Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Раді пропонують звільнити від оподаткування зарплату молоді до 27 років

краще хай яйця чухають! більше толку буде
   
Податки плачу. Ок, зараз я не найманий працівник. Але, раніше ним був та мав дитину. Якими пільгами я міг б скористатись на відміну від аналогічного працівника без дітей?

Платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу,
 отримуваного від одного роботодавця у вигляді зарплати, на суму ПСП, що передбачено п. 169.1 ПКУ.

При розмірі прожиткового мінімуму для працездатної особи станом на 01.01.2019 у сумі 1921 грн граничний дохід для застосування ПСП у 2019 році становитиме:
1921 грн х 1,4 = 2690 грн.

застосування ПСП на дітей, що передбачено абз. 2 пп. 169.4.1 ПКУ.
Згідно із цією нормою, граничний розмір доходу, який надає право на отримання ПСП одному з батьків у випадку та в розмірі,
передбачених пп. 169.1.2 ПКУ та пп.пп. «а» і «б» пп. 169.1.3 ПКУ,
визначається як добуток граничного розміру доходу для застосування ПСП і відповідної кількості дітей (у 2019 році — 2690 грн х кількість дітей).

якщо двоє дітей — 5380 грн (2690 грн х 2);
   
Платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу,
 отримуваного від одного роботодавця у вигляді зарплати, на суму ПСП, що передбачено п. 169.1 ПКУ.

При розмірі прожиткового мінімуму для працездатної особи станом на 01.01.2019 у сумі 1921 грн граничний дохід для застосування ПСП у 2019 році становитиме:
1921 грн х 1,4 = 2690 грн.

застосування ПСП на дітей, що передбачено абз. 2 пп. 169.4.1 ПКУ.
Згідно із цією нормою, граничний розмір доходу, який надає право на отримання ПСП одному з батьків у випадку та в розмірі,
передбачених пп. 169.1.2 ПКУ та пп.пп. «а» і «б» пп. 169.1.3 ПКУ,
визначається як добуток граничного розміру доходу для застосування ПСП і відповідної кількості дітей (у 2019 році — 2690 грн х кількість дітей).

якщо двоє дітей — 5380 грн (2690 грн х 2);

Дякую, дуже цікаво.

Питання:
А який розмір ПСП і як цей ПСП може нараховуватись, якщо є одна дитина і максимальна планка є меншою за мінімальну зп? Фактично це ж нереально
   
Погуглив: основне виділив болдом, і гранична планка для ПСП не множиться на кількість вроді.

При розмірі прожиткового мінімуму для працездатної особи станом на 01.01.2019 у сумі 1921 грн граничний дохід для застосування ПСП у 2019 році становитиме:

1921 грн х 1,4 = 2690 грн.

Однак розмір мінімальної зарплати з 01.01.2019 становить 4173 грн. Тож, менш як ця величина не може нараховуватися зарплата працівникові за виконану місячну норму праці.

Виходить, що ПСП не застосовуватиметься до доходів переважної більшості працівників, бо розмір їх зарплати має бути вищим за 4173 грн, а граничний дохід для застосування ПСП на 2019 рік — 2690 грн.

Розмір загальної ПСП на 2019 рік сягає 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), установленого законом на 1 січня звітного податкового року (пп. 169.1.1 ПКУ):

1921 грн х 50% = 960,50 грн.

Таким чином, загальною ПСП зможуть скористатися лише працівники, які трудяться на умовах неповного робочого часу, та й то не завжди.
   
Хто такі закони писав? Краще хай вже мавпують :facepalm:
   
Це з опери, чоловіче ми тобі дамо пільгу, якщо твоя дружина народить двічі за рік :D
   
Дякую, дуже цікаво.

Питання:
А який розмір ПСП і як цей ПСП може нараховуватись, якщо є одна дитина і максимальна планка є меншою за мінімальну зп? Фактично це ж нереально

фактично, я ж написав,
що загалом правильна ідея нівельована виконанням - прив'язкою пільги до прожиткового мінімуму
яка більш ніж в два рази менша за мінімалку

колись коли курс був 8 і мінімальна з/п менша за прожитковий мінімум воно працювало
зараз уже ні
   
Ще один стимул не брати старших, та збільшить безробіття
   
Цікаво, а бєня зможе свій бізнес переписати на когось з молоді до 27?
Ну щоб законно не платити податки зовсім?
   
Цікаво, а бєня зможе свій бізнес переписати на когось з молоді до 27?
Ну щоб законно не платити податки зовсім?

нє, він омолодиться до 18-ти і паспорт переробить
   
нє, він омолодиться до 18-ти і паспорт переробить

Зачем переделывать, купит четвертый.
   
фактично, я ж написав,
що загалом правильна ідея нівельована виконанням - прив'язкою пільги до прожиткового мінімуму
яка більш ніж в два рази менша за мінімалку

колись коли курс був 8 і мінімальна з/п менша за прожитковий мінімум воно працювало
зараз уже ні

Воно і зараз працює. На дітей теж дається ПСП.
   
Воно і зараз працює. На дітей теж дається ПСП.

працює, працює, я ж і кажу вся справа у розмірі доходів 
   
Слуга народа  (tu)
   
Був би ідеальний об'єкт колективної ненависті:

Умовний пацан 23 роки, їздить на блясі і голосував за зе (tu)
Ну чому тільки це. Ще витрушує у бабці років 80, яка ледве ходить, вермешелю з сумки, яку їй депутат подарував, і радить влаштуватися на роботу. (Є відео в фейсбуці). Люди походу й.бнулися з корупцією "дорогою молодим" і всім іншим.
   
працює, працює, я ж і кажу вся справа у розмірі доходів 

І кількості непрацездатних в родині
   
Я перепрошую, а якщо людині 43, а виглядає вона на 23(чи вже 24), то з неї податки будуть брати чи ні?
   
Я перепрошую, а якщо людині 43, а виглядає вона на 23(чи вже 24), то з неї податки будуть брати чи ні?

їй будуть доплачувати, тільки тре кожен місяць відсилати в податкову фото для підтвердження, що виглядаєш на 24
   
Я перепрошую, а якщо людині 43, а виглядає вона на 23(чи вже 24), то з неї податки будуть брати чи ні?
На жаль мабуть ні. Податкова вірить тільки паперам а не молодому обличчю. Але для таких унікалів є багато інших переваг, наприклад молоді кобіти будуть частіше давати,  звертати увагу.
   
На жаль мабуть ні. Податкова вірить тільки паперам а не молодому обличчю. Але для таких унікалів є багато інших переваг, наприклад молоді кобіти будуть частіше давати,  звертати увагу.
Той хто у 43 виглядає на 23(24) кобітами не цікавиться, а от економії пару сотень гривень він би зрадів. Поклав би їх на депозит у якийсь хворум  (tu)
   
Той хто у 43 виглядає на 23(24) кобітами не цікавиться, а от економії пару сотень гривень він би зрадів. Поклав би їх на депозит у якийсь хворум  (tu)

 :lol:  хто про кого, а Фома про Павла
   
Отмена или сокращение соц взносов для молодежи это нормальная европейская практика, но:
1. Только, если пенсия накопительная.
2. Пенсионный возраст 65+.
3. Продолжительность жизни 80+.

В условиях Украины это нереально.
   
:lol:  хто про кого, а Фома про Павла

Це любофф!
   
Я перепрошую, а якщо людині 43, а виглядає вона на 23(чи вже 24)
тут есть еще кое-что )) с этим законом, молодая жена станет не только приятным, но и очень выгодным вложением  )
если лень разводиться, можно еще разрешить многоженство и тогда всю жизнь не платить налоги )
   
тут есть еще кое-что )) с этим законом, молодая жена станет не только приятным, но и очень выгодным вложением  )
если лень разводиться, можно еще разрешить многоженство и тогда всю жизнь не платить налоги )

 (tu)  :lol:

Тоді однозначно треба підтримати. Такі закони змусять вищезгаданих унікальних українців одружуватись, кохатись і розмножуватись )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія