Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

====================
Ти відповіси на питання?
Якщо такі нецивілізовані людоїди з СРСР прийшли до переможеної Німеччини, то, мабуть там теж були мільйони загиблого мирного населення,
як це зробили німці в СРСР?
Там були зроблені концентраційні табори?
Скільки їх було конкретно?

Як ти поясниш диспропорцію загиблих в СРСР і в Німеччині?
Повинно ж було бути навпаки- прийшли німці в лайкових рукавичках, освічені, толерантні, культурні, роздали шоколадки всім...
Звідкіля мільйони загиблого мирного населення, якісь бабині яри,хатині спалені....
дурень,досить що совки ВИКОРИСТОВУВАЛИ німецькі у своїх цілях поневолення людей ПІСЛЯ визволення з тих таборів нациських вязнів.
 Знову тупа спроба показати "кращих" (ніж наці) своїх.
  Розумні НІКОЛИ не беруть участі в такого виду аргументаціях.НІКОЛ И навіть у запалі полеміки НЕ ЗГАДУЮТЬ злочини своїх,а заперечують. З запалом і не зважаючи на факти.Лише тоді вони мають моральне право захищати своїх. B-)
   
====================
Ти відповіси на питання?
Якщо такі нецивілізовані людоїди з СРСР прийшли до переможеної Німеччини, то, мабуть там теж були мільйони загиблого мирного населення,
як це зробили німці в СРСР?
Там були зроблені концентраційні табори?
Скільки їх було конкретно?

Як ти поясниш диспропорцію загиблих в СРСР і в Німеччині?
Повинно ж було бути навпаки- прийшли німці в лайкових рукавичках, освічені, толерантні, культурні, роздали шоколадки всім...
Звідкіля мільйони загиблого мирного населення, якісь бабині яри,хатині спалені....
Я тобі нічого відповідати не збираюся.
Бо тикаєш незнайомим людям, наче ти їхній колєга.
По-друге, всі твої питання - недолугі, беззмістовні та тролегінні.
По-третє, відповіді є у відкритому доступі на мільйонах ресурсов - треба бути просто йолопом, щоб не знайти їх за півхвилини.
В-четверте, будь-які відповіді тобі не потрібні. Бо, ти їх не читаєш. Я пишу про свідоцтва очевидців, а ти мені у відповідь питаєш, скільки було концтаборів. Знущаєшся над моїм розумом, чи що? :D
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Цивільне населення
Група дослідників під керівництвом Р. Ф. Кривошиїва оцінила втрати цивільного населення СРСР у німецько-радянській війні приблизно в 13,7 млн осіб. Остаточна кількість 13 684 692 чол. складається з наступних складових:

було винищено на окупованій території та загинуло в результаті бойових дій (від бомбардувань, артобстрілів і т. ін.) — 7 420 379 чол.
померло внаслідок гуманітарної катастрофи (голод, інфекційні хвороби, відсутність медичної допомоги тощо) — 4 100 000 чол.
загинуло на примусових роботах в Німеччині — 2 164 313 осіб (ще 451 100 чол. з різних причин не повернулися і стали емігрантами).
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Я тобі нічого відповідати не збираюся.
Бо тикаєш незнайомим людям, наче ти їхній колєга.
По-друге, всі твої питання - недолугі, беззмістовні та тролегінні.
По-третє, відповіді є у відкритому доступі на мільйонах ресурсов - треба бути просто йолопом, щоб не знайти їх за півхвилини.
В-четверте, будь-які відповіді тобі не потрібні. Бо, ти їх не читаєш. Я пишу про свідоцтва очевидців, а ти мені у відповідь питаєш, скільки було концтаборів. Знущаєшся над моїм розумом, чи що? :D
=====================

Южанін, вибачай, не зразу звернув увагу, що це ти. :weep: 
   
=====================

Южанін, вибачай, не зразу звернув увагу, що це ти. :weep: 
Гогі, ті? :facepalm1:
   
Цивільне населення
Група дослідників під керівництвом Р. Ф. Кривошиїва оцінила втрати цивільного населення СРСР у німецько-радянській війні приблизно в 13,7 млн осіб. Остаточна кількість 13 684 692 чол. складається з наступних складових:

було винищено на окупованій території та загинуло в результаті бойових дій (від бомбардувань, артобстрілів і т. ін.) — 7 420 379 чол.
померло внаслідок гуманітарної катастрофи (голод, інфекційні хвороби, відсутність медичної допомоги тощо) — 4 100 000 чол.
загинуло на примусових роботах в Німеччині — 2 164 313 осіб (ще 451 100 чол. з різних причин не повернулися і стали емігрантами).
- Комісія Бурденко написала що поляків в Катині вбили німці
 - Група дослідників під керівництвом Р. Ф. Кривошиїва оцінила втрати цивільного населення СРСР у німецько-радянській війні приблизно в 13,7 млн осіб
 - кацап якщо відкрив рот значить бреше

13,7мільйонів с тьех 7 что пагіблі па версіі вялікого сталіна ілі с тьех 15 миліонов что па версіі Хрущова? кагда врали в первий раз ілі втарой?

А как точна пасчіталі, до аднаго челавека!
При тому що в лісах кісточки сотень тисяч солдатиків лежать непораховані



Останнє редагування: 11 травня 2020 04:04:59 від Chako
   
Німецький пацан плаче над трупами мами і сестри, згвалтованимі і вбитими "дєдами" - ублюдками. Мразі червоні...


Показати зображення...
А фото точно в Германии было снято или это Лондон после бомбежки?
   
Неправда. То німці. Навіть в Нюренбергу було сказано шо червоні ублюдки згвалтували 2 000 000 німок від 8 років і старше.
Не дарма в СССР з 42 томів Нюрнбергського трибуналу було опубліковано 17
   
На вимогу рад. комісії на чолі з ген. прокурором СРСР А.Вишинським було обумовлено низку питань, яких не слід було торкатися під час процесу, а саме:
- ставлення СРСР до Версальської системи міжнародних відносин;
- радянсько-нім. пакт і всі додатки до нього;
- відвідини головою РНК СРСР і наркомом закордонних справ СРСР В.Молотовим Берліна (Німеччина) і міністром закордонних справ Німеччини Й. фон Ріббентропом Москви;
- характер сусп. ладу в СРСР;
- приєднання Прибалт. республік до СРСР;
- угоди з Німеччиною про обмін і депортації населення;
- зовн. політика СРСР, його територіальні претензії і питання про Чорномор. протоки та Балкани;
 - радянсько-польс. стосунки і приєднання до СРСР Західної України та Зх. Білорусі
http://resource.history.org.ua/cgi-bin/eiu/history.exe?&I21DBN=EIU&P21DBN=EIU&S21STN=1&S21REF=10&S21FMT=eiu_all&C21COM=S&S21CNR=20&S21P01=0&S21P02=0&S21P03=TRN=&S21COLORTERMS=0&S21STR=Niurnberzkyj_protses

Останнє редагування: 11 травня 2020 06:19:32 від dacko2
   
Низка сумнівних звинувачень була знята в ході процесу. Зокрема, союзники не підтримали спроб рад. сторони перекласти вину за розстріли полонених польс. офіцерів у Катині (див. Катинський розстріл 1940) на нацистів (звинувачення й захист надали ідентичні за суттю свідчення очевидців, кіно- і фотодокументи, і з політ. мотивів розгляд було припинено) та засудження Організації українських націоналістів і Української повстанської армії як злочинних орг-цій і поплічників нацизму (навіть документи, надані НКВС СРСР, містили свідчення про боротьбу окупаційного режиму проти укр. націоналістів).
(переглядів 2333)

Останнє редагування: 11 травня 2020 06:36:21 від dacko2
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Не#уй шастать. Німців ніхто не звав, тому не треба тут крокодилячі сльози лити. Мені моя бабця розповідала як у 41 у Києві площа перед вокзалом була повна народу і німці кулеметами поливали натовп з літаків.
Чомусь про цей факт знала лише твоя бабця, напевно на тій площі ніхто більше не вижив.
   
Два хуйловских бота
один правда еврей другой узбек
в обнимку скачут на украинском форуме

Andrey(Israel) [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
10 травня 2020 23:53:25

OldBoy, 10 травня 2020 23:50:00
Розгорнути попередні цитати...
на німців не схожі, мабуть кацапи якісь, явно ж дикуни  8-)

Ага.(
   
Расходимся.

Кому ты это говоришь?
Они будут все равно ВЕРИТЬ в то что это фото изнасилованной красноармейцами немки.
Как 15 лет верят в то что фотки Вятровича из хроники Великой Депрессии - это "свидетельства голодомора"
   
Н.Никулин "Воспоминания о войне":
У офіцера Нікуліна був роман із молодою німкою.
Далі таке:
И тут я замечаю во дворе старого немца, инвалида Первой мировой войны. Бедняга жил поблизости, и раньше я иногда подкармливал его. Бросаюсь к нему:
— Битте, битте, господин, я умоляю — где аптекарь, где дочь?
— Нейн нейн, ниц нема, не знаю, — смотрит тусклыми глазами — как на стену, хотя вроде бы и узнал меня. Напуган, руки дрожат, а на лице лиловые тени и отеки. Такое я видывал в блокадном Ленинграде у дистрофиков! Есть ему нечего! Новые польские власти не дают немцам даже блокадных ста грамм!
Между тем мотоциклист дудит и громко матерится, призывая меня:
— Скорей, а то уеду один!
В отчаянии я сую старику мешок с провиантом и хочу уйти. И тут старик оживает, выпрямляется, человеческое достоинство проблескивает в его глазах. И он выплевывает мне в лицо:
— Их было шестеро, ваших танкистов. Потом она выбила окно и разбилась о мостовую!..
И ушел. Не помню, как я сел в коляску мотоцикла, как ехал. Очнулся в руках у Мишки, который тормошил меня.
— Что с тобой?..
Что я мог сказать ему? Разве понял бы он, что наступило мое крушение, мое решительное, бесповоротное поражение во Второй мировой войне? А может быть, понял бы? Ведь русские мужики чуткие, деликатные и понятливые, особенно когда трезвые…
   


Всё просто - убей немца. Не эсэсовца, не солдата вермахта, не нациста, не фашиста.
Просто немца. Готовая инструкция.
"Я мстю". (с)
   
Н.Никулин "Воспоминания о войне":
И все же сопротивление немцев было сильное, наши потери, как всегда, велики и осада города затягивалась. В одно прекрасное утро на наши головы, а также и на Данциг посыпались с неба листовки. В них говорилось примерно следующее: «Я, маршал Рокоссовский, приказываю гарнизону Данцига сложить оружие в течение двадцати четырех часов. В противном случае город будет подвергнут штурму, а вся ответственность за жертвы среди мирного населения и разрушения падет на головы немецкого командования…» Текст листовок был на русском и немецком языках. Он явно предназначался для обеих воюющих сторон. Рокоссовский действовал в лучших суворовских традициях:
— Ребята, вот крепость! В ней вино и бабы! Возьмете — гуляй три дня! А отвечать будут турки!
И взяли. Рокоссовский был романтик. Жуков — тот суровый, жесткий деловой человек, а этот — романтик. И, говорят, очень симпатичный, ровный в обращении, вежливый человек, нравившийся дамам. Посмотрите на портрет — очень приятное лицо.
Данциг взяли довольно быстро, хотя почти вся армия полегла у его стен. Но это было привычно — одной ордой больше, одной меньше, какая разница. В России людей много, да и новые быстро родятся! И родились ведь потом! Было все как водится: пьяный угар, адский обстрел и бомбежки. С матерной бранью шли вперед. Один из десяти доходил. Потом началось веселье. Полетел пух из перин, песни, пляски, вдоволь жратвы, можно шастать по магазинам, по квартирам. Пылают дома, визжат бабы. Погуляли всласть! Но меня эта чаша миновала. Я все еще жил тихой жизнью в Команде выздоравливающих. Мы проехали через горящий город и остановились в небольшом курортном местечке, которое сейчас известно фестивалями песен.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Дикий нарід ті москалі, ось послухайте бабцю з Тернополя про визволителів.



   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

 Кацапи то є чисте зло.

 Мій рідний дядя вже перед смертю якось позвав мене і став розказувать про життя, і розказував таке, про що ніколи навіть і не згадував.
 П'ятнадцятирічним його угнали у східну Германію на роботи.
 У березні 45го їх звільнили(тобто приписали до якоїсь воїнської частини), не видавши навіть військових обладунків.
 Частину кинули у якомусь напрямку "на усілєніє".
 Їх висунули на застрягший посеред поля потяг.
 Потяг, сказали "з есесовцями".
 Ті відстрілювалися до останнього, але сутичка була короткою.
 Вагони були набиті жінками з дітьми, яких німці намагалися вивезти.
 І тут почалося таке, про що ніяк нормальними словами не розкажеш...
 ... У вечорі їх усіх і перестріляли, хто залишився, кого у вагонах , кого біля колії.

 І мені після тих оповідей байдужі розповіді про "салдата-асвабадітєля", і пам'ятник у Трептов парку здається верхом цинізму. :(  :X  :X

Останнє редагування: 11 травня 2020 11:04:45 від Топа
   
8-:

Рашист-дедовоеватель с Израиля сюда заявился?  Узнал правду о своих дедах насильниках?  :S

Це ж яким треба бути поцом, щоб перекласти звірста червоносраких над німцями на власний нарід.
   
Деякі гниди тут далі хочуть виправдовувати "дєдів". Фото з Німеччини, погугліть.
От ше один класичний "дєд"! Помнітє і гардітесь!  ;)

   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

та Целтик сраный фейкомёт оказывается, фотка из Венгрии
   
Деякі гниди тут далі хочуть виправдовувати "дєдів". Фото з Німеччини, погугліть.
От ше один класичний "дєд"! Помнітє і гардітесь!  ;)

Показати зображення...

3,14здабол, ты для начала дай измененный камент к своему старт-посту, бо выяснилось что ты мал-мала сбрехал, событие на фото не соответствует твоему пояснению.
Потом расскаж про том дела (всего их 42) с Нюрнбергского процесса, в котором говорится про 2 млн. згвалтованных немок.
А потом я тебе поясню за твое фото с великом, там ты опять обосрался.
   
дєди вагіну асфабаждалі

пАбедили
   
Деякі гниди тут далі хочуть виправдовувати "дєдів". Фото з Німеччини, погугліть.
От ше один класичний "дєд"! Помнітє і гардітесь!  ;)

Показати зображення...

Обідно, що унтерменші твоїх на бутилку посадили? Ну поплач  :laugh:
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Показати зображення...
Всё просто - убей немца. Не эсэсовца, не солдата вермахта, не нациста, не фашиста.
Просто немца. Готовая инструкция.
"Я мстю". (с)


а на ФУПі як справжні гуманні європейці пишуть: не убий кацапа, а дай відповідь агресору.

пишаюсь  :love:
   
3,14здабол, ты для начала дай измененный камент к своему старт-посту, бо выяснилось что ты мал-мала сбрехал, событие на фото не соответствует твоему пояснению.
Потом расскаж про том дела (всего их 42) с Нюрнбергского процесса, в котором говорится про 2 млн. згвалтованных немок.
А потом я тебе поясню за твое фото с великом, там ты опять обосрался.

Іди нах чмо кацапське. Фото з Німеччини. Погугли, якшо інтелект дозволяє.
На ше, гнида. ГАРДІСь!

   
Іди нах чмо кацапське. Фото з Німеччини. Погугли, якшо інтелект дозволяє.
На ше, гнида. ГАРДІСь!

Показати зображення...

Ещё раз, пёс брехливый, спецом для тебя, отдельным постом

3,14здабол, ты для начала дай измененный камент к своему старт-посту, бо выяснилось что ты мал-мала сбрехал, событие на фото не соответствует твоему пояснению.
Потом расскаж про том дела (всего их 42) с Нюрнбергского процесса, в котором говорится про 2 млн. згвалтованных немок.


есть чё возразить - не?
   
расскаж про том дела
3,14здабол, сам написав, сам і шукай
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Потом расскаж про том дела

 Переможці не судимі? Ню-ню.
   
Ещё раз, пёс брехливый, спецом для тебя, отдельным постом

3,14здабол, ты для начала дай измененный камент к своему старт-посту, бо выяснилось что ты мал-мала сбрехал, событие на фото не соответствует твоему пояснению.
Потом расскаж про том дела (всего их 42) с Нюрнбергского процесса, в котором говорится про 2 млн. згвалтованных немок.

есть чё возразить - не?

Ше раз людською мовою повторюю. Іди нах чмо кацапське. Злочини ублюдків-"дєдов" є задокументовані в усіх країнах Європи які це лайно "визволяло".

Такшо іди ПОМНІ і ГАРДІСь далі, потомок нецивилізованих дикунів.   :K
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

люди пишущие эту херню просто не понимают, что такое отлучится на фронте из действующей воинской части.
Это штрафбат минимум.

   
3,14здабол, сам написав, сам і шукай

Долбоёбушкин, прежде чем впрягаться за кого-то - купи очки и читать научись, ага. На, утырок, читай

Навіть в Нюренбергу було сказано шо червоні ублюдки згвалтували 2 000 000 німок від 8 років і старше.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Ше раз людською мовою повторюю. Іди нах чмо кацапське. Злочини ублюдків-"дєдов" є задокументовані в усіх країнах Європи які це лайно "визволяло".

Такшо іди ПОМНІ і ГАРДІСь далі, потомок нецивилізованих дикунів.   :K

 аты чей потомок, не иначе как викингов ?
   
Ше раз людською мовою повторюю. Іди нах чмо кацапське. Злочини ублюдків-"дєдов" є задокументовані в усіх країнах Європи які це лайно "визволяло".

Такшо іди ПОМНІ і ГАРДІСь далі, потомок нецивилізованих дикунів.   :K

Аха-ха-ха... С тобой всё ясно, за свои слова ответить не можешь. Баба ты базарная и 3.14здабол. Живи с этим, иплан.
   
Плять!  :facepalm1:  Это каждого деда-воевателя надо лично мордой тыкать?  :S

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1076183.msg24060927#msg24060927
   
Не#уй шастать. Німців ніхто не звав, тому не треба тут крокодилячі сльози лити. Мені моя бабця розповідала як у 41 у Києві площа перед вокзалом була повна народу і німці кулеметами поливали натовп з літаків. Наплодили виродків то й отримали у відповідь.

що ж ти порівнюєш кихось там фашистогітлерівців з великим нородом победітелей

що сьогодні святкуєш сучениш ?
   
Німецький пацан плаче над трупами мами і сестри, згвалтованимі і вбитими "дєдами" - ублюдками. Мразі червоні...


Показати зображення...
+==============================================================+
В селі, звідки моя мати та жінка, німці теж таке робили постійно.
А так: "Долг платежом красен!". Не ходили-б до нас і до них ніхто-б не ходив.
   
... С тобой всё ясно,
....потомок дикава азиатскава племени!
   
+==============================================================+
В селі, звідки моя мати та жінка, німці теж таке робили постійно.
А так: "Долг платежом красен!". Не ходили-б до нас і до них ніхто-б не ходив.

що ж ти порівнюєш кихось там фашистогітлерівців з великим нородом победітелей

що сьогодні святкуєш сучениш ?
   
мій узбецький дід війну в Германії завершив за пару тижнів до капітуляції Германії. Три роки у штрафбаті.
Три года, в штрафбате?...
Там только два варианта...
Какой то писарь, или сзади, за пулемётом, за штрафниками...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія