Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Опалення дровами: скільки коштуватиме і які деревні породи вибрати

ну, якщо на дрова переходити - то варто якусь приспособу для того ,аби не сокирою махати, набути

 Якщо так як на ваш будинок то краще купити готові, а у випадку невеликої кількості (тем викорчуване дерево із власного саду) - можна і самому розімнутись - така робота на помірному рівні - одне задоволення для здоров"я.  :)
   
ну, якщо на дрова переходити - то варто якусь приспособу для того ,аби не сокирою махати, набути
увы, дома станок для колки не все могут поставить.
А вот топор самое то, но не совковое гуано, а нормальный.
Мне довелось в армии такими колоть - это же бомба.
Нам волонтеры привезли несколько комплектов.
   
Якщо на 80 метрів треба дров на 8 тис то газ один в один вийде по ціні

Тіки без геморою 
   
Експерти вважають, що жителям приватних будинків вигідніше опалювати своє житло дровами, ніж газом. Особливо це актуально для тих, хто живе в лісистих регіонах, пише Сегодня.

Які дрова найкраще підходять для опалення.

Головний показник – це калорійність дров, тобто скільки вони виділяють тепла при згорянні однакової кількості матеріалу.

В даному випадку пальма першості у дуба. Такі дрова мають тепловіддачу близько 2,100 кВт/год на 1 кубометр. Перевагою дуба є те, що він повільно горить і майже не містить смол, через які на димоході осідає сажа. Однак є у дубових дров і недолік – ціна, яка є однією з найвищих на популярні в Україні деревні породи.

Не менш популярні й березові дрова, вони помітно дешевші від дубових і практично не поступаються в тепловіддачі – 1,900 кВт/год на 1 кубометр, але водночас кращі від сосни і осики.

Береза теж горить рівно і плавно, але на відміну від дуба виділяє смолисті речовини в значних обсягах, які осідають в димоході і на легенях людини.

Рідше для опалення використовують сосну, оскільки вміст у ній смоли рекордний, і через це дрова не тільки чадять, а й стріляють гарячим вугіллям. Тепловіддача деревини становить 1,600 кВт/год на 1 кубометр.

Погано горить тополя, хоча представляє досить поширений вид дров. Такі породи часто додають в так званий мікс і змішують з вербою або вільхою.

Тепловіддача тополі становить 1,200 кВт/год на 1 кубометр, верби – 1,400 кВт/год на 1 кубометр, вільхи – 1,500 кВт/год на 1 кубометр.

Скільки коштують дрова в Україні. Дуб – 1300 до 1750 грн за куб. м (в залежності від типу дров і обсягу замовлення);

верба – 1000 грн за куб;
береза – від 750 до 1600 грн за куб (в залежності від типу дров і обсягу замовлення).
В середньому на опалення будинку площею 60 квадратних метрів на одну зиму потрібно близько 5-6 кубометрів дубових дров, інших порід з меншою тепловіддачею знадобиться більше.

Звісно, ця цифра може трохи змінюватися в залежності від утеплення будинку і того, наскільки холодною буде зима.

А ты их посадил? Ну, дрова, в смысле?
   
Якщо на 80 метрів треба дров на 8 тис то газ один в один вийде по ціні

Тіки без геморою 

Дубовый! Геморрой начнётся у тебя потом - лет через 5, когда все дрова спалишь!
   
Якщо на 80 метрів треба дров на 8 тис то газ один в один вийде по ціні

Тіки без геморою 
Я вже давно в цьому переконався. Якщо будинок утеплений,  система опалення водяні батареї від газового чи дровяного котла, то економія на дровах мнима. Треба шарових дрів, бо лісники якоюсь чуйкою завжди виставляють ціну на дрова співрозмірну з витратами на газ. Ну і геморой з дровами і з сажою дістане будь кого.
Дрова можливо ефективні при опаленні пічкою і іншими екзотичними системами опалення.
І ще по темі - калорійність дрів мало залежить від виду дерева, а найбільше від його ваги, себто від густини. Куб верби важить менше куба дуба, тому і тепла менше.
   
Тепловий насос повітря вода як заміна газу норм

Тіки коштує 100к+

Або 10 років опалювати газом по 400 баксів
   
Я вже давно в цьому переконався. Якщо будинок утеплений,  система опалення водяні батареї від газового чи дровяного котла, то економія на дровах мнима. Треба шарових дрів, бо лісники якоюсь чуйкою завжди виставляють ціну на дрова співрозмірну з витратами на газ. Ну і геморой з дровами і з сажою дістане будь кого.
Дрова можливо ефективні при опаленні пічкою і іншими екзотичними системами опалення.
І ще по темі - калорійність дрів мало залежить від виду дерева, а найбільше від його ваги, себто від густини. Куб верби важить менше куба дуба, тому і тепла менше.

Ты их садил, дрова те?
   
Опалення дровами це ще те задоволення... Тягай ті дрова, вигрібай попіл, регулювати нагрів неможливо. Нунах. У будь якому випадку газом дешевше і простіше. Як що для душі камінчик топити то акація, або шовковиця, дуб тріщить і стріляє.
   
Конечно газ по социальным шаровым ценам это прекрасно! Но это празднег скоро закончится.
   
Конечно газ по социальным шаровым ценам это прекрасно! Но это празднег скоро закончится.

Солома - лудше - в Центральном Нечерноземье.
   
Конечно газ по социальным шаровым ценам это прекрасно! Но это празднег скоро закончится.

Буде газ по тиші баксів чи по півтори - то вже електрика вийде в лідери
А потім і світло підтягнеться вгору
Тоді теплові насоси в поміч

Дрова як варіант лише на ілрс мажор

Тим більше що ціна дров чомусь корелює з ціною газу  :D
   
Конечно газ по социальным шаровым ценам это прекрасно! Но это празднег скоро закончится.
Тоді перейдемо на горіхову шкаралупу, у мене сусід з дуру кинув пів відра у піч, так жар такий був шо піч тріснула.
   
Якщо на 80 метрів треба дров на 8 тис то газ один в один вийде по ціні

Тіки без геморою 

Не думаю, що ціна газу і далі буде такою.
Ті ж французи частіше ніж ми опалюють свої домівки дровами. Ще мазутом, але його вже забороняють.
   
Буде газ по тиші баксів чи по півтори - то вже електрика вийде в лідери
А потім і світло підтягнеться вгору
Тоді теплові насоси в поміч

Дрова як варіант лише на ілрс мажор

Тим більше що ціна дров чомусь корелює з ціною газу  :D

Чем дороже газ и пропорционально ему дороже электричество, тем больше смысла в ТН. Не спроста наши немецкие друзья так их полюбили. Чистая арифметика. Пока же срок окупаемости ТН слишком большой. А дрова это хорошо. Если на шару. А ореховая скорлупа вообще ракетное топливо.
   
Дык вот, резюмируя... Бесноватый может и не нападет, зассыт. Потому, что не такой уж бесноватый. А газику не даст, эт стопудово. Сокращать придется его потребление. Украина еще в сравнительно хорошем положении. Две трети потребностей газиком собственной добычи покрывает. А по хорошему надо покрывать всё. Замещая там где это возможно и утепляясь. А чтобы стимул был тратить свои кровненькие на это дело, а не на египты... Газик должен подорожать. Простая, железобетонная крестьянская логика.
   
Дык вот, резюмируя... Бесноватый может и не нападет, зассыт. Потому, что не такой уж бесноватый. А газику не даст, эт стопудово. Сокращать придется его потребление. Украина еще в сравнительно хорошем положении. Две трети потребностей газиком собственной добычи покрывает. А по хорошему надо покрывать всё. Замещая там где это возможно и утепляясь. А чтобы стимул был тратить свои кровненькие на это дело, а не на египты... Газик должен подорожать. Простая, железобетонная крестьянская логика.

Ща завоют зубожилые
   
Цитата: KM_Nemo
Дык вот, резюмируя... Бесноватый может и не нападет, зассыт. Потому, что не такой уж бесноватый. А газику не даст, эт стопудово. Сокращать придется его потребление. Украина еще в сравнительно хорошем положении. Две трети потребностей газиком собственной добычи покрывает. А по хорошему надо покрывать всё. Замещая там где это возможно и утепляясь. А чтобы стимул был тратить свои кровненькие на это дело, а не на египты... Газик должен подорожать. Простая, железобетонная крестьянская логика.
Це, перепрошую, якого такого зарадиКала, я маю так учиняти? Газ вже давно подорожчав. Я вже давно утеплився. Нехай зеркалі в Україні сидять, я краще по Єпиптах. З крестьянською логікою мені не по дорозі.
   
"І ще по темі - калорійність дрів мало залежить від виду дерева, а найбільше від його ваги, себто від густини. Куб верби важить менше куба дуба, тому і тепла менше."
Це велика рідкість, коли на ФУПі так фахово пояснюють якусь подію або явище- приємо читати. B-)
   
Це, перепрошую, якого такого зарадиКала, я маю так учиняти? Газ вже давно подорожчав. Я вже давно утеплився. Нехай зеркалі в Україні сидять, я краще по Єпиптах. З крестьянською логікою мені не по дорозі.

Тем не менее, придется вам ее принять. Субсиданты не должны шастать по египтам. А у нас всё население поголовно - субсиданты.

Ну если бы вы оплачивали свой газик по рыночным ценам и еще на египты оставалось, то бога ради. Вам бы тот газик возили танкерами из Америки как тот суп Хлестакову. Прямо в кастрюльке из Парижа. За ваши деньги любой каприз. Подорожание газа это не одноразовая акция. Это тенденция. Да, газ давно подорожал. Но это не конец истории.
   
Якшо "У НАС" все населення субсидіанти, то можливо проблема не у "всьому населенню" а проблема у "У НАСі"?
Доведеться тоді ще довго "У НАСу" платити "усьому населенню" абонентну плату "за лояльність" до "У НАСу".
Але це - філософія. По факту, впевнений, адміністрація І ДАЛІ проводитиме виважену, помірну цінову політику. Якогось суттєвогго, більше ніж на 1-2 -3грн здорожчання не буде.
   
Опалення дровами це ще те задоволення... Тягай ті дрова, вигрібай попіл

 Попіл - добриво для ґрунту. Якщо виходити із того, що щось у житті складно, то можна просто не жити, бо нормальний життєвий процес саме і передбачає трудове навантаження для людини. І вигрібати попіл не є найважчим завданням.

регулювати нагрів неможливо.

  Ви надто некомпетентні у даному питанні. Сучасні технології все це дозволяють - я програмне забезпечення для котла на ТП (регулятор) який в залежності від температури носія може включати (і цим піднімати температуру теплоносія) вентилятор для збільшення подачі повітря, або вимикати чи зменшувати у випадку пониження температури теплоносія. Крім того для таких цілей використовують ємність для накоплення теплоносія, який також сприяє рівномірній подачі теплоносія.
   
Якшо "У НАС" все населення субсидіанти

 Пишете абсолютну дурницю. Мої батьки - пенсіонери не отримують субсидію і далеко не лише вони.
   
Тоді перейдемо на горіхову шкаралупу, у мене сусід з дуру кинув пів відра у піч, так жар такий був шо піч тріснула.

 Освічені люди вже давно перейшли лише без таких негативних наслідків.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія