Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВВС сьогодні пише що коцапи планують почати з Києва

Да каких партизан за какой год. Картинка аз Аэропорта Борисполь будет примерно такая.

Показати зображення...
Такой точно не будет. Украинцев никто забирать не будет.
   
;o все...пістець...На вєнікє помітили ...зєльоних чєловєчков.....

Шо ти панікуєшь?  :facepalm1:
   
о тьотя с клязиы на залание вышла :facepalm:

Ну не всё же кацапским засранцам вроде вас форум засырать. Нужны трезвые голоса а не визги вечно пьяного кацапа под Рианну.
   
Ну не всё же кацапским засранцам вроде вас форум засырать. Нужны трезвые голоса а не визги вечно пьяного кацапа под Рианну.

неинтересно
давай про трампа
   
неинтересно
давай про трампа

Пройдите на куй ублюдок ольгинский. 
   
Ну не всё же кацапским засранцам вроде вас форум засырать. Нужны трезвые голоса а не визги вечно пьяного кацапа под Рианну.
5 ранку в США..
Не спиться, думки про Україну..
   
Такой точно не будет. Украинцев никто забирать не будет.

Но своих-то граждан будут если что. Хотя по теме это в общем-то оффтоп.

Останнє редагування: 25 січня 2022 12:30:41 від Olga Taylor
   
Шо ти панікуєшь?  :facepalm1:
:) я?...та ну нах....

   
5 ранку в США..
Не спиться, думки про Україну..

Поразительны мысли в головах украинцев. Самое важное оказывается что бы кацапы семью Зеленского расстреляли.
   
200 эшелонов по 50 вагонов всего. 1000 вагонов.  500-700 единиц техники. 2-3 бригады. У бульб будет тыловое снабжение и охранение. Думаю бульбы выставят 2 бригады. У них ВДВ контрактное. Пять ударных бригад могут набрать.
Вчера полистал Гуглмапс. Бульбы подновили хранилища боеприпасов вдоль ЖД Гомель мозырь-калинковичи. Из 46 арсенала будет таскать и раскидывать. Там через каждые. 50 км точки складирования БК.
Вообще эшелон с горючкой или БК идеальная цель для байрактаров. Поэтому там с400.
Как-то так на мой непрофессиональный взгляд.
Значит наши наверняка тоже будут по кацапским тылам пулять всем чем есть..
   
Бля элиментарно...
Накуя пантомные переправы...

Но опять же ..

Это самый как говорится плохой вариант ..

Могут просто йобнуть по дамбе, что бы сломить украинцев..шоб это был шок...

Но думаю ,если это произойдет просто получат , реально такую ответку шо просто пожалеют , что это сделали.
Імхо з дамбою то лякалки
Біля дамби стоїть ППО добротно зроблена і завжди в чудовому стані бо окрім дамби неподалік ще Межирір'я, а Янук сцикун  :D
+
Зараз нема стільки води в водосховищі, щоб прям така велика маса вся злилась і який варіант, що вона буде одномоментно вся пошкоджена? Якщо просто продірявлять, що більш реально, ну підніметься рівень води, щось підтопить, позносить трохи ресторанчиків на воді і пару будинків в Козині
 Імхо ніякі багатоповерхівки не постраждають
   
Поразительны мысли в головах украинцев порошенківців. Самое важное оказывается что бы кацапы семью Зеленского расстреляли.
   
:) я?...та ну нах....

Показати зображення...
Эта фотка на европейцев реально подействует.
   
Імхо з дамбою то лякалки
Біля дамби стоїть ППО добротно зроблена і завжди в чудовому стані бо окрім дамби неподалік ще Межирір'я, а Янук сцикун  :D
+
Зараз нема стільки води в водосховищі, щоб прям така велика маса вся злилась і який варіант, що вона буде одномоментно вся пошкоджена? Якщо просто продірявлять, що більш реально, ну підніметься рівень води, щось підтопить, позносить трохи ресторанчиків на воді і пару будинків в Козині
 Імхо ніякі багатоповерхівки не постраждають
Ну, если так то хорошо тогда ..можно не переживать.
   
Эта фотка на европейцев реально подействует.

Она специально для этого и сделана. Мне кажется конкретно это фото постановочное.

Но суть правильная - хуйловцам мало не покажется.
   
Ну, если так то хорошо тогда ..можно не переживать.
Ну чого, треба нервувати
Київське море - ядерна бомба насправді, на дні- шар радіоактивного мулу, якщо його спустять і понесе пил вітром, ще буде міні Чорнобиль :(
Але знесення багатоповерхівок і мостів малореальне
   
gorod ,
затямте собі назавжди- ФУП це не форум галичан (або діаспорян), тут мають звучати думки людей з різних куточків України.
Гидота кацапська...
   
Я тоже так думал сперва. Посмотрите на карту. Припять переходится в Беларуси и идут на Овруч-Коростень. Им нужна ЖД для снабжения. Дальше разворачиваются на Малин и до Ирпеня. Тетерев и бездорожье танку не помеха и есть инженерные войска бросить переправу. Скорость БМП3 и Т80 легко 60 кмч.На грани,но могут попробовать.

НПЗ в 130 км від Коростеня. Залізниця навіть не потрібна, 3 години їзди  налівному транспорту в колоні.
   
і ще шановні не забувайте про атомні станції в Україні.

 це дуже важливий аргумент який потрібно охороняти як зіницю.
 
   
   
ЛІБЕРАЛЬНИЙ МУДЖАХІД
@Yuriy09653439
Тому ЗСУ в короткий час можуть отримати більше сотні таких систем здатних збивати тисячі крилатих ракет ворога. Звісно поки що не Петріот але це перший крок в його отриманні. А також хороший крок щоб захистити в короткий час десятки наших військових частин і населених пунктів.
   
Взагалі-то, усі лідери 5-ї колони вже повинні сидіти у концтаборах.
Чи зачекаємо, поки вони не почнуть стріляти нашим солдатам у спини?
Ну, то таке... СБУ-95...
   
пессимистичные сценарии надо обязательно отрабатывать

но взять Киев нереально
   
Plzen ,
не думаю, що нові власники УП будуть виконувати забаганки "ковбасників"та чморити дописувачів з України. Судячи з дій модераторів- пройшли ті часи, коли за доносами емігів (діаспорян) тут банили багато нормальних фупівців місцевих.Часи Слава закінчились!
Чей Крым?
   
5 ранку в США..
Не спиться, думки про Україну..
Які думки, третя зміна...
   
Она специально для этого и сделана. Мне кажется конкретно это фото постановочное.

Но суть правильная - хуйловцам мало не покажется.
  :shuffle: Тре мене сфоткати. Лиса гора. Панорама гарна, видно Печерськ...Я стою міцно...а в руках стінгєр...Поряд берізка, а на ній мотузка і прибита табличка з написом - це місце для кацапа.
   
пессимистичные сценарии надо обязательно отрабатывать

но взять Киев нереально

+1


более реалистичным взять например Харьков,
посадить там "Мураева", и обьявить  главой какой то сосии
но уверен его Ярославский с Аваковым сцаными тряпками будут гнать до Ростова.

тот только Металлист начал возрождать, и тут хуйня какая то

все выучили ошибки Ахметова в 14году, повторять трже самое уже врядли кто то захочет

   
вам же головнокомандуючий вже пояснив що почнуть з Харкова. На наступ на Київ нема сил, то ця деза щоб паніка і скупчення військ там де не треба.
   
  :shuffle: Тре мене сфоткати. Лиса гора. Панорама гарна, видно Печерськ...Я стою міцно...а в руках стінгєр...Поряд берізка, а на ній мотузка і прибита табличка з написом - це місце для кацапа.
Краєвид не на Печерськ, а на Дніпро і ТЕЦ-5 з трубами, що димлять
І ще одна табличка "з світлом, теплом і без кацапа"  :laugh:
   
Аеропорт Жуляни кому належить? Його ж ніби давно приватизовано?

Як там з обороною злітно-посадкової смуги і всієї території, в тому числі і від десанту і приземлення бортів з спецназом? Там є ефективна ППО, є кому з Стінгера збивати борти з десантом?

ЗАХОПИТИ АЕРОДРОМИ, ТО ВЗЯТИ КИЇВ!

А Гостомельський аеродром?  А аеродром Чайка?  Не кажучи вже про Бориспіль?

Судячі з того що Бубон і Ко абсолютно нічого не роблять в цивільній обороні, як блокують прийняття потрібних законів, то аеродроми Києва, як і всі інші, охороняють пенси з берданками чи якісь приватні мусорські фірмочки

   
 :( на кацапських форумах кацапи пишуть - "мы быстро вайдем в Карпаты...отрежем всё и вся...а потом начнем биндеровцев массово гнобить ..а Львов на 3 дня отдадим на разграбление"   :(
   
:( на кацапських форумах кацапи пишуть - "мы быстро вайдем в Карпаты...отрежем всё и вся...а потом начнем биндеровцев массово гнобить ..а Львов на 3 дня отдадим на разграбление"   :(

"И вы тоже пишите!" (це з бородатого анекдоту)
   
:( на кацапських форумах кацапи пишуть - "мы быстро вайдем в Карпаты...отрежем всё и вся...а потом начнем биндеровцев массово гнобить ..а Львов на 3 дня отдадим на разграбление"   :(
в Карпати зайти дуже легко.
але! через Польщу або словаччину. або Угорщину, або Румунію.
треба кацапам підказати цю очевидну ідею.
   
  :shuffle: Тре мене сфоткати. Лиса гора. Панорама гарна, видно Печерськ...Я стою міцно...а в руках стінгєр...Поряд берізка, а на ній мотузка і прибита табличка з написом - це місце для кацапа.

З Лисої гори будеш вести вогонь по Столичному шосе.
   
Київ - зелене місто.
Вистачить гілляк і для окупантів, і для колаборантів.
   
+1


более реалистичным взять например Харьков,
посадить там "Мураева", и обьявить  главой какой то сосии
но уверен его Ярославский с Аваковым сцаными тряпками будут гнать до Ростова.

тот только Металлист начал возрождать, и тут хуйня какая то

все выучили ошибки Ахметова в 14году, повторять трже самое уже врядли кто то захочет
аваков будет, а вот на ярославского я бы не рассчитывал, учитывая что он по сути прокси дерипаски
   
прошло много времени, и много событий.
тогда вата там думала что вот она росиюшка, вот оно счастье, но по факту спустя 8 лет все увидели что кацапы сделали с лугандоном.
кто захочет себе такое?
  пару десятков сумасшедших старушек в расчет не берем.
Хм..ну дай то Бог что бы так и было как Вы говорите. Просто часто общаюсь с местными так они почти все остались при прежнему мнении Харьков, Днепр, Запорожье Кривой рог..Про Донецких молчу там непробиваемпя вата...
   
но взять Киев нереально

ошибаетесь

очень даже реально.
   
це не форум галичан
та хулі там форум коцапе,ціла  Україна по "галицькій  парадигмі "  розвивається.
Не так швидко як хотілося б ,але ж поглянь як ваше хуйло зайорзало коли зрозуміло це.
 :laugh:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія