Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поїли суші: у Харкові вже 57 людей отруїлися в ресторані

57 людей отруїлися в харківському ресторані готовою їжею, переважно – стравою японської кухні "суші".
Джерело: Харківський обласний центр контролю та профілактики МОЗ України
Деталі: Станом на 18 червня зареєстровано 57 випадків захворювання, зокрема 16 серед дітей, мешканців м. Харків, Богодухівського та Харківського районів області.
55 хворих госпіталізовано, 2-є перебувають на амбулаторному лікуванні.
Дослівно :"Попередній діагноз – гостра кишкова інфекція неуточнена, середнього ступеню важкості.
Дані первинного епідеміологічного розслідування (опитування хворих при госпіталізації) свідчать, що захворілі пов’язують своє захворювання з вживанням готових страв (переважно суші) у закладі громадського харчування м. Харків ТОВ "Ресторація №1" (ресторани "Якіторія", "Мафія")".
Більше деталей: Епідеміологічне розслідування та протиепідемічні заходи почали 17 червня.
   
от я завжди не довіряв тим суші.
ними серйозно отруїтися раз плюнуть.
   
от я завжди не довіряв тим суші.
ними серйозно отруїтися раз плюнуть.

Чем?Рыбой и рисом?
   
Чем?Рыбой и рисом?
хтось отруєний з персоналу руки не помив після тувалєту, поліз їх ліпити .Суші роблю сам, хоч і примітивні, але не так боязно.
   
нічого власникам небуде.штраф 51грн (с)
   
нічого власникам небуде.штраф 51грн (с)

достатньо широке висвітлення у ЗМІ, де вказати найменування закладів - й там будуть дикі збитки, штрафи там й поруч не лежали
   
Чем?Рыбой и рисом?
Именно рыбой. Рыба хранится в жару хуже любого мяса.
   
Кацапська мережа що та що та
   
Чем?Рыбой и рисом?
Та рибою труяться тільки так, чим далі від моря-океану тим якість риби гірша.
А ще поки ті суші зліплять перемацають руками стопітсот раз, що додатковий ризик отруїтися.
   
Фиг его знает.Я суши ел сотни раз и никогда не травился
   
Чем?Рыбой и рисом?

достаточно рыбы
рыба, тем более маллобработанная, тем более летом - топ риск
   
Re: Поїли суші: у Харкові вже 57 людей отруїлися в ресторані
Пшениця

А чому не можна рибу і рис окремо на тарілці, аби не перемацувати?

"Естети", мля...

За всі виіпони треба платити.
Досі не вивчили прописну істину? Тоді так їм і треба, мабудь.
   
Треба було горілкою запивати для дезинфекції ))
   
Треба було горілкою запивати для дезинфекції ))

Так их же едят с имбирем и васаби ,а это тоже дизинфекция в принципе
   
Так их же едят с имбирем и васаби ,а это тоже дизинфекция в принципе
Недостатня ))
Сам ніколи не труївся тієї забавкою, а от колеги та родичі - аж бігом. До лікарні не потрапляли.
Останнім часом взагалі й не хочеться тих суші.
   
Так их же едят с имбирем и васаби ,а это тоже дизинфекция в принципе
Наше васаби - это обыкновенный отечественный хрен. им-то не отравишься, но рыбу с душком он не вылечит.
   
Ніколи цю гидоту не їв. Пробував-так. Але не їв. Устріци теж не подобаються. Їв десь тричи, кажу собі: їж палдло! А не лізуть,Карл. Жаб не їм...Пробував: "курка з рибою"...нема кайфу.
   
.Пробував: "курка з рибою"...нема кайфу.
мабуть треба було  коалу попробовать  :K
   
Кацапська мережа що та що та

+ що ви очикуєте від кацапів? :facepalm1:
   
мабуть треба було  коалу попробовать  :K
============================
Сам її жри,дурнику. Зараз ще АНАЛЬНОГО визвуть...Воно вже перекинуто кацапами на когось іншого, а тут БЄСПОКОЙСТВО знов. Але я певною мірою втратив інтерес. Так вечір, трохи написав та піду зараз. Холопи вже не цікавлять.
   
Але я певною мірою втратив інтерес. Так вечір, трохи написав та піду зараз.
Шо сталося, пане алкофілософ, з вами все гаразд? :-o
   
Шо сталося, пане алкофілософ, з вами все гаразд? :-o
----------------------------------------
А який кайф тут сперечатися з тобою,чи навіть з Костяшею? Ні ти його почитай... чи з Сметаною... то вже вааааще... чи з Анальним прохуйловцем nik (ом)? Та навіщо? Я трохи віпочив,та зараз займаюсь грошима. Своїма. Ні,я не пішов. Напишу,як що щось... але азарту вже нема. B-)
   
Я трохи віпочив,та зараз займаюсь грошима. Своїма. Ні,я не пішов.
Ну, то супер! (tu)
   
Шо сталося, пане алкофілософ, з вами все гаразд? :-o
Палату в ЛТП закрывают в 20.00
   
А с САУТ БЛ...ДЯМИ мне ваааще не о чем говорить. Но не дождётесь.... Хуй вам. :fuck:   Просто буду реже. Отсоси пока у зерновозников на окружной .... :fuck:
   
Видно врачи предупредили - еще одна белка и кукушка улетит в вырий навсегда.
   
Дрищ на дачі Сацюка набагато гірше сушами отруївся
   
Рисом можна отруїтися просто жахливо, коли він варений давно і стояв в теплі. Риба ж то взагалі капець, дуже важке отруєння.
Я не розумію ідіотів, що їдять суші тут, в Україні. Для суші потрібна свіжа морська риба, якої у нас просто не існує в принципі, і японська гігієна і звичка до чистоти.
   
Чем?Рыбой и рисом?

Запросто, особенно рыбой
   
кітайці сукі  X(
   
Очень прибыльный бизнес, как аптеки и мороженное. Вложений мало, выхлоп хороший. У знакомого, така одна мережа снимает помещение подвальное. Коробки замороженные приходят с китайской рыбой, сами понимаете как её китайцы выращивают. Риса туда побольше, вот и суши.
   
Чем?Рыбой и рисом?

Сирою рибою.
   
Очень прибыльный бизнес
Дружина на удальонкє в одній з суші фірм працює,  то за 5 років з 30 ресторнів стало 330 і вже охоплюють 8 країн
   
Очень прибыльный бизнес, как аптеки и мороженное. Вложений мало, выхлоп хороший. У знакомого, така одна мережа снимает помещение подвальное. Коробки замороженные приходят с китайской рыбой, сами понимаете как её китайцы выращивают. Риса туда побольше, вот и суши.
все равно очень вкусно
   
Чем?Рыбой и рисом?
ну не саке ж, і не васабі.
   
Масове отруєння в Харкові: госпіталізовано вже 67 осіб
19.06.2021 10:00
   
 Массовое отравление в Харькове: число госпитализированных выросло до 78 человек (Обновлено)

По состоянию на 19 июня 78 человек поступили в медицинские учреждения с диагнозом "энтероколит" после посещения заведений "Якитория" и "Мафия".
Об этом Цензор.НЕТ сообщили в пресс-службе Харьковского городского совета.
"В частности, шесть больных были доставлены этой ночью в городскую больницу №3, еще один человек госпитализирован в Краснокутске по месту жительства", - отметили в пресс-службе харьковской мэрии.
Также взрослые и дети, которые отравились в кафе, проходят лечение в Городской клинической больнице №31 и Городской детской клинической больнице №19. Всем был поставлен диагноз "энтероколит".
По факту отравления открыто уголовное производство по ч.1 ст.325 (нарушение санитарных правил и норм по предотвращению инфекционных болезней и массовых отравлений) УК Украины.
   
Шо, знов "Мафія" відмітилась?
   
Сообщают,что уже 80.
   
Мафія гадюшник, не ходіть туди.. Це не перший і не другий випадок, були й смертельні отруєння.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія