Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З часів Майдану тільки одного дописувача ФУПу сприймаю як серйозного аналітика

українця, бувшого радника  МакКейна...
   
Сіленціо, чи шо....

Давно не було.
   
Сіленціо, чи шо....

Давно не було.

Сіленціо, так...   на ФУПі  перед першим туром дещо написав таки,  але то вже як мертвому припарка..
Зараз на  фупоголіку висить його гілка: все ясно і зрозуміло,  чорним по білому....   але порохоботам не сподобається ...
   
Сіленціо, так...   на ФУПі  перед першим туром дещо написав таки,  але то вже як мертвому припарка..
Зараз на  фупоголіку висить його гілка: все ясно і зрозуміло,  чорним по білому....   але порохоботам не сподобається ...

А де можно почитати
   
А де можно почитати

https://uapolitics.com/index.php?/forum/2-zagalnі-obgovorennia/

Заходьте в його теми і читайте....
   
Сіленціо, так...   на ФУПі  перед першим туром дещо написав таки,  але то вже як мертвому припарка..
Зараз на  фупоголіку висить його гілка: все ясно і зрозуміло,  чорним по білому....   але порохоботам не сподобається ...

Сілєнціо  набридло говорити зрозумілі і очевидні речі таким як пєтрушки.
Як горохом об стінку. Я його розумію. Аби я не жив вже в Україні  мені  б теж
це набридло. Мабуть, ще раніше.   Нормальна реакція розумної успішної людини, яка звідси давно поїхала.
А от до до купи порошків зза кордону є великі питання. І що до розуму, і що до успіху.
   
Сілєнціо  набридло говорити зрозумілі і очевидні речі таким як пєтрушки.
Як горохом об стінку. Я його розумію. Аби я не жив вже в Україні  мені  б теж
це набридло. Мабуть, ще раніше.   Нормальна реакція розумної успішної людини, яка звідси давно поїхала.
А от до до купи порошків зза кордону є великі питання. І що до розуму, і що до успіху.

Частина "петрушек" - незрозуміла зграя з-за кордону та кацапи.
Це щоб було розуміння, що в Україні прихильників "жити по-новому" не так й багато.
   
Сіленціо, чи шо....

Давно не було.

чМудак він. Я його на іншому форумі бачив- на уаполітикс, здається. Зрадойбив і юлькоботив
   
Сіленціо, так...   на ФУПі  перед першим туром дещо написав таки,  але то вже як мертвому припарка..
Зараз на  фупоголіку висить його гілка: все ясно і зрозуміло,  чорним по білому....   але порохоботам не сподобається ...

Отже, я не помилився. Це радує
   
https://uapolitics.com/index.php?/forum/2-zagalnі-obgovorennia/

Заходьте в його теми і читайте....

У нього їх там 3:

   Педра, виходь на дебати! [upd чекаємо прихильники певної політсили]
Вчора, 19:45 1 2 3 6 →   Silentio       
179
1 189
Педра, виходь на дебати! [upd чекаємо прихильники певної політсили] - останнє повідомлення від Добродій
Добродій
Сьогодні, 12:50
За кого голосовать во втором туре?
31 березень 2019 1 2 3 5 →   кноп       
137
1 542
За кого голосовать во втором туре? - останнє повідомлення від ElGuider
ElGuider
Сьогодні, 12:35
Мої очікування від прихильники певної політсили
Вчора, 13:59 1 2 3   Foma       
62
575
Мої очікування від прихильники певної політсили - останнє повідомлення від zero
zero
Сьогодні, 12:04
Первый пошел: фракция Воля Народа готова поддержать президента Зеленского
Сьогодні, 07:38   Silentio       
4
69
Первый пошел: фракция Воля Народа готова поддержать президента Зеленского
- останнє повідомлення від Silentio
Silentio
Сьогодні, 09:04
Петро не отримає голосів від заробітчан
Вчора, 15:22 1 2 3   Foma       
60
406
Петро не отримає голосів від заробітчан - останнє повідомлення від Euro
Euro
Сьогодні, 09:04
Капитан ВСУ и половина армии не за Петра
Сьогодні, 06:43   Silentio


Що саме?
   
Вrandt, не  зафлуджуйте тему...  я дала лінк...  кожен , кому цікаво, зможе сам прочитати...
   
Вrandt, не  зафлуджуйте тему...  я дала лінк...  кожен , кому цікаво, зможе сам прочитати...

так реально не зрозуміло про що мова

в постах лише перепости новин

ця гілка просто реклама фупоголику?
   
Вrandt, не  зафлуджуйте тему...  я дала лінк...  кожен , кому цікаво, зможе сам прочитати...
я вже прочитав. Дуже прикро, що мої щирі намагання допомогти дебілці внести ясність в її тупорилий , неінформативний пост наштовхнулись на агресію самиці бонобо

До речі, я переглянув і прослухав аж три гілки( толку, що ти дала лінк на заголовну сторінку- ти сам то розумієш, тупе стерво, що ти пишеш? ти обіцяла якусь його одну особливу гілку: "Зараз на  фупоголіку висить його гілка: все ясно і зрозуміло,  чорним по білому....   але порохоботам не сподобається ..." - де воно, тупа тварино? Де ця особлива гілка, де все ясно й зрозуміло, чорним по білому... та так, що "порохоботам не сподобається"? ) і там немає жодної аналітики! Просто тупа маячня з відео, які теж не блищать аналізом. Навіть у Рибчинського, я вже не кажу про колишнього "капітана" - там на щось аналітичне й не можна було розраховувати

Та навіть якби у Риби щось і було- який це мало б стосунок до "аналітичних" здібностей Силенціо? Жодного. Та їх у нього останнім часом і не спостерігалось
   
Тупі і агресивні дописи видаляю...
 + доповідь
   
Давай конкретне посилання, припиняємо флуд!
   
А от до до купи порошків зза кордону є великі питання.
наприклад чи не є вони частиною московітської сітки, яка впливала і на вибори у штатах
   
Вrandt, не  зафлуджуйте тему...  я дала лінк...  кожен , кому цікаво, зможе сам прочитати...

перед тим, як мене забанять через твою хамську провокацію, заігнорю тебе, щоб на виході з бану тебе більше не бачити  :-X
   
Нас таких несколько... :D  X(
   
Первый пошел: фракция Воля Народа готова поддержать президента Зеленского

Ця група в себе включає 17 народних депутатів, переважна більшість з яких обрані на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року за мажоритарними виборчими округами. Основний кістяк групи сформовано з народних депутатів VII скликання, які перед виборами входили у депутатську групу «Суверенна європейська Україна». До того частина депутатів групи в минулому скликанні була членами Партії регіонів, брали участь у голосуванні за т. зв. «закони про диктатуру».
   
ці депутати завжди за тих, хто перемагає
а от чи потрібні вони зе, то ще не відомо.
   
Это случайно не тот ФСБ-эшный "третье-майданист" которого выдворили из Украины?
   
українця, бувшого радника  МакКейна...

Звідки відомо, що він був радником МакКейна, з його слів?  :lol:

Дурепо ти Циля, цей "радник МакКейна" живе десь у Черкаській області та ходить на форуми через американські проксі
   
силентио за вову?
говорит ли это, что американская верхушка тоже за вову?
   
Звідки відомо, що він був радником МакКейна, з його слів?  :lol:

рядом с маккейном был во время визита
   
рядом с маккейном был во время визита

З чого ти вирішив, що то був він?  :weep:
   
  ТС расскажи лучше о Кошулинском которых всех побеждает  :D
   
З чого ти вирішив, що то був він?  :weep:
видел
   
видел

Ти хочеш сказати, що особисто знайомий з Сіленціо?
   
українця, бувшого радника  МакКейна...

Не первый раз слышу о нем подобные отзывы.
После этого иду читать и вижу обычную пургу.
   
"радника Маккейна"   :laugh:

Ташбаєв агент ФСБ
   
Ти хочеш сказати, що особисто знайомий з Сіленціо?

ну как бы многие его видели, не только я
   
силентио за вову?
говорит ли это, что американская верхушка тоже за вову?
он ушел на пенсию и плавает по морям на яхте
   
українця, бувшого радника  МакКейна...
Сілентіо таке заганяв на тому ж самому ПУФІку, що іноді здається що в нього не  аналітика, а дуже крепка шиза.

Згідно вангуванням Сілентіо, вже давно українці мали повстати під  знаменами Саакашвілі та скинути мародера Петра.
При чому усе це дійство  озвучувалося з позиції "ось-ось зо дня на день, бо госдеп вже все порішав" Ось такі якісні в нього "інсайди".

Хоча за рівнем дискусійності та загального крузору він дасть перцю усім фупівським  "аналітикам".))))

Останнє редагування: 4 квітня 2019 19:08:45 від птах Сорока
   
Дуже багато спільного між Рустамом Ташбаєвим (особою нон грата, яку декілька років назад викинули з України за намір організувати фейк-майдан, а зараз розслідують СБУ за організацію такого собі Першого національного українського конгресу), та особою, що пише під ніком Сіленціо.

1) і той, і той проживають у штаті Арізона
2) і той, і той хвалилися знайомством з Макейном
3) і той, і той люто ненавидять Петю
4) і той, і той обожнюють Сааку
5) і той, і той топлять за Зеленського

Різниця у тому, що Ташбаєв якийсь дальнобійник, а Сіленціо плаває на яхті  X( 

Має аж дві сторінки в Фейсбуку:
Фейсбук 1

Фейсбук 2

Миротворець

Цікава інфа

Провадження СБУ

Цей конгрес висунув кандидатом у президенти такого собі Бубенчика, який, за деякими повідомленнями, присвоїв бабло наївної діаспори на власні потреби, після чого Ташбаєв та він побили горшки. Що цікаво, атошник, який критикував Пороха на ютубі, дружить з Бубенчиком.

Ташбаєв (Сіленціо) вже ділять, кому дістануться які посади при президенті Зе, на сайті юаполітікс.

Якщо такі особи підтримують Зе, то можна тільки подивуватися наївності українського народу.


 

Останнє редагування: 5 квітня 2019 06:40:22 від Inanna
   
силентио за вову?
говорит ли это, что американская верхушка тоже за вову?

Сіленціо ненавидить Трампа. Його мета пропхати назад Сааку. Біля Макейна він там, може, трохи постояв для фотки. Потім катав йому якісь листи з вимогою відповісти, але відповіді, видно, не отримав  :laugh: . Старигану Маккейну трохи відняло розум на старості років, і він взяв участь у зливі фейкового ФСБешного досьє на Трампа, які злабали самі ж кацапи для своєї клієнтки Клінтон. То Сіленціо там у кожній темі писав про "золотий дощ". Зараз, коли все це закінчилося пшиком і амери почали розслідування всієї цієї зради, "золотий дощ" його rhetoric вже трохи зупинився.

Він не представляє американську владу і ніколи не представляв.
   
он ушел на пенсию и плавает по морям на яхте

А у фейсбуку працює простим дальнобоєм?
   
Самый Мощный аналитик это Сашко Лирнык
   
Barbarian тут хороший аналітик. І ще мені подобається Conquistador.

Не вистача ще того журналіста, який тут дописував - Югенда. У нього були б всі інсайди.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія