Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У вас есть настоящий друг?

Re: У вас есть настоящий друг?

найкращі друзі -  гроші :shuffle:
чим більше їх тим більше "друзів"
   
Re: У вас есть настоящий друг?

У мене є товаришка, у якої ну дуже багато Американських друзів і мало грошей. Ось вона мені каже, "треба не показувати що в тебе проблеми, а то друзі перестануть тебе запрошувати to do things", і це було сказано без ніяких рефлексій і обід, до цього звиклисть як до українського борща в Україні. А людям що родились в менш развітих странах ще здається не просто дивним, а майже  апокаліптичним.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

жінка і діти мої друзі  8-)
   
Re: У вас есть настоящий друг?

наоборот  :rotate:
були вроді як кращими друзями. наприклад, якось помню поскаржився шо не зміг найти якусь траву у аптеці, то вона оббігала всі аптеки поки не найшла.
А потім, через багато років, мені по секрету сказали що вона була в мене закохана шо пездець, просто була некрасива і знала що нічо не світить.

ще була одна з якою проваландався років із п'ять, теж вважав типу як оце ти, що вона луччий друк.
Але у неї була чи то залежність, чи то закоханість, в общем у неї це минуло і вона до цих пір зла на мене як оса, що так довго за мною бігала.

Тоді я ще вірив у дружбу, тепер уже ні. Не буває.

І з тобою так само буде. Якшо вона тебе розлюбить, або просто найде іншого, вона стане твоїм ворогом

Дружище, почему бы мне просто не поверить.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

жінка і діти мої друзі  8-)

 (tu)
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Дружище, почему бы мне просто не поверить.

та не буває дружби між коханцями. Поки у неї є до тебе почуття - вона тобі ЗДАЄТЬСЯ другом. Але це не дружба. Це почуття.
Якшо почуття потухне, то і дружбі кінець. Ти їй станеш нецікавим.

PS
це не я придумав. Кури психологію міжстатевих відносин
   
Re: У вас есть настоящий друг?

жінка (дружина) не може бути другом. запам'ятай це.

+100  С женой нельзя поговорить о бабах.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

жінка і діти мої друзі  8-)

Доход впаде до непристойності, надєжда вибратись потускніє, тоді пиши нам про дружбу з жінкою. Жінка дружить з собою насамперед, може з тобою дружить за твої гроші/статус чи перспективу отримати їх. Якщо ти з нею почав дружити маючи певний рівень чи перспективи, то краще тримай ту планку, і не просто тримай а піднімай якщо жінка приваблива, а то дружба кінчиться досить швидко. Кажуть що є винятки з цього правила, але я їх ще не зустрічав.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Доход впаде до непристойності, надєжда вибратись потускніє, тоді пиши нам про дружбу з жінкою. Жінка дружить з собою насамперед, може з тобою дружить за твої гроші/статус чи перспективу отримати їх. Якщо ти з нею почав дружити маючи певний рівень чи перспективи, то краще тримай ту планку, і не просто тримай а піднімай якщо жінка приваблива, а то дружба кінчиться досить швидко. Кажуть що є винятки з цього правила, але я їх ще не зустрічав.

будем надіятися, що вона його любить.
(а він думає що це дружба  :rotate: )
   
Re: У вас есть настоящий друг?

та не буває дружби між коханцями. Поки у неї є до тебе почуття - вона тобі ЗДАЄТЬСЯ другом. Але це не дружба. Це почуття.
Якшо почуття потухне, то і дружбі кінець. Ти їй станеш нецікавим.

PS
це не я придумав. Кури психологію міжстатевих відносин

Курсы пишут люди. Но реальность может быть восхитительна. Когда я был значительно моложе, я не представлял, как люди могут жениться. Потому что всегда найдется кто-то, кого ты еще больше захочешь трахнуть. А потом женился на девушке - моем друге. И люблю ее до сих пор. И это мой друг.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Курсы пишут люди. Но реальность может быть восхитительна. Когда я был значительно моложе, я не представлял, как люди могут жениться. Потому что всегда найдется кто-то, кого ты еще больше захочешь трахнуть. А потом женился на девушке - моем друге. И люблю ее до сих пор. И это мой друг.

це не дружба.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

це не дружба.

Просто вам не повезло.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Приходит мужик домой пьяный, жена его раздела и случайно в кармане нашла использованный презик и со злости запихнула его мужу в попу... Муж проспался, пошёл на следующий день в ванную и после ванной вышел мрачный, злой...
Неделю потом никуда не ходит, месяц не ходит, сразу с работы бегом домой.
Жена ему говорит: "Сходил бы ты куда, развлёкся, с друзьями пообщался!"
На что муж отвечает: "Нет у меня больше друзей..."
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Просто вам не повезло.
мне повезло и я точно знаю, что с момента...э-э-э...это уже не дружба.
это бывший друг, поменявший статус.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Сабж 


У меня есть такие кейсы про дружбу,что курит даже Тарантино  :laugh:


Просто подумалось что самое ценное в этой жизни это дружба и любовь
Родственные связи
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Я такий товариш, що у своїх товаришів не попрошу у борг, для мене це табу.
(tu)  респект
   
Re: У вас есть настоящий друг?

(tu)  респект

Приєднуюсь. "Дружба" означає, зокрема, "допомога", - але не така, що фінансово-зобов'язує.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Приєднуюсь. "Дружба" означає, зокрема, "допомога", - але не така, що фінансово-зобов'язує.
неодноразово помічав , що надійніше  вирішувати фінансові питання з діловими партнерами або клієнтами, ніж з хитросракими "друзями-кумами"
   
Re: У вас есть настоящий друг?

неодноразово помічав , що надійніше  вирішувати фінансові питання з діловими партнерами або клієнтами, ніж з хитросракими "друзями-кумами"

Саме так. І так і має бути. Котлети - окремо, мухи - окремо.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

неодноразово помічав , що надійніше  вирішувати фінансові питання з діловими партнерами або клієнтами, ніж з хитросракими "друзями-кумами"
цікава думка, запам`ятаю.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Саме так. І так і має бути. Котлети - окремо, мухи - окремо.
+
   
Re: У вас есть настоящий друг?

цікава думка, запам`ятаю.
та може це тільки у мене так  ;)  :weep:
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Закінчилися, як тільки попросили в борг.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Закінчилися, як тільки попросили в борг.
точніше взяли і пропали , а коли нагадаєш шо пора б і повернути з друга стаєш ворогом
   
Re: У вас есть настоящий друг?

мне повезло и я точно знаю, что с момента...э-э-э...это уже не дружба.
это бывший друг, поменявший статус.

Но не ваш муж?
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Друг причина самых жестких моих бодунов. Один из них сегодня.. Тяяжко... И вот так сразу в такие дни плевать на политику)))
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Друг причина самых жестких моих бодунов. Один из них сегодня.. Тяяжко...

 (tu)

Молодці! Знищуйте водяру, назло ворогам, печінці, тиску і голові! Справжня дружба - це склеїти ласти від цирозу!
   
Re: У вас есть настоящий друг?

точніше взяли і пропали , а коли нагадаєш шо пора б і повернути з друга стаєш ворогом
Трішки не так.

Я НІКОЛИ ні у кого не позичала грошей і не брала кредитів.

І тому мені не зрозуміло, ЯК можна жити в борг, мати ніштяки, на які фактично не заробив у той момент.

Тобто, я завжди простягаю ножкі по адьожкі. Немає коштів - значить жду, поки появляться і аж тільки ПОТІМ купую те, що дуже хочеться, або не купую взагалі, або не мрію про це.

Саме з цієї причини не люблю позичати комусь гроші.

Був випадок: позичила одній людинці 100 доларів і 70 єврів на цілком конкретний часовий період. По закінченню періоду я не тільки не отримала своїх коштів назад, а й була поставлена перед фактом, що моїми коштами будуть розпоряджатися на власний розсуд - за них спочатку куплять своїй дитині мобілку, а вже тільки ПОТІМ із якоїсь там зарплати почнуть мені їх повертати. Явже шантажем і брехнею нарешті видерла ті гроші взад через півроку. У мене навіть у сім*ї був некислий скандал з цього приводу.

Стосунки з цією людинкою після того розладилися вщент. Без скандалу, без нічого, але зійшли нанівець, хоч і тривали більше 20 років.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Но не ваш муж?
а чей? мой, конечно.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Стосунки з цією людинкою після того розладилися вщент. Без скандалу, без нічого, але зійшли нанівець, хоч і тривали більше 20 років.

Це - Ваша кара за незнання людей.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Це - Ваша кара за незнання людей.
Да, я їх караю своїм зникненням із їхнього краєвиду.  :gigi:
   
Re: У вас есть настоящий друг?

а чей? мой, конечно.

То есть вам он уже не друг?
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Позичаю тільки гроші які можу втрачати без сльоз і абід, і втрачаю в більшості випадків, але тільки раз, жінки - друззя то взагалі якась чорна грошова дирка з якої не вирветься жодний грошовий знак.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Позичаю тільки гроші які можу втрачати без сльоз і абід, і втрачаю в більшості випадків, але тільки раз, жінки - друззя то взагалі якась чорна грошова дирка з якої не вирветься жодний грошовий знак.
то ти таких шукаєш.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

(tu)

Молодці! Знищуйте водяру, назло ворогам, печінці, тиску і голові! Справжня дружба - це склеїти ласти від цирозу!
ну.. мы нечасто) по праздникам) нет чтоб порадоваться)
а печень - печень под контролем.
   
Re: У вас есть настоящий друг?

То есть вам он уже не друг?
давай пойдем более коротким путем - кто такой для тебя друг и чем он отличается от другого человека - не друга?
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Любовь-да.Есть. Я с женою 32 года. Друзья же все самые близкие-умерли,кое кого и убили. Некоторые хорошие приятели- за бугром давно. Девочки,с которыми я... имеют толстенные жопы и внуков. Енто ждёт усех. Но кто-то сдохнет раньше... B-)
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Девочки,с которыми я... имеют толстенные жопы и внуков.

Твоїх внуків?!  ;o
   
Re: У вас есть настоящий друг?

для мене друг той, хто мені приємний і відповідає взаємністю
   
Re: У вас есть настоящий друг?

Твоїх внуків?!  ;o
----------------------------------------------------
 Если бы я сказал тебе всю правду,то вынужден был бы тебя пристрелить.... :D  X(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія