Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Обязательный техосмотр"

Re: "Обязательный техосмотр"

Чим хороша ідея? Єдине, що доброго по собі лишив Овощ - то відміна то

+100

И отмена доверенностей

Но это с подачи сынка, любителя машинок
   
Re: "Обязательный техосмотр"

От ви особисто, вважаєте це нормальним? Коли вантажівка з 1000 кг води ззаду суне з несправними гальмами?
Коли так, то й чорт з ним з тими техоглядами. Хай суне. З рештою є страхові, хай це буде їх клопіт. Страхувати корч з несправними гальмами, чи ні.
Але ж тут почнеться виття - " А-Аааа обязательное страхованіє! Угнєтєніє! Геноцид"!!!!

Вы наверное не в теме, но грузовики, как и пассажирский транспорт проходят обязательный то раз в год
   
Re: "Обязательный техосмотр"
ATF

Вы наверное не в теме, но грузовики, как и пассажирский транспорт проходят обязательный то раз в год

Мені вже це повідомили кілька дописів тому.
Але також повідомили, що проводиться він суто формально. І це є головною проблемою, на мою думку.
   
Re: "Обязательный техосмотр"

Мені вже це повідомили кілька дописів тому.
Але також повідомили, що проводиться він суто формально. І це є головною проблемою, на мою думку.

Так почему же вы считаете, что при введении массого то будет по другому?
   
Re: "Обязательный техосмотр"
PAL

Я ні на секунду не сумніваюсь , що ви сумлінний водій і відповідальний власник транспортного засобу.
А от на дорогах є ще відсоток довбограїв, які їздять на літній гумі, з стертими до ребер гальмівними дисками, на лисій гумі, з одною фарою, з непрацюючими  габаритними і поворотами, стопами.
Я перепрошую, але ж ви самі бачили на дорогах корчі, яким би б вже на смітник.
Плюс є ще бляхарі (не всі) який купив старезну "ауді А8 мерс/500" і таксує. Я маю великі сумніви за належне і якісне обслуговування таких недешевих машин в таксо.

звичайно є довбні, навіть такі, що "економлять на лампочках" й не вмикають світло за умов поганої видимості або повороти
Але ж ще  статистика ДТП з причин неналежного техічного стану авто. Й ця статистика нам каже: таких ДТП - долі відсотка! Поганий технічний стан не є однією з головних причин ДТП, ось у чому прикол!
А якщо добавити той факт, що, виходячи з реальної практики, технічний стан аж ніяк не пов'язаний проходженням обов'язкового ТО (приклади на дорозі - маршрутки, вантажівки), то легко прийти до висновки, що головна мета ТО - це збить грошей з власників автівок!
   
Re: "Обязательный техосмотр"
PAL

От ви особисто, вважаєте це нормальним? Коли вантажівка з 1000 кг води ззаду суне з несправними гальмами?
Коли так, то й чорт з ним з тими техоглядами. Хай суне. З рештою є страхові, хай це буде їх клопіт. Страхувати корч з несправними гальмами, чи ні.
Але ж тут почнеться виття - " А-Аааа обязательное страхованіє! Угнєтєніє! Геноцид"!!!!

ти не повіриш! (с)
Страхування авто в нас й так обов'язкове  :laugh:
   
Re: "Обязательный техосмотр"

Мені вже це повідомили кілька дописів тому.
Але також повідомили, що проводиться він суто формально. І це є головною проблемою, на мою думку.
Ну так якщо навіть не навели порядок з ТО для вантажівок, автобусів і бусиків, то нах таке ТО здалося взагалі.
Я наприклад щорічно проходжу техобслуговування у офіційного дилера де виконуються всі необхідні роботи по регламенту, чи буде таке техобслуговування зараховуватися мені і як техогляд?
   
Re: "Обязательный техосмотр"
PAL

Мені вже це повідомили кілька дописів тому.
Але також повідомили, що проводиться він суто формально. І це є головною проблемою, на мою думку.

О! Правильно!
Й тепер продовжуємо логічний ланцюжок: треба зробити що? Правильно, не вводити поголовне ТО, яке буде точнісінько таким же формальним, а навести порядок з існуючою процедурою!
   
Re: "Обязательный техосмотр"
PAL

Ну так якщо навіть не навели порядок з ТО для вантажівок, автобусів і бусиків, то нах таке ТО здалося взагалі.
Я наприклад щорічно проходжу техобслуговування у офіційного дилера де виконуються всі необхідні роботи по регламенту, чи буде таке техобслуговування зараховуватися мені і як техогляд?

я тобі можу зразу відповісти: ні, не буде. Бо те СТО - не под ментами й не дає їм хабарів  :laugh:
   
Re: "Обязательный техосмотр"
a49

звичайно є довбні, навіть такі, що "економлять на лампочках" й не вмикають світло за умов поганої видимості або повороти
Але ж ще  статистика ДТП з причин неналежного техічного стану авто. Й ця статистика нам каже: таких ДТП - долі відсотка! Поганий технічний стан не є однією з головних причин ДТП, ось у чому прикол!
А якщо добавити той факт, що, виходячи з реальної практики, технічний стан аж ніяк не пов'язаний проходженням обов'язкового ТО (приклади на дорозі - маршрутки, вантажівки), то легко прийти до висновки, що головна мета ТО - це збить грошей з власників автівок!
Я про це і кажу! Зам миністра інфраструктури Мустафа Маси Наем - на пропозіцію обладнати заправки та автоматичні мийкі місцями осмотру та обслуговування авто знизу,  як альтернатива "АБЯЗАТЕЛЬНОМУ ТЕХСМОТРУ" відповів що їх це НЕ обходить. Нічого робить НЕ будуть.
Гнати ссаними тряпками такіх замов та міністрів,  кришуючих хабарників та злочинців!
   
Re: "Обязательный техосмотр"

Эти бездарные и тупоголовые мерзавцы  из мининфраструктуры не оставили идею грабительского техосмотра с его долями процента в общей аварийности.
 Причем уже термин сменили "Обязательный техосмотр". Оцените глубину кидка! За техосмотр 1000 грн. Штраф 1700 грн. А потом и лишение прав.
С миллиона автомобилей уже 1 миллиард гетьманцеву на взятки, уже не говорю про так называемые "сто" и полицию!
Ублюдочный шабаш во время чумы!
А когда эта срань начнется?
   
Re: "Обязательный техосмотр"

Звикайте до порядку, а то розвели анархію
Какое отношение эта коррупционная кормушка имеет к порядку и тех. состоянию авто?
   
Re: "Обязательный техосмотр"

То дорожній збір (з пального) відміняють?
Чи будуть тепер обидва?
   
Re: "Обязательный техосмотр"
PAL

То дорожній збір (з пального) відміняють?

це чого раптом?  :laugh:

   
Re: "Обязательный техосмотр"

це чого раптом?

Так свого часу декларували введення дорожнього збору відміною ТО.
   
Re: "Обязательный техосмотр"
PAL

Так свого часу декларували введення дорожнього збору відміною ТО.

ну й що?  :gigi:
ти не плутай - ТО то була мусорська кормушка, а дорожний збір - то інша кормушка  :laugh:

   
Re: "Обязательный техосмотр"

То дорожній збір (з пального) відміняють?
Чи будуть тепер обидва?
Я не удивлюсь, если потребуют уплатить еще и за годы, когда ТО не было. Чего это они бесплатно катались  :gigi: 
   
Re: "Обязательный техосмотр"

Где проходить обязательный техосмотр 2022

Техосмотр нужно проходить только на сертифицированных СТО. Весь процесс должны проводить специалисты, которые после этого выдадут специальный документ. Еще летом в МВС прокомментировали ситуацию — талоны будут электронными. Будет ли система связана с государственным электронным сервисом Дія — неизвестно.

Согласно законопроекту Мининфраструктуры, процесс осмотра будет занимать около часа, с фото и видеофиксацией на каждом этапе процесса — для предупреждения коррупции.

Проблемы могут появиться даже на этом этапе — сейчас центров сертификации гораздо меньше, чем нужно. Это может создать огромные очереди после принятия закона. Специалисты наверняка будут осматривать транспорт менее качественно, чтобы справляться с потоком клиентов.

Цены за обязательный техосмотр

Сейчас средняя цена одного ТО — 1000 грн, и есть вероятность существенного подорожания данной услуги, учитывая ее будущую востребованность. По данным экспертов украинского авторынка, средний возраст машин украинцев — 19 лет. Все они будут обязаны проходить ТО каждый год, не говоря уже об исправлениях модификаций, таких как срезанные катализаторы.

Стоит напомнить, что помимо соответствия техническим стандартам, автомобили должны подходить под требования и с экологической точки зрения.

Для многих украинцев как раз последнее станет проблемой — огромное количество так называемых евроблях не смогут пройти осмотр. В европейских странах такие автомобили и вовсе запрещены для использования.

Штрафы за непрохождение ТО

Многие украинцы могут подумать, что платить штраф гораздо дешевле, чем покупать новый автомобиль или обновлять компоненты для нынешнего. Однако наказания не позволят украинцам пользоваться лазейками.

Штраф за просроченный техосмотр подразумевает выплату в размере 3 400 грн. Ранее за такое нарушение изымали 340 грн.

Если водителя еще раз поймают на таком правонарушении — обяжут заплатить 17 тыс. грн. Наказания подготовили и для тех, кто незаконно проверяет авто на соблюдение технических характеристик — до 34 тыс. грн.

В 2022 году будут и другие изменения, которые коснутся транспорта — умных камер для автофиксации ДТП станет больше, штрафы будут жестче, а процесс получения водительского удостоверения упростят.
   
Re: "Обязательный техосмотр"

Если машина с законным ГБО, она должна без проблем пройти даже без катализатора, газ намного экологичнее бенза в работе .
   
Re: "Обязательный техосмотр"

То дорожній збір (з пального) відміняють?
Чи будуть тепер обидва?
Що значить обидва?
А збір за організацію ТО?
   
Re: "Обязательный техосмотр"

с фото и видеофиксацией на каждом этапе процесса — для предупреждения коррупции.
Можно подумать, что бабки будут собирать слесари  :lol:

процесс получения водительского удостоверения упростят
Бакшиш будет не 120$, а 60?
   
Re: "Обязательный техосмотр"

От ви особисто, вважаєте це нормальним? Коли вантажівка з 1000 кг води ззаду суне з несправними гальмами?
Коли так, то й чорт з ним з тими техоглядами. Хай суне. З рештою є страхові, хай це буде їх клопіт. Страхувати корч з несправними гальмами, чи ні.
Але ж тут почнеться виття - " А-Аааа обязательное страхованіє! Угнєтєніє! Геноцид"!!!!

Прошу пані, а ви можете навести хоч одинимриклад,  скажімо за останні 10 років, гучного чи не дуже дтп, де винуватцем і причиною якого був технічний стан авто? Дякую
   
Re: "Обязательный техосмотр"
PAL

Где проходить обязательный техосмотр 2022

Техосмотр нужно проходить только на сертифицированных СТО. Весь процесс должны проводить специалисты, которые после этого выдадут специальный документ. Еще летом в МВС прокомментировали ситуацию — талоны будут электронными. Будет ли система связана с государственным электронным сервисом Дія — неизвестно.

Согласно законопроекту Мининфраструктуры, процесс осмотра будет занимать около часа, с фото и видеофиксацией на каждом этапе процесса — для предупреждения коррупции.

Проблемы могут появиться даже на этом этапе — сейчас центров сертификации гораздо меньше, чем нужно. Это может создать огромные очереди после принятия закона. Специалисты наверняка будут осматривать транспорт менее качественно, чтобы справляться с потоком клиентов.

Цены за обязательный техосмотр

Сейчас средняя цена одного ТО — 1000 грн, и есть вероятность существенного подорожания данной услуги, учитывая ее будущую востребованность. По данным экспертов украинского авторынка, средний возраст машин украинцев — 19 лет. Все они будут обязаны проходить ТО каждый год, не говоря уже об исправлениях модификаций, таких как срезанные катализаторы.

Стоит напомнить, что помимо соответствия техническим стандартам, автомобили должны подходить под требования и с экологической точки зрения.

Для многих украинцев как раз последнее станет проблемой — огромное количество так называемых евроблях не смогут пройти осмотр. В европейских странах такие автомобили и вовсе запрещены для использования.

Штрафы за непрохождение ТО

Многие украинцы могут подумать, что платить штраф гораздо дешевле, чем покупать новый автомобиль или обновлять компоненты для нынешнего. Однако наказания не позволят украинцам пользоваться лазейками.

Штраф за просроченный техосмотр подразумевает выплату в размере 3 400 грн. Ранее за такое нарушение изымали 340 грн.

Если водителя еще раз поймают на таком правонарушении — обяжут заплатить 17 тыс. грн. Наказания подготовили и для тех, кто незаконно проверяет авто на соблюдение технических характеристик — до 34 тыс. грн.

В 2022 году будут и другие изменения, которые коснутся транспорта — умных камер для автофиксации ДТП станет больше, штрафы будут жестче, а процесс получения водительского удостоверения упростят.

опять кака-то желтая газетенка зраду разводит?  :facepalm1:
эти статьи реуглярно публикуют с 2020 года
закона НЕТ, и, насколько я знаю, он даже в ВР не попал еще
   
Re: "Обязательный техосмотр"
PAL

Бакшиш будет не 120$, а 60?

О! Покращення жеж!
   
Re: "Обязательный техосмотр"

О! Покращення жеж!

Тіпа - дайте хоч щось! Мсье, же не манж па си жур!
   
Re: "Обязательный техосмотр"
LSD

Сильно сомневаюсь, что нынешняя сеть, этих станций диагностики, способна "переварить", всю эту массу транспорта...
:D Легко, без заїзду на станцію.
   
Re: "Обязательный техосмотр"

:D Легко, без заїзду на станцію.
Вот Вы все правильно поняли  :gigi:
   
Re: "Обязательный техосмотр"
PAL

Вот Вы все правильно поняли  :gigi:

Д - діджиталізація!
ТО повністю онлайн!
 :gigi:
   
Re: "Обязательный техосмотр"

ТО повністю онлайн!
 :gigi:
Не получится: эти господа предпочитают наличку  :lol: А вот без машины - пожалуйста. Подбор нужного видео/фото под конкретную модель +200 грн  :lol:

Останнє редагування: 17 січня 2022 14:44:28 від Lecturer
   
Re: "Обязательный техосмотр"

Тому я й кажу: 1000 грн - то підозріло дешево.
Думаю, буде десь 100 долярів.

В Англії 54 фунти. Якщо техогляд виконується під час сервісу, то двадцятка - 750 гривень.
Техогляд обов'язковий для всіх машин старше 3-х років.
Техогляд проводять будь-які гаражі, які отримали ліцензію і мають відповідне обладнання.
   
Re: "Обязательный техосмотр"

Взагалі немає ніяких проблем. Загнав (або забрали) на сервіс, забрав (чи привезли) з усіма документами.
Поліція не повинна мати до техогляду ніякого відношення від слова взагалі. Їхня справа перевірити документи, а не перевіряти машину на стенді.
   
Re: "Обязательный техосмотр"

Не скажу за всю Америку, а в Мічигані перевірка машини на СТО коштувала мені востаннє в жовтні 2021р десь приблизно 55$, це з заміною масла і масляного фільтра.
   
Re: "Обязательный техосмотр"

Не скажу за всю Америку, а в Мічигані перевірка машини на СТО коштувала мені востаннє в жовтні 2021р десь приблизно 55$, це з заміною масла і масляного фільтра.

Це не техогляд. Це заміна масла і фільтра.
   
Re: "Обязательный техосмотр"
PAL

Взагалі немає ніяких проблем. Загнав (або забрали) на сервіс, забрав (чи привезли) з усіма документами.
Поліція не повинна мати до техогляду ніякого відношення від слова взагалі. Їхня справа перевірити документи, а не перевіряти машину на стенді.

догалайся з трьох раз, які СТО отримають ліцензію на ТО?  :laugh:
   
Re: "Обязательный техосмотр"

За своєю суттю техогляд до поточного технічного стану авто немає жодного відношення
   
Re: "Обязательный техосмотр"

В Англії
Да пофиг что там в Англии. Что дает ТО, кроме поборов? Процент ДТП по причине тех. состоянии в пределах погрешности.  Вы можете посмотреть на рулевую тягу и сказать, когда она выйдет из строя? Уже много лет есть статистика по США. В штатах, где есть ТО статистика аварий ничем не лучше штатов, где нет ТО. В природе не существует убедительных доказательств результативности обязательных ТО.
Единственное, что имеет хоть какое-то логическое обоснование - контроль токсичности выхлопа для крупных городов. Чтобы не ездили с выбитыми DPF/катами.

Останнє редагування: 17 січня 2022 14:55:05 від Lecturer
   
Re: "Обязательный техосмотр"

Це не техогляд. Це заміна масла і фільтра.
чому ж, це техогляд. Перевірили ходову, електрообладнання, рівень рідин, стан гальм, підкачали колеса, дали рекомендації.
   
Re: "Обязательный техосмотр"

чому ж, це техогляд. Перевірили ходову, електрообладнання, рівень рідин, стан гальм, підкачали колеса, дали рекомендації.

Через тиждень ти з'їздив в гори і від гальм лишився пшик. Добре, як авто з датчиками зносу колодок. А як нє, то десь  на фрівеї олень має файний шанс випилятись на екстреному гальмуванні. І як, допоміг би тут техогляд?
   
Re: "Обязательный техосмотр"

чому ж, це техогляд. Перевірили ходову, електрообладнання, рівень рідин, стан гальм, підкачали колеса, дали рекомендації.

Ні. ТО - це коли фахівець перевірив стан твоєї машини на відповідність специфікаціям і нормативним вимогам. І страхова компанія в разі чого дивиться не на те, що вони там порадили, а на наявність сертифікату. За 55$ тобі могли в шинах тиск поміряти, а не знімати колеса, щоб подивитися скільки мм на колодках залишилося, чи підняти машину на підйомнику і перевірити, що там знизу.
   
Re: "Обязательный техосмотр"

на фрівеї олень має файний шанс випилятись на екстреному гальмуванні
Ну разве что очень глухой олень, который не слышит лютого скрипа.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія