Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну шо рассказать хто и за шо убивали группу Дятлова ? :read:

про цю історію існує вже гора літератури
перебрали тисячі варіантів.
НМД, колись відкриються засекречені архіви місцевого НКВД/МГБ/КДБ і, може, тоді все стане на свої
місця.

теперь после меня засуньте все ва жопу  :D
   
ту уже не один человек спрашивали меня серьезно с откуда я это знаю  :buba:
   
ту уже не один человек спрашивали меня серьезно с откуда я это знаю  :buba:

Тю... Тоже мне, бином Ньютона - соткудова. Сам-же признался

мене сегодня сказал сосед шо такого как вчера меня не видел

Меньше балуйся с расширителями сознания, еге ж.  :tease:
   
теперь после меня засуньте все ва жопу  :D

не вертись, никто в твою важопу попасть чем-то тяжелым не может :shuffle:
   
Теперь нужно кратко и популярно отдельной темой, но жалко бесплатно таким разбрасываться  :cray:

Останнє редагування: 19 квітня 2020 09:55:54 від Сметана
   
жалко бесплатно таким разбрасываться

Картина маслом - Сметана разбрасывается таким


   
Но нужно же быть талантом шоб подумать и найти такое видео. Человек этим ге живет  :-B
   
Начитався матеріалів і ось мій гекшпертний висновок: це все результат якихось разборок між ГБ та армією, або якесь шпигунство. Головний ключ це радіоактивна одежа. Решта все тотальна мутка. Всі розслідувачі покривали масове вбивство. Ну нормальний такий СССР.
   
=================
Метеорит та гептил зразу відпадають, бо вони сиділи ВСЕРЕДИНІ палатки. :shuffle:

Точно так же, як твоя версія про зловмисників, які може, колись, когось знали... :gigi:
   Остаётся динозавр...
   
Начитався матеріалів і ось мій гекшпертний висновок: це все результат якихось разборок між ГБ та армією, або якесь шпигунство. Головний ключ це радіоактивна одежа. Решта все тотальна мутка. Всі розслідувачі покривали масове вбивство. Ну нормальний такий СССР.

опять левая версия , ну вы же все поняли как я понял !
   
опять левая версия , ну вы же все поняли как я понял !

Я пойняв нічого не читаючи з твоєї подачі. Так, мало сенс. Я перелопатив досить багато матеріалу і зекова версія вопше нi про що.
   
   Остаётся динозавр...

нє..
один не зміг би. Тільки стая
   

Мені цікаво чи був якійсь сенс передавати радіаційно забруднені матеріали з якогось місця чи то випробувань, чи то розробок? Чи були б наприклад Штати в цьому зацікавлені? Шо воно могло їм дати?
   
Взагалі то все зроблено саме так щоби було купа версій. Від мансійців до шпигунства. Хтось замітав сліди професіонально.
   
:facepalm:

Ніякої лавини, Гонта, і не проси. Чого чого а цього там близько не було. Покривателі на це навіть не розраховували.
   
Любовні трикутники, лавини, НЛО, злі духи та зекі відпадають однозначно.
   
Любовні трикутники, лавини, НЛО, злі духи та зекі відпадають однозначно.
=========================
Прочитай щось про лавини типу "снігова дошка"які при ній бувають пошкодження і тоді
перестанеш страждати вигадками про НКВД чи про те, що хтось за кимось ганявся .
   
=========================
Прочитай щось про лавини типу "снігова дошка"які при ній бувають пошкодження і тоді
перестанеш страждати вигадками про НКВД чи про те, що хтось за кимось ганявся .

Снігова дошка принесла і одягнула радіоактивну одежу на трупи? Піші єсчьо!  :gigi:
   
Любовні трикутники, лавини, НЛО, злі духи та зекі відпадають однозначно.

прикольно видеть самую разумную и адекватную версию в одном ряду со всякой х..й

надежный признак дилетантов, искренне желающих "докопацца", но не понимающих азов и попавших под влияние наиболее "приглянувшихся" конспирологов, пропагандирующих ту же х..ю, только "вид сбоку"
   
Взагалі то все зроблено саме так щоби було купа версій. Від мансійців до шпигунства. Хтось замітав сліди професіонально.
====================
Не зроблено, а пороблено, схоже.
Декому. :weep:
Хотіли б вбити, вбили б того, кого потрібно по-тихому, як це робило НКВД
а не мочили всіх підряд і правих і винуватих в заметіль, вночі, у чорта в дупі...
   
Ніякої лавини, Гонта, і не проси. Чого чого а цього там близько не було. Покривателі на це навіть не розраховували.
поясни мені , нафуй кому всрались ті студенти з рюкзаками щоб їх вбивати?
якби там проводились якісь досліди то та територія була б закрита на сотні кілометрів
   
====================
Не зроблено, а пороблено, схоже.
Декому. :weep:
Хотіли б вбити, вбили б того, кого потрібно по-тихому, як це робило НКВД
а не мочили всіх підряд і правих і винуватих в заметіль, вночі, у чорта в дупі...

Хтось когось підставляв. Потім прийшов лісник і всіх розігнав.
   
поясни мені , нафуй кому всрались ті студенти з рюкзаками щоб їх вбивати?
якби там проводились якісь досліди то та територія була б закрита на сотні кілометрів


Це навіть не лавинонебезпечне місце. Все. Крапка. Не треба тут х-ні про лавини та дошки. Коли лавини почнуть робити одежу одного-двох радіоактивною, можете відкривати тему.
   
Снігова дошка принесла і одягнула радіоактивну одежу на трупи? Піші єсчьо!  :gigi:
===============
А, ясно. :gigi:
" Не читал, но осуждаю"(ц)
Ти хоч розумієш, що пишеш?
Тобто прийшли мурлєканці за радіоактивною одежею ....
І... залишили її на трупах???
А нафуя тоді вбивство, нафіга приходили?
ПиСи Звідки радіоактивна одежа, поцікався.
Все є у відкритому доступу.
Цього ніхто не секретив.
Подумай, чому.
   
Це навіть не лавинонебезпечне місце

именно так считают все, кто попадает в подобные неприятности.
   
поясни мені , нафуй кому всрались ті студенти з рюкзаками щоб їх вбивати?
якби там проводились якісь досліди то та територія була б закрита на сотні кілометрів
======================


   
Re: Ну шо рассказать хто и за шо убивали группу Дятлова ?  :read:

Вот тут все по полочкам рассказано все разжевано на пал-цах. У этого автора полный разбор ,,полета,, по этой Дятлову.
https://www.youtube.com/watch?v=2Vju3Ry8UoQ
   
ПиСи Звідки радіоактивна одежа, поцікався.
Все є у відкритому доступу.

Ну то дай лінк, а цього не бачив.
   
Це навіть не лавинонебезпечне місце. Все. Крапка. Не треба тут х-ні про лавини та дошки. Коли лавини почнуть робити одежу одного-двох радіоактивною, можете відкривати тему.
=================================

Що, пізнє запалення?
Не проста лавина, а "снігова дошка".


   
такой вот "лавинобезопасный" склон, например:



большая разница с "дятловским"?
   
Ну то дай лінк, а цього не бачив.
====================
 :lol:
Так ти спочатку розберись, почитай матеріали справи, покази, розслідування, а потім з
розумним видом відмітай те, що тобі кажуть. :facepalm1:
   
Я пойняв нічого не читаючи з твоєї подачі. Так, мало сенс. Я перелопатив досить багато матеріалу і зекова версія вопше нi про що.

вы всякое гавно мене как авторитет подаете ? :K

   
такой вот "лавинобезопасный" склон, например:


большая разница с "дятловским"?

засуньте эти всякие картинки себе вавв

.говоруны ёпрст , каждое равняется и пассуждает

Я всё уже знаю чуть ли не до деталей  :read:
   

Мені цікаво чи був якійсь сенс передавати радіаційно забруднені матеріали з якогось місця чи то випробувань, чи то розробок? Чи були б наприклад Штати в цьому зацікавлені? Шо воно могло їм дати?
====================
Писдець!
 :facepalm:
А я з ним серйозну полеміку типу веду, навожу факти...
Ти навіть про це не знаєш. :lol:
   
про цю історію існує вже гора літератури
перебрали тисячі варіантів.
НМД, колись відкриються засекречені архіви місцевого НКВД/МГБ/КДБ і, може, тоді все стане на свої
місця.

от идиоты, всрались мене ваши предположения, я их больше вас знаю!

Каждый своё слово. Я сказал шо там всё ясно ?

Или вам дать прочитать рецензию на мою книгу расследования убийства писателя, такое шо Украина еще не созрела переварить ?
   
 Справа в тому, що  загибель групи Дятлова підняла стільки питань, які реально треба знати про ті часи,
 що вести розмову та розказувати про те, як можна по урану знайти місце де його добувають, звідки виникали
великі кулі, що світяцця в небі, як американці використовували літаки-розвідники, щоб фотографувати територію СРСР
можна ГОДИНАМИ.
І людина- дилетант буде розкривати очі та дивуватися ... І задавати все нові і нові питання.
Вибач Петро, я краще використаю свій час з користю, без лікнепу... :facepalm1:
   
от идиоты, всрались мене ваши предположения, я их больше вас знаю!

Каждый своё слово. Я сказал шо там всё ясно ?

Или вам дать прочитать рецензию на мою книгу расследования убийства писателя, такое шо Украина еще не созрела переварить ?



шлюхай, а може ти  знаєшь хто Кенеді вбив?
   
https://www.youtube.com/watch?v=2Vju3Ry8UoQВот тут все по полочкам рассказано все разжевано на пал-цах. У этого автора полный разбор ,,полета,, по этой Дятлову.
https://www.youtube.com/watch?v=2Vju3Ry8UoQ

Ок подивився, в принципі має сенс. Case closed.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія