Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Секрети довголіття

Re: Секрети довголіття

В кожного з нас аж зараз в тілі одна - дві тисячи ракових клітинок. Імунка пораеться з тим весь час. В мене більше, в вас меньше. Я скоріше помру від раку, ніж ви.
   
Re: Секрети довголіття

"Їсти-пити - то життя, а вмирати - то є смерть" (с) нарід.
Треба додати ще якісні сон/сміх/секс.

Але то всьо таке. Що написано - так і буде.
   
Re: Секрети довголіття

Діліться, хто має.

1. Припинити шкідливі звички - куріння, алкоголь, наркотики.
2. Більше рухатися - ходьба, біг, плавання, хатня робота, пішки по магазинах та інше.
3. Дієта - низьковуглеводна, збагачена клітковиною. Японська, середземноморська та інші. Вітамін Д з осені до літа.
По дієті є тема https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1110124.0
4. Зниження рівню стресу. Досягається багатьма різними чинниками. В тому числі впливає модерація на форумах та соц. мережах.
5. Щепитися. Від коронавірусу та інших небезпечних хвороб.
6. Соціальна активність.
7. Профілактика хронічних хвороб, застуд, переломів та подібного. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=899421.0
8. Дотримання правил здорового глузду, заходів безпеки, правил дорожнього руху.
9. Екологічні проекти - вода, повітря, їжа, зниження рівня шуму, вібрацій, нічного світла.
Тут стаття, можна почитати. https://www.bbc.com/ukrainian/vert-tra-40876128


зєвая - "спой нам Чікаго, одноглазий"(c)  спой нам за  кaкao
   
Re: Секрети довголіття

от не знаю, навіщо вам пане то, пріеднання до гнобітелів Вольтера. Впевнений, що або ваши торфяні смоли, або моі "вейсти", відболти, вставлять з коніною набагато сільніше, ніж зазалупні сиркі пана Вольтера. Тож, не будемо засуджувати. Наше зашкодить, а його - хоч ні. Це вже не мало.
боронь боже, щоб я на патріарха булькав
це так, в рамках наукової цікавості
щодо пересмаженого про яке йшлось вище, то це вочевидь реакція Маяра, а її продукти нешкідливі
а деякі, на кшталт піразинів, навіть в певному розумінні корисні, бо надають вареву неповторний запах
   
Re: Секрети довголіття

боронь боже, щоб я на патріарха булькав
це так, в рамках наукової цікавості
щодо пересмаженого про яке йшлось вище, то це вочевидь реакція Маяра, а її продукти нешкідливі
а деякі, на кшталт піразинів, навіть в певному розумінні корисні, бо надають вареву неповторний запах
я знаю фірму штатівську, яка з піразінів може створити запах будьякої їжи. Чарівники. Ми на них трохі працювали.
   
Re: Секрети довголіття

я знаю фірму штатівську, яка з піразінів може створити запах будьякої їжи. Чарівники. Ми на них трохі працювали.
зараз синтезую комплекс алкілпіразинів і виділяю чисті з відходів харчопрому
цікаві речовини, особливо наскільки характеристика їхнього запаху залежить від концентрації
   
Re: Секрети довголіття

О, да. Зазвичай, в більшості випадків, є якась межа, до якої пахне грібами, напріклад, а після якої - блювотним лайном. Цікаво, що для кожного та межа своя. То тема окремих майбутніх досліджень неврологів.
   
Re: Секрети довголіття

О, да. Зазвичай, в більшості випадків, є якась межа, до якої пахне грібами, напріклад, а після якої - блювотним лайном. Цікаво, що для кожного та межа своя. То тема окремих майбутніх досліджень неврологів.
ага, дійсно цікаве питання для фахівців з неврології та рецепторів
там ще є вплив індивідуального досвіду
це як з ізоаміловим спиртом - комусь квіти, інший ледь встигає до унітазу добігти, щоб проблюватись
   
Re: Секрети довголіття

Є до 5% людей, якім подобаеться запах пірідіну. З запахами, нюхом, взагалі то все складно. Я дуже заздрю неврологам. Та ми подалися до спеціфічного, не по темі.
   
Re: Секрети довголіття

Коли пан Патітяшка до іоха доїде? Може ще якійсь каталізатор є до потреби?
   
Re: Секрети довголіття

Коли пан Патітяшка до іоха доїде? Може ще якійсь каталізатор є до потреби?
я зараз каталізую оксидом марганцю і кислими смолами, а просто в гості - то з величезним задоволенням
на початку наступного року планую до Києва, обов'язково зустрінемось
покажу здобутки своєї лабораторії - добрі люди, вони ж замовники, напакували мене обладнанням, може вам щось буде цікавим
   
Re: Секрети довголіття

я зараз каталізую оксидом марганцю і кислими смолами, а просто в гості - то з величезним задоволенням
на початку наступного року планую до Києва, обов'язково зустрінемось
покажу здобутки своєї лабораторії - добрі люди, вони ж замовники, напакували мене обладнанням, може вам щось буде цікавим
побачимося. Телефона маете. Надійніше - смс, я далеко не весь час з телефоном. Радий за вас, щодо обладнення, це важливо. Як треба - допоможемо розходніками.
   
Re: Секрети довголіття

Пипец, "легендарный" онколог не знает элементарной физиологии и доказательной медицины и несет какую-то хуету.

Кстати, легендарного онколога невозможно отыскать в базах даннных научных изданий, пару заметок в каких-то желтых газетках.

А шо не так? :D

Цитувати
Леге́нда — жанр фольклору і літератури, прозова малосюжетна оповідь міфологічного, апокрифічного чи історико-героїчного змісту з обов'язковою спрямованістю на вірогідність зображуваних подій та специфікою побудови сюжету на основі своєрідних композиційних прийомів (метаморфози, антропоморфізації предметів, явищ природи тощо). В переносному значенні легенда — вигадана чи прикрашена розповідь.
   
Re: Секрети довголіття

зараз синтезую комплекс алкілпіразинів і виділяю чисті з відходів харчопрому
цікаві речовини, особливо наскільки характеристика їхнього запаху залежить від концентрації
мій колега, доречі, заробляє частину грошей сінтезом діфторметоксі- та тріфторметоксіпіраз инів. Вони пахнуть їжою, якої не існує в природі. Я би ними мазав коней. Вони би ще привабливішими стали.
   
Re: Секрети довголіття

я зараз каталізую оксидом марганцю і кислими смолами, а просто в гості - то з величезним задоволенням
на початку наступного року планую до Києва, обов'язково зустрінемось
покажу здобутки своєї лабораторії - добрі люди, вони ж замовники, напакували мене обладнанням, може вам щось буде цікавим

В Шотландії повно виробляється віскі на торфу - peat moss whiskey
Також на цінувача - хоча в невеликих дозах дуже навіть непогано  (tu)

https://flaviar.com/blog/peated-whisky-love-or-hate/
   
Re: Секрети довголіття

я дуже люблю своїх колег із усіх своїх сфер діяльності. Я знаю, хліб їх не надто солодкій. Кловуном не працював, хочь підозрюю, в клоунів теж не все просто.  Та кловунам нехай допоможуть кловуни, а своїм колегам я допоможу, за можливістю.
   
Re: Секрети довголіття

я дуже люблю своїх колег із усіх своїх сфер діяльності. 

і вовчіка с сабачькой теж?
   
Re: Секрети довголіття

Нормально я смотрю ветка дурачков Соломона и ко ебнула
 :lol:

Зашел ночью проверит- все в бане.
   
Re: Секрети довголіття

і вовчіка с сабачькой теж?
він не мій колега. Вам це не зрозуміло?
   
Re: Секрети довголіття

А шо не так? :D


Люди любят когда очевидно вредная наркота приносит какую-то пользу.

Именно поэтому будут до усирачки искать антиоксиданты в вине,витамины в пиве, разжижать кровь водкой,а каннабис это вообще волшебная панацея от всего. Вы удивитесь но в 70е и 80е даже кокаин считался полезным. В вине действительно есть какие-то полифенолы,но,допустим, в помидорах их намного больше.Каннабис дейстивтельно обладает слабым обезболивающим свойством,но ибупрофен,например,намного сильнее. :lol:


Поэтому всегда будут появляться статьи от какого-то псевдоученого в Бразилии (чем дальше тем лучше) который сказал-жрите что хотите,пейте что хотите и все будет хорошо,от вас ничего не зависит.

Еще аргумент- "врачи говорят сначала одно,а потом другое, не буду их слушать". Ну так заебись-а вы хотели бы себе врача который ничего не читает и 50 лет говорит одно и тоже? :lol:
   
Re: Секрети довголіття

Діліться, хто має.

1. Припинити шкідливі звички - куріння, алкоголь, наркотики.
2. Більше рухатися - ходьба, біг, плавання, хатня робота, пішки по магазинах та інше.
3. Дієта - низьковуглеводна, збагачена клітковиною. Японська, середземноморська та інші. Вітамін Д з осені до літа.
По дієті є тема https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1110124.0
4. Зниження рівню стресу. Досягається багатьма різними чинниками. В тому числі впливає модерація на форумах та соц. мережах.
5. Щепитися. Від коронавірусу та інших небезпечних хвороб.
6. Соціальна активність.
7. Профілактика хронічних хвороб, застуд, переломів та подібного. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=899421.0
8. Дотримання правил здорового глузду, заходів безпеки, правил дорожнього руху.
9. Екологічні проекти - вода, повітря, їжа, зниження рівня шуму, вібрацій, нічного світла.
Тут стаття, можна почитати. https://www.bbc.com/ukrainian/vert-tra-40876128

План дій для типового зомбі. Але зомбі ще не знає, що половина не можуть бути виконані з об*єктивних причин,
інші ж з суб*єктивних. Тому пропоную ТСу розглянути пункт 4.
Ти не можеш його без модераторів виконати?
Просто звалити звідси назавжди із своїми безглуздими порадами.

Останнє редагування: 7 грудня 2021 02:47:55 від б_а_р_с
   
Re: Секрети довголіття

Напиши будь ласка в тій гілці який з власного досвіду вживаєш вітамін д
І наскільки він добре засвоюється
Наразі польські КFD, але не просто Д, а К2+Д3.
Тут фото https://waysport.ua/4523-kfd-nutrition-vitamin-d-k-200-kaps.html Чому польські? Бо дешеві. Можливо інші - краще, але дорожчі.
   
Re: Секрети довголіття

тут щось мало приділили опції "сон". як на мене це добре додає здоров'ю і довголіттю. але саме здоровий міцний сон, де людина не прокидається, коли хтось в кімнату заходить. і не менше 7-8 годин. і ще вітається денний пообідній сон 1 годину. ті, хто я знала з таким образом життя прожили довго. але вони фізичною працею не займалися, та і в спортзали не ходили.

тема цікава. мені наприклад дуже цікаво, британська королевська родина, наше НАНУ - це генетика, чи вони "щось знають"?
   
Re: Секрети довголіття

тут щось мало приділили опції "сон". як на мене це добре додає здоров'ю і довголіттю. але саме здоровий міцний сон, де людина не прокидається, коли хтось в кімнату заходить. і не менше 7-8 годин. і ще вітається денний пообідній сон 1 годину. ті, хто я знала з таким образом життя прожили довго. але вони фізичною працею не займалися, та і в спортзали не ходили.

тема цікава. мені наприклад дуже цікаво, британська королевська родина, наше НАНУ - це генетика, чи вони "щось знають"?

ТС трохи несповна розуму, почитай його творчість
   
Re: Секрети довголіття

В кожного з нас аж зараз в тілі одна - дві тисячи ракових клітинок. Імунка пораеться з тим весь час. В мене більше, в вас меньше. Я скоріше помру від раку, ніж ви.

Не кажи так. Живи довго і будь здоровим.
   
Re: Секрети довголіття

тут щось мало приділили опції "сон". як на мене це добре додає здоров'ю і довголіттю. але саме здоровий міцний сон, де людина не прокидається, коли хтось в кімнату заходить. і не менше 7-8 годин. і ще вітається денний пообідній сон 1 годину. ті, хто я знала з таким образом життя прожили довго. але вони фізичною працею не займалися, та і в спортзали не ходили.

тема цікава. мені наприклад дуже цікаво, британська королевська родина, наше НАНУ - це генетика, чи вони "щось знають"?

Там для королеви і власний повар, і кращі продукти, і масажист і фізіотерапевт

В таких умовах можна їсти найкраще (найздоровіш) - навіть стати майже повністю вегетаріанцем - бо тобі все одно хтось інший готує

У звичайний людей нема такої «luxury”
   
Re: Секрети довголіття

Не кажи так. Живи довго і будь здоровим.
я процесів не контролюю. Хочь дуже здоровий інвалід, та імунка непідконтрольна. Нічого страшного, ну помру, я зробив що хотів. І дитинка доросла. В смерті страшного нічого нема, всі помремо. Поспішати не треба, а і ногами впиратися в життя нема чого.
   
Re: Секрети довголіття

Там для королеви і власний повар, і кращі продукти, і масажист і фізіотерапевт

В таких умовах можна їсти найкраще (найздоровіш) - навіть стати майже повністю вегетаріанцем - бо тобі все одно хтось інший готує

У звичайний людей нема такої «luxury”
мати її в 101 рік померла при здоровому розумі, на ногах і випиваючи свою скляночку дрінку щодня. померла на другий день Паски, там трохи до до 102 не дотягнула. це ж ще ментальне здоровя треба добре тягнуте. а це і судини головного мозку і їх кровопостачання. там напевне і кисневі барокамери реулярно присутні.
   
Re: Секрети довголіття

мати її в 101 рік померла при здоровому розумі, на ногах і випиваючи свою скляночку дрінку щодня. померла на другий день Паски, там трохи до до 102 не дотягнула. це ж ще ментальне здоровя треба добре тягнуте. а це і судини головного мозку і їх кровопостачання. там напевне і кисневі барокамери реулярно присутні.
такіх, Мишко, зараз не роблять. Тромб в сорок років - звичайна смерть.
   
Re: Секрети довголіття

такіх, Мишко, зараз не роблять. Тромб в сорок років - звичайна смерть.
Ну так, жрём всякую синтетику, мясо 3 раза в день, весь день в машине без движения, при постоянных стрессах на работе - а потом удивляемся, что кровь загустевает в 40лет.... :angel:
   
Re: Секрети довголіття

М'ясо не шкодить. М'ясо - білок. Шкодять вуглеводи - цукор, фруктоза, крохмаль (хліб, борошно та інше) та їх надмірна кількість.
   
Re: Секрети довголіття

Хуйня, здаеться, а тут кровіщу родичу колегі здавав, так ті два стакани мало не видрачували. Думаю всерьоз попити щось, що кров розжижає. Не, я не проти корисного каміння в крові, та бажано, щоб вона була рідкою.
   
Re: Секрети довголіття

М'ясо не шкодить. М'ясо - білок. Шкодять вуглеводи - цукор, фруктоза, крохмаль (хліб, борошно та інше) та їх надмірна кількість.


https://www.cancerresearchuk.org/about-cancer/causes-of-cancer/diet-and-cancer/does-eating-processed-and-red-meat-cause-cancer

What types of cancer are processed and red meat linked to?
Eating lots of processed and red meat can increase the risk of bowel cancer.

We know for definite that processed meat is a cause of cancer, but the scientific evidence for red meat is less clear. Red meat is classed as a probable cause of cancer. This means there is lots of good evidence of a link, but we need a few more of the best quality studies to be certain.

There is also some evidence for an increased risk of stomach and pancreatic cancer. But we need more research to know for sure if processed and red meat affects the risk of getting these cancer types.

 

How does processed and red meat cause cancer?
Chemicals (found in the meat, added during processing, or produced when cooking) can increase the risk of cancer by damaging our cells.

These chemicals include:

Haem
This is a red pigment that is naturally found in red meat and processed red meat. It can damage cells, and cause bacteria in the body to produce harmful chemicals. This can increase the risk of cancer.

Nitrates and nitrites
These chemicals can be used to keep processed meat fresher for longer. When we eat them, nitrites can be converted into cancer-causing chemicals (N-nitroso compounds or NOCs). These chemicals may be the reason why processed meat increases the risk of cancer more than fresh red meat.

Heterocyclic amines (HCAs) and polycyclic amines (PCAs)
These chemicals are produced when meat is cooked at high temperatures, which includes grilling or barbequing. They can damage cells in the bowel.

   
Re: Секрети довголіття

Наразі польські КFD, але не просто Д, а К2+Д3.
Тут фото https://waysport.ua/4523-kfd-nutrition-vitamin-d-k-200-kaps.html Чому польські? Бо дешеві. Можливо інші - краще, але дорожчі.



Куди вже дешевше?

250 грн 360 штук.  :-)o

Амерські.
   
Re: Секрети довголіття

Зачем вам мясо,  если есть рыба?
   
Re: Секрети довголіття

Нагадаю панам та пані, що в склад ДНК входять саме гетероціклічні аміни і життя в нашому розумінні без них неможливе.
   
Re: Секрети довголіття

дружина,  дитина та теща жеруть щось поляцьке, капсули з рибьячим жиром, ніби вітаміни. Я не проти, шкіра непогана, волосся блестить. Біди в тому не бачу.
   
Re: Секрети довголіття

Рыбий жир вина полезней,
Пей без мин трагических,
Он спасет от всех болезней,
Кроме венерических.
—  Лачуга должника (Вадим Шефнер)

   
Re: Секрети довголіття

Рыбий жир вина полезней,
Пей без мин трагических,
Он спасет от всех болезней,
Кроме венерических.
—  Лачуга должника (Вадим Шефнер)
та да, прав ваш Вадім, пане.
   
Re: Секрети довголіття

Ця хрінь написана заради "щепитися".

Маніпуляція.

Але норм. спроба.
Щепитися как раз надо, в первую очередь, группе риска (то, что заставляют здоровую молодежь и детей, тоже считаю, что есть перегибы), в т.ч и чтоб не переживать за заражение вирусом, а большинство из остального перечисленного как раз повысит уровень стресса (а вот алкоголь может и снизить, но от него потом возникнут гораздо большие чем стресс проблемы). Чтоб не было стресса, нужно не париться, научиться принимать мир таким каким он есть и себя тоже, относиться ко всему по-философски, это тяжело, в т.ч. и потому что вся наша система воспитания и образования традиционно была построена на насилии (и учителя в школе нередко терроризируют, кричат, обзывают учеников за плохие оценки, хотя ваше дело всего лишь все изложить и оценить и все), на запугивании бабаями и серыми волками, на показухе и тряске на открытых уроках и экзаменах, на выполнении бессмысленных заданий любой ценой, зубрежке всякой дури наизусть и вдалбливанию в головы, что это цель жизни и не выучить какой-то отрывок или не упростить математическое выражение - это конец света. Кто еще постарше, вообще, помнит, как детей "клеймили позором" перед всем классом за каждую мелочь, да и сейчас такое нередко встречается. Поэтому я вообще сторонник того, чтоб не насиловать детей этими школами, кто хочет учиться онлайн, пусть учится онлайн. Потому что там получается заряд стресса на всю жизнь. Нужно всем взять за правило - твоя свобода заканчивается там, где начинаются права другого человека. Как поступать со своей жизнью, нужно просто доходчиво объяснять, без насилия, человек должен быть сам вправе это решать. Вот если ты занимаешься буллингом и терроризируешь других - да, будь добр сперва выслушать спокойным тоном с аргументами, что так делать нельзя, потом предупреждение, что будешь переведен в спец. учреждение где учатся только те, кто был замечен в буллинге других детей, а потом туда переведен. Без криков и истерик. Но у нас до сих пор никто до этого не может додуматься.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія