Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кияне, повертаемось до дому.

Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ні. Тут вже все добре, треба запускати місто і повертатись до нормального життя.
Поки звучать повітряні тривоги повертатися тим хто поїхав не варто  :-)o
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

тут навпаки буде такий підйом і вкладення бабла, що тільки ідіот цим не скористається. Починаючи від оборонки і закінчуючи будівництвом, вікнами меблями і промтоварами

Підйом буде якщо люди сюди поїдуть і не тільки з України, а з іншіх країн. А тут наразі не те що украінці, кияни не бажають повертатись.
З ким багато спілкуюсь, говоярть
- все уляжется, хату на продажу и подальше из страны
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Поки звучать повітряні тривоги повертатися тим хто поїхав не варто  :-)o
Тобто до кінця війни?
І тривоги і на ЗУ також
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Поки звучать повітряні тривоги повертатися тим хто поїхав не варто  :-)o

Повітрянна тривога що у Киїові, що у Львові, що і Франківську однакова. То яка різниця де сидіти?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

А шо у Києві? Теж мародорить почали по місту арендодавці?
У меня многим знакомым стали здавать только за комуналку, какая там зрада с арендой я не знаю.
   
папынсын - там тебе ханя на цужике дули крутиТ! ))
https://zugunder.com/index.php?topic=349563.msg10428296#msg10428296
   
Все кого знаю не собираются возвращаться и подвергать опасности детей. Кто побогаче уже далеко. США. Канада.

В каком статусе?

Как порешали с визой?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Підйом буде якщо люди сюди поїдуть і не тільки з України, а з іншіх країн. А тут наразі не те що украінці, кияни не бажають повертатись.
З ким багато спілкуюсь, говоярть
- все уляжется, хату на продажу и подальше из страны
Это паника, что там делать?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Підйом буде якщо люди сюди поїдуть і не тільки з України, а з іншіх країн. А тут наразі не те що украінці, кияни не бажають повертатись.
З ким багато спілкуюсь, говоярть
- все уляжется, хату на продажу и подальше из страны

мова не про найближчий місяць-два, а про найближчі роки. Поки на сході і півдні все не вирішиться ніякого нормального життя в цілому не буде.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Это паника, что там делать?

Люди как правило умеют что-то. Что здесь, то и там
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

мова не про найближчий місяць-два, а про найближчі роки. Поки на сході і півдні все не вирішиться ніякого нормального життя в цілому не буде.

Так я кажу - років 5 мінімум. Це якщо закінчеться війна. 5 років для дітей це половина терміну навчання, а для студентів цілий термін
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Що тут? Турч  виліз з підпілля і давай генерити контент?
Лопатою на вентилятор?

Яке зараз повернення? Все вже закінчилось?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Повітрянна тривога що у Киїові, що у Львові, що і Франківську однакова. То яка різниця де сидіти?
булоб дивно якщо під акопанимент битви на Донбасі хуйловці не спробували обстріляти Київ біль масовано щоб пройти наше ППО, якщо так буде то падати уламки будуть і місто. Звісно то тільки моя думка, але жінці сказав сидіти в Чернівцях ще 2 тижні ... Мені так спокійніше
   
Підйом буде якщо люди сюди поїдуть і не тільки з України, а з іншіх країн. А тут наразі не те що украінці, кияни не бажають повертатись.
З ким багато спілкуюсь, говоярть
- все уляжется, хату на продажу и подальше из страны

Есть такое. И понять это можно. Это хорошо, что ещё есть что продавать.
Трах-бах, 48 часов и тьі банкрот. А подьматься с нуля в 50+ без вменяемьіх гарантий что такое не повториться... ну, я не знаю.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Так я кажу - років 5 мінімум. Це якщо закінчеться війна. 5 років для дітей це половина терміну навчання, а для студентів цілий термін

5 років війна не триватиме, хуйло сам не вивезе цього
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

булоб дивно якщо під акопанимент битви на Донбасі хуйловці не спробували обстріляти Київ біль масовано щоб пройти наше ППО, якщо так буде то падати уламки будуть і місто. Звісно то тільки моя думка, але жінці сказав сидіти в Чернівцях ще 2 тижні ... Мені так спокійніше

Львів в цьому плані з точку зору москалів краще виглядає - логово бандерівців
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Підйом буде якщо люди сюди поїдуть і не тільки з України, а з іншіх країн. А тут наразі не те що украінці, кияни не бажають повертатись.
З ким багато спілкуюсь, говоярть
- все уляжется, хату на продажу и подальше из страны

це не українці, які так говорять. Може і на краще, якщо звалять. Ті, хто хочуть тут жити і працювати, зокрема в Києві - залишаться і розбудують нормальне життя
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Магазины открываются а работать некому. А зачем работать за  10 тыс грн. Если год можно в Германии.  И те же деньги. И школа детям.

Вы пробовали жить на 10 тыс. грн в Германии?
А у людей Христа ради? Или в центре для беженцев?
И ребенок в школу ходит, но ни слова не понимает

А в Украине было нормальное жилье, приличная зарплата, хорошая профессия.
И ребенок получал достойное образование, а не сидел в классе для мебели
в состоянии шока
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Люди как правило умеют что-то. Что здесь, то и там
Ох уж эти сказки...
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Хуйло не витягне 3 місяців війни.
Тому в кінці травня кияни, що здриснули на ЗУ, повернуться.

Я ремонт в новій квартирі відновив
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Есть такое. И понять это можно. Это хорошо, что ещё есть что продавать.
Трах-бах, 48 часов и тьі банкрот. А подьматься с нуля в 50+ без вменяемьіх гарантий что такое не повториться... ну, я не знаю.

Трах - бах и банкрот это пол беды, можно и в завалах погибнуть
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Нерухомість у Львові тепер ще довго  буде дорожча, ніж в Києві.
Імхо піднятися на довоєнний рівень Києву буде дуже важко, мають пройти роки, щоб знову пішли інвестиції.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ох уж эти сказки...

Почему сказки? Чем работа менеджера банка в Польше  отличается от такой же работы в Украине, кроме знания языка?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Нерухомість у Львові тепер ще довго  буде дорожча, ніж в Києві.
Імхо піднятися на довоєнний рівень Києву буде дуже важко, мають пройти роки, щоб знову пішли інвестиції.

Не факт. Минусуем ряд городов как Марик, Чернигов, Харьков, Буча. Где жить этим людям? Предполагаю что большинство из них поедут в Киев.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Нерухомість у Львові тепер ще довго  буде дорожча, ніж в Києві.
Імхо піднятися на довоєнний рівень Києву буде дуже важко, мають пройти роки, щоб знову пішли інвестиції.
После нашей победы , думаю через год цены на недвигу в Киеве вернутся на до военный уровень.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Почему сказки? Чем работа менеджера банка в Польше  отличается от такой же работы в Украине, кроме знания языка?
может трошки законы разные...не? Ну и понятное дело там своих менеджеров не хватает
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Чем работа менеджера банка в Польше  отличается от такой же работы в Украине, кроме знания языка?
тем,что менеджером в польском банке
украинцев крайне неохотно и до войны брали
даже со знанием языка


по двум причинам - своих менеджеров хватало
и клиент не хотел работать с менеджером, если понимал,
что имеет дело не с поляком
акцент все равно где-нибудь пробивался
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Почему сказки? Чем работа менеджера банка в Польше  отличается от такой же работы в Украине, кроме знания языка?
Ты сам сказал, знание языка, думаю и специфика 100% присутствует, зачем брать беженца если своих хватает, вон БХ менеджером с достойной зп не работает.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

может трошки законы разные...не? Ну и понятное дело там своих менеджеров не хватает

Конкуренция как здесь так и там среди людей. Язык это единственное отличие украинца от поляка
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Львів в цьому плані з точку зору москалів краще виглядає - логово бандерівців
Справа у дальності, до Києва їм по всякому легше "дістати" і час підльоту менше  :-)o 
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Імхо піднятися на довоєнний рівень Києву буде дуже важко, мають пройти роки, щоб знову пішли інвестиції.
не уверена
столица есть столица
а Львов всего лишь Львов
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ты сам сказал, знание языка, думаю и специфика 100% присутствует, зачем брать беженца если своих хватает, вон БХ менеджером с достойной зп не работает.

БХ просто устраивает его порядок вещей. Ему больше не надо, он удовлетворен
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Почему сказки? Чем работа менеджера банка в Польше  отличается от такой же работы в Украине, кроме знания языка?


Тим що крім мови, що теж велике питання, яке не вирішується за тиждень. Тим більше до рівня C1, яким має володіти  obcy менеджер ти маєш володіти профільною специфікою роботи в місцевих умовах і безумовно зв'язками в бізнес-середовищі.
На хєр кому потрібен лівий чувак, який бекає і мекає і притому нуль в місцевих реаліях. На це потрібні роки щоб вийти на цей рівень .  Не всім же бізнес перейшов від татка.
   
5 років війна не триватиме, хуйло сам не вивезе цього

9-й год уже пошёл.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

не уверена
столица есть столица
а Львов всего лишь Львов

Даже не в этом дело. Если чел из Киева уже примет решение уезжать, то однозначно это не будет ЗУ, это уже будет как минимум Польша, Болгария. Смысл эмиграции на ЗУ? Абсолютно не вижу
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Язык это единственное отличие украинца от поляка
Уже другой "один народ"? :D
И отличие есть
и куча работ, куда иностранцев не берут
или берут по остаточному принципу
Это нормально - страна защищает интересы своих граждан
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

9-й год уже пошёл.

Конфлікт такої інтенсивності з 24 лютого цього року.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Не факт. Минусуем ряд городов как Марик, Чернигов, Харьков, Буча. Где жить этим людям? Предполагаю что большинство из них поедут в Киев.
Турч, а скільки сімей біженців ти поселив в себе в Козині? (це до питання "бариг" із ЗУ).
І, ще, як там родичі за "перебриком", радуються ?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Если чел из Киева уже примет решение уезжать, то однозначно это не будет ЗУ, это уже будет как минимум Польша, Болгария. Смысл эмиграции на ЗУ? Абсолютно не вижу
Я смысла эмиграции из Киева и в Болгарию не вижу :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія