Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Я сразу после выборов написал что голосовал за Порошенка. Но это не значит что я считаю остальных граждан страны долпоепами. И я считаю что это провал именно команды Порошенко и никого более. Пять лет назад народ был такой, а щас стал даунами. Охуеть логика

Так, зажерлися в спокійному тилу та запали на солодку брехню.
В 2014 була страшна ситуація, й у отари частково увімкнулися мізки.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

беня нам всем дал приватбанк а что дал этот джулиани
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Мене приколює, коли зелене лошйо на форумі мекає, хто такий Джуліані і що він поширює приватні думки.

Ні, дебіли, він поширює коментарі, які базуються на інформації з відповідних органів.  Кожен чих і пук Коломи, його оточення, так само як гопника зе і його оточення, відомий відповідним органам у різних країнах світу і вони прекрасно знають, що вони собою представляють.

Тому і не приїдуть, щоб не замазатися в лайні і не зіпсувати репутацію.

А Лещенко сам визнав, що порушив американські закони і, сподіваюся, після повного розслідування понесе відповідне покарання:

   
Ну что Зазе ну вот завтра или через месяц Амеры потребуют выдать Беню. Выдадите или пошлете? Напоминаю Амеры одна из немногих причин почему Х-ло еще не в Киеве.
   
Нічого не поробиш, після ваших 73 градусів на країну очікують потрясіння.

Хм... А то, что под мудрым руководством Петра, за  5 лет 2/3 его сторонников дали ему пинка под зад, то не потрясение было?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

То есть за двух гандоном они обрушат страну которая положила тысячи жизней, а с хуйлом будут целоваться в десна. Он между прочим заипашил ажроплан гражданский с гражданами наты.
Них шанташ. Так все твки о с идеями делать где к ним претензии по бени?

Вони просто поважають верховенство демократії. Країна вибрала цих кондомів, ну то майте. Чи ви хочете, щоб вони організували в Україні другий Ірак? то там хоч нафта була, а з вас нічого не зістрижеш - одні видатки. А в Афгані,  Палестині та інших країнах вони зрозуміли, що демократія працює не всюди. Укропалестинці з високо піднятою голівкою, лол!
   
Шо мешало нынешнему гаранту, генпрокурору итд арестовать по прилёту Коломойського?!

Президент был плохой.
А теперь - хороший.
Так как - будет зеленский бороться с олигархами?
Использует ли этот шанс, а заодно и шанс наладить отношения с США ?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Хм... А то, что под мудрым руководством Петра, за  5 лет 2/3 его сторонников дали ему пинка под зад, то не потрясение было?

У вас був вільний вибір із більше 30 кандидатів. Ви вільно, у демократичних виборах, вибрали шістку коломойського і абсолютний нуль. Вас попереджали про результат такого вибору і в першому, і в другому турі. Але ви з дибільним гиготінням пішли і ОБДУМАНО вибрали зе. ВИ САМІ У ВСЬОМУ ВИННІ.

ЖЕРІТЬ! хоча протеїни зеколомойського будуть єдиними, які вам світять у найближчому майбутньому (if you know what I mean).
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

почему джулиани вписывается за этих двоих? знает кто?
   
коломойський сволочЬ -слухаю його і регочу.
сподіваюся, сала вони заллють і хуйлу, і пєтрушкам-команді.

О хосспади.... :facepalm1:  Из какого измерения вас сюда забросило....
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

У вас був вільний вибір із більше 30 кандидатів. Ви вільно, у демократичних виборах, вибрали шістку коломойського і абсолютний нуль. Вас попереджали про результат такого вибору і в першому, і в другому турі. Але ви з дибільним гиготінням пішли і ОБДУМАНО вибрали зе. ВИ САМІ У ВСЬОМУ ВИННІ.

ЖЕРІТЬ! хоча протеїни зеколомойського будуть єдиними, які вам світять у найближчому майбутньому (if you know what I mean).


шо вы так нервничаете? я вас умоляю, без вас разберутся...
   
Так, зажерлися в спокійному тилу та запали на солодку брехню.
В 2014 була страшна ситуація, й у отари частково увімкнулися мізки.

Именно так. Если куйло сейчас звизданет авиацией по Киеву - ой как быстро все опомнятся...
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

   
почему джулиани вписывается за этих двоих? знает кто?
Это вроде его клиенты. Жулики нанимают себе адвокатов подороже. ;)
   
Ну что Зазе ну вот завтра или через месяц Амеры потребуют выдать Беню. Выдадите или пошлете? Напоминаю Амеры одна из немногих причин почему Х-ло еще не в Киеве.

Момент истины  :gigi:
Не выдадут, конечно - обосрутся... :(
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

шо вы так нервничаете? я вас умоляю, без вас разберутся...

Хто нервує? просто роз"яснюю дебілам в черговий раз, що вони, м"яко кажучи, помиляються  :K
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Это вроде его клиенты. Жулики нанимают себе адвокатов подороже. ;)

Невже? а може, це агенти ФБР під прикриттям? а Беня їм уже погрожував (кримінальний злочин в США).
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Это вроде его клиенты. Жулики нанимают себе адвокатов подороже. ;)
аааааааааааа))))))))))) вот оне че, михалыч)))))))))

смотри кому это выгодно ))))))))
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Невже? а може, це агенти ФБР під прикриттям? а Беня їм уже погрожував (кримінальний злочин в США).

ой, да ладно  :lol:

 :facepalm1:


по-моему вам пора освежиться
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Хто нервує? просто роз"яснюю дебілам в черговий раз, що вони, м"яко кажучи, помиляються  :K


зачем обзывать незнакомых вам людей дебилами, позвольте спросить? в ответ вы получите то же самое... карма называется.
   
Невже? а може, це агенти ФБР під прикриттям? а Беня їм уже погрожував (кримінальний злочин в США).
Фуекрытием. Огенты галахической безопасности. Втирай эту лапшу своим товаркам по чекушке. :lol:  Мы не в США, а Беня - наше национальное достояние.  :lol:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

агенты эти???


   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

зачем обзывать незнакомых вам людей дебилами, позвольте спросить? в ответ вы получите то же самое... карма называется.

Що, не подобається? а як ти мене матюкав, то це було ок?

А з ними це не обзивання, а констатація факту. Ти пересидиш в теплій Канаді, а їх чекає голод, холод і можливий розвал країни.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

ой, да ладно  :lol:

 :facepalm1:


по-моему вам пора освежиться

Ти вже ойдаладнав, коли інфа про Леща випливла. А правда ще жахливіша, ніж раніше очікувалось. І це тільки початок.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Фуекрытием. Огенты галахической безопасности. Втирай эту лапшу своим товаркам по чекушке. :lol:  Мы не в США, а Беня - наше национальное достояние.  :lol:

Ну хоч визнав факти. Ну ми тобі і пояснюємо, що коли ці бомби будуть падати на Киїів (чи куєв, як ви, прихильники певної політсили, любите називати столицю України), не кавіщи про Пороха чи Трампа, а біжи до Бені.

Хоча Беня у той момент уже буде далєчє разом із прихильники певної політсили родиною. А вигрібати будете ви. В принципі вже почали вигрібати, але ще не розумієте.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Що, не подобається? а як ти мене матюкав, то це було ок?

А з ними це не обзивання, а констатація факту. Ти пересидиш в теплій Канаді, а їх чекає голод, холод і можливий розвал країни.


а ти де сидиш?  :laugh:


ех, оля, оля....
   
Голод, холод, содом и гоморра. Адъ и Израиль, саранча, чума и град. И все потому что закатилось солшышко для Лексеича. :facepalm1:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Ти вже ойдаладнав, коли інфа про Леща випливла. А правда ще жахливіша, ніж раніше очікувалось. І це тільки початок.

давай, вываливай,  :laugh:
   
Невже? а може, це агенти ФБР під прикриттям? а Беня їм уже погрожував (кримінальний злочин в США).
а може, це агенти ФБР під прикриттям? а Беня їм уже погрожував (кримінальний злочин в США).
Тю! А я вважав пані адекватною! Треба вміти так показово перед усіма фупчиками перднути в калюжу! (Нехай мені пані дарує вживаня слів, що характеризують функції шлунково-кишкового тракту)

Останнє редагування: 18 травня 2019 21:43:17 від Гервасій
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

а ти де сидиш?  :laugh:


ех, оля, оля....

Я теж в теплій Канаді. Але, на відміну від тебе, я не закликала голосувати за нікчему і шестірку кримінального олігарха, за розвал країни і за канселювання всіх здобутків за останні роки, досягнути НАРОДОМ України під керівництвом Порошенка потом і кров"ю.

Тепер все це пішло по вітру.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

давай, вываливай,  :laugh:

Що вивалювай? почитай сусідні теми.
   
Ну хоч визнав факти. Ну ми тобі і пояснюємо, що коли ці бомби будуть падати на Киїів (чи куєв, як ви, прихильники певної політсили, любите називати столицю України), не кавіщи про Пороха чи Трампа, а біжи до Бені.

Хоча Беня у той момент уже буде далєчє разом із прихильники певної політсили родиною. А вигрібати будете ви. В принципі вже почали вигрібати, але ще не розумієте.
Ты себе, квочка, объясни какого хера тут себя за секиль теребишь, а не делом на канадщине занимаешься.? Объясняет она нам. Тут таких недоношенных  - каждая чекушка. :lol:
Розкувикалось порося, аж через океан слышно. :facepalm1:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Тю! А я вважав пані адекватною! Треба вміти так показово перед усіма фупчиками перднути в калюжу!

В чому пук? не знаєте, як працюють шпигуни чи спеціальні агенти?

Я не знаю, хто вони і що вони, але допускаю, що ці люди не просто так сюди приїхали. Вони збирають інформацію і мають відповідні мандати. І не виключено, що ці мандати урядові.

Цілком логічно.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

ставлю  на беню
   
Я теж в теплій Канаді.
Ото й сидіть. Чи лежіть. А ми тут без вас розберемось ОК?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Бу-га-га! То хай він свого друга Луца про це попитає! Чи в нас президенти ордер на арешт виписують?

Це ж була одна і основних претензій зельків до Порошенка " чому він не посадив ...." і жалі цилий список.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Ты себе, квочка, объясни какого хера тут себя за секиль теребишь, а не делом на канадщине занимаешься.? Объясняет она нам. Тут таких недоношенных  - каждая чекушка. :lol:
Розкувикалось порося, аж через океан слышно. :facepalm1:

У мене сьогодні субота, і я роблю те, що хочу. Я вже раз написала і повторювати більше не збираюсь - я піду з цього форуму лише після того, як Канада перестане давати фінансову і іншу допомогу Україні. Так що відвали, кацап.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Я теж в теплій Канаді. Але, на відміну від тебе, я не закликала голосувати за нікчему і шестірку кримінального олігарха, за розвал країни і за канселювання всіх здобутків за останні роки, досягнути НАРОДОМ України під керівництвом Порошенка потом і кров"ю.

Тепер все це пішло по вітру.

то не твоя i  не моя справа. розберуться без нас... i  клясти нiкого не треба. зеленський ще навiть  не президент.

доживем до понедельника. 
   
В чому пук? не знаєте, як працюють шпигуни чи спеціальні агенти?

Я не знаю, хто вони і що вони, але допускаю, що ці люди не просто так сюди приїхали. Вони збирають інформацію і мають відповідні мандати. І не виключено, що ці мандати урядові.

Цілком логічно.
Пук в том, шо ты тупо копипастишь херню, штабная крыска.  :lol:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского


Я піду з цього форуму лише після того, як Канада перестане давати фінансову і іншу допомогу Україні. Так що відвали, кацап.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія