Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"ЗСУ - конвеєр з утилізації громадян" (тепер офіційно) [ua]

Модератор ще не проснувся?
Ні, бо люди, які тут цькували за Правду по Залужному та тотальній корупції, досі мають змогу писати.

Я навів пряму цитату чинної депутатки, яка підтримує Президента та Верховного Головнокомандувача і яка сміливо два місяці викривала страшні речі в армії. Банити за таке? ФУП - пропаганда кремля?
   
Заключна промова Безуглой:

Нахyя мені фракція ваша!
Нахyя мені той Арахаша,
Партквіток на підлогу хyяк!
Рвать не буду за вас я пердак
Нахyй Слуг, бляtь, і нахyй мандат!
Облік мій і без нього пиzдат!
Я Борисичу буду служить
А на вас, буду хyй я ложить
В рот єбать вас, і фракцию вашу
Все, пиzдець! Я пішла!
                             Ваша Маша!
:super:
   
Модератор ще не проснувся?
автор цитує депутата президенської партії
   
автор теми бот на роботі
провокатор
ну не знаю, Тоді він

   
Взагалі це порушує правила ФУП
 :dopovid:
Цитування чинної депутатки монобільшості?

https://itd.rada.gov.ua/mps/info/page/20979

Безугла Мар'яна Володимирівна

Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду і контролю Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 Член міжпарламентської ради Україна-НАТО

Заступник Голови Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО
   
А чи є не є штабними порохоботами ті, хто закликає до бану за цитування чинної депутатки фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", Заступниці голови Комітету, голови підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду і контролю Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, членкині міжпарламентської ради Україна-НАТО та Заступниці Голови Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО?  ;o
   
Цитування чинної депутатки монобільшості?

https://itd.rada.gov.ua/mps/info/page/20979

Безугла Мар'яна Володимирівна

Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду і контролю Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

 Член міжпарламентської ради Україна-НАТО

Заступник Голови Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО

Застаріла інфа, вона написала заяву  про вихід з партії і фракції

Безугла заявила, що написала заяву на вихід із фракції та партії «Слуга Народу»
https://hromadske.ua/posts/bezugla-zayavila-sho-napisala-zayavu-na-vihid-z-frakciyi-ta-partiyi-sluga-narodu
   
Re: "ЗСУ - конвеєр з утилізації громадян" (тепер офіційно) [ua]

Drake предлагает сдаться
   
а шо за єбанат її на роботі там тримає
Єрмак? :idea:
   



США хочуть почути чіткий план ведення війни

У швейцарському Давосі наступного тижня США будуть піднімати перед президентом Володимиром Зеленським питання вдосконалення плану ведення війни проти рф.

Очікується, що із Зеленським на цю тему говоритиме радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван.

США занепокоєні розбіжностями між Зеленським і Залужним, що уповільнює зусилля з розробки нової стратегії
   
Застаріла інфа, вона написала заяву  про вихід з партії і фракції
Маю довіру тільки офіційним ресурсам, а не порохоскотам. На момент написання тексту в заголовку теми вона згідно офіційного сайту ВР є депутаткою фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".
   
Що ви до Drake прискіпались, він просто взяв, те що написала Безугла і додав трохи зеленої експресії, яку ми спостерігаємо роками на ФУПі.

Воно звичайно не дуже смішно, але деколи варто на себе з боку глянути.

   
Застаріла інфа, вона написала заяву  про вихід з партії і фракції
Безугла заявила, що написала заяву на вихід із фракції та партії «Слуга Народу»
Льод тронувся, гаспада...   B-)
   
Єрмак? :idea:

Ермак і його зам, якому Машка обіцяла служити і надалі!
   
Drake предлагает сдаться
Я лише цитую чинну депутатку фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", Заступницю голови Комітету, голови підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду і контролю Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, членкиню міжпарламентської ради Україна-НАТО та Заступницю Голови Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, яка публічно Підтримує Президента [ua]

Фактично це звинувачення Президента та Верховного Головнокомандувача в намірі здатись.
   
а шо за єбанат її на роботі там тримає

В сенсі? Нарід,мудрий український вибрав.
   
Маю довіру тільки офіційним ресурсам, а не порохоскотам. На момент написання тексту в заголовку теми вона згідно офіційного сайту ВР є депутаткою фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

То знай що така заява є
   
Як гадаєте, чому karoffka так ненавидить чинну депутатку фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", Заступницю голови Комітету, голови підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду і контролю Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, членкиню міжпарламентської ради Україна-НАТО та Заступницю Голови Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, яка публічно Підтримує Президента? Щиро чи за гроші?
   
Застаріла інфа, вона написала заяву  про вихід з партії і фракції

Безугла заявила, що написала заяву на вихід із фракції та партії «Слуга Народу»
https://hromadske.ua/posts/bezugla-zayavila-sho-napisala-zayavu-na-vihid-z-frakciyi-ta-partiyi-sluga-narodu
без виключення та заява гімна варта. Так щр вона є наразі ДІЮЧИЙ ДЕПУТАТ СН
   
не дуже смішно
А мені сподобалось. Цікаво і не сцені, і в глядацькій залі.
 :D
   
Що ви до Drake прискіпались
ФУП насичений кремлівськими порохоскотами, які два роки за завданням Кремля покривали страшну правду про ЗСУ (Залужного та генералітет) та корупцію репресіями та цькуванням "кацап" та "іпсо", коли хтось із сміливих патріотів намагався хоча б навести на розмову про це. Це свавілля маеє бути розслідуване СБУ, ГУР та прокуратурою.
   
Drake, рівень сарказму зашкалює. Сарказмометр зламався.  :lol:
   
От справжня патріотка karoffka задається слушними питаннями про дисертацію Залужного, а не як порохоботка karoffka намагається його покрити

Може бути засекреченою тільки у випадку, якщо містить Державну таємницю. Але в такому випадку виникає запитання: а як її потім оцінювали і хто? То ж всі причетні до його захисту повинні мати доступ до військової таємниці. А це абсурд. Де їх стільки набрати? І де взяти в ОНЮА (до речі, чого Академію понизили до статусу університету?) наукового керівника із доступом до державної таємниці?

і ще одне. Тєрзают мєня смутниє сомнєнія: чому тематика дисертації не відповідає профілю наукового ступеню? ЯК правознавець із дисертацією з правознавства міг захистити ступінь доктора філософії? Якщо він хотів стати філософом, то і дисертацію повинен писати саме на тематику філософії. З правознавства - по правознавству. Десь так.


Тут мабуть викривлена якась інформація, бо шось я не пойму, як доктор філософії може захищати дисер з права?
   
Бля, з першого разу не помітив. Це дегенеративне ФЗВ-як-підтерти-сраку одоробло справді вважає, що Ph.D. це означає стати філософом? :lol:

Цитувати
ЯК правознавець із дисертацією з правознавства міг захистити ступінь доктора філософії? Якщо він хотів стати філософом, то і дисертацію повинен писати саме на тематику філософії.
   
без виключення та заява гімна варта. Так щр вона є наразі ДІЮЧИЙ ДЕПУТАТ СН

Вангую що її виключать, згідно заяви.
Якщо людина жива, а не робот, вона може робити поправку з врахуванням отриманої інфи
   
От справжня патріотка karoffka задається слушними питаннями про дисертацію Залужного, а не як порохоботка karoffka намагається його покрити


Корова у мене в ігнорі, але виглядає так, що вона не в курсі того, що в Україні вже давно науковий ступінь "доктор філософії" замінив науковий ступінь "кандидат наук" і є сходинкою перед науковим ступенем "доктор наук".
   
Аааааа, сука, "правознавець" не знає, що таке Ph.D. Аааааааааа, я гадав, що краще оцту тут вже нічого не буде.

нічого не поняла.

Залужний Доктор, а не Кандидат. але навіщо йому докторантство з філософії, якщо можна було підігнати йому темку саме із права. Наче тема його дисертації і є дисциплінарне право у військовій сфері, але чому він тоді став доктором не права, а філософії? Як на мене, філософія - це настільки ефимерна і неконкретизована дисципліна, що не варта і уваги технічних науковців. Ну, не гуманітарії військові (в моєму розумінні).

Ну, не бачу я Залужного філософом. Філософія війни? Але ж у нього не така тема.
   
От патріот Fisher в темі про ківаловськй дисер Залужного слушно зауважує, що поки він пише дисери в Ківалова, в нас провалюється фронт. Чому ж порохоботи так його захищають?

А тим часом ISW вважає, що російські війська відбили позиції на Запоріжжі, які українці захопили під час літнього контрнаступу
   
ТС в своєму сарказмі недокрутив
требо щеб вояків сцикунами обізвать, котрі не взмозі з криками Уря!!, Слава Зе і Безуглой!!! штурмувать Крим
   
Drake  так шо?

   
Справжній патріот Berserk Ragnar разом зі мною Зеленським та Безуглою глузує з Залужного, поки його захищають порохоботи

Спробував уявити ситуацію, як "в пєрєривах мєжду боямі" (заяложений совковий штамп) Главком особисто доопрацьовував цю дисертацію. :gigi:
Можливо, вперше в нашій науці використав технологію ШІ для прискорення процесу, бо навіть припустити наявність "літературних негрів" від науки у вузі, яким керує легендарний Підрахуй, неможливо.
Тішить, що працюючи на перспективу, жодним чином не сумнівається в нашій Перемозі.
   
ТС в своєму сарказмі недокрутив
Порохоботи типу karoffka як той зелений вогонь у Грі престолів - легко запалити та неможливо загасити пожежу, доки повністю не згорить.
   
Мені здається Дракулу можна було би і забанити!
Як думаєте?
Не можна. Дрейк - якісний дописувач. Пекельний троль 100 лвл  (tu)
   
Аааааа, сука, "правознавець" не знає, що таке Ph.D. Аааааааааа, я гадав, що краще оцту тут вже нічого не буде.


Прикольно. Вона також в мене в ігнорі, то я не читав цього, але це свідчить про її рівень. :facepalm1:  :gigi:
   
Патріот Миклован знає, хто завалив контрнаступ, поки порохоботи кажуть про нестачу та зволікання ня західної допомогою. Чого ж порохоботи вимагають мого бану, коли так все очевидно? Залужний порохоботи так розкрутили ці "повітряна перевага, ко-ко-ко, мало танків, ко-ко-ко", аби прикрити конвеєр Залужного :X Але нас з Зеленським та Безуглою не зупинити [ua]

Легко уявити, коли бачиш результати кампанії літа-осені...
   
Далі наводити цитати Справжніх Патріотів ФУП про Залужного чи ви згодні, що karoffka зі штабу Рошена, тому так проти викриття того, що коїть генералітет, перетворюючи ЗСУ на конвеєр?
   
Вангую що її виключать, згідно заяви.
Якщо людина жива, а не робот, вона може робити поправку з врахуванням отриманої інфи
ще раз, вона ДІЮЧИЙ ДЕПУТАТ СН.
   
Anton_au та ElGuider - порохоботи та агенти Кремля!

і таке, свині не примазуйтесь до залужного, не вимазуйте його своїм політичним лайном

порошкоботські ковбасники ще Залужного й  воювати вчитимуть?  :lol:  :weep:

Казати, що чинна депутатка фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", Заступниця голови Комітету, голови підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду і контролю Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, членкиня міжпарламентської ради Україна-НАТО та Заступниця Голови Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО, яка публічно Підтримує Президента - "свиня", це років 10-12 за державну зраду.
   
Дракула
=Безумна=Дурепа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія