Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Ото коли молодь гуртуєцця у зграйки , якусь кількість часу , присвячуючи спільним справам-розвагам - ото й уся дружба .

Ну ще жіночки можуть гуртуватись - язики почесати - теж схоже на дружбу , доки за патлі одна одну не починають тягати , через надмірні одкровення . ))

Тобто мавп'ячий інстинкт до згуртування у зграю собі подібних , люде звуть дружбою .

Дорослим самцям , психологічно дорослим , такий інстинкт не властивий , бо мають сім'ю .

І спорьтесь хоч до позеленіння . ))
100%  (tu)
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

:facepalm1:

Тепер уже Порошенко нідочого, тепер винний Зеленські, він продає квитки на крові і війну теж він розпчав... Зрозуміло що не хуйло а кожег президент розпочинає війну з РФ.
 :facepalm1:
Ні, Тімошка, поїзд вже пішов. А на моєму пероні він якраз зупинявся тоді, коли вже ПОЧАЛАСЯ та не визнана Потрохом війна. Вона нас відрізала один від одного. Зараз щось зробити я не в змозі....
   
;o Та господь з тобою... продовжуй і не відволікайся на якихось каровок...

Ну як - не відволікайся , час від часу , тра на всі боки оглядатись , що-би не втрапити ... ))
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

В 47-м и недотрах? Это же почти молодость. Вы похоже действительно устали без настоящего мужика.
Ну, можеш і за мене потрахатися.

Але якби у тебе було вдосталь дотраху, то такого ніка на фупі як Ольга Тейлор, просто б не існувало, бо їй би було не до форумів.  :spruce_up:

Я своє перебування тут, на форумі, до речі, це єдине місце мого перебування у вірті, бо на інші мене просто не вистачає (недостатньо часу), пояснюю виключно самотністю. За наявності повноцінної сім*ї мене б просто не вистачало ще й тут писати, бо увесь свій вільний час я б присвячувала своїй половинці.

Тому я взагалі не розумію отих успішних бізнесменів, примєрних сємьянінов, ідєальних атцов і мужей, які майже цілодобово тут товчуться. Вони або не мають постійної роботи, або у них вже давно немає сім*ї - тільки одна назва - двоє сусідів по койкі.

Тому перш ніж мене упрікать у вашому вождєлєнному недотрахові, подумайте спочатку про себе - чи маєте ви моральне право мене в чомусь попрікать.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Взагалі Кароффка те що ти написала вище каже не про твої бажання, а про твої табу і що ти придушуєш...

От цікаво чи Олді як психолог, зміг розібрати тебе по полочках зараз))))

Доречі тут на ФУП писали. ЩО молодих стриптезірів запрошують само більше в дома пристарілих і бабці в 70 років готові платити за сексуальну дружбу до останьої копійки... Ці теми просто табу, але це правда)))

Є люди які в молодості до кохання ліниві, а є які мають табу... А в старості ті що були ліниві в молодсті ними і залишаються... А от інші знають порушити табу.
Я не хочу говорити на цю тему, а надто з тобою. Ти ще недоріс до цього.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Ну як - не відволікайся , час від часу , тра на всі боки оглядатись , що-би не втрапити ... ))
Ну, тобі, як вже проффєссіоналу, а не любітєлю, достатньо тіьки під ноги дивитися, щоб не перечепитися та не впасти, ну ще можеш опиратися об огорожу, коли з шинку повертаєшся. Тому не обов*язково крутити у всі сторони головою - достатньо в один бік - у той, де немає кароффки.
   
Ні, Тімошка, поїзд вже пішов. А на моєму пероні він якраз зупинявся тоді, коли вже ПОЧАЛАСЯ та не визнана Потрохом війна. Вона нас відрізала один від одного. Зараз щось зробити я не в змозі....
Війна триває з 1991 року між державами... Ще Кучма піднімав літаки що зупинити агресію РФ. За часів Яника РФ робила все щоб скупити і знищити нашу економіку це все в межах плану війни проти нас. А за часів Кравчука якщо вірити Костенку, то Єльцин уже готувався відібрати КРИМ.  Війна йшла постійно, просто до 2014 року ми її не помічали, а дехто і зараз не помічає.

Тому ти не права з такими закидонами, які навіть часовому інтервалу протирічать.


Ми не хотіли помітити війну тому отримали її гарячу фазу і втрату територій, а війна через нашу сліпоту далі приближається у ще більш гіршій форму. Замість розбиратись в дурних тезисаї які підкинула РФ пропаганда, треба сконцентруватись на виживанні і підготовці до того що РФ почне вторгнення знову. Бо воно реально буде.

Останнє редагування: 15 вересня 2019 20:30:10 від TimmiApostolMS
   
Я не хочу говорити на цю тему, а надто з тобою. Ти ще недоріс до цього.
Так, кажеш наче в людини міняється тіло і бажання і вона стає чимось іншим... :cray:
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Війна триває з 1991 року між державами... Ще Кучма піднімав літаки що зупинити агресію РФ. За часів Яника РФ робила все щоб скупити і знищити нашу економіку це все в межах плану війни проти нас. А за часів Кравчука якщо вірити Костенку, то Єльцин уже готувався відібрати КРИМ.  Війна йшла постійно, просто до 2014 року ми її не помічали, а дехто і зараз не помічає.

Тому ти не права з такими закидонами, які навіть часовому інтервалу протирічать.


Ми не хотіли помісти війну тому отримали її гарячу фазу і втрату територій, а війна через нашу сліпоту далі приближається у ще більш гіршій форму. Замість розбиратись в дурних тезисаї які підкинула РФ пропаганда, треба сконцентруватись на виживанні і підготовці до того що РФ почне вторгнення знову. Бо воно реально буде.
Ти не про те. Я тут, а він - там. Розумієш? І тут проблема не в політпоглядах - з цим якраз все ок.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Так, кажеш наче в людини міняється тіло і бажання і вона стає чимось іншим... :cray:
:punish: б***ь!!!!


   
:punish: б***ь!!!!
НІЧОГО не зрозумів.  :cray:
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

НІЧОГО не зрозумів.  :cray:
:punish: Я тобі відповіла!
   
якби у *** було вдосталь дотраху, то такого ніка на фупі як *** просто б не існувало, бо їй би було не до форумів.  :spruce_up:


блін
я іноді жахаюсь, що водиться в людей в головах

загалом, мені здавалося, що коли дотраху вдосталь, то в житті повно драйву і інтересу вистача на все.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

блін
я іноді жахаюсь, що водиться в людей в головах

загалом, мені здавалося, що коли дотраху вдосталь, то в житті повно драйву і інтересу вистача на все.
Так, на все, що ніякі форуми, тобто, інтернетні пустишки не потрібні.

Але ви весь час намагаєтеся реал підмінити віртом. Мабуть, не все там у вас в реалі гладко.
   
намагаєтеся реал підмінити віртом

вірт, це теж такий реал
зі своїми особлливостями, але тим не менш. І багато кому це подобається, наприклад, мені.

такий вже він, brave new world
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

вірт, це теж такий реал
зі своїми особлливостями, але тим не менш. І багато кому це подобається, наприклад, мені.

такий вже він, brave new world
тобто, ті 5 дирочьок, які називаєте "слотами"!, і які у вас постійно заповнені 5-ма мужчинками (алкашем, преферансистом, і ще якимись трьома херами (забула як ви їх там охарактеризували)) вам замало? Вам ще й віртуальний секс потрібен?  ;o  Та вам бєшенство того вашого органа лікувати треба.... Іншими словами: вас *буть у всі дири, а ви крєпчаєте ще й в інтернет лізете, бо вам все мало?



 :suicide2:  Ви хоч одному з них раду дайте, тобто, ощасливте.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

 Карафка з Денак  ілюструють можливість жіночої дружби. B-)

 
   
Карафка з Денак  ілюструють можливість жіночої дружби. B-)

Топа, ви б тоталізатор замутили, чи шо  :shuffle:
   
Вам ще й віртуальний секс потрібен?


бляааа

зайти на старий добрий фуп потриндіти - то вже віртуальний секс?
вік живи, вік учись  :facepalm1:
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Карафка з Денак  ілюструють можливість жіночої дружби. B-)
Жіночої - це в смислі жінок між собою?

Я люблю дружить із хлопьчикаме. Там більше шансів подружицця і порозуміцця в технічних питаннях, а з дєвачькаме - там хуйня якась. Кажда дєвачька бачить в мені конкурентку для себе, хоча мені їхнє добро і даром не нуно - я і сама викрутку з пасатіжами потримаю в руках. :beee:
   
існує
поки її шпіляєш...
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

і тут прішол поручік Ржевскій і всьо опошліл...
   
існує
поки її шпіляєш...
:=V пізнаєш її внутрішній світ.
а в тебе немає таких подруг, з дитинства, які тобі як сестри, а ти їм як брат. і секс з ними це би вже було шось наподобі інцесту?
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Жіночої - це в смислі жінок між собою?

Я люблю дружить із хлопьчикаме. Там більше шансів подружицця і порозуміцця в технічних питаннях, а з дєвачькаме - там хуйня якась. Кажда дєвачька бачить в мені конкурентку для себе, хоча мені їхнє добро і даром не нуно - я і сама викрутку з пасатіжами потримаю в руках. :beee:
  Звіти дочитаю, опус замайстячу... або ні.
  Я у першої куми пологи приймав.
  Друг була ліпше за кума.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

  Звіти дочитаю, опус замайстячу... або ні.
  Я у першої куми пологи приймав.
  Друг була ліпше за кума.
:gigi: то ти піздатий дохтур?
   
Друг була ліпше за кума.
:D
   

Ну, тобі, як вже проффєссіоналу, а не любітєлю, достатньо тіьки під ноги дивитися, щоб не перечепитися та не впасти, ну ще можеш опиратися об огорожу, коли з шинку повертаєшся. Тому не обов*язково крутити у всі сторони головою - достатньо в один бік - у той, де немає кароффки.

О , ото вже є і омана і підступ від корівок , що-би не помітив , та не дивлячись клюнув на -
Там більше шансів подружицця і порозуміцця в технічних питаннях
.

Такшо на теє і тверезість потрібна , що-би у таку дружбу чі то не вступить чі то не вляпатись .  ))
   
:=V пізнаєш її внутрішній світ.
а в тебе немає таких подруг, з дитинства, які тобі як сестри, а ти їм як брат. і секс з ними це би вже було шось наподобі інцесту?
Цікавий допис... Мабуть щось особисте у тебе таке.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою


О , ото вже є і омана і підступ від корівок , що-би не помітив , та не дивлячись клюнув на - .

Такшо на теє і тверезість потрібна , що-би у таку дружбу чі то не вступить чі то не вляпатись .  ))
мая ти мася! Та обходь ти стороною і десятою дорогою всі мої технічні питання. В чому проблема? Чи таки тебе притягує здатність жінки мислити технічно, навіть не маючи відповідної профільної освіти?

Зізнайся, що не можеш жити без моїх технічних гілочок і ходиш на форум лише заради них.  :gigi:  Бо я і без цих твоїх зізнань вже помітила що за останні кілька місяців ще жодна з них не відсятилася без тебе.  :gigi:  Шалун.
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Цікавий допис... Мабуть щось особисте у тебе таке.

фу.
   
фу.
Просто людська природа... Якщо вірити Фрейду...  :(
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Просто людська природа... Якщо вірити Фрейду...  :(
;o і це погано, що ти це назвав "чимось особистим"?

Чи ти навіть не допускаєш такі стосунки?


Ну, тоді гусь нє таваріщь.... :crazy_pil:
   
;o і це погано, що ти це назвав "чимось особистим"?

Чи ти навіть не допускаєш такі стосунки?


Ну, тоді гусь нє таваріщь.... :crazy_pil:
Знову не зрозумів ((((

Я маю наувазі що у мишки є фантазії з табу... ((((

А в тебе які є фантазії, що ти їх вважаєш табу?
   
мая ти мася! Та обходь ти стороною і десятою дорогою всі мої технічні питання. В чому проблема? Чи таки тебе притягує здатність жінки мислити технічно, навіть не маючи відповідної профільної освіти?

Зізнайся, що не можеш жити без моїх технічних гілочок і ходиш на форум лише заради них.  :gigi:  Бо я і без цих твоїх зізнань вже помітила що за останні кілька місяців ще жодна з них не відсятилася без тебе.  :gigi:  Шалун.

Будь який позт у в інтирнетові , може бути корисним , за-для .., еее .., усвідомлення , розуміння , порівняння , якихось аспектів поведінки , у тому числі і корівок , у фізичному світі . ))
   
:=V пізнаєш її внутрішній світ.
а в тебе немає таких подруг, з дитинства, які тобі як сестри, а ти їм як брат. і секс з ними це би вже було шось наподобі інцесту?

Ні
З дитинства нема
Є колишні коханки, які приїжджають до Львова і хочуть зустрітися.
Зустрічаємось, згадуємо)
І з усіма у мене прекрасні стосунки)
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Знову не зрозумів ((((

Я маю наувазі що у мишки є фантазії з табу... ((((

А в тебе які є фантазії, що ти їх вважаєш табу?
А при чому тут табу? Є різні причини.

У тебе що, немає з дитинства подружок, з якими на сусідніх горщиках у дитсадочку сиділи, або за однією партою?
   
Я маю наувазі що у мишки є фантазії з табу... ((((
:facepalm1:
   
Re: чи існує насправді дружба між чоловіком і жінкою

Будь який позт у в інтирнетові , може бути корисним , за-для .., еее .., усвідомлення , розуміння , порівняння , якихось аспектів поведінки , у тому числі і корівок , у фізичному світі . ))
А нафіга вони тобі ті корівки, та ще й із такими технічними збоченнями? Шукай собі нормальних некорівок і нетехнічнозбочених. Нє, тебе таки тягне на їхню пашу.
   
:facepalm1:
Ну якщо Фройд помилився у своїх працях, ну значить так тому і бути  :tongue:
   
Ні
З дитинства нема
Є колишні коханки, які приїжджають до Львова і хочуть зустрітися.
Зустрічаємось, згадуємо)
І з усіма у мене прекрасні стосунки)
бач як. в мене і з міського дитинства, і з сільського. і діти друзів батьків, з якими ми приблизно всі одного віку і всі свята все життя разом відмічали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія