Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Земельне питання.

ФЗВ. Земельне питання.

Я орендодавець. У квітні закінчується термін оренди землі. Орендар не хоче віддавати землю мотивуючи тим, що Верховна рада прийняла закон, що під час воєнного стану договір розірвати не можна. Чи хтось стикався з таким ? Чи дійсно був прийнятий такий закон, і що можна вдіяти у цій ситуації.
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

Значить, так треба.
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

Орендар?
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

Значить, так треба.
Орендар?
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

Я орендодавець. У квітні закінчується термін оренди землі. Орендар не хоче віддавати землю мотивуючи тим, що Верховна рада прийняла закон, що під час воєнного стану договір розірвати не можна. Чи хтось стикався з таким ? Чи дійсно був прийнятий такий закон, і що можна вдіяти у цій ситуації.
https://biz.ligazakon.net/analitycs/213912_orenda-zeml-u-vonniy-chas-zakonodavche-regulyuvannya
ніфіга тут не зробиш. зробили пролонгацію в авторежимі. тре чекати закінчення війни
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

в будь-якому випадку, якшо орендар засіє поле, то договір укладений в квітні припинить свою дію не раніше, ніж орендар збере врожай.
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

в будь-якому випадку, якшо орендар засіє поле, то договір укладений в квітні припинить свою дію не раніше, ніж орендар збере врожай.
В договорі написано, що орендар повинен не пізніше ніж за 30 днів до закінчення договору повідомити мене про те, чи будуть вони продовжувати користуватись ділянкою .
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

В договорі написано, що орендар повинен не пізніше ніж за 30 днів до закінчення договору повідомити мене про те, чи будуть вони продовжувати користуватись ділянкою .
і шо? у вас озимих не сіють?
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

Я орендодавець. У квітні закінчується термін оренди землі. Орендар не хоче віддавати землю мотивуючи тим, що Верховна рада прийняла закон, що під час воєнного стану договір розірвати не можна. Чи хтось стикався з таким ? Чи дійсно був прийнятий такий закон, і що можна вдіяти у цій ситуації.

так, такий закон дійсно був прийнятий
порада: постав на тому клаптику землі намет з хрестиком - і одразу накатай заяву в прокуратуру, що це церква УПЦ.
Тоді точно тобі допоможуть розірвати угоду.

гарантованиЙ, перевірений результат
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

так, такий закон дійсно був прийнятий
порада: постав на тому клаптику землі намет з хрестиком - і одразу накатай заяву в прокуратуру, що це церква УПЦ.
Тоді точно тобі допоможуть розірвати угоду.

гарантованиЙ, перевірений результат

Монастир
Жіночий
І монашку :D
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

церква УПЦ
Нема такої в Україні.
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

так, такий закон дійсно був прийнятий
порада: постав на тому клаптику землі намет з хрестиком - і одразу накатай заяву в прокуратуру, що це церква УПЦ.
Тоді точно тобі допоможуть розірвати угоду.

гарантованиЙ, перевірений результат
ап....ап...ап.....апчи!  :lol: геніально! кароффка збоку курить!
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

так, такий закон дійсно був прийнятий
порада: постав на тому клаптику землі намет з хрестиком - і одразу накатай заяву в прокуратуру, що це церква УПЦ.
Тоді точно тобі допоможуть розірвати угоду.

гарантованиЙ, перевірений результат
Що, образливо вашим за МП?
І не допоможе ваш фокус з наметиком, бо земля сільгосп.призначене я
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

Що, образливо вашим за МП?
І не допоможе ваш фокус з наметиком, бо земля сільгосп.призначене я

до чого тут призначення? ми ж про розірвання договорів оренди - байдуже яких. За законом - так, орендар правий, до закінчення військового стану всі договори автоматично пролонговуються. За законом україни
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

Я орендодавець. У квітні закінчується термін оренди землі. Орендар не хоче віддавати землю мотивуючи тим, що Верховна рада прийняла закон, що під час воєнного стану договір розірвати не можна. Чи хтось стикався з таким ? Чи дійсно був прийнятий такий закон, і що можна вдіяти у цій ситуації.
Дивно. У мене інша проблема. Я якраз хотів продовжити оренду як орендатор, але через цей закон терміни подовжили на рік, потім відмінили і я наче пропустив момент передоговору. Зараз найняв адвокатську контору, вона цим займається.
Рекомендую вам наступне. Переговорити з орендодавцем. Пункти перемовин:
1. Якщо ми не порозуміємось, то від цього програють обидві сторони. Тому пропонуєте тихо-мирно розійтися. Якщо орендодавець на це не йде, то ви оцінюєте власні сили і заявляєте наступне, що ви стоїте перед вибором легальним чи нелегальним, але ви вибір зробили і зробите багато чого щоб домогтися свого результату. Більше того, ви подасте приклад іншим його орендодавцям і переконаєте всіх кого зможете, що мати справу з таким орендарем просто небезпечно. Якщо і цей аргумент не переконає, то приступаєте до дій.
2. Наймаєте юриста, який вам розробить легальний і законний спосіб забрати свою землю. Це вам коштуватиме грошей, але це якраз ваш промах, що ви такому віддали землю. Юрист знайде способи як забрати. Про справу ви розголошуєте серед всіх, так щоб розголос призвів, що до вас приєднаються інші власники землі, це допоможе вам підключити свого юриста і ви з ним відразу домовитеся про знижку за послуги. Може юрист так заробить на інших, що з вас грошей не візьме, ще доплатить.
3. У випадку незаконного наїзду на вас зі сторони орендаря ви непрямо даєте йому зрозуміти, що ви готові втратити багато, але ваш кривдник втратить в 100 чи тисячу разів більше. Тоді переходите на нелегальні стосунки завдання йому шкоди аж до повного знищення його господарки через підпали, диверсії, бавовни і так дал, поки він не збанкрутує і тоді ваша земля повернеться до вас.
Можете роздрукувати цей мій пост і показати йому.
Про себе. Моя родина віддала в оренду кілька ділянок землі, але жодного не віддала в ненадійні руки. Коли треба було забрати одну з ділянок, то це було зроблено легко.
Також моє підприємство взяло в оренду кілька сотень паїв і вже кілька разів перезаключало договори. Як орендар. завжди залишаю право власнику вийти з договору, але на певних умовах. Наприклад, недавно на порозі появився ніби власник паю  і зажадав свою ділянку. на якій посаджена багаторічна культура. Тобто, він не просто порушує договір, а навіть спричинить мені значні збитки. Я йому запропонував скористатися тимчасово землею в іншому кінці поля, де не росте багаторічна культура, коли він відмовив, то для мене це висновок, що йому не так потрібна земля як винести мене на витрати. А це вже конфлікт. Далі включаю легальний спосіб відмови, бо право на моїй стороні. В принципі, він зможе забрати, але якщо відшкодує реальні збитки. Якщо б не були багаторічні культури на паї, я б віддав без проблем.
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

до чого тут призначення? ми ж про розірвання договорів оренди - байдуже яких. За законом - так, орендар правий, до закінчення військового стану всі договори автоматично пролонговуються. За законом україни
Юридично правий, а фактично ні. Тому хай орендодавець трахне його юридично за те, що орендатор не дотримався сівозміни, не відслідкував рН, і взагалі розвів бур*яни, не відзвітував про нанесену шкоду довкіллю за спалену соляру на паї... На кожну хитру гайку знайдеться болт з різьбою. Стосунки в бізнесі такі, що або є любов, або нема. Не може працювати договір, якщо він має щербатість.
   
Re: ФЗВ. Земельне питання.

Юридично правий, а фактично ні. Тому хай орендодавець трахне його юридично за те, що орендатор не дотримався сівозміни, не відслідкував рН, і взагалі розвів бур*яни, не відзвітував про нанесену шкоду довкіллю за спалену соляру на паї... На кожну хитру гайку знайдеться болт з різьбою. Стосунки в бізнесі такі, що або є любов, або нема. Не може працювати договір, якщо він має щербатість.
Цей бенкет орендатора повинен хтось оплатити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія