Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

 І кому ота мікросохт мазюкалка тільки може знадобитись , якшо вільні існують і ускладнююцця і вдосконалююцця повсякчас , що за будь-якої вінди працюють ..?

Нуу шо таке - ісходнікі , я , десь )) розумію .

Та толку із них , як ламанок Вінди , хоч греблю гати .
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003
dmp

Ностальгирывать за хр или 98 все-равно что ностальгирывать за балдур гейт каким-то. :)

Хрен с ней, с XP, а вот балдур гейт не чипай, во славу Bhaal'а!
   
Хрен с ней, с XP, а вот балдур гейт не чипай, во славу Bhaal'а!
ты ностальгируешь за временами а не игрой.
Поставь ее сейчас, поиграешь 15 мин, и удалишь от боли в глазах ;)
   
ты ностальгируешь за временами а не игрой.
Поставь ее сейчас, поиграешь 15 мин, и удалишь от боли в глазах ;)

Вчора, за допомогою dosbox, грав біля години в Master of Orion, 1993-ого року. Досі чудова іграшка
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

да, но уже во времена висты ситуация кардинально изменилась с безопасностью. Если хп пробивал любой закриптованный червь школьником, то трояны по висту-семерку вы в паблике не найдете.

Но примерно в теже времена сместились приоритеты с деструктивных вирусов на ботнеты.
ой не кажи! віруси рекетири- розквіт у постхрюшній епосі. п.с. віста мабуть ще провальніше, ніж мігрєніум
   
Придбав недавно новий делл з і7 і Він10. Чешу репу думаючи чого людям не вистачає. Все працює, літає прямо, майже всі старі програми іноді 20 річної давності працюють під Він10 і не глючать. Потрібно бути папрощє і помічати гарне. Зекономте на кофії і придбайте він10 замість геморою на торентах.

Аналогічно.

В мене на і7 із SSD десятка стартує за лічені секунди, не гірше Мака. В роботі літає, навіть не уявляв раніше що все може запускатись практично миттєво. Все відкривається фактично одночасно із клацанням миші. Процесор практично весь час молотить на холостих обертах близько до ноля.

Десятка постійно обновляється, особливо внутрішня секція безпеки. Вбудований антивірус по кілька разів в день.

Також не розумію чим нарід не задоволений. Все працює БЕЗДОГАННО.

Вище бідкаються що не збираються платити за Вінду. Я розумію - крякнута кривими руками і скачана з торентів це наше все. Але і такого не потрібно. Якщо хто не знає, то і до сьогодні MS роздає Вінду 10 БЕЗПЛАТНО. Потрібно лише мати Майкрософт акаунт. І матимете ліцензійну Вінду 10 з повною підтримкою виробника. 
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

І вірусів і проти-вірусів , пишуть - програмьори і якшо воно сьогдні пише противіруса , то це не означає , що завтра віруса не писатиме , бо де начальство зкаже там і сидітиме і що начальство зкаже теє й робитиме , бо - столи ув охвісові поруч , а відлагоджувач один .  ))
   
на торрентах мало того что бесплатно, так еще и выпилен всякий мусор типа майкрасофт стор, метро интерфейса и т.п.
   
І вірусів і проти-вірусів , пишуть - програмьори і якшо воно сьогдні пише противіруса , то це не означає , що завтра віруса не писатиме , бо де начальство зкаже там і сидітиме і що начальство зкаже теє й робитиме , бо - столи ув охвісові поруч , а відлагоджувач один .  ))
уже и вирусов как таковых нет, если не считать эксплойтов браузеров.
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

на торрентах мало того что бесплатно, так еще и выпилен всякий мусор типа майкрасофт стор, метро интерфейса и т.п.
і впиляно багато іншого сміття
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Аналогічно.

В мене на і7 із SSD десятка стартує за лічені секунди, не гірше Мака. В роботі літає, навіть не уявляв раніше що все може запускатись практично миттєво. Все відкривається фактично одночасно із клацанням миші. Процесор практично весь час молотить на холостих обертах близько до ноля.

Десятка постійно обновляється, особливо внутрішня секція безпеки. Вбудований антивірус по кілька разів в день.

Також не розумію чим нарід не задоволений. Все працює БЕЗДОГАННО.

Вище бідкаються що не збираються платити за Вінду. Я розумію - крякнута кривими руками і скачана з торентів це наше все. Але і такого не потрібно. Якщо хто не знає, то і до сьогодні MS роздає Вінду 10 БЕЗПЛАТНО. Потрібно лише мати Майкрософт акаунт. І матимете ліцензійну Вінду 10 з повною підтримкою виробника.
ніхто не бідкається. просто нафуя мені це криворуке подєліє, яке програє своєму 25-річному предку по функціоналу і юзабельності?є прекрасні альтернативи!
   
і впиляно багато іншого сміття
что впиляно в LTSC ?
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Во многих файлах добавлена поддержка IA64 и amd64 (да, есть поддержка Windows XP 64 bit edition).

піста лінуксу
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

піста лінуксу
ви опіздали! :gigi:
   
ніхто не бідкається. просто нафуя мені це криворуке подєліє, яке програє своєму 25-річному предку по функціоналу і юзабельності?є прекрасні альтернативи!

Розумію. Ностальджі, м‘який ламповий звук, вініл, дівки в мініспідницях, волосся на ВСІЙ голові, прутень який не зламати двома руками... і древня операційна система... Це БУЛО так приємно. Ностальгуйте на здоров‘я. Ніхто вам не заважає.


Але на сьогодні без ЛІЦЕНЗІЙНОЇ десятки ІЗ ПОВНОЮ ПІДТРИМКОЮ вже ніяк не обійтись. При всьому бажанні. Криворукий кряк з торента на прохондже.

Ще для цяцьок-ігор для любителів солодкої халяви може і проканає. Але, як я писав вище, до сьогодні можна отримати ліцензійну десятку БЕЗПЛАТНО від самого Майкрософт.

А без десятки не обійтись хоча б із переходом на дистанційку. Практично всі кампанії мають ПЗ якщо не безпосередньо від Майкрософт, то лише на базі Віндоус. Практично всі компанії спілкуються із своїми співробітниками через Teams. А переписка через Outlook. Я вже не говорю про ОБОВ’ЯЗКОВІ стандарти по Word і Excel, ніякі опенофіси не допускаються. А ще часто використовується Remote Desktop, і бажаєш того чи не бажаєш, але мусиш працювати у Вінді. Яка є стандартом компаній.

І ще раз - десятка працює БЕЗДОГАННО. Це пишу я, переконаний прихильник продукці Apple.

   
ви опіздали! :gigi:

всмислє?
   
Кажуть тільки СП1 а не СП3, по друге давно уйшли в цьому плані від багатьох речей, що зараз не актуальні...

   
Може до Гейтса прилітає...

Білл за $50K придбав вкрадені коди CP/M, а далі - Гэри Килдалл умер при невыясненных обстоятельствах 11 июля 1994 года в одном из баров Калифорнии.
Ця історія конкурує з історією Джон Кенеді.
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Але на сьогодні без ЛІЦЕНЗІЙНОЇ десятки ІЗ ПОВНОЮ ПІДТРИМКОЮ вже ніяк не обійтись.

 - Ув окремих , визначених узгодженим переліком випадках . ))

до сьогодні можна отримати ліцензійну десятку БЕЗПЛАТНО від самого Майкрософт.

 Нуу , мікрасохт ув тому , принаймі не винахідник .

Я теж , миші сиром , годую безкоштовно . ))
   
Корпорация Windows создала в 2000 году секретную версию Windows XP, дизайн которой был очень похож на интерфейс macOS того времени. Об этом стало известно в результате утечки исходного кода Windows XP, сообщает The Verge.

Специальная тема называлась "Candy" и была предназначена только для внутреннего использования. Ее дизайн оказался очень похож на графический интерфейс Apple Aqua. В 2000 году Apple Aqua использовался на Mac OS X 10.0, первом крупном релизе компьютеров Mac.


В The Verge предполагают, что это была тестовая тема. Она могла использоваться при создании "движка" для тем Windows XP.



   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

і як вони хочуть виправити це становище таким ходом?

ніяк вони вирішили зконцентруватись на сервісах тому і грають теперь "ми завжди підтримували опенсорс"
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Розумію. Ностальджі, м‘який ламповий звук, вініл, дівки в мініспідницях, волосся на ВСІЙ голові, прутень який не зламати двома руками... і древня операційна система... Це БУЛО так приємно. Ностальгуйте на здоров‘я. Ніхто вам не заважає.


Але на сьогодні без ЛІЦЕНЗІЙНОЇ десятки ІЗ ПОВНОЮ ПІДТРИМКОЮ вже ніяк не обійтись. При всьому бажанні. Криворукий кряк з торента на прохондже.

Ще для цяцьок-ігор для любителів солодкої халяви може і проканає. Але, як я писав вище, до сьогодні можна отримати ліцензійну десятку БЕЗПЛАТНО від самого Майкрософт.

А без десятки не обійтись хоча б із переходом на дистанційку. Практично всі кампанії мають ПЗ якщо не безпосередньо від Майкрософт, то лише на базі Віндоус. Практично всі компанії спілкуються із своїми співробітниками через Teams. А переписка через Outlook. Я вже не говорю про ОБОВ’ЯЗКОВІ стандарти по Word і Excel, ніякі опенофіси не допускаються. А ще часто використовується Remote Desktop, і бажаєш того чи не бажаєш, але мусиш працювати у Вінді. Яка є стандартом компаній.

І ще раз - десятка працює БЕЗДОГАННО. Це пишу я, переконаний прихильник продукці Apple.
Про ці "стандарти" я чув сто років. і в один прекрасний момент вони кудись поділись. аутлук? кх-м-м....не бачив жодної "компанії" з кількістю працівників більше одного, які б це десь використовували.
   
Десятка постійно обновляється, особливо внутрішня секція безпеки. Вбудований антивірус по кілька разів в день.

Оце так без балди велике досягнення :facepalm1:
Я навіть пропрацювавши майже 20 років на вінді і під неї,
визнаю нікчемність в кінці кінців вінди як такої.
Літає кажеш? А завдяки чому? Завдяки потужності заліза,
та ще мабуть повикидували з ядра пусті цикли від нуля
до 65535 за для гальмування, які можна тепер вільно познаходити
в викладених сорцах.
Гівно ваша десятка, операціонка заради операціонки.
Монстр з купою нікому непотрібних опцій.
Але розумію, хом*ячкам  радість, бо вони ж тепер бряцають
можливістю встановити ссд та гору оперативи, а значить заможні B-)  :super: .
   
м‘який ламповий звук

оце краще не чіпай
ти нічого не розумієш в лінійності підсилювачів
як мінімум того, що для досягнення того ж результату
потрібні монстроподібні схеми на напівпровідниках,
замість однієї лампи та двох резисторів
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003
smx

о вроде добавилось



Останнє редагування: 26 вересня 2020 21:12:04 від smx
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

оце краще не чіпай
ти нічого не розумієш в лінійності підсилювачів
як мінімум того, що для досягнення того ж результату
потрібні монстроподібні схеми на напівпровідниках,
замість однієї лампи та двох резисторів

нащо вам лампа якщо це емулюється програмно?
   
magnet:?xt=urn:btih:3d8b16242b56a3aafb8 da7b5fc83ef993ebcf3 5b&dn=Microsoft%20leaked%20source%20code%20archive_2020-09-24

url formaт error
хелп плз с правильной линкой

magnet:?xt=urn:btih:3D8B16242B56A3AAFB8 DA7B5FC83EF993EBCF3 5B&dn=Microsoft%20leaked%20source%20code%20archive_2020-09-24

пробелы нужно было удалить в коде ссылки
почему бы это не делать автору поста, непонятно
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003
smx

magnet:?xt=urn:btih:3D8B16242B56A3AAFB8 DA7B5FC83EF993EBCF3 5B&dn=Microsoft%20leaked%20source%20code%20archive_2020-09-24

пробелы нужно было удалить в коде ссылки
почему бы это не делать автору поста, непонятно

получилось
спасибо
если открыть его пост в режиме цитаты то линка сработала, так копи пейст не сработал
   
нащо вам лампа якщо це емулюється програмно?
що саме і чим?
ти про підсилювачі класу D?
та навіть в них не має цифрової частини в явному вигляді
які ще програми в аналоговій техніці ;o  :-o

чи брати більше, для тебе підсилювач то чорна скринька,
що під*єднується до гучномовця :shuffle:
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003
smx

что-то на мусор больше похоже

файлы аля
бил планирует отвакцинировать весь мир.mp4
   
Оце так без балди велике досягнення :facepalm1:
Я навіть пропрацювавши майже 20 років на вінді і під неї,
визнаю нікчемність в кінці кінців вінди як такої.
Літає кажеш? А завдяки чому? Завдяки потужності заліза,
та ще мабуть повикидували з ядра пусті цикли від нуля
до 65535 за для гальмування, які можна тепер вільно познаходити
в викладених сорцах.
Гівно ваша десятка, операціонка заради операціонки.
Монстр з купою нікому непотрібних опцій.
Але розумію, хом*ячкам  радість, бо вони ж тепер бряцають
можливістю встановити ссд та гору оперативи, а значить заможні B-)  :super: .

Монстр, говориш? Так, монстр. Тому що потрібно було написати систему яка працювала б на всякому залізі. Різних виробників, різних потужностей, різних конфігурацій, а це тисячі всяких варіантів. Яка б підтримувала все написане ким завгодно, від всякого гімна мамонта до до вчорашній релізів всього найновішого.

Плюс підтримка всякої можливої і неможливої периферії, яку клепають десятки тисяч виробників по всьому світові.

Епплу в цьому плані незрівнянно простіше. В них всього кілька ВЛАСНИХ варіантів конфігурацій заліза і під ті кілька варіантів написана ЛЕГКА система.

Так що Майкрософт зробила щось неймовірне і практично неможливе. Їх система успішно працює на всякому гімні. І в плані стабвльності і швидкодії практично догнала Макось.

Відносно ресурсів, то все 10-15-річне стар‘йо на Десятці просто літає. А якщо купується новий компютер, то його надлишкові ресурси купуються не на саму систему, а на якісь додатки, які будуть жерти ті ресурси. Той же фотошоп.

І що таке РЕСУРСИ? Остання версія процесорів і материнок так чи інакше продається всіма і скрізь. Ніхто зараз не продає процесори 10 чи 20 річної давності. А 16 чи навіть 32 гігабайти оперативки, це це що, щось надзвичайне? Тим більше, що ціни на це зараз дуже навіть демократичні. Кому потрібно, той добавляє пам‘яті під свої РОБОЧІ потреби. Саме під робочі, тому що сама система споживає сущий мізер, якийсь гібабайт чи два.
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Монстр, говориш? Так, монстр. Тому що потрібно було написати систему яка працювала б на всякому залізі. Різних виробників, різних потужностей, різних конфігурацій, а це тисячі всяких варіантів. Яка б підтримувала все написане ким завгодно, від всякого гімна мамонта до до вчорашній релізів всього найновішого.

Плюс підтримка всякої можливої і неможливої периферії, яку клепають десятки тисяч виробників по всьому світові.

Епплу в цьому плані незрівнянно простіше. В них всього кілька ВЛАСНИХ варіантів конфігурацій заліза і під ті кілька варіантів написана ЛЕГКА система.

Так що Майкрософт зробила щось неймовірне і практично неможливе. Їх система успішно працює на всякому гімні. І в плані стабвльності і швидкодії практично догнала Макось.

Відносно ресурсів, то все 10-15-річне стар‘йо на Десятці просто літає. А якщо купується новий компютер, то його надлишкові ресурси купуються не на саму систему, а на якісь додатки, які будуть жерти ті ресурси. Той же фотошоп.

І що таке РЕСУРСИ? Остання версія процесорів і материнок так чи інакше продається всіма і скрізь. Ніхто зараз не продає процесори 10 чи 20 річної давності. А 16 чи навіть 32 гігабайти оперативки, це це що, щось надзвичайне? Тим більше, що ціни на це зараз дуже навіть демократичні. Кому потрібно, той добавляє пам‘яті під свої РОБОЧІ потреби. Саме під робочі, тому що сама система споживає сущий мізер, якийсь гібабайт чи два.
:lol: вінда і "всяке" залізо?
   
Монстр, говориш? Так, монстр. Тому що потрібно було написати систему яка працювала б на всякому залізі. Різних виробників, різних потужностей, різних конфігурацій, а це тисячі всяких варіантів. Яка б підтримувала все написане ким завгодно, від всякого гімна мамонта до до вчорашній релізів всього найновішого.

Плюс підтримка всякої можливої і неможливої периферії, яку клепають десятки тисяч виробників по всьому світові.

Епплу в цьому плані незрівнянно простіше. В них всього кілька ВЛАСНИХ варіантів конфігурацій заліза і під ті кілька варіантів написана ЛЕГКА система.

Так що Майкрософт зробила щось неймовірне і практично неможливе. Їх система успішно працює на всякому гімні. І в плані стабвльності і швидкодії практично догнала Макось.

Відносно ресурсів, то все 10-15-річне стар‘йо на Десятці просто літає. А якщо купується новий компютер, то його надлишкові ресурси купуються не на саму систему, а на якісь додатки, які будуть жерти ті ресурси. Той же фотошоп.

І що таке РЕСУРСИ? Остання версія процесорів і материнок так чи інакше продається всіма і скрізь. Ніхто зараз не продає процесори 10 чи 20 річної давності. А 16 чи навіть 32 гігабайти оперативки, це це що, щось надзвичайне? Тим більше, що ціни на це зараз дуже навіть демократичні. Кому потрібно, той добавляє пам‘яті під свої РОБОЧІ потреби. Саме під робочі, тому що сама система споживає сущий мізер, якийсь гібабайт чи два.

Слухай, гуманітаріє, ти кого тут лікувати вирішив?
Навіщо мені при даному конкретному залізі десятки гігабайтів шлака в системі?
В мене конкретне залізо, а не материнка чейнжер.
Ти апелюєш навіть не розуміючі зміст слова монстр, що я використав.
Хіба я мав на увазі всі бази драйверів? Та нехай вони будуть хоч терабайт.
Але в мене працює одна конкретна відеокарта і один саундпроцесор.
До чого вся твоя писанина нехай психіатри розбираються.

І так, 8 гігабайт оперативки за для працювання самої системи це не просто незвично,
це нонсенс і дурість. І справа навіть не в ціні.
Якщо в мене великий багажник, це не значить що я повинен їздити забивши його доверху
запчастинами, колесами і каністрами з пальним, або як зараз модно резервними акумуляторами.
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

сучасного заліза

Та вже вживаймо "гардвер" + "софтвер" - геть з москвокамінної доби!
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Та вже вживаймо "гардвер" + "софтвер" - геть з москвокамінної доби!
guardware  :facepalm:
   
Слухай, гуманітаріє, ти кого тут лікувати вирішив?
Навіщо мені при даному конкретному залізі десятки гігабайтів шлака в системі?
В мене конкретне залізо, а не материнка чейнжер.
Ти апелюєш навіть не розуміючі зміст слова монстр, що я використав.
Хіба я мав на увазі всі бази драйверів? Та нехай вони будуть хоч терабайт.
Але в мене працює одна конкретна відеокарта і один саундпроцесор.
До чого вся твоя писанина нехай психіатри розбираються.

І так, 8 гігабайт оперативки за для працювання самої системи це не просто незвично,
це нонсенс і дурість. І справа навіть не в ціні.
Якщо в мене великий багажник, це не значить що я повинен їздити забивши його доверху
запчастинами, колесами і каністрами з пальним, або як зараз модно резервними акумуляторами.

Якщо ти такий великий і вумний технар, то напиши сам що тобі потрібно. Але ж всі хулителі зробленого кимось є криворукі неуки. Крім понтів і бидлячества за душею немає нічого.

Якщо в тебе якийсь КОНКРЕТНИЙ китайшлак і ти хочеш мати ЕКСКЛЮЗИВНУ СИСТЕМУ під той говнокитай, замов конкретно систему під свої потреби. Заплати десяток мільярдів і насолоджуйся своєю унікальною відеокартою і саундпроцесором.

От тому Віндоус і чудовий, що зумів сворити систему, яка працює у всіх неуків і криворуких. Та ще й як правило та система ВКРАДЕНА і поламана іншими криворукими. І ТАКИ ЯКОСЬ ПРАЦЮЄ. Косо, криво, але працює.

А якщо хочете щоб працювала прямо, то купуйте чи беріть БЕЗПЛАТНО ЛІЦЕНЗІЙНУ СИСТЕМУ зповною підтримкою і буде вам щастя.
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

що саме і чим?
ти про підсилювачі класу D?
та навіть в них не має цифрової частини в явному вигляді
які ще програми в аналоговій техніці ;o  :-o

чи брати більше, для тебе підсилювач то чорна скринька,
що під*єднується до гучномовця :shuffle:

запис ж в цифровій формі, то його можна "відредактувати" перед ADC / linear amplifier  :umnik2:

у мене дешева акустична система Philips має опції warm, clear, etc.

тут більше про audio-signal-processing
https://www.sciencedirect.com/topics/engineering/audio-signal-processing
   
Re: В інтернеті з‘явилися повні коди WinXP та Server 2003

Якщо ти такий великий і вумний технар, то напиши сам що тобі потрібно. Але ж всі хулителі зробленого кимось є криворукі неуки. Крім понтів і бидлячества за душею немає нічого.

Якщо в тебе якийсь КОНКРЕТНИЙ китайшлак і ти хочеш мати ЕКСКЛЮЗИВНУ СИСТЕМУ під той говнокитай, замов конкретно систему під свої потреби. Заплати десяток мільярдів і насолоджуйся своєю унікальною відеокартою і саундпроцесором.

От тому Віндоус і чудовий, що зумів сворити систему, яка працює у всіх неуків і криворуких. Та ще й як правило та система ВКРАДЕНА і поламана іншими криворукими. І ТАКИ ЯКОСЬ ПРАЦЮЄ. Косо, криво, але працює.

А якщо хочете щоб працювала прямо, то купуйте чи беріть БЕЗПЛАТНО ЛІЦЕНЗІЙНУ СИСТЕМУ зповною підтримкою і буде вам щастя.
Коментувати брєдні гуманітарія то вже вище моїх сил.
Які ще криворукі, яке ще китайське залізо? Що вкрадено?
Надування щек заради надування, от що ти робиш.
Про повну підтримку не сміши мої капці.
Спробуй колись написати їм листа з приводу багаточисельних
багів скайпу наприклад. А краще запитай чому в десятці
так само як і 25 років тому в він95 аби позбавитись в треі іконок
аварійнозавершених програм, треба проялозити по них мишкою.
25 років цей баг так обробити і не спромглись.
І це те що на поверхні. Про меморімаппер і його глюки під час
автозапуску оновлення ліцензійної десятки, при якому через
годину кудись невидимо зникає 5 гіг пам*яті я не буду казати,
то для тебе чорна скринька.
Я терпів Біла та його "винаходи" аж поки ця лупата сука не полізла
в політику і не почала в режимі Бога намагатись коригувати чисельність
людства. Але терпіти нахабного нелюдя, що втратила береги не буду.
І фуй їм а не купівля ліцензіі віднині і назавжди. Земля йому бетоном
слідом за торгашем Джобсом і його корпораціі теж.
Бо там ніколи не було чим хизуватись, то можна було тільки терпіти
як менше із зла.
   
запис ж в цифровій формі, то його можна "відредактувати" перед ADC / linear amplifier  :umnik2:

у мене дешева акустична система Philips має опції warm, clear, etc.

тут більше про audio-signal-processing
https://www.sciencedirect.com/topics/engineering/audio-signal-processing

А, ну редагуй :laugh:
Про природнє звучання симфонічного оркестру ти мабуть не чув.
Про природнє, з купою гармонік і обертонів, а не щось там заглушити чи підняти на власний смак.
Може комусь і коригування силіконом дівочих губ та грудей смакує.
І да, не ADC, а DAC якщо вже бути точним в твоєму випадку.
Те що при запису робиться перед ADC називається передкомпенсація і робиться в аналоговому вигляді :laugh:
І як би то все не корегувалось, ампліфір нехай таки буде лінійним як можна більше, бо інакше то вже цирк
на дроті, вносити передспотворення аби підсилювач потім викрутив все зворотньо.
То вже не саунд буде, а мп3 на бітрейті 96 з таким класним металевим присмаком.
Нажаль світ пішов таким шляхом, шляхом ускладнень на рівному місці, і тому якісне концертне обладнання
зараз коштує як космічний корабель.
   
От тому Віндоус і чудовий, що зумів сворити систему, яка працює у всіх неуків і криворуких.

 Авжеж-авжеж , під виглядом каструльки , намагаюцця , підкреслюю - продати за гроші і немалі гроші , у порівнянні із користю , мені неуку і криворукому , намагаюцця продати дуршляка , бо ж я неук і не вдуплюсь , а потім "щотижнево/щомісячно" латають дірки , вішаючи мені неуку якусь чергову локшину на вуха , то - оновлення вигадують , то якусь безпеку поліпшують ...  - Лохатрон у сутності , бо сама ідея відокремити дух від тіла , ОС від заліза - порочна від початку .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія