Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все, крути назад. Томос нафіг не потрібен. Нове від Філарета :K

https://24тв/avtokefaliya_dlya_upts_filaret_nespodivano_zayaviv_pro_nezgodu_z_konstantinopolem_n1077968
"Как пожелаєм, так і сделаєм"
Київський патріархат є найбільшою церквою і від нас залежить приймемо ми те, що нам будуть пропонувати, чи ні. Якщо це буде корисно нам, то ми приймемо, якщо буде не корисно нам – ні державі, ні українській церкві, ми просто не проголосуєм і відкинем все,
– заявив Філарет.
https://24тв/ukrayina_tag1119
   
ясна річ
Україна не може не просрати все
Україна ніколи не втратить шанс втратити шанс

Останнє редагування: 10 грудня 2018 14:17:00 від Миклован
   
Давай по новой, все херня?  8-:
   
він шанатжує порошенка.

КРУТИЙ ДІД!!!
   
ясна річ
Україна не може не просрати все
україна ніколи не втратить шанс втратити шанс
До збірника афоризмів!
   
Упс...

а ти думав прорвемось?
хоч тут
хєр там!
   
здуріти просто можна  :facepalm:
от як можна не домовитися на радість Мацкві???!!!
   
Блин дураааак ....
   

"Как пожелаєм, так і сделаєм"
Київський патріархат є найбільшою церквою і від нас залежить приймемо ми те, що нам будуть пропонувати, чи ні. Якщо це буде корисно нам, то ми приймемо, якщо буде не корисно нам – ні державі, ні українській церкві, ми просто не проголосуєм і відкинем все,
– заявив Філарет.


І тут козаччина...
   
до гілочки запрошуються упороті порохоботи, які кидались у мене гімном, коли я казав що Філарету насрать і на томос, і на Україну, він у цьому житті любить тільки себе.
   
так ето самоє
Андріївську церкву хто тепер палить-штурмувать буде?
   
Ну я вже писав. Зараз Філарет - патріарх УПЦ КП. Нащо йому ставати метрополитом грецької церкви. Очевидно що єдиним варіантом було надати автономію УПЦ КП приєднати до неї УАПЦ і зробити Філарета Патріархом. Як то можна не розуміти було коли Порошенко проводив переговори з Константинополем  :facepalm:

Останнє редагування: 10 грудня 2018 14:27:06 від А.Сурженко
   
до гілочки запрошуються упороті порохоботи, які кидались у мене гімном, коли я казав що Філарету насрать і на томос, і на Україну, він у цьому житті любить тільки себе.

Як Карандишев у Островського ?

" Так нє доставайся ти нікаму " (С)
   
Фейк для зрадогонів.
"Все пропало!"  (с)
   
Як Карандишев у Островського ?

" Так нє доставайся ти нікаму " (С)


чого нікому
у нього є своя корова і він її буде доїти

він думав, що йому дві корови дадуть, та ще і породисті. А якщо нє, то нє. Йому і без томоса непогано.
   
Не бійтеся ви так. Все буде добре. Зберуться 15 грудня, проголосують. Зараз відбувається гра слів.
   
В цитаті нічого страшного не побачив. Я би дочекався 15го
   
здуріти просто можна  :facepalm:
от як можна не домовитися на радість Мацкві???!!!

дивне питання у корупціонерії))) звісно за хабар. ))) хуйлу дешевше зкупити всіх оптом ))) як він скупив українських силовиків в криму 2014
   
Філарет - самосвят.він це знає, всі це знають. Випала нагода легітимізуваттся - і зняти всі питання. Але ж нє: гординя не пускає....
   
Давай по новой, все херня?  8-:
Думаю, цену себе набивает! Петю аж жалко. Связался с нашими церковниками - Муссолини такого не пожелаешь  :laugh:
   
але ж і Константинополь виставили дурнями...
   
Філарет - самосвят.він це знає, всі це знають. Випала нагода легітимізуваттся - і зняти всі питання. Але ж нє: гординя не пускає....

Брехня.
   
Видатний дипломат Петро Олексійович уже вдруге показав, що він за ніштяки готовий продати незалежність України.

Перший раз був у Мінську, ну а другий - в Стамбулі.
   
Ну я вже писав. Зараз Філарет - патріарх УПЦ КП. Нащо йому ставати метрополитом грецької церкви. Очевидно що єдиним варіантом було надати автономію УПЦ КП приєднати до неї УАПЦ і зробити Філарета Патріархом. Як то можна не розуміти було коли Порошенко проводив переговори з Константинополем  :facepalm:

от ці мені невігласи ))) мИтрополит а не метрополит :laugh:
   
чи там часом певні сили не мутять воду, просуваючи в очільники Вінницького попа МПЪ Симеона?
   
Фейк для зрадогонів.
"Все пропало!"  (с)

Хоч ти заспокоїв . (tu)

То Філарет це не казав ?

"Київський патріархат є найбільшою церквою і від нас залежить приймемо ми те, що нам будуть пропонувати, чи ні. Якщо це буде корисно нам, то ми приймемо, якщо буде не корисно нам – ні державі, ні українській церкві, ми просто не проголосуєм і відкинем все,
– заявив Філарет."
   
Кацапи свого часу півтора століття домагалися визнання Фанаром - після самопроголошення. Тут тобі вже К-ль каже - все буде, а старий хрєн їм - єта мі еще пасмотрім  -X-
   
Може сбу на карабаса того натравити?
   
Зрадойоппы, рано радуетесь! :K
   
Думаю 15 грудня Філарет поставить питання про патріархат, міро і вільну міжнародну взаємодію з іншими православними церквами. І тут Порошенко і Варфоломєй сядуть на жопу.
   
ааааа!!!
все пропало
та не мучайтесь так
підіть вже втопіться, застрельтеся і отруїться одночасно
як можна жити постійно смакуючи зраду?!


   
Доречі пам'ятаєте що він фсбшник?
   
Брехня.

Переконливо  :pooh_lol:
   
Доречі пам'ятаєте що він фсбшник?

гундяй 2. тока с блекджеком и шлюхами.
   
дивне питання у корупціонерії))) звісно за хабар. ))) хуйлу дешевше зкупити всіх оптом ))) як він скупив українських силовиків в криму 2014


плутають метросексуала Томаса із митрополитом з томосом
   
Зрадойоппы, рано радуетесь! :K

 (tu)

Умнічка. Хоч ти напозитиві.

То Філарет це не казав ?

Київський патріархат є найбільшою церквою і від нас залежить приймемо ми те, що нам будуть пропонувати, чи ні. Якщо це буде корисно нам, то ми приймемо, якщо буде не корисно нам – ні державі, ні українській церкві, ми просто не проголосуєм і відкинем все,
– заявив Філарет.
   
Доречі пам'ятаєте що він фсбшник?

Звичайно. Дідусю час на покійного і каятись. А він... :facepalm:
   
ааааа!!!
все пропало
та не мучайтесь так
підіть вже втопіться, застрельтеся і отруїться одночасно
як можна жити постійно смакуючи зраду?!

Блін, так це фейк чи зрада ?

"Київський патріархат є найбільшою церквою і від нас залежить приймемо ми те, що нам будуть пропонувати, чи ні. Якщо це буде корисно нам, то ми приймемо, якщо буде не корисно нам – ні державі, ні українській церкві, ми просто не проголосуєм і відкинем все,
– заявив Філарет."
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія