Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Відмова у візі у Канаду [ua]

Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Також є набажаним фактом гарне володіння англійською/французською.
  У якості туриста треба заявляти знання мов на рівні- май нейм из бОріс стогов тудей))

  Якщо у пакеті доків не буде змін та доп інфи-  можна не повторювати. Вас завернули по якомусь пункту з "отказного"  списку і як вище писали  треба з'ясувати якого.

 Якщо  їхати як турист, вас будуть питати  про ваш план подоржі.  Якщо ви скажете,  два тижні  будете тількі  на Ніагарі,  або тількі  у Ванкувері,  вас також завернуть.   Вказуйте декілька місць,  і бажано таких,  де турист трусить гаманцем.    І ніяких там упасибох, семінарів,  5ти дневних курсів, бо зразу досвідос.

   Багато агентсв- "помічників"   спецов  засипають візу,  щоб з третього разу вам її переможно " добути"   за грубі гроши.

 Важлива ще історія  ваших  успішних забугорних подорожей,  і бажано щоб це були не Турція та Польша на три дні.

  Успіхів,  канадійці  всеж таки складні хлопці)))
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Не пояснили, але агент каже, що типу не зрозуміла мета візиту.

А чому мета вашого візиту повідомлялася канадському посольству агентом? Ви, чи агент, мав їхати до Канади?

Останнє редагування: 19 травня 2018 06:01:32 від GizmoGremlin
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Вопріс до ТС (важливо): на якій мові проводилось інтерв'ю? І хто був ініціатором спілкування саме на тій мові? :) 

Та хіба агент признається?  ;o
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Та хіба агент признається?  ;o

То сам ТС навіть на інтерв'ю не був запрошений? ;o
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

То сам ТС навіть на інтерв'ю не був запрошений? ;o

А вони що, завжди всіх на інтерв'ю запрошують, перед тим як давати чи не давати візу? Мене не запрошували...  та в Німеччині  і нема посольства Канади, мені (як українці) всі документи потрібно було слати в Австрію...   і  мені мабуть дуже повезло, бо в мене і закордонний паспорт був просрочений, зверху на першій сторінці від руки було  написане продовження терміну дії  і печатка ввіру....    пронесло....
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Опротестовывайте и подавайте заново если уверены в себе. Консульства работают от обратного, если вы молчите на отказ, значит вы косвенно согласны с отказом и причиной по которой получили отказ.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Було писати що мусліми. Зразу б громадянство дали. По факту - проблема тепер в усіх візових анкетах треба згадувати відмову.  Трюдо таки падло. Хорошого вирішення просто нема.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

То сам ТС навіть на інтерв'ю не був запрошений? ;o

Так агент же ж! Ось уяви собі: ти захворів, тобі треба поговорити з лікарем. А замість себе вирішив послати на розмову агента. В Україні це - звична справа. Агентам платять. Агентам вірять. Агенти знають краще! Бо сам манюпас не знає нічого. Навіть не буде намагатися.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Так агент же ж! Ось уяви собі: ти захворів, тобі треба поговорити з лікарем. А замість себе вирішив послати на розмову агента. В Україні це - звична справа. Агентам платять. Агентам вірять. Агенти знають краще! Бо сам манюпас не знає нічого. Навіть не буде намагатися.

Думаю, це не мало ніякого значення. Вони могли б запросити на інтерв"ю, якби хотіли, навіть якщо агентство подало документи. Вліпили відмову автоматично, бо подружжя подалося, і на цьому все. А формально написали фігню для відмазки.

Там правди не добитися.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Думаю, це не мало ніякого значення. Вони могли б запросити на інтерв"ю, якби хотіли, навіть якщо агентство подало документи. Вліпили відмову автоматично, бо подружжя подалося, і на цьому все. А формально написали фігню для відмазки.

Там правди не добитися.

Я вам радив: тікайте з тої проклятої країни! Вона вас на заслуговує!
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Я вам радив: тікайте з тої проклятої країни! Вона вас на заслуговує!

Ви вважаєте, що їх несправедливо не пустили в Канаду? в чому Ваш "поінт"?

Я у свій час надивилася у посольстві, як завертали людей - причому заможних бізнесменів, які мали солідні підприємства в Україні, і не пускали в Канаду, бо думали, що вони там залишаться (причина відмови - "недостатні зв"язки з Україною" чи як там формально воно називається)  :facepalm1: , а при цьому старих бабів зігнутих з паличками, які б на вигляд переліт не перенесли - пускали.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Моїй дружині подзвонили і запитали чому поїздка має бути під час навчального року.Бо син вчиться. Відповіла чесно,що їдемо на прем'єру мого спектаклю, а сина вдпустять з уроків на тиждень.Все нормально.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Моїй дружині подзвонили і запитали чому поїздка має бути під час навчального року.Бо син вчиться. Відповіла чесно,що їдемо на прем'єру мого спектаклю, а сина вдпустять з уроків на тиждень.Все нормально.

Ви, напевно, проходите по категорії як видатний діяч мистецтва чи науки плюс є конкретна документація і підтвердження, що у Вас там особлива подія (авторський спектакль).  Так само як вчені їздять на різні симпозіуми та конференції. На весілля чи похорони теж живіше пускають, ніж просто побути в гостях.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Ви, напевно, проходите по категорії як видатний діяч мистецтва чи науки плюс є конкретна документація і підтвердження, що у Вас там особлива подія (авторський спектакль).  Так само як вчені їздять на різні симпозіуми та конференції. На весілля чи похорони теж живіше пускають, ніж просто побути в гостях.

Як діяч мистецтва і як митец проходить, але вряд лі як "видатний"
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Ви вважаєте, що їх несправедливо не пустили в Канаду? в чому Ваш "поінт"?

Я у свій час надивилася у посольстві, як завертали людей - причому заможних бізнесменів, які мали солідні підприємства в Україні, і не пускали в Канаду, бо думали, що вони там залишаться

Значить, вони давали причини так думати.
А факт використання якихось "агентів" настільки ж безглуздий, як і розмова з лікарем чи банкіром через агента. Я б автоматично відмовляв всім особам, що звертаються до послуг "агентів" - за їх очевидну тупість.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Значить, вони давали причини так думати.
А факт використання якихось "агентів" настільки ж безглуздий, як і розмова з лікарем чи банкіром через агента. Я б автоматично відмовляв всім особам, що звертаються до послуг "агентів" - за їх очевидну тупість.

Не всі мешкають в Києві.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

П...ц,  біженців так беруть, з голими жопами, а нормальним людям в гості приїхати не можна  :(

Як тебе,голожопу, взяли...!
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Значить, вони давали причини так думати.
А факт використання якихось "агентів" настільки ж безглуздий, як і розмова з лікарем чи банкіром через агента. Я б автоматично відмовляв всім особам, що звертаються до послуг "агентів" - за їх очевидну тупість.

Не обов"язково. Просто, як я казала, відмовляють молодшим і родинам, бо не хочуть, щоб підпрацьовували.

Агенції тут просто як посередники у передачі документів. Наприклад, моїй мамі треба було отримати дозвіл на в"їзд в Канаду (тому що оновлення картки резидента в Канаді дуже занягнулося і вона її  не мала, будучи в Україні) і вона подала документи через агентство, щоб не їхати в Київ на подачу. Забирати все одно довелося особисто в Києві.  Агенти нічого не робили, бо всю документацію оформили ми самі.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

тут правильно сказали
при отказе они (канадское посольство) дают лист с причиной отказа
я это точно знаю, пару раз помогал заполнить знакомым
одним открыли а другим отказали
причем открыли пенсионерам что ехали к детям
а отказали родственикам на свадьбу, (сестра к сестре на сдьбу)
в причине отказа было сказано что то типа нет уверенности что они не останутся в Канаде
хотя у них пару квартир в Киеве, машины, и они бизнесом занимаются ))
показали хорошие документы
но паспорт у них был не объезженый


Останнє редагування: 19 травня 2018 08:30:32 від Изя Шниперсон
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

а отказов действительно очень много у канадского посольства
причем там половина тех кто работает это этнические украинцы
вот такие они загадочные
а на словах очень хорошо Украину поддерживают )))

хотя для меня загадка, если человек летит в Канаду то чего ему там оставаться?))
со Швейцарией безвиз
и Норвегией
там значительно интереснее остаться нелегально  поработать )))
и денег на дорогу надо совсем ничего
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Значить, вони давали причини так думати.
А факт використання якихось "агентів" настільки ж безглуздий, як і розмова з лікарем чи банкіром через агента. Я б автоматично відмовляв всім особам, що звертаються до послуг "агентів" - за їх очевидну тупість.

та вони не знають агент то чи ні
там не треба ходити в посольство на співбесіду
приносишь папку з документами та залишаєшь у охоронця на вході
а потім на майл приходить щоб забрав

так працює канадське посольство
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

А зачем подавались на визу через приглашение от родни? Надо было как туристы.

ага и не указать что у тебя там родня?
или указать?
если не указать и узнают = до 10 лет можно забыть о визе
укзать что близкие родственики и типа не ехать к ним еще больше подозрение )))
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

для меня загадка, если человек летит в Канаду то чего ему там оставаться?))
со Швейцарией безвиз
и Норвегией
там значительно интереснее остаться нелегально  поработать )))
и денег на дорогу надо совсем ничего

В Канаді є родичі, в яких можна при цьому жити.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

та вони не знають агент то чи ні
там не треба ходити в посольство на співбесіду
приносишь папку з документами та залишаєшь у охоронця на вході
а потім на майл приходить щоб забрав

так працює канадське посольство

Взагалі-то потрібні документи включно з паспортом можна відіслати по пошті.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

подякуйте хитросраким землякам які залишаються нелегалами.

дуже, дуже багато!
по Канады не знаю
а по штатах чув що до половини тих хто отримав тур вызу залишився там
тому такый шухер у них :gigi:

хоча повтор.. для мене загадка, що робити в штатах нелегалом = тыльки працювати
так навіщо так далеко? якщо поряд Швейцарія, Норвегія, Швеція без візи та заробляти нелегалом можна не менше так точно )))
а на дорогу грошей зовсім не треба майже

Останнє редагування: 19 травня 2018 08:43:34 від Изя Шниперсон
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

а отказов действительно очень много у канадского посольства
причем там половина тех кто работает это этнические украинцы
вот такие они загадочные
а на словах очень хорошо Украину поддерживают )))

хотя для меня загадка, если человек летит в Канаду то чего ему там оставаться?))
со Швейцарией безвиз
и Норвегией
там значительно интереснее остаться нелегально  поработать )))
и денег на дорогу надо совсем ничего

В мене особисто після відвідування канадського посольства в Києві і їх ставлення залишилися комплекси та відраза на все життя. Тому я якомога скоріше стала спочатку лендед імігрант, а потім вже громадянкою, щоб не мати з ними ніколи ніякої справи. Всередині Канади до громадян на всіх рівнях відношення адекватне.

До цього часу пам"ятаю, як мені давали виїздну візу. Мурижили цілий день і вже навіть ворота закрили, а ми все чекаємо. Але я знала, що це хороший знак - значить, що дадуть. Бо відмовляють ще у першій половині дня чи зразу по обіді (щоб довго не чекали - гуманність проявляють  :D ).
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

та вони не знають агент то чи ні
там не треба ходити в посольство на співбесіду
приносишь папку з документами та залишаєшь у охоронця на вході
а потім на майл приходить щоб забрав

так працює канадське посольство

Іноді треба і запрошують на співбесіду, навіть якщо просиш гостьову візу.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

ага и не указать что у тебя там родня?
или указать?
если не указать и узнают = до 10 лет можно забыть о визе
укзать что близкие родственики и типа не ехать к ним еще больше подозрение )))

Це одна і та сама віза - візитерська. Чи родичі запрошують, чи сам їдеш як  турист.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

ага и не указать что у тебя там родня?
или указать?
если не указать и узнают = до 10 лет можно забыть о визе

Чув таке, що відмова в візі Канади автоматично означає відмову у візах до США, Британії та Австралії. Типу спільна база даних.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Взагалі-то потрібні документи включно з паспортом можна відіслати по пошті.

Коли моя мама подавала документи, то на сайті консульства була вказана адреса, куди посилати, і це була агенція. І за послуги злупили скількись-то гривень.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Іноді треба і запрошують на співбесіду, навіть якщо просиш гостьову візу.

з моїх знайомих нікого не запрошували, деяких я заповнював та відносив документи бо вони в англійський ні бум бум ))
нікого з них не викликали на співбесіду
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

До цього часу пам"ятаю, як мені давали виїздну візу. Мурижили цілий день і вже навіть ворота закрили, а ми все чекаємо.

Це все організовує місцевий (київський) персонал, їм і дякуйте.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Чув таке, що відмова в візі Канади автоматично означає відмову у візах до США, Британії та Австралії. Типу спільна база даних.

маячня
у товариша  в паспорті англійська віза вже друга,
віза в сша на 10 років
і відмова у візі в Австралію ))
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Коли моя мама подавала документи, то на сайті консульства була вказана адреса, куди посилати, і це була агенція. І за послуги злупили скількись-то гривень.

Не вірю.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

з моїх знайомих нікого не запрошували, деяких я заповнював та відносив документи бо вони в англійський ні бум бум ))

І як вони тоді подорожувати по світу збираються?
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Це одна і та сама віза - візитерська. Чи родичі запрошують, чи сам їдеш як  турист.

то так
аде ж там пункт в анкеті про родичів у Канаді  є ))
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

І як вони тоді подорожувати по світу збираються?
одні пенсіонери до дітей їхали
діти мої друзі попросили щоб я допоміг

другі на весілля до сестри
вони й не подорожують особливо нікуди ))
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Це все організовує місцевий (київський) персонал, їм і дякуйте.

Яка різниця, хто? посольство представляє країну і за роботу посольства відповідає консул, а не український персонал. До речі, хіба там не зловили за хабарі? нібито було щось таке, але вже давненько. Я сподіваюсь, з того часу ставлення до людей, які не за милостинею прийшли, а оплатили великі для України гроші за послугу розглянути їх заяви, покращилося.
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

з моїх знайомих нікого не запрошували, деяких я заповнював та відносив документи бо вони в англійський ні бум бум ))
нікого з них не викликали на співбесіду

Якщо нема питань по заяві і не бачать ризиків, то на співбесіду не викликають. Але в окремих випадках співбесіди проводяться.

Останнє редагування: 19 травня 2018 09:02:33 від Inanna
   
Re: ФЗВ Відмова у візі у Канаду  [ua]

Не вірю.

А це що:

http://www.vfsglobal.ca/canada/ukraine/

Ласкаво просимо на сайт Візового Центру (ВЦ ) Канади в Україні. Компанія VFS Global надає ексклюзивні послуги для Уряду Канади та вповноважена надавати адміністративну підтримку та послуги заявникам в Україні.

Це і є агенція, про яку я веду мову. Вони і приймали документи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія