Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мило - ефективне не тому, що добре змиває, а тому...

...що руйнує ліпідну (жирову по нашому) оболонку вірусу, бо розчиняє жир. Так кажуть науковці.

Якщо це так, то засіб для миття посуду типу Фейрі на порядок ефективніший за мило в плані розчинення жирів потужними поверхнево активними речовинами в складі миючого засобу.

Тож, на мою думку, руки більш надійно мити засобами для миття посуду, ніж милом.
Речі домашнього побуту теж можна мити/дезінфікувати розчином фейрі, гала тощо.

Також фейрі можна додати в ваші антисептики. Буде трохи пінитися, але гірше від того не буде.
   
Re: Мило - ефективне не тому, що добре змиває, а тому...

...що руйнує ліпідну (жирову по нашому) оболонку вірусу, бо розчиняє жир. Так кажуть науковці.

Якщо це так, то засіб для миття посуду типу Фейрі на порядок ефективніший за мило в плані розчинення жирів потужними поверхнево активними речовинами в складі миючого засобу.

Тож, на мою думку, руки більш надійно мити засобами для миття посуду, ніж милом.
Речі домашнього побуту теж можна мити/дезінфікувати розчином фейрі, гала тощо.

Також фейрі можна додати в ваші антисептики. Буде трохи пінитися, але гірше від того не буде.
Шкіра на руках буде пересихати.  :(
   
Шкіра на руках буде пересихати.  :(

гліцерин, або крем в поміч.
як на мене, якщо підхватити корону, то легені і печінка можуть постраждати на порядок більше, ніж шкіра рук. І шкіра відновиться швидко, а внутрішні органи можуть повністю і не відновитися.
   
Якщо ви щось підозріле полапали, і вам треба терміново продезинфікувати руки, то, окрім стандартних антисептиків, підійдуть засоби для обезжирювання. Бензин калоша, бутілацетат, розчинник для нітрофарби, спирти, ацетон та подібне.
зрозуміло, що постійно таким користуватися - не айс, але в якості разової акції...
   
Наконец то ты опомнился и перестал верить в рептилоидов. А то я уже переживала
   
Наконец то ты опомнился и перестал верить в рептилоидов. А то я уже переживала

Шо ты такое несешь?
Я не верю в рептилоидов, но я знаю о массовом дебилизме популяции гуманоидов с расслабленными булками.
   
от скуки плавно деградирую до уровня "а может в рояль насрать"
   
Re: Мило - ефективне не тому, що добре змиває, а тому...

Тож, на мою думку, руки більш надійно мити засобами для миття посуду, ніж милом.

хотіла написать, що шкіра нафіг злізе, але мене випередили
   
от скуки плавно деградирую до уровня "а может в рояль насрать"

дикари-с
не поймут-с !
   
от скуки плавно деградирую до уровня "а может в рояль насрать"
так шо, сученыш, чего с той веточки сдрыснул? готов мне в глаза сказать, что я, будучи добробатовцем  во всем своем и со всем своим, что-то там крал у войска, как ты сегодня кизданул?
   
так шо, сученыш, чего с той веточки сдрыснул? готов мне в глаза сказать, что я, будучи добробатовцем  во всем своем и со всем своим, что-то там крал у войска, как ты сегодня кизданул?

ти про що?  вкусило щось тебе чи що?
   
ти про що?  вкусило щось тебе чи що?

Ти, вітьок, мітлу свою контролюй, коли людям такі речі кажеш.
чи таки шизофренік?
балабол галімий.

   
Ти, вітьок, мітлу свою контролюй, коли людям такі речі кажеш.
чи таки шизофренік?
балабол галімий.

ти нагадай про що.
   
Re: Мило - ефективне не тому, що добре змиває, а тому...
tyv

Щя Вольтер буде тобі апелювати ;)
   
тс  зкинь хоч ссилу на срач з якого як ти кажеш я змамчурив.
   
ти нагадай про що.

Ти береги поплутав, чьвачьок?

Aelit, cьогодні в 15:33
Serg A, cьогодні в 15:21
Я прекрасно знаю, як розпижжують та розпродають.
але я не скуповую пижжене.
і, навіть, якби з якогось дуру купив крадене, не патякав би в ефірі про це, засуджуючи того, хто вкрав, а я в нього купив.

Тож твої, аєліт намагання триндіти аби триндіти, роблять тобі дуже дурне реноме.


ну звісно ти чудово знаєш) ти ж сам то робиш :laugh:


То шо я роблю, а?
Сидів би ти напроти, то вже лежав би, баран тупорилий.
накуй пшло.
   
Щя Вольтер буде тобі апелювати ;)

та він, певно, нажлуктився свого антисептику й давить масу.
   
Ти береги поплутав, чьвачьок?

Aelit, cьогодні в 15:33
Serg A, cьогодні в 15:21
Я прекрасно знаю, як розпижжують та розпродають.
але я не скуповую пижжене.
і, навіть, якби з якогось дуру купив крадене, не патякав би в ефірі про це, засуджуючи того, хто вкрав, а я в нього купив.

Тож твої, аєліт намагання триндіти аби триндіти, роблять тобі дуже дурне реноме.


ну звісно ти чудово знаєш) ти ж сам то робиш :laugh:

То шо я роблю, а?
Сидів би ти напроти, то вже лежав би, баран тупорилий.
накуй пшло.

ааа. ти про це)

дякую.
ну так логічно  - люди прекрасно знають лиш те чим займаються.
все решта теоретично. я теоретично знаю будову пзс маьриці фотоапарату чи будову процессорів - але щоб то робити того мені не достатньо.  щоб то робити я маю то знати прекрасно)
так що тут все логічно.

тільки якщо ти невжив слова "я прекрасно знаю" - гіперболізіровал для доходчівасті  - прибрехав.
але я вірю людям .
   
ааа. ти про це)

дякую.
ну так логічно  - люди прекрасно знають лиш те чим займаються.
все решта теоретично. я теоретично знаю будову пзс маьриці фотоапарату чи будову процессорів - але щоб то робити того мені не достатньо.  щоб то робити я маю то знати прекрасно)
так що тут все логічно.

тільки якщо ти невжив слова "я прекрасно знаю" - гіперболізіровал для доходчівасті  - прибрехав.
але я вірю людям .

ти дебіл?

якщо нарколог добре знає повадки торчка та проблеми наркоманії, то він наркоман?

Коротше, -------> й не відсвічуй.

ЗІ. перш ніж щось там так наполегливо гундосити про корупціонерію, злодіїв, мамчурів та імітаторів, запишись до війська і відслужи батьківщині, бажано на нулі хоч пару місяців, імітатор громадячина довбаний.
   
Re: Мило - ефективне не тому, що добре змиває, а тому...

Хто випустив Aelitку  :facepalm:
Абре стоїть, не продихнути на форумі
   
ти дебіл?

якщо нарколог добре знає повадки торчка та проблеми наркоманії, то він наркоман?

Коротше, -------> й не відсвічуй.

ЗІ. перш ніж щось там так наполегливо гундосити про корупціонерію, злодіїв, мамчурів та імітаторів, запишись до війська і відслужи батьківщині, бажано на нулі хоч пару місяців, імітатор громадячина довбаний.

до якого війська?  в такому разі і українських суддів треба вважати не торговцями вироками іменем україни а суддями - те ж саме про митників прокурорів сбушників поліцаїв генералів  міністрів президентів нардепів мерів етс

"совы не то чем кажутся "

кусок кремнію відрізняє від процесора те що процесор здатен виконувати функції процесора
   
ни ще тут?

здрисни на., імітація.
   
так ми не говоритимем про відмінності  зовні подібного куска кремнію від процесора ?
   
Нема мила в магазинах взагалі. Третій тиждень. Запаси тануть.
   
Нема мила в магазинах взагалі. Третій тиждень. Запаси тануть.

ну в принципі рецепт мила дуже простий - я в дитинстві коли грався у хіміка сам варив)))

було страшне але милилось))
   
Нема мила в магазинах взагалі. Третій тиждень. Запаси тануть.

А гелі для душу, шампуні тощо є?
   
Нема мила в магазинах взагалі. Третій тиждень. Запаси тануть.
можу вислати dhl десять кусків хозяйського... B-) 
   
А гелі для душу, шампуні тощо є?
Шампуні трохи є, гелю нема. Хз що з ним роблять, жеруть?

В мене ще запас на 1.5 місяця, далі доведеться їхати у офіс, красти. Якщо вже все не покрали  :weep:
   
можу вислати dhl десять кусків хозяйського... B-) 

хазяйське мило то круто!

зареєструй бренд.

Певно "господарське", але вислати ти його не зможеш. Не працює пошта. в тому числі і експрес служби.
В мене у фінів матеріали для роботи зависли. Оплачені вже. і замінити нічим.
   
Шампуні трохи є, гелю нема. Хз що з ним роблять, жеруть?

В мене ще запас на 1.5 місяця, далі доведеться їхати у офіс, красти. Якщо вже все не покрали  :weep:

от так ти і дорозвинешся до паші)))
   
і будуть з тебе люде
   
Re: Мило - ефективне не тому, що добре змиває, а тому...

Шкіра на руках буде пересихати.  :(

Є такі миючі засоби, які мають обмежений негативний вплив на руки
   
Шампуні трохи є, гелю нема. Хз що з ним роблять, жеруть?

В мене ще запас на 1.5 місяця, далі доведеться їхати у офіс, красти. Якщо вже все не покрали  :weep:

зайди до індусів в корнер шоп, в них точно є, і мило і маски, і рукавички, і хлорка, а як не буде, то пустиш сусідського пса на мило, он в аеліта рецепт навіть є  (tu)
   
Шампуні трохи є, гелю нема. Хз що з ним роблять, жеруть?

В мене ще запас на 1.5 місяця, далі доведеться їхати у офіс, красти. Якщо вже все не покрали  :weep:

Я з собою у відрядження завжди брав гель для душу. все в одному. мило, шампунь, гель для душу, піна для гоління. ну не зовсім кошерна піна для гоління, але працює..
   
хазяйське мило то круто!

зареєструй бренд.

Певно "господарське", але вислати ти його не зможеш. Не працює пошта. в тому числі і експрес служби.
В мене у фінів матеріали для роботи зависли. Оплачені вже. і замінити нічим.
DHL працює. Сьогодні мені прийшла посилка з Німеччини, а на завтра буде посилка з Англії. В понеділок відправлятиму посилки в Швейцарію та в США.
   
зайди до індусів в корнер шоп, в них точно є, і мило і маски, і рукавички, і хлорка, а як не буде, то пустиш сусідського пса на мило, он в аеліта рецепт навіть є  (tu)
У мене на районі один корнер шоп і він порожній, думаю що скоро закриють. Завтра поїду пооленю по околицям.
   
мило варити не важко. я вас навчу

 ;)

   
DHL працює. Сьогодні мені прийшла посилка з Німеччини, а на завтра буде посилка з Англії. В понеділок відправлятиму посилки в Швейцарію та в США.

А EMS - ні.  :(
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія