Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Ми переможемо! Бо сьогодні 9 з 10 спілкувань з киянами (і по роботі, й особисті) починались зі слів: "В курсі, що Клічко нарешті дозволив продаж алкоголю з 1 квітня?". Так, це найпозитивніша новина для киян зараз, тобто, все буде добре, про оточення, блокаду  вже тижнів 2 точно ніхто й не починає. А були й інші часи... відійшли в історію. Наступний етап - парад Перемоги В Москві.
   
Коти.

Все думаю, як їх упакувати. І куди везти. Не дуже багато, але як це зробити - не уявляю.
якось так :) це мої фоти з бомбосховища

 

   
Ого, все три кицьки!  (tu)
   
якось так :) це мої фоти з бомбосховища
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Может лучше бокс?
   
Может лучше бокс?

бокси - страшенний дефіцит
   
бокси - страшенний дефіцит
Сейчас да(((
   
у нас вчера впервые с начала войны
открылись несколько яток на вещевом рынке
нород сбежался на тот рынок как на праздник
Откуда только люди появились? :D
Пусто было в селе
   
дощ
глушить  розуміння  того що шмалить
те чого нема чі гармати

   
Может лучше бокс?
мій бокс невдало був відданий у користування знайомій незадовго до війни, її кіт захворів, вона возила його у ветеринарку. Так і загубився.
І три бокси, хай навіть два, складно тягнути в руках, навіть вдвох. Сумки легше - закинув на плече, або схопив дві в одну руку, та й побіг. Головне - навчитись технічно відловлювати кішок по хаті та пхати їх у сумки))
Одній кішці настільки це дістало, що тепер вона просто живе в "бомбосховищній" сумці ))) Спить там. Щоб два рази не бігати
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Свет, у тя ж, начебто, дві руді були.
   
Погримує, але десь далеченько.
   
Киці гарнюні. А світленька, то наче кошенятко. Ні?
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Погримує, але десь далеченько.
Якщо можна, вказуйте берег будь ласка в таких повідомленнях
   
Якщо можна, вказуйте берег будь ласка в таких повідомленнях
Правий
   
Сьогодні вперше за 36 днів відвідала Києв. Тихо, чисто, людей і машин мало, але трафік є.  Всі ці їжаки і барикади вражають і лякають. Але всі ці мужики у формі  :brunette:
Побачила дім на Лобановського -   :X Уявила, що весь Маріуполь такий.  :cray:
Скоро відвикну від життя у місті. У нас в області, виявляється, теж непогано в магазинах.
   
Свет, у тя ж, начебто, дві руді були.
Киці гарнюні. А світленька, то наче кошенятко. Ні?

ага. Але одна переїхала жити до сина, я посумувала декілька міс, та й взяла собі ще одну. Якраз за декілька днів до війни, ота біла мєлкосрань приїхала до мене. З маріупольського питомника... =/ Знала б наперед - викупила б весь виводок...  :(
а 24.02 ми наших дітей знову розібрали по домам, тому кішок тимчасово було три :) Зараз знову дві, діти евакуювались 6 березня, разом з третьою кішкою і старими родичами.
   
Сьогодні вперше за 36 днів відвідала Києв. Тихо, чисто, людей і машин мало, але трафік є.  Всі ці їжаки і барикади вражають і лякають. Але всі ці мужики у формі  :brunette:
Побачила дім на Лобановського -   :X Уявила, що весь Маріуполь такий.  :cray:
Скоро відвикну від життя у місті. У нас в області, виявляється, теж непогано в магазинах.

Залежить від району.

У мене сьогодні пусто. Є черги в магазинах, але не у всіх. Автівок мало.

Позавчора вночі летів журавлиний клин - вже пізно, темно, а вони перегукуються. Полетіли на північ.

З'явилися кілька чайок. Тут їм місця замало, галасу наробили... Качок дуже багато. Здається, вони взимку й не покидали район.
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Залежить від району.

У мене сьогодні пусто. Є черги в магазинах, але не у всіх. Автівок мало.

Позавчора вночі летів журавлиний клин - вже пізно, темно, а вони перегукуються. Полетіли на північ.

З'явилися кілька чайок. Тут їм місця замало, галасу наробили... Качок дуже багато. Здається, вони взимку й не покидали район.

красиво
   
ага. Але одна переїхала жити до сина, я посумувала декілька міс, та й взяла собі ще одну. Якраз за декілька днів до війни, ота біла мєлкосрань приїхала до мене. З маріупольського питомника... =/ Знала б наперед - викупила б весь виводок...  :(
а 24.02 ми наших дітей знову розібрали по домам, тому кішок тимчасово було три :) Зараз знову дві, діти евакуювались 6 березня, разом з третьою кішкою і старими родичами.
я люблю кицьок,є у мене одна,але ж тема не про це!
   
Тихо...
   
Как отступали русские в Иванково.

   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Как отступали русские в Иванково.

https://youtu.be/jFTjw3qUSqw
Трясця, Іванків!!!
   
бокси - страшенний дефіцит

Якщо комусь треба бокс, можу в приватних повідомленнях підказати адресу зоовідділу в магазині, була там позавчора, бачила штук сім різних пластикових переносок, але розміром тільки на кішку або маленьку собачку, невеликі. Написала б і сюди, але боюсь, що мене забанять за рекламу.

Але доїхати можна тільки машиною, це лівий берег, біля першого шлюзу, за м. Славутич.
   
вибухи в києві

ппо?
   
Не чув.
   
Скажіть, будь-ласка, чого всі їздять на червоне світло? Та й взагалі на знаки, розмітку і ПДР ніхто не звертає уваги?  ;o  ;o

Вчора ледь доїхав до дому...
   
Скажіть, будь-ласка, чого всі їздять на червоне світло? Та й взагалі на знаки, розмітку і ПДР ніхто не звертає уваги?  ;o  ;o

Вчора ледь доїхав до дому...

Не всі
5% приблизно

Але- будьте обережні
   
Не чув.

Було. Схоже на ППО.
   
Скажіть, будь-ласка, чого всі їздять на червоне світло? Та й взагалі на знаки, розмітку і ПДР ніхто не звертає уваги?

є поци
вмикає аварійку , і насрать ...
   
Було. Схоже на ППО.

є
   
Re: Київ та область. Щось бахнуло, гупнуло і грюкнуло

Скажіть, будь-ласка, чого всі їздять на червоне світло? Та й взагалі на знаки, розмітку і ПДР ніхто не звертає уваги?  ;o  ;o

Вчора ледь доїхав до дому...
о, знайшлась пропажа
з поверенням  :)
   
Скажіть, будь-ласка, чого всі їздять на червоне світло? Та й взагалі на знаки, розмітку і ПДР ніхто не звертає уваги?  ;o  ;o

Вчора ледь доїхав до дому...

за звичкою. Перші тижні більшість світлофорів взагалі не працювала. їх почали вмикати назад відносно нещодавно
++ багато машин зі спецперепустками або спецтранспорт, і не завжди їх можна вирізнити від цивільних машин

тож приєднуюсь - пересувайтесь машиною з оглядкою. Війна...
   
о, знайшлась пропажа
з поверенням  :)

Дякую  :give_rose:

Внучечку відправляв в безпечну країну. Все буде Україна  [ua]
   
за звичкою. Перші тижні більшість світлофорів взагалі не працювала. їх почали вмикати назад відносно нещодавно
++ багато машин зі спецперепустками або спецтранспорт, і не завжди їх можна вирізнити від цивільних машин

тож приєднуюсь - пересувайтесь машиною з оглядкою. Війна...

Згоден на 100%  [ua]
   
...їздив на доччину квартиру, орки бомбанули в квартиру нижче, так що цікаво, у багатьох вікнах перше скло в пакеті розсипалося, а друге втримало, і тільки одне вікно скло побило повністю, але рами все одно треба міняти, бо від вибуху повиламувало замки і пластмасу...
   
Позавчора вночі летів журавлиний клин - вже пізно, темно, а вони перегукуються. Полетіли на північ.

Цікаво який сигнал на локаторі  дають.
Чи не луплять по ним кацапи, думаючи що то Байрактар.
   
Цікаво який сигнал на локаторі  дають.
Чи не луплять по ним кацапи, думаючи що то Байрактар.

швидкість замала.
   
...їздив на доччину квартиру, орки бомбанули в квартиру нижче, так що цікаво, у багатьох вікнах перше скло в пакеті розсипалося, а друге втримало, і тільки одне вікно скло побило повністю, але рами все одно треба міняти, бо від вибуху повиламувало замки і пластмасу...

Дівер мій в Чернігові каже те саме - перше скло в пакеті вибило, друге витримало.
   
   
На Київщині, не чекаючи повного розмінування, масово повертаються..
Дзвонили знайомі, сусіди .. ніби наша вулиця жива
А мені страшно зайти в будинок і побачити сліди мародерства. Не сковорідки чи телевізора жаль, а страшно слідів скотства!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія