Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

GPS для смартфона,,,

Re: GPS для смартфона,,,

в моем случа (езжу по Европе):

онлайн навигатор - Waze
offline карты - MapFactor
   
Re: GPS для смартфона,,,

В  Waze нет поддержки на украинском языке..((

З якого це дива? Чудова підтримка - інтерфейс,  голосові підказки (Марічка), голосовий ввід в пошуку. В місті навіть назви вулиць, по яких їдеш, промовлає.
Може давно не обновлював?

   
Re: GPS для смартфона,,,

WAZE
   
Re: GPS для смартфона,,,

ну, как бы, и что? Другого оффлайн навигатора нормального я не нашел, деньги им я не плачу - бесплатный он. Гугл мепс в оффлайне работает с глюками - пытается подключиться к Инету
Новини про криваву хунту, у вигляді реклами, часто приходять? )))
   
Re: GPS для смартфона,,,

З власного досвіду по трасах краще IGO, по містах Навітел.  IGO погано працює з адресами. IGO працює офлайн, карти оновлюються щоквартально.
   
Re: GPS для смартфона,,,

libelle досить непогана програма. Сам нею користуюсь. Але не без недоліків. Серед головних я б назвав відсутність можливості зберегти маршрут, як в тому ж Navitel. Це досить зручно, коли прокладаєш маршрут заздалегіть і плануєш відхилитись від того маршруту, що пропонує навігатор за замовчуванням.
Для libelle підтримує формат карт "7 ways". Тому для Європи е досить багато безкоштовних карт. Сам користуюсь ними при поїздках в Болгарії та Румунії. Проблем не було.
   
Re: GPS для смартфона,,,

Новини про криваву хунту, у вигляді реклами, часто приходять? )))
нет в нем ни новостей ни рекламы
   
Re: GPS для смартфона,,,

ну, как бы, и что? Другого оффлайн навигатора нормального я не нашел, деньги им я не плачу - бесплатный он. Гугл мепс в оффлайне работает с глюками - пытается подключиться к Инету

у пана и Винда честная наверное?:) Или зайти 4пда и взять что надо, религия не позволяет?
   
Re: GPS для смартфона,,,

В айфоні стоїть штатний безплатний навігатор на базі TomTom. Іде з системою. Дуже пристойний. Я іноді користуюсь своїм окремим навігатором Garmin, так навіть не можу сказати який із них кращий.
   
Re: GPS для смартфона,,,

З власного досвіду по трасах краще IGO, по містах Навітел.  IGO погано працює з адресами. IGO працює офлайн, карти оновлюються щоквартально.

вы наверное используете карты КартБланш? У меня iGo и пробки показывает и пр. Более того скажу 14-15 годах iGo на востоке только и спасались. Что до Навител, неадекватен он и качество покрытия оставляет желать лучшего. Для Украины близок к идеалу, не хуже Igo это СитиГид с украинскими картами Тревел ЖПС, они когда-то и для Навитела делали карты, пока последний не полез в одно место ибо карты в разы лучше, чем навителовские.
   
Re: GPS для смартфона,,,

Хочу поставить навигатор на телефон как дополнение к штатному Google Maps. Кто что посоветует, у кого какие навигаторы стоят?

Очень классный вот этот - OsmAnd. Просто качаешь из плеймаркета. Пять или семь карт бесплатно. Есть там и платнвая версия.

Достоинства:

1. Шикарно работает в оффлайне!  (tu)

2. Знает даже пешеходные тропинки. Проверено в Греции и Турции. ;)
   
Re: GPS для смартфона,,,

Waze
   
Re: GPS для смартфона,,,

Очень классный вот этот - OsmAnd

Дуже класний, це правда.
Активно ним користувався до купівлі Sygic.
   
Re: GPS для смартфона,,,

В іOS пристроях є штатна навігація з мапами. Працює добре по Америці. Але я більше користують Гугл, який дозволяє завантажити мапи офлайн коли за межами краіни. Супер зручна функція. В Західній Європі, Австралії, Новій Зеландіі працює відміно.  Але не дає завантажити мапи Японіі, бо щось там несумісне, чито ієрогліфи чи ще щось. Чув непогані відгуки про Вайз, але якось не виникало необхідності навіть спробувати.

Щодо Гугл мап в Украіні, то звідки їм там взятись якщо вся Україна жила та продовжує жити в значній мірі в руському сегменті Інтернету. Будуть користувачі Гугл мап в Украіні, будуть і мапи гарні так само як і за межами чебурашіі.
   
Re: GPS для смартфона,,,

Очень классный вот этот - OsmAnd. Просто качаешь из плеймаркета. Пять или семь карт бесплатно. Есть там и платнвая версия.
Лучше чем Мапс.ми? Или не сравнивали?
   
Re: GPS для смартфона,,,

Очень классный вот этот - OsmAnd. Просто качаешь из плеймаркета. Пять или семь карт бесплатно. Есть там и платнвая версия.

Достоинства:

1. Шикарно работает в оффлайне!  (tu)

2. Знает даже пешеходные тропинки. Проверено в Греции и Турции. ;)
Обмеження на апдейти в безкоштовній версії, тупить в порівнянні з іншими.
В цілому друге місце після мапс.мі.
   
Re: GPS для смартфона,,,

Лучше чем Мапс.ми? Или не сравнивали?

Пользовался практически всеми навигаторами которые существуют для андроида, а перед этим для Symbian :) Никогда не пользовался только Яндексом.

Как это ни банально, у всех есть свои достоиства и недостатки.

Дело привычки. В городе сейчас важны пробки, хотя по Киеву с навигатором езжу редко. За городом мне важно заранее видеть траекторию дороги, повороты, примыкания второстепенных. Это показывает любой навигатор.
   
Re: GPS для смартфона,,,

Обмеження на апдейти в безкоштовній версії, тупить в порівнянні з іншими.
В цілому друге місце після мапс.мі.

Только что глянул - 150 грн. Недорого. Может там ещё какие покупки будут нужны, хз...

Небольшая тупизна есть. Но кому нужна статистика - там её дофига ;) на любой вкус.
   
Re: GPS для смартфона,,,

Очень классный вот этот - OsmAnd. Просто качаешь из плеймаркета. Пять или семь карт бесплатно. Есть там и платнвая версия.

Достоинства:

1. Шикарно работает в оффлайне!  (tu)

2. Знает даже пешеходные тропинки. Проверено в Греции и Турции. ;)

вы забыли упомянуть, что эти карты рисуют сами юзеры. С одной стороны это гуд, типа качественнее должно быть, а с другой стороны, уже года 4 дом моей тещи все никак не появится на картах. Город не миллионик, но все же.
   
Re: GPS для смартфона,,,

вы забыли упомянуть, что эти карты рисуют сами юзеры. С одной стороны это гуд, типа качественнее должно быть, а с другой стороны, уже года 4 дом моей тещи все никак не появится на картах. Город не миллионик, но все же.
:lol:  (tu)
їхати до тещі по навігатору... м-м-м... думка таки цікава.
   
Re: GPS для смартфона,,,

:lol:  (tu)
їхати до тещі по навігатору... м-м-м... думка таки цікава.

любовь к теще измеряется в километрах, в моем случае почти 400 км. :-)
   
Re: GPS для смартфона,,,

Щодо Гугл мап в Украіні, то звідки їм там взятись якщо вся Україна жила та продовжує жити в значній мірі в руському сегменті Інтернету. Будуть користувачі Гугл мап в Украіні, будуть і мапи гарні так само як і за межами чебурашіі.

Я перепрошую, але ви таки добре довбанутий на всю свою немудру голову. Баняк баняком.
   
Re: GPS для смартфона,,,

Краще google.maps ще нічого не придумали.

Хіба що Waze, який теж використовує гуглівські карти, але трішечки додає свого (юзерська інфа)
   
Re: GPS для смартфона,,,

Краще google.maps ще нічого не придумали.

Хіба що Waze, який теж використовує гуглівські карти, але трішечки додає свого (юзерська інфа)

Як на мій смак штатна GPS з iOs зручніша за Google Maps.
   
Re: GPS для смартфона,,,

Краще google.maps ще нічого не придумали.

Хіба що Waze, який теж використовує гуглівські карти, але трішечки додає свого (юзерська інфа)
на жаль, офлайн гугла - це жопа
   
Re: GPS для смартфона,,,

на жаль, офлайн гугла - це жопа

Чим саме офлайн Гугла відрізняється від оглайн Гугла? Запитую, тому що за роки користування офлайн Гуглом закордоном, я не відчував значного дискомфорту.
   
Re: GPS для смартфона,,,

Чим саме офлайн Гугла відрізняється від оглайн Гугла? Запитую, тому що за роки користування офлайн Гуглом закордоном, я не відчував значного дискомфорту.
від онлайна - нічим, крім того, що треба зберігати з великим гемороєм потрібну ділянку. тому зразу ж послав нах і користуюь оупенстрітом з якоюсь облолонкою
   
Re: GPS для смартфона,,,

Краще google.maps ще нічого не придумали.

Хіба що Waze, який теж використовує гуглівські карти, але трішечки додає свого (юзерська інфа)
гугл мапс отвратный шлак с отсутсвующей техподдержкой.
написал им два месяца назад про существующий проезд,чтобы поправили, ни ответа ни привета.
   
Re: GPS для смартфона,,,

Чим саме офлайн Гугла відрізняється від оглайн Гугла? Запитую, тому що за роки користування офлайн Гуглом закордоном, я не відчував значного дискомфорту.

по-моему, в оффлайн версии много всего урезано. При нажатии на любой объект выдает сообщение, что  не доступно в оффлайне.
   
Re: GPS для смартфона,,,

IGo , карти є на торрентах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія