Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Финляндии появится первая заправка, перерабатывающая газ из навоза

 (tu)


семья Вуоренмаа владеет 180 фермами по всей стране. Впервые установка по генерации биогаза из навоза появилась на фермах в 2005 году, она обеспечивала предприятия теплом и электричеством.

«В этом году молоковозы начнут заправку на ферме. В то же время здесь, на улице Виртала, (в городке Хаапавеси) откроется доступная для всех автозаправочная станция», — поделилась Янне Вуоренмаа.

В настоящее время на всех фермах кооператива Valio действуют 20 станций по переработке навоза в биогаз. Valio рассчитывает полностью избавиться от углеродного следа к 2035 году.
   
триндець мааааскальскому художньої творчості..
   
Круто

Безотходное производство

Дерьмо превращает в золото
   
Круто

Безотходное производство

Дерьмо превращает в золото
можешь уже запасаться
в 2035 озолотишся
   
Нема на них рінат лінідича. Той все в гівно перетворює. Що йому заважає спалювати вугілля з ЛДНР.
   
семья Вуоренмаа владеет 180 фермами по всей стране

Круто они поднялись на поставках в СССР... Это же Виола сыр... Шо в 70х и 80х на хлеб мазал...
   
Дерьмо превращает в золото

Технически ты прав... Но реально, навоз и так золото... Это же самое шикарное удобрение... Они просто научились эффективно собирать газ...
   
Это же Виола сыр... Шо в 70х и 80х на хлеб мазал...
Шо-шо ти мазав в 70-80х? Сир Віола? :lol:
   
Біля мене на сахзаводі також щось там зробили для виробництва газ. Це просто жах. Автомобілі возять говніще. Як проїде такий автомобіль, сморід стойть жахливий. Кількість таких автомобілів збільшується. Так що не дай бог вам проживати в такій місцевості. І як з цим боротися?
   
Я знаю чим це все закінчиться - просто знищать двигуни тим гімногазом.
   
Біля мене на сахзаводі також щось там зробили для виробництва газ. Це просто жах. Автомобілі возять говніще. Як проїде такий автомобіль, сморід стойть жахливий. Кількість таких автомобілів збільшується. Так що не дай бог вам проживати в такій місцевості. І як з цим боротися?
Дурня якась, навіщо автомобілям возити говніще? Сахзавод повинен свої відходи переробляти без усілякого підвозу, інакше сенсу нема ... весь "навар" згорить в двигунах "підвозок"  :-)o
   
Дурня якась, навіщо автомобілям возити говніще? Сахзавод повинен свої відходи переробляти без усілякого підвозу, інакше сенсу нема ... весь "навар" згорить в двигунах "підвозок"  :-)o
З чоловічого монястиря возять курячий послід за 38 км. Інформація отримана від водія фури.
   
З чоловічого монястиря возять курячий послід за 38 км. Інформація отримана від водія фури.

на заході гівно у цистернах на ферментатори возять ;)
   
Я знаю чим це все закінчиться - просто знищать двигуни тим гімногазом.

приблизний склад суміші газів після ферментатора: 65-70% СН4, до 30% СО2, 1-3% H2S. два останні досить просто відфільтровуються. а метаном заправляємо авто
   
Фіни то є чухонська переферія ЄУ

Слідкуйте за цим
Голандці тепер також проснулися ))





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія