Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Киев- тихо?
Пишут, что не очень....
   
Киев- тихо?
Пишут, что не очень....
Хто пише? Піротехніки працювали вдень, про це попереджували раніше. Ну і ППО пару разів бахнуло, але далеченько. Я на правому березі.
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Хто пише? Піротехніки працювали вдень, про це попереджували раніше. Ну і ППО пару разів бахнуло, але далеченько. Я на правому березі.
Дякую!
   
шулявка - тихо

знайомий пише, що у василькові дуже громко. може, ппо
   
Десь дуже віддалено
І сирени вже майже не чути
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло
dmp

На Київщині, не чекаючи повного розмінування, масово повертаються..
Дзвонили знайомі, сусіди .. ніби наша вулиця жива
А мені страшно зайти в будинок і побачити сліди мародерства. Не сковорідки чи телевізора жаль, а страшно слідів скотства!

Можешь попрохати сусідку прибрати в тебе, а сама прибері скотство (якщо є) у сусідці, так буде легше.
   
турки возвращают посольство в Киев
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

шулявка - тихо

знайомий пише, що у василькові дуже громко. може, ппо
Дякую, пані
   
Що у нас гупає, просто зараз? Тривоги немає
   
Що у нас гупає, просто зараз?

Неразорвавшиеся снаряды уничтожают за городом
   
Неразорвавшиеся снаряды уничтожают за городом

дякую! вже прочитала :)
   
В Києві потрохи запрацювали маршрутки, з"явилася на дорогах велика кількість автівок.. кияни повертаються.

Останнє редагування: 6 квітня 2022 17:59:57 від Мазепа, Київ
   
шулявка - тихо

знайомий пише, що у василькові дуже громко. може, ппо

Не, десь там підривають сапери міни та нерозірвавшийся ракети
   
Б. Береза в фб написав, що повертатися не варто
   
Б. Береза в фб написав, що повертатися не варто
Люди хочуть на роботу.
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Люди хочуть на роботу.

Неделю две можно потерпеть и не возвращаться. Кличко просит
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Уже пару дней со стороны Гатне, Василькова иногда  слышны автоматные очереди.
   
Уже пару дней со стороны Гатне, Василькова иногда  слышны автоматные очереди.

То дівчатка з дерев'яних автоматів 
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Ага, очередями лупят.
   
що б це могло бути ???



В’їзд на територію Пущі Водиці, що входить до Оболонського району Києва, обмежено на невизначений час.

Джерело: голова Оболонської районної державної адміністрації Кирило Фесик у Facebook

Дослівно: "Військове керівництво прийняло рішення про обмежений в’їзд на територію Пущі, і пов'язане воно з величезною кількістю об’єктивних факторів, ряд з яких я, на жаль, не маю право озвучувати".

Деталі: За словами голови РДА, в першу чергу в’їзд заборонено, щоб дати час саперам розмінувати території, оскільки саме Оболонський район взяв на себе значну частину удару, який отримав Київ.

"Точного строку заборони поки немає, адже об’єм роботи просто колосальний: перевірити будинки, вулиці, згарища, лісополоси і очистити їх від снарядів, гранат, мін та розтяжок і навіть тіл", - додав Фесик.

Він додав, що правоохоронці також фіксують і документують численні пошкодження, щоб потім  використати ці докази в міжнародних та національних судах.

Національна поліція, ТРО та ДФТГ Оболонського району організували охорону території від мародерства.






   
Пуща - там до Бучи-Ирпеня один раз упасть....
   
Пуща - там до Бучи-Ирпеня один раз упасть....

... але падати треба через річку ірпінь, міст через яку був підірваний
найближча дорога через білогордку 50 км
   
... але падати треба через річку ірпінь, міст через яку був підірваний
найближча дорога через білогордку 50 км

Я сегодня проехался через Фастов в Макаров, Бородянку и Бучу... Слов у меня нет...
   
Я сегодня проехался через Фастов в Макаров, Бородянку и Бучу... Слов у меня нет...

так, параша - реально імперія зла і має бути знищена.
кажуть під час німецької окупації у 1941-1943 роках в бучі було вбито 8 людей.

але якщо повернутися до початку, то дійсно дивним видається заборона на в'їзд в пущу, яка не була окупована парашистами, її обстрілювали, але не окупували.
   
так, параша - реально імперія зла і має бути знищена.
кажуть під час німецької окупації у 1941-1943 роках в бучі було вбито 8 людей.

але якщо повернутися до початку, то дійсно дивним видається заборона на в'їзд в пущу, яка не була окупована парашистами, її обстрілювали, але не окупували.

Я не знаю почему в Пущу не пускают. Там практически нигде не пускают, даже в Буче не по всем улицам можно проехать. Полиция и военные завернут. Связь тоже не везде есть.
ПС По взорваному мосту можно проехать. С риском для жизни и машины. Показали наши военные, сказали *  едь за нами и ничего не бойся... Проехал. Если бы не они, сам бы нивжисть не поперся тудой...
   
що б це могло бути ???



В’їзд на територію Пущі Водиці, що входить до Оболонського району Києва, обмежено на невизначений час.

Джерело: голова Оболонської районної державної адміністрації Кирило Фесик у Facebook

Дослівно: "Військове керівництво прийняло рішення про обмежений в’їзд на територію Пущі, і пов'язане воно з величезною кількістю об’єктивних факторів, ряд з яких я, на жаль, не маю право озвучувати".

Деталі: За словами голови РДА, в першу чергу в’їзд заборонено, щоб дати час саперам розмінувати території, оскільки саме Оболонський район взяв на себе значну частину удару, який отримав Київ.

"Точного строку заборони поки немає, адже об’єм роботи просто колосальний: перевірити будинки, вулиці, згарища, лісополоси і очистити їх від снарядів, гранат, мін та розтяжок і навіть тіл", - додав Фесик.

Він додав, що правоохоронці також фіксують і документують численні пошкодження, щоб потім  використати ці докази в міжнародних та національних судах.

Національна поліція, ТРО та ДФТГ Оболонського району організували охорону території від мародерства.
Як на мене,то навіть з того що сказали, все зрозуміло. У знайомого мама з Пущі, то там гаряче було.
   
дійсно дивним видається заборона на в'їзд в пущу,


мін насипали з самого початку, ще до окупації горенок
   
У столичній квартирі на Татарці стався вибух, причина — самогонний апарат
https://vechirniy.kyiv.ua/news/64598/
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

   
давно не было
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

такі да...

хуйло мститься?
   
Хорошо сейчас гремит
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

отето я едууу... ;o
   
І в мене щось бумкнуло разів 7
Передмістя столиці. Годину тому прокинувся від тривоги.
   
Где то вроде левый берег
   
Ебануло
   
В мене і світла не стало...
   
Щось я нічого не чую...
   
Мигнул свет.. но ничого не чув
   
Десь далеко - спочатку двері на балкон хитнуло. Потім пауза, потім сильніше с громом у далечені і світло вимкуло на районі...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія