Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До Києва повертаються співробітники турецького посольства

Це перше посольство, яке повернулося до Києва від початку російського вторгнення.

Усі співробітники посольства Туреччини, які перед початком російського вторгнення виїхали до Чернівців, вернулися назад до Києва і виконують свою дипломатичну роботу.

Про це повідомляє турицьке видання Haberturk.

Зазначається, від середи, 6 квітня посольство прискорить свою активну роботу. Турецький персонал прибув до міста під посиленими заходами безпеки.

До слова, дипломатичне представництво Туреччини, як повідомляють місцеві ЗМІ, було останнім посольством, яке покинуло Київ. Сьогодні це перше посольство, яке повернулося до міста після того, як Збройні сили України вигнали ворога з Києва.
   
 [ua]
   
Re: До Києва повертаються співробітники турецького посольства

 (tu)
   
Вчорв я мала б повернутися зі Стамбула ...
   
сили України вигнали ворога з Києва.
Що за х?
Словаччина начебто раніше повернулася
   
Що за х?
Словаччина начебто раніше повернулася
що? якась Словачина? Її на карті то не видно. Інша справа Туреченна :weep:
   
Це перше посольство, яке повернулося до Києва від початку російського вторгнення.
Японцы и не выезжали...посол точно.
   
 [ua]
   
Поляки також нікуди не виїжджали.
   
Re: До Києва повертаються співробітники турецького посольства
nik

 [ua]  :love:
   
США ще не повертається?
   
Вчорв я мала б повернутися зі Стамбула ...
А я 7 квітня туди, а 21 назад. 17 день народження там.
Наступний виліт в Анталію - 5 травня. На місяць. .
Доречі, гроші за 1 добу повернули за квитки.
   
Хм..цікаво.Живу, точніше жив біля цієї установи, бачив як вони документи палили та евакуювалися.  [ua]
   
Хм..цікаво.Живу, точніше жив біля цієї установи, бачив як вони документи палили та евакуювалися.  [ua]

два турецких военно транспортных было ночью 24 го с Борисполя

все знали про войну, кроме потужного ермака
   
США ще не повертається?

Ці ще не скоро повернуться.
   
Ці ще не скоро повернуться.

пишут видели посольские машины
но это не так важно откуда они будут давить хуйла
более того, посольские должны эффективнл работать в рабочей обстановке , а не бегать в укрытие

дипломаты не военные, а часто женщины
   
Хм..цікаво.Живу, точніше жив біля цієї установи, бачив як вони документи палили та евакуювалися.  [ua]
а що це взагалі за мулька з палінням документів? вони що, секретну інфу в паперах до цієї пори зберігають?
і евакуйовуватись з нею немає можливості? і для чого її взагалі в дипустановах накопичувати?
   
два турецких военно транспортных было ночью 24 го с Борисполя

все знали про войну, кроме потужного ермака

В мене звичка (для роботи)  - переглядати вартість квитків Пегасус перед сном (турецький лоукостер).
23 лютого о 10 вечора найближчі рейси з України в Стамбул були скасовані.


   
Як турки будуть одночасно приймати туристів з Украіни і з кацапії?
Що придумають?
   
В мене звичка (для роботи)  - переглядати вартість квитків Пегасус перед сном (турецький лоукостер).
23 лютого о 10 вечора найближчі рейси з України в Стамбул були скасовані.
Вони вже пропонують квитки на наступний зимовий сезон по 9 євро+ аеропортові збори  :)
   
Як турки будуть одночасно приймати туристів з Украіни і з кацапії?
Що придумають?

До цього далеко ще.В нас аеропорти розхе.ні майже всі. Навіть якщо от прямо зараз настане мир то не факт що туризм на літо стартане,він скоріше мертвий чим живий,вся галузь. А потім щось придумають. Будуть туроператори наші тупо викупляти на бронь певні готелі. До цього ще дожити треба.
   
Вони вже пропонують квитки на наступний зимовий сезон по 9 євро+ аеропортові збори  :)
У цій рекламі не вказані аеропорти України :(
   
а що це взагалі за мулька з палінням документів? вони що, секретну інфу в паперах до цієї пори зберігають?
і евакуйовуватись з нею немає можливості? і для чого її взагалі в дипустановах накопичувати?
не можу сказати, але особисто бачив-2 дні дим йшов
   
Зарано. Бо ракетні обстріли ніхто не відміняв
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія