Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пропоную всім притомним фупчегам, незалежно від кольору штанів, укласти перемирря

Звісно.  щоб нагадати всім яке ти лайно брехливе

То хто почав срач?

І в чому моя брехня!

Будь уважний. Свою відповідь не витреш.Як ти це любиш робити

 Гілка не твоя.
   
То хто почав срач?

І в чому моя брехня!

Будь уважний. Свою відповідь не витреш.Як ти це любиш робити

 Гілка не твоя.

Щоб нагадати всім, що ти пропонував, і що сам робиш за фактом.

Посилання я дав.  Замість того, щоб радіти санкціям проти Медведчука ти почав лити бруд на ФУПчеков
   
Навіть у цій гілці я у тебе запитав яка мета того, що ти ллєш бруд на інших, і ти відразу перейшов на персоналії
   
Навіть у цій гілці я у тебе запитав яка мета того, що ти ллєш бруд на інших, і ти відразу перейшов на персоналії

Тому що підapac

тому таке до нього відношення
   
Навіть у цій гілці я у тебе запитав яка мета того, що ти ллєш бруд на інших, і ти відразу перейшов на персоналії

Ти невиліковно хворий патологічною брехнею. Ти , навіть , не можеш пригадати свої нещодавні дії
та відповідати за них. Ось чим ти сьогодні підняв мою цілком мирну гілку.

миротворець :weep:

Ось моя перша відповідь. Після якої ти так і не заспокоївся , а продовжив срач.

Дякую, Алежка, що підняв гілку. ФУП зараз єдиний як ніколи. За виключенням деяких упоротих, які очевидно або ідіоти, або продались

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1094626.0


То хто відразу перейшов на персоналії ? Хто почав срач ? Ти хворий.

Все . Ігнор. Тобі до лікаря , а не до мене. Я безсилий в такій клініці. Вибач.

 

   
Тому що підapac

тому таке до нього відношення

Я тебе вже попередив вчора щодо твого скотства стосовно моїх батьків.
Ти не заспокоївся ? 
   
Нагадаю. Ця гілка була відкрита для притомних фупчегів.
А не на невиліковнохворих. Таких лише декілька на ФУПі.
Пропоную фупчегам просто не звертати на них уваги. Це як кізяк на дорозі. Зовсім необов*язково в нього вступати . Розумніше обійти.

 :-B 
   
Тіки після покаяння зьєбілів
   
Тіки після покаяння зьєбілів

За що ?
То Зеленському не треба було починати давити Медведчука і Ко ?
Впроваджувати мовний закон ?

Це країні не треба ?
   
Як на мене це роблять такі упороті як ти.
Але ти не ідіот. Працюєш проти України за гроші.

Ти
   
пропоную парі.  Скільки Людас зможе не лити бруд на ФУПчеков в інших темах.  Дивимося мої дописи і людаса
   
За що ?
То Зеленському не треба було
За те, що ти в темі про санкції Зеленського дристав рідким про якихось порохоботів замість обговорювати суть події.
Дристав в унісон з найупоротішими говноїдами хвупу.
   
За що ?
То Зеленському не треба було починати давити Медведчука і Ко ?
Впроваджувати мовний закон ?

Це країні не треба ?
За обрання Зьє!
   
Я теж неодноразово пропонував заключити...пакт про ненапад.
Процитувати відгуки "іншокольорових штанів"?
   
Нагадаю. Ця гілка була відкрита для притомних фупчегів.
А не на невиліковнохворих. Таких лише декілька на ФУПі.
Пропоную фупчегам просто не звертати на них уваги. Це як кізяк на дорозі. Зовсім необов*язково в нього вступати . Розумніше обійти.

 :-B 
У мене третина дописувачів цієї гілки в ігнорі. І гарний настрій. B-)
   
Я тебе вже попередив вчора щодо твого скотства стосовно моїх батьків.
Ти не заспокоївся ? 

Животноє
Батьками або дітьми є ті на форумі
Кого ти назвав педрилами
А чим твої батьки кращі, бо вони твої ?
Ти це забув вже  підapac  ?

То я тобі нагадую 



   
У мене третина дописувачів цієї гілки в ігнорі. І гарний настрій. B-)

Як варіант. Я довго тримався , але сьогодні двох найупоротіших як на мене тварюк заігнорив. І дійсно форум став людським.
Треба було раніше це зробити . Ну який сенс на свиней бісер витрачати.

 :-B
   
За те, що ти в темі про санкції Зеленського дристав рідким про якихось порохоботів замість обговорювати суть події.
Дристав в унісон з найупоротішими говноїдами хвупу.

В тій гілці деякі порошки почали себе поводити як адвокати Медведчука. То треба було не звертати на це уваги ?

Не всі слава богу.
   
Я теж неодноразово пропонував заключити...пакт про ненапад.
Процитувати відгуки "іншокольорових штанів"?

Думаю не на часі.

Прямо в цій гілці і з боку деяких порошків купа 'перлин' ., То навіщо їх плодити ?

Останнє редагування: 20 лютого 2021 15:00:18 від Людас
   
В тій гілці деякі порошки почали себе поводити як адвокати Медведчука. То треба було не звертати на це уваги ?

Не всі слава богу.
пиз жиш, як зьє! :K
   
Гілка актуальна як ніколи.
   
Непопулярна зараз гілка. Так?
   
  Платные будут продолжать  зарабатывать свои 33 гривны, а что они с кем-то там поют хором,им до лампочки. Для них их заработок не пахнет мерзким сгнившим вонючим говном.
 А вот остальным, тем.кто по собственному решению голосовал за Порошенко ( имели полное и не осуждаемое право так сделать),потому что думали, что для Украины так будет лучше,весьма стоит серьёзно задуматься над тем, что они искренне  ТОГДА хотели как лучше для Украины, то ТЕПЕРЬ, когда они стали петь в унисон с нашими врагами- российскими пропагандистами, не важно. под кого они маскируются,
 они объективно вредят Украине!
 Зеленский наверняка делает ошибки, их не делает тот, кто вообще ничего не делает. Хотя и это будет в его положении ошибкой- ничего не делать!
 Ну так хоть сначала определите-что и у кого вы будете брать и  повторять гон на Зеленского и объективно сеете раздор в украинском социуме!
 Не вредите Украине!  Призыв " Враг у порога!" не советское изобретение!
   
яке перемир'я, коли справжня війна ще й не починалась...
   
  Платные будут продолжать  зарабатывать свои 33 гривны, а что они с кем-то там поют хором,им до лампочки. Для них их заработок не пахнет мерзким сгнившим вонючим говном.
 А вот остальным, тем.кто по собственному решению голосовал за Порошенко ( имели полное и не осуждаемое право так сделать),потому что думали, что для Украины так будет лучше,весьма стоит серьёзно задуматься над тем, что они искренне  ТОГДА хотели как лучше для Украины, то ТЕПЕРЬ, когда они стали петь в унисон с нашими врагами- российскими пропагандистами, не важно. под кого они маскируются,
 они объективно вредят Украине!
 Зеленский наверняка делает ошибки, их не делает тот, кто вообще ничего не делает. Хотя и это будет в его положении ошибкой- ничего не делать!
 Ну так хоть сначала определите-что и у кого вы будете брать и  повторять гон на Зеленского и объективно сеете раздор в украинском социуме!
 Не вредите Украине!  Призыв " Враг у порога!" не советское изобретение!
Георгиу - такие как ты  это кондомы.  В Харькове люди умирают  из за того , что такие как ты выбрали Зеленского . Все приплывли -  некуда ложить . А всего лишь надо было не воровать , а подготовить больницы . К самому Зеленскому вопросов нет , он получил что хотел. Для верхушки в Харькове места есть . А обычные простые люди умирают. И когда порохоботы и остальные говорят об вслух , это называется  лить говно ? Пилять ,это не ошибка , эт опреступление перед народом Украины за которое нужно садить.
   
И да , порохоботы в Харькове закупают кислородные концентраторы и прочее. Но это капля в море от текущих потребностей.

   
Непопулярна зараз гілка. Так?
А с кем ты "мириться" собрался? С Потросней, которая рада будет нашему поражению, только шоб Зельцу насрать на голову?
Да пошли они нахер вместе со своим "Хэтьманом" иего, жополизами. B-)
   
Непопулярна зараз гілка. Так?
всі дружно миримося з велесовим і аелітом!
гавно а не люди(с)
   
А с кем ты "мириться" собрался? С Потросней, которая рада будет нашему поражению, только шоб Зельцу насрать на голову?
Да пошли они нахер вместе со своим "Хэтьманом" иего, жополизами. B-)

Вони всі однакові? Чи є притомні серед них?
   
всі дружно миримося з велесовим і аелітом!
гавно а не люди(с)

Ці двоє хворих на хронічну українофобію то весь ФУП?
   
Вони всі однакові? Чи є притомні серед них?
В жизни может и есть, а на ФУПе - не встречал. Конченные. Почитай первую страницу. Одни стоны, сопли и вопли.
   
Ці двоє хворих на хронічну українофобію то весь ФУП?
ну можна ще замиритися зі старим_хлопом чи південною_блядью
   
ну можна ще замиритися зі старим_хлопом чи південною_блядью

Перший в мене у самого в ігнорі, а другий то ваше суб'єктивне сприйняття. Він багато каже розумного.
Принаймні нічого анти українського в його постах немає.
А Порошенко то не аналог України. Як і Зеленський.



Останнє редагування: 13 квітня 2021 14:38:52 від Людас
   
Перший в мене у самого в ігнорі, а другий то ваше суб'єктивне сприйняття. Він багато каже розумного.
Принаймні нічого анти українського в його постах немає.
"То ваше суб'єктивне сприйняття"(с) :)
Особисто я  - за мир.
Але є (не)одне але...
   
  Платные будут продолжать  зарабатывать свои 33 гривны, а что они с кем-то там поют хором,им до лампочки. Для них их заработок не пахнет мерзким сгнившим вонючим говном.
 А вот остальным, тем.кто по собственному решению голосовал за Порошенко ( имели полное и не осуждаемое право так сделать),потому что думали, что для Украины так будет лучше,весьма стоит серьёзно задуматься над тем, что они искренне  ТОГДА хотели как лучше для Украины, то ТЕПЕРЬ, когда они стали петь в унисон с нашими врагами- российскими пропагандистами, не важно. под кого они маскируются,
 они объективно вредят Украине!
 Зеленский наверняка делает ошибки, их не делает тот, кто вообще ничего не делает. Хотя и это будет в его положении ошибкой- ничего не делать!
 Ну так хоть сначала определите-что и у кого вы будете брать и  повторять гон на Зеленского и объективно сеете раздор в украинском социуме!
 Не вредите Украине!  Призыв " Враг у порога!" не советское изобретение!

+багато
   
"То ваше суб'єктивне сприйняття"(с) :)
Особисто я  - за мир.
Але є (не)одне але...

А я не за мир.  Я за перемирря.Партійні срачі це нормально і корисно для демократичної країни. Але зараз вони точно не на часі, коли війна на порозі.
   
Хочешь "перемирия" с этими свыноепами?   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1098195.0
   

Георгиу - такие как ты  это кондомы.  В Харькове люди умирают  из за того , что такие как ты выбрали Зеленского . Все приплывли -  некуда ложить . А всего лишь надо было не воровать , а подготовить больницы . К самому Зеленскому вопросов нет , он получил что хотел. Для верхушки в Харькове места есть . А обычные простые люди умирают. И когда порохоботы и остальные говорят об вслух , это называется  лить говно ? Пилять ,это не ошибка , эт опреступление перед народом Украины за которое нужно садить.
Кондомы те, кто демагогически представляет и втюхивает, что ситуация с ковидом в Украине при Порошенко вместо Зеленского кардинально отличалась бы в  просто замечательную сторону!
 История не имеет сослагательного наклонения!
 Было бы+- примерно ТОЖЕ САМОЕ!
 Ты что,думаешь.тчто Порошенко на свои 1,8 миллиарда гривен  налом закупил бы нам вакцины???? Кислородные концентраторы  десятки тысяч?
 Виноваты не Президенты,виновата СИСТЕМА украинского здравохрания,абсолютно не подготовленная к таким эпидемиям! Президенты могут в лучшем случае что-то подлатать сотую часть необходимого!
 В США могут влить денег в борьбу с ковид 19  фактически  сколько угодно, однако у них ситуация в общем далеко не лучше нашей!
 Пока Человечество вместо 7,5 миллиарда не будет в два раза меньше, будет идти сокращение нашей численности!

Останнє редагування: 13 квітня 2021 15:03:06 від Георгиу
   
Хочешь "перемирия" с этими свыноепами?   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1098195.0

З такими  точно ні. Це креатури Кремля. І швидше всього більше ніж просто корисні ідіоти.

   
Петро-Медведчук-хуйло це одна команда.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія