Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

вибори і совість

вибори і совість

Вчора до пізнього вечора мав дискусію з давніми друзями, котрі нині збиралися "підтримати існуючий курс". Зайвий раз переконався, що підтримка чи непідтримка Кошулинського лежить не в області політичних вподобань, а виключно в області моралі. Як класно би було. якби він не балотувався!(знявся, об*єднався, підтримав іншого...) Ми б з радістю проголосували ПРОТИ (реваншу, клоунади, популізму - потрібне вставити). Але наявність в бюлетні Кошулинського вносить дисонанс між "серцем" і "розумом". Бо "розум" каже - "проголосуй за менше зло", а серце - "обирай по совісті". Звідси і були всі ті "поради" знятися щоб "не розпорошувати голоси" зі сторони цілком розумних людей.
СОВІСТЬ свою намагались заглушити! (((

з.і. На компроміс не йду! Проголосував по совісті.
   
Re: вибори і совість

Вчора до пізнього вечора мав дискусію з давніми друзями, котрі нині збиралися "підтримати існуючий курс". Зайвий раз переконався, що підтримка чи непідтримка Кошулинського лежить не в області політичних вподобань, а виключно в області моралі. Як класно би було. якби він не балотувався!(знявся, об*єднався, підтримав іншого...) Ми б з радістю проголосували ПРОТИ (реваншу, клоунади, популізму - потрібне вставити). Але наявність в бюлетні Кошулинського вносить дисонанс між "серцем" і "розумом". Бо "розум" каже - "проголосуй за менше зло", а серце - "обирай по совісті".
+
планую оце зараз виходити на вибори.
і маю ту саму дилему.
 :shuffle:
   
Re: вибори і совість

+
планую оце зараз виходити на вибори.
і маю ту саму дилему.
 :shuffle:
може дійсно почекати, поки перші екзитпули зіллють. а там по обставинам.
   
Re: вибори і совість

Вчора до пізнього вечора мав дискусію з давніми друзями, котрі нині збиралися "підтримати існуючий курс". Зайвий раз переконався, що підтримка чи непідтримка Кошулинського лежить не в області політичних вподобань, а виключно в області моралі. Як класно би було. якби він не балотувався!(знявся, об*єднався, підтримав іншого...) Ми б з радістю проголосували ПРОТИ (реваншу, клоунади, популізму - потрібне вставити). Але наявність в бюлетні Кошулинського вносить дисонанс між "серцем" і "розумом". Бо "розум" каже - "проголосуй за менше зло", а серце - "обирай по совісті". Звідси і були всі ті "поради" знятися щоб "не розпорошувати голоси" зі сторони цілком розумних людей.
СОВІСТЬ свою намагались заглушити! (((

з.і. На компроміс не йду! Проголосував по совісті.

Вибори- це не сповідь в церкві. Це математика.
   
Re: вибори і совість

+
планую оце зараз виходити на вибори.
і маю ту саму дилему.
 :shuffle:
серце - для кохання
розум - для голосування
   
Re: вибори і совість

Кошулинський і ПОП мають ~той же елккторат.
отже Кошулинський відкусує % у ПОПа

тому голосуючи по совісті, є ризик отримати х--ню в результаті
   
Re: вибори і совість

СОВІСТЬ свою намагались заглушити! (((

не переживайте, в Раду зайдете хорошою фракцією. якщо ще з іншими перевіреними/реальними націоналістами об"єднаєтеся, то взагалі зрадієте результату. в 2014 ті голоси з 2012р. пішли БПП, Нар. Фронту і Самопомочі.
   
Re: вибори і совість

Вчора до пізнього вечора мав дискусію з давніми друзями, котрі нині збиралися "підтримати існуючий курс". Зайвий раз переконався, що підтримка чи непідтримка Кошулинського лежить не в області політичних вподобань, а виключно в області моралі. Як класно би було. якби він не балотувався!(знявся, об*єднався, підтримав іншого...) Ми б з радістю проголосували ПРОТИ (реваншу, клоунади, популізму - потрібне вставити). Але наявність в бюлетні Кошулинського вносить дисонанс між "серцем" і "розумом". Бо "розум" каже - "проголосуй за менше зло", а серце - "обирай по совісті". Звідси і були всі ті "поради" знятися щоб "не розпорошувати голоси" зі сторони цілком розумних людей.
СОВІСТЬ свою намагались заглушити! (((

з.і. На компроміс не йду! Проголосував по совісті.
Теж так само мучаюся... :(
Чекаю екзит-поли.
Але поки що не можу змусити себе голоснути за Порошенка.
   
Re: вибори і совість

Теж так само мучаюся... :(
Чекаю екзит-поли.
Але поки що не можу змусити себе голоснути за Порошенка.
після екзитполів буде вже пізно!
   
Re: вибори і совість

Міняйте свою лівацьку програму, орієнтуйтесь на середній клас, тоді і будуть голосувати за Свободу.
   
Re: вибори і совість

розум обмежений
серце безмежне
   
Re: вибори і совість

   
Re: вибори і совість

а покищо єдиний правий це порох
   
Re: вибори і совість

а покищо єдиний правий це порох

 :lol:

це той, шо націоналізовує банки, підписує закон про заборону продажу землі, тримає комуніста генпрокурором і платить половині країни соціал?
нє, "прАвий"... такий самий як решта його побрехеньок...
   
Re: вибори і совість

Кошулинский за совесть не парица.

   
Re: вибори і совість

Кошулинский за совесть не парица.

Показати зображення...

 :lol:

оце і все? постояли поряд?  :gigi:

я на режим можу 100500 гидких фоток накидати... Але нашо? гіменце режиму від того смердіти буде так само...ні більше ні менше
   
Re: вибори і совість

розум обмежений
серце безмежне

Пан Костянтин, ви підете завтра за пані Ю на майдан боротися проти фальсифікацій?
   
Re: вибори і совість

Кошулинський і ПОП мають ~той же елккторат.
отже Кошулинський відкусує % у ПОПа

тому голосуючи по совісті, є ризик отримати х--ню в результаті

який той же? бандит чи злодій, але свій?

олігархат, з монополізаціями і передача "друзям", то хоч і росіяни, головне - друзі(діляться)? то спільний електорат?
   
Re: вибори і совість

:lol:

оце і все? постояли поряд?  :gigi:

я на режим можу 100500 гидких фоток накидати... Але нашо? гіменце режиму від того смердіти буде так само...ні більше ні менше

А тебе нужно было что они еще и в очко потрахались?
   
Re: вибори і совість

Пан Костянтин, ви підете завтра за пані Ю на майдан боротися проти фальсифікацій?
я вже проти них борюсь
   
Re: вибори і совість

я вже проти них борюсь

Я запитав чи ви підете завтра на майдан.
   
Re: вибори і совість

Вчера была встреча однополчан по случаю годовщины демобилизации.
Из 11 человек за Зе никого.
   
Re: вибори і совість

серце - для кохання
розум - для голосування

Добре сказано
   
Re: вибори і совість

Кошулинський і ПОП мають ~той же елккторат.
отже Кошулинський відкусує % у ПОПа

тому голосуючи по совісті, є ризик отримати х--ню в результаті

100%
   
Re: вибори і совість

Я запитав чи ви підете завтра на майдан.
у вас якісь проблеми з розумінням. Помедитуйте
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія