож . І в що  вилилось  протистояння  2005-2010 ?  І то Йуля  вінавата  що  універсали  придумала Яників в премєри  назначила а Пщонку в  ГПУ   допустила  .

 До речі  переведу  вам  слова  в  вашу  сторону  від  цинічного  тіпа  дрищуїта   -    пока Пеця  у владі  краще   не  критикуйте  його  і  не  говоріть  про політику  . 
   
Re: СУП скис окончательно ?

Я особисто переконаний, що СУП знаходиться під контролем ФСБ. Тому, звичайно, коли прийшли в прийми москалі, щоб уникнути "всевидящего ока" на російських ресурсах - з ними знайшли спосіб розправитися.

 :facepalm1:
   
Re: СУП скис окончательно ?

Я особисто переконаний, що СУП знаходиться під контролем ФСБ. Тому, звичайно, коли прийшли в прийми москалі, щоб уникнути "всевидящего ока" на російських ресурсах - з ними знайшли спосіб розправитися.

 :facepalm1:  а чупу опекает само цру, чтоб не дать коварным кацапам погасить факел демократии - суп.
дрыщи уже совсем выжили из ума.
   
Re: СУП скис окончательно ?

Я особисто переконаний, що СУП знаходиться під контролем ФСБ. Тому, звичайно, коли прийшли в прийми москалі, щоб уникнути "всевидящего ока" на російських ресурсах - з ними знайшли спосіб розправитися.

ацкі, йопт.
   
Re: СУП скис окончательно ?

Де суп і де фсб))
Зовсім тойво?
   
Re: СУП скис окончательно ?

да не обращай внимания на бред этого жопомоя - он существует в выдуманном мире, ничего общего с реалиями не имеющего. а гнилое оно, как и его мессия, ничего удивительного.
  Таких   як  він   дрищів  пердунів  старкувати  просто необхідно  виводити  на чисту воду .
   
Re: СУП скис окончательно ?

Обана, какую рекламу я сделал пиквикам - у них после появления на ФУПе этой ветки появился новый форумчанин  :lol:




http://pikvik.com.ua/index.php?topic=148.0
   
Re: СУП скис окончательно ?

  Таких   як  він   дрищів  пердунів  старкувати  просто необхідно  виводити  на чисту воду .

та оно ж тупое - сегодня его в им насраное натыкают, оно отряхнется и опять за свое. дрыщ - это терминальная стадия.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія