Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

про переговори

про переговори

"Войны не избежать, и первый, кто предложит тебе вступить в переговоры с врагом, и есть предатель."
© Марио Пьюзо. "Крёстный отец"
   
Re: про переговори
nik

германия-италия вроде
   
Re: про переговори

германия-италия вроде

драстє...

а макрон з його телефонами кожен день
   
Re: про переговори
tyv

Кісінджер)
   
Re: про переговори
nik

драстє...

а макрон з його телефонами кожен день

+100
вибачте
   
Re: про переговори



   
Re: про переговори

"Войны не избежать, и первый, кто предложит тебе вступить в переговоры с врагом, и есть предатель."
© Марио Пьюзо. "Крёстный отец"

чому тупі хохли цитати з іноземних мов перекладають кацапською?
Тупе бидло яке не поважає себе
   
Re: про переговори
nik

Re: про переговори

чому тупі хохли цитати з іноземних мов перекладають кацапською?
Тупе бидло яке не поважає себе
Вірно, але шановний також забуває ставити розділові знаки.
   
Re: про переговори

Про можливі поступки Гітлеру (28 травня 1940 року)
«У ці останні дні я ретельно обмірковував, чи входило до моїх обов'язків розгляд можливості розпочати переговори з цією людиною. Але даремно було думати, що якщо ми спробуємо укласти мир  зараз, ми отримаємо кращі умови, ніж якщо ми боролися б. Німці вимагатимуть наш флот — це буде називатися «роззброєнням» — наші військово-морські бази та багато іншого. Ми повинні стати державою-рабом, хоч і буде створено британський уряд, який буде маріонеткою Гітлера — під керівництвом Мослі чи когось іншого такого ж роду. І де ми опинимося в результаті? [...] Я переконаний, що кожен із вас підніметься і зірве мене з мого місця, якщо я хоч на мить задумаю вести переговори чи здатися. Якщо наша довга острівна історія має нарешті закінчитися, нехай вона закінчиться лише тоді, коли кожен із нас лежатиме на землі, захлинаючись власною кров'ю».

   
Re: про переговори

Мудро
   
Re: про переговори

Ну не скажите, существует и другая точка зрения: любая война рано или поздно заканчивается мирными переговорами, вопрос только в том, у кого какие будут переговорные позиции...
   
Re: про переговори

Ну не скажите, существует и другая точка зрения: любая война рано или поздно заканчивается мирными переговорами, вопрос только в том, у кого какие будут переговорные позиции...

Не усі
   
Re: про переговори

   
Re: про переговори

Ukrainian negotiator says any agreement with Russia 'isn't worth a broken penny'
Ukrainian presidential adviser and peace talks negotiator Mykhailo Podolyak said that any agreement with Russia cannot be trusted and Moscow can only be stopped in its invasion by force.

"Any agreement with Russia isn't worth a broken penny, Mr Podolyak wrote on the Telegram messaging app. "Is it possible to negotiate with a country that always lies cynically and propagandistically?"

https://www.telegraph.co.uk/world-news/2022/05/28/ukraine-news-russia-war-latest-putin-military-genocide-peace1/

п.с. worth - вартий

в українській мові більше слів англійського походження, ніж здається на перший погляд

Останнє редагування: 28 травня 2022 14:55:39 від Перегриневич
   
Re: про переговори

Пряма мова Зеленського: "Питання не в тому, що я хочу з ним (хуйло – ред.) домовлятися, питання в тому, що там немає з ким домовлятися.

Він вибудував таку державу, в якій ніхто нічого не вирішує. Тому не важливо, що каже їх міністр закордонних справ. Неважливо, чи відправляє він делегацію поговорити з нами.

Всі ці люди – вони ніхто, на жаль".
   
Re: про переговори

Состоялся телефонный разговор Владимира хуйло с Президентом Французской Республики Эммануэлем Макроном и Федеральным канцлером ФРГ Олафом Шольцем.
Об этом сообщают в Кремле."

Спроба договірняка, на кшталт, щоб Ботоксний Шизік звалив хоча б із Херсонської та Запорізької областей, натомість йому вибачать Донбас, Крим і не продовжать санкції ЄС.
 а Зеленського разведуть на план Б – Мінськ 3
   
Re: про переговори

"Канцлер и французский президент при телефонном разговоре с хуйло настаивали на немедленном установлении режима прекращения огня и выводе российских войск. Они призвали российского президента к серьезным прямым переговорам с украинским президентом и поиску дипломатического решения конфликта", — заявил официальный представитель кабмина ФРГ Штеффен Хебештрайт.
   
Re: про переговори

"Войны не избежать, и первый, кто предложит тебе вступить в переговоры с врагом, и есть предатель."
© Марио Пьюзо. "Крёстный отец"


25 лютого 2022, 13:23

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Володимира хуйло із пропозицією провести переговори.

«Хочу ще раз звернутися до президента Російської Федерації. По всій території України тривають бої. Давайте сідати за стіл переговорів. Щоб зупинити загибель людей», – сказав Зеленський під час чергового відеозвернення.

«Це не просто вторгнення Росії до України, це початок війни проти Європи. Проти єдності Європи. Проти простих прав людини у Європі. Проти всіх правил співіснування на континенті. Проти того, що європейські держави відмовляються ділити, ділити кордони силою», – сказав президент.

https://www.slovoidilo.ua/2022/02/25/novyna/bezpeka/zelenskyj-zvernuvsya-putina-davajte-sidaty-stil-perehovoriv
   
Re: про переговори

"Канцлер и французский президент при телефонном разговоре с хуйло настаивали на немедленном установлении режима прекращения огня и выводе российских войск. Они призвали российского президента к серьезным прямым переговорам с украинским президентом и поиску дипломатического решения конфликта", — заявил официальный представитель кабмина ФРГ Штеффен Хебештрайт.

Якого б***ь "конфлікта"  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія