Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

ога, мовний маніяк підтягнувсь
   
Яж вам, Дмитро, казав, що не без ельфятіни буде?
   
как-то недоушла кароффка :lol: типа идитевсенахуйбыстро, а потом так невзначай, ой, мальчики, вы звали, так вот она, тут я.
ну и залезть в ветку про ботов, начать выяснять свои сексуально-половые проблемы, а потом рассказывать кому можно лезть в чужие дрязги, а кому нет. в инете. на общедоступном форуме. чьерт побьери, это топчик :lol:
   
кстати свиньи одни из немногих животных, проходящих зеркальный тест. Интеллектуалы короче.
   
кстати свиньи одни из немногих животных, проходящих зеркальный тест. Интеллектуалы короче.
на форумах пишуть  (tu)
   
еще дельфины и приматы, да и то не все.
   
Я це сбережу, бо поудаляють, ніхто не повірить, що таке бува.
та да, появился конкурент веточки про шестую кнопку. Та тоже была фееричная.
   
и про сову еще неплохо было. и высоту столбиков.
   
Я гребу якісь лєві фото хз де хз кого  :weep:
Зєбільйо тут постйно фотки свиней і лайна викладає, я думала це їх селфі
   
Я гребу якісь лєві фото хз де хз кого  :weep:
Зєбільйо тут постйно фотки свиней і лайна викладає, я думала це їх селфі
думала то селфі, а то твоя зарплата  :fuck:
   
Яж вам, Дмитро, казав, що не без ельфятіни буде?
Он у меня в игноре вместе с костяхой , даже у ковровки мозгов чем у них , так шо на этой ветке меня развлекает только коровка, людас спрятался и не выходит на божий свет
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Я гребу якісь лєві фото хз де хз кого  :weep:
Зєбільйо тут постйно фотки свиней і лайна викладає, я думала це їх селфі
Ти зовсім дурепище, чи тільки прикидаєшся? У гілочці за 45 виклидали фотки хто хотів - там і Асті викладала, і гаррі, і тидищ, і Бандерівець, і білий хорват. І тільки цій хрюкающій притрушеній - то не юзери, а зєбільйо з фотками свиней. Я тебе правильно зрозуміла, що фотки Асті, гаррі, Бандерівця - то фотки свиней?  Власні фотки переважно тільки у тій гілочці світяться. Але ж ти зі своїм сві рилом у той калашний ряд не сунешся - куди тобі ще ним тут світити - ти ж сюди ходиш тільки гадити на інших.


 :suicide2: припадошна якась свиня...

Останнє редагування: 22 травня 2020 22:01:54 від Karoffka
   
Мені платять Рошеном, я його зєбілам продаю,  щоб у них алергія була від страшної хімії, яку ночами сипле Петро у свою продукцію :)
А зєбільйо чешеться, жиріє , плаче і все одно жере, ручонка тянється і тянється
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Дурень думкою багатіє.
   
Дурень думкою багатіє.
кармільци
   
Нічого - пару фоток лайна, пару фото свиней- і гріх від пожирання зєбільйом рошену відмолено )
   
Шо тут? Свині недовольно хрюкають?

Ну, хто на шо вчився - хрюкать теж комусь треба все літо, щоб восени потім було мнясце, сальце...
пожилым людям вредно есть мясное, переходите на овсянку, карофка  :laugh:
   
Ти зовсім дурепище, чи тільки прикидаєшся? У гілочці за 45 виклидали фотки хто хотів - там і Асті викладала, і гаррі, і тидищ, і Бандерівець, і білий хорват. І тільки цій хрюкающій притрушеній - то не юзери, а зєбільйо з фотками свиней. Я тебе правильно зрозуміла, що фотки Асті, гаррі, Бандерівця - то фотки свиней?  Власні фотки переважно тільки у тій гілочці світяться. Але ж ти зі своїм сві рилом у той калашний ряд не сунешся - куди тобі ще ним тут світити - ти ж сюди ходиш тільки гадити на інших.


 :suicide2: припадошна якась свиня...
ну сейчас про вас речь, а не про гари с асти. вот ваше фото может и левое стыренное с просторов интернета. кто знает  8-)
   
Зєбільйо на ніч замість цілувати дітей чи читати молитви
Відкладає у гілці свої селфі
І засинають тривожними снами, в яких клятий Петро зваблює їх тотиками і цукерками, НАТО і ЄС
Але вони не підаються  - тримаються за свого поводиря Віслюка, кий приведе їх до цілющого дефолту і світлого апокаліпсису :)
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Шо тут? Свині недовольно хрюкають?
ні, тут рохкають коровки з ельфами
   
Ти зовсім дурепище, чи тільки прикидаєшся? У гілочці за 45 виклидали фотки хто хотів - там і Асті викладала, і гаррі, і тидищ, і Бандерівець, і білий хорват. І тільки цій хрюкающій притрушеній - то не юзери, а зєбільйо з фотками свиней. Я тебе правильно зрозуміла, що фотки Асті, гаррі, Бандерівця - то фотки свиней?  Власні фотки переважно тільки у тій гілочці світяться. Але ж ти зі своїм сві рилом у той калашний ряд не сунешся - куди тобі ще ним тут світити - ти ж сюди ходиш тільки гадити на інших.


 :suicide2: припадошна якась свиня...
Какой-то бесконечный поток грязных слов и беспросветной глупости...
   
кстати свиньи одни из немногих животных, проходящих зеркальный тест. Интеллектуалы короче.
так ось що підсвинки стараються довести, коли самі себе називають інтелектуалами :lol:
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

так ось що підсвинки стараються довести, коли самі себе називають інтелектуалами :lol:
про тебе, звісно, такого не скажеш  :laugh:
адже тут порохоботів вже нема як 338 сторінок. людас не збрехав  :gigi:
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

пожилым людям вредно есть мясное, переходите на овсянку, карофка  :laugh:
мая ти мася! Я вже третій місяць сиджу на білковій дієті. Не так як у Кнуряки за 2 місяці - 30 кг, але продвигається.  (tu)
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

мая ти мася! Я вже третій місяць сиджу на білковій дієті. Не так як у Кнуряки за 2 місяці - 30 кг, але продвигається.  (tu)
трава твоя дієта )
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

ну сейчас про вас речь, а не про гари с асти. вот ваше фото может и левое стыренное с просторов интернета. кто знает  8-)
перш ніж молоть таку чепуху - треба спочатку погуглити його - перевірити, чи є воно ще хоч в одному примірнику в інеті, а вже потім оббріхувати.

Тим більше, що я і сама підтверджую, що у паспорті в мене остання фотка - як дві каплі води із нонною мордюковою - це я і сама бачу, і в гілочці там тоді підтвердили. Так що, іщітє і обрящітє.  :kez_04:

Можу навіть показати фотку мордюкової, на яку я ЗАРАЗ дуже схожа.  :beee:
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Зєбільйо на ніч замість цілувати дітей чи читати молитви
Відкладає у гілці свої селфі
І засинають тривожними снами, в яких клятий Петро зваблює їх тотиками і цукерками, НАТО і ЄС
Але вони не підаються  - тримаються за свого поводиря Віслюка, кий приведе їх до цілющого дефолту і світлого апокаліпсису :)
дурний піп Петро - дурна і його молитва Томас.   :kez_04:
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Какой-то бесконечный поток грязных слов и беспросветной глупости...
То не читай, чистоплюєчька ти наша. Тебе ніхто не примушує це робити - свободу вибору за тобою збережено.  :kez_04:
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

так ось що підсвинки стараються довести, коли самі себе називають інтелектуалами :lol:
:gigi: шо нарешті навчилися проходити тест?
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

трава твоя дієта )
А ще яйки, творог і мняско (біле), а не те, що ти подумав. Курина філейка. Да, куди ж без овочів. Спробуй - тобі сподобається. А, і саме главне, хліб - жосский мінус, ні за яких умов, картоплю мінус і солодке мінус. Оце дала собі волю була з приводу мучного і солодощів, дик +300 грамів за добу.  :cray: Тепер ходьбою скидаю. Учора накинула 9 км, сьогодні тільки 3 км, бо досч злякав.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Показати зображення...
:kez_04: бицюня Гоша...

Так уж і бить, буду до тебе звертатися не хрюкающий, а мукающий - ти себе розвіртуалізував і ідентифікував цією своєю фоткою.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

тобі вже казали: не пий своє молоко на твоїй білковій дієті ;) ))
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Так уж і бить
котра година? )))
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

тобі вже казали: не пий своє молоко на твоїй білковій дієті ;) ))
Бицюня, де ти там побачив у моєму переліку молоко? Свіже молоко взагалі шкідливе для білкової дієти - воно тільки додає вагу, а користі нуль.  :kez_04:  Краще кисломолочку - геролакт, кефіри. Кста, геролакт яготинський абажаю... ммм..  :flirt:
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

котра година? )))
сємь єбут васьмова.
   
таки треба прокапать цю людину ні тварину особистість   :(
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

ну сейчас про вас речь, а не про гари с асти. вот ваше фото может и левое стыренное с просторов интернета. кто знает  8-)
Тримай "проста с інтернета" фотку Нонни Мордюкової - ось на цю фотку я зараз дуже схожа. Принаймні, у паспорті в 45 фото вклеєне - дуже схожі.

   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

сємь єбут васьмова.
взірець української мови, але секс не дає спокою.
дивись.
пункт номер 1. дай вже комусь.
пункт номер 2. не тримай лайно в собі. тоді і не буде +300г. але випорожнюйся поза форумом ;) )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія