Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Галилей був правий :gigi:

Галилей був правий  :gigi:

   
Re: Галилей був правий  :gigi:

закон архимеда. Архимед был правый.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

   
Re: Галилей був правий  :gigi:

и?
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

https://www.facebook.com/4everscience/videos/761951130817752/
Это когда некуда девать время и деньги. Тот же результат мог бы получить любой школьник, используя стеклянную банку и откачав из неё воздух. Только накуя? Лет 300 назад может и имело бы смысл.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Это когда некуда девать время и деньги. Тот же результат мог бы получить любой школьник, используя стеклянную банку и откачав из неё воздух. Только накуя? Лет 300 назад может и имело бы смысл.
Ну це ж шоу. Ви здивуєтесь, для якої великої кількості людей це несподіванка
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Это когда некуда девать время и деньги. Тот же результат мог бы получить любой школьник, используя стеклянную банку и откачав из неё воздух. Только накуя? Лет 300 назад может и имело бы смысл.
Есть более удивительные траты денег: картины за миллионы, зарплаты мужикам пинающим мячик, субсидии.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Даже на фупе создать опрос, результаты будут разные.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Даже на фупе создать опрос, результаты будут разные.

+1000500000  :lol:

я затупив , потрібно було опитування спочатку зробити  :lol:
   
Re: Галилей був правий  :gigi:
PAL

Это когда некуда девать время и деньги. Тот же результат мог бы получить любой школьник, используя стеклянную банку и откачав из неё воздух. Только накуя? Лет 300 назад может и имело бы смысл.

хотя бы потому, что половина людей не может ответить на элементарные вопросы, типа "земля обращается вокруг солнца или солнце вокруг земли"
а еще треть (судя по ютубу) вообще думает, что Земля плоская
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

І гелетей був правий.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Это когда некуда девать время и деньги. Тот же результат мог бы получить любой школьник, используя стеклянную банку и откачав из неё воздух. Только накуя? Лет 300 назад может и имело бы смысл.
Ну вообще-то эту очень большую и очень прочную  вакуумную камеру построили специально,но совершенно не для того,чтобы провести эксперимент по падению свинца и пуха... :)
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Это когда некуда девать время и деньги. Тот же результат мог бы получить любой школьник, используя стеклянную банку и откачав из неё воздух. Только накуя? Лет 300 назад может и имело бы смысл.


 (tu)
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

хотя бы потому, что половина людей не может ответить на элементарные вопросы, типа "земля обращается вокруг солнца или солнце вокруг земли"
а еще треть (судя по ютубу) вообще думает, что Земля плоская

Ребёнком я думал,что я глупый,а все остальные умные.
 Затем я понял на примерах,что я всё же не глупый,продолжая считать,что остальные умные.
 Потом на примерах я уяснил,что я умный,а часть людей явно глупые.
 Ещё позже я понял,что оказывается большая часть людей- глупые и не знают очень много из того.что знаю и умею  я .
 Ну и наконец я стал понимать,что  иногда  я могу оказываться в числе глупых людей,не зная и не умея то,что умеют и знают некоторые другие. :)
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Уявіть скільки коштує створити вакуум у такій камері!

Про те, наскільки високий технологічний рівень у людей, які створили таку вакуумну камеру, яка витримує гігантський тиск ззовні..
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Цікавість цього досліду в тому що люди думають що церква боролась проти науки і Галілей так виступи проти церкви, а це брехня. Одні науковці підтримували ідею Арістотеля що земля плоска і що всі тіла логічно по різному падають))) ЩОб заперечити авторитет арістотеля потрібно було 1000 щемто років досліди Галілея. Наука проти науки і авторитета.

Арістотеля язичник був авторитетом 1000 років поки його не заперечив Галілей )))) Науковець проти науковця, а не наука проти церкви))))
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Есть более удивительные траты денег: картины за миллионы, зарплаты мужикам пинающим мячик, субсидии.


 :D  (tu)
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Вже 50 років як вчені винайшли дешевий рідкий вакуум, який можна придбати в кожній другій аптеці.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Уявіть скільки коштує створити вакуум у такій камері!

Про те, наскільки високий технологічний рівень у людей, які створили таку вакуумну камеру, яка витримує гігантський тиск ззовні..
Дурня, там достатньо форвакуум, технологія 60 років, форвакуумні насоси досить швидко качають і не є чимось надтехнологією, вони перші відкачують вакуум, а вже після них інші насоси задіютсья у них високий вихід, а для експеремнту достатньо і такого вакууму, для технологій він не підходить. Коли заміщають інертним газом тоді можна їх використовувати.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

А ще радянські школярі навчилися видобувати вакуум з трубок телевізорів, яких вилялося тисячами по смітниках. :) Достатньо було міцної каменюки.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Вже 50 років як вчені винайшли дешевий рідкий вакуум, який можна придбати в кожній другій аптеці.
Який вакуум?? А можеш дати силку про що ти, я не вкурив...
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

   
Re: Галилей був правий  :gigi:


   
Re: Галилей був правий  :gigi:

   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Тіммі шо за кацапопропаганду ти сюди притащив?
Шо нема нормальних відев про ті грьобані насоси на рідненькій?
Ти шо кагбе намікаєш шо ми таки ледащі ?  :diablo:
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Тіммі шо за кацапопропаганду ти сюди притащив?
Шо нема нормальних відев про ті грьобані насоси на рідненькій?
Ти шо кагбе намікаєш шо ми таки ледащі ?  :diablo:
Каци розказують і показують відео, а ми такі насоси реально будуємо і молекурні також з абсорційнийими, стандартно форвакумні з масляними використовуються, а щось глибше там абсорційний і молекулярний....

Все буде Україна.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

офигенная вакуумная установка была использована для очевидного глупого опыта. они  отбили хоть электричество, минимум полдня фигачить мощным насосам, своими просмотрами на ютьюбе? Про амортизацию дорогого оборудования и зарплаты вообще молчу.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

офигенная вакуумная установка была использована для очевидного глупого опыта. они  отбили хоть электричество, минимум полдня фигачить мощным насосам, своими просмотрами на ютьюбе? Про амортизацию дорогого оборудования и зарплаты вообще молчу.

это фигня по сравнению с адронным коллайдером  :)
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

офигенная вакуумная установка была использована для очевидного глупого опыта. они  отбили хоть электричество, минимум полдня фигачить мощным насосам, своими просмотрами на ютьюбе? Про амортизацию дорогого оборудования и зарплаты вообще молчу.

там на відео логотип BBC2, BBC не бідна компанія може собі дозволити проспонсорувати подібні експерименти...
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

ео логотип BBC2, BBC не бідна компанія може собі дозволити проспонсорувати подібні експерим

Чудовий експеримент для уроку фізики. Вважаю що це коштує тих грошей.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Нехай ще отакий експеримент у тій камері проведуть.

   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Нехай ще отакий експеримент у тій камері проведуть.

Показати зображення...

чорна месса .... знатний був експеримент :-)
   
Re: Галилей був правий  :gigi:
IP

дурять глядачів. Беремо формулу Нютона: Два тіла з масами m1 та m2 притягують одне одного із силою F прямо пропорційною добутку мас і обернено пропорційною квадрату відстані між ними.


тобто масивніше тіло притягується до Землі трішечки сильніше, тому гиря впала на долі секунди швидше. На даній відстані падіння це просто погано помітно.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

дурять глядачів. Беремо формулу Нютона: Два тіла з масами m1 та m2 притягують одне одного із силою F прямо пропорційною добутку мас і обернено пропорційною квадрату відстані між ними.
Показати зображення...
тобто масивніше тіло притягується до Землі трішечки сильніше, тому гиря впала на долі секунди швидше. На даній відстані падіння це просто погано помітно.

Вибачаюсь, але Ви не дуже зрозуміли значення цієї формули.
Ця формула вираховує силу, а не швидкість.
Швидкість якраз буде однаковою у кінечній точці для обох тіл у вакуумі, бо значення прискорення у цьому експерименті (тобто гравітаційна універсальна константа, відстань до центру тяжіння та маса Землі (G*m1/r*r))  однакове для будь-якого макротіла на заданій висоті.
Що зміниться, так це те, з якою силою гепнеться те, чи інше тіло на землю(поверхню) - що і видно по деформації дошки, на яку впала куля та пір"я.


Якщо ж Ви апелюєте до того, що пір"я та куля мають власну гравітацію (тобто ніби-то притягають Землю до себе), то у Ньютоновській фізиці значення такого рівня просто не розглядаються - на практиці не зможете виміряти настільки малі значення (тобто прискорення тяжіння планети Земля до пір"їни)

Останнє редагування: 10 грудня 2018 15:29:17 від MartinFierro
   
Re: Галилей був правий  :gigi:
IP

Вибачаюсь, але Ви не дуже зрозуміли значення цієї формули.
Ця формула вираховує силу, а не швидкість.
Швидкість якраз буде однаковою у кінечній точці для обох тіл у вакуумі, бо значення прискорення у цьому експерименті (тобто гравітаційна універсальна константа, відстань до центру тяжіння та маса Землі (G*m1/r*r))  однакове для будь-якого макротіла на заданій висоті.
Що зміниться, так це те, з якою силою гепнеться те, чи інше тіло на землю(поверхню) - що і видно по деформації дошки, на яку впала куля та пір"я.


Якщо ж Ви апелюєте до того, що пір"я та куля мають власну гравітацію (тобто ніби-то притягають Землю до себе), то у Ньютоновській фізиці значення такого рівня просто не розглядаються - на практиці не зможете виміряти настільки малі значення (тобто прискорення тяжіння планети Земля до пір"їни)

 (tu)

тут можна згадати про закон збереження суми потенціальної й кінетичної енергії, саме завяки йому (потенційність гравтаційного поля) прискорення не залежить від маси.
   
дурять глядачів. Беремо формулу Нютона: Два тіла з масами m1 та m2 притягують одне одного із силою F прямо пропорційною добутку мас і обернено пропорційною квадрату відстані між ними.
Показати зображення...
тобто масивніше тіло притягується до Землі трішечки сильніше, тому гиря впала на долі секунди швидше. На даній відстані падіння це просто погано помітно.

 :lol:
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

это фигня по сравнению с адронным коллайдером  :)
не, вы коллайдер ещё два года не трогайте, то фундаментальное. А через еще два года без результата я вам первый скажу, что это было самое дорогое в истории Земли натягивание гондона на глобус.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Люди. силы притяжения предметов пропорциональны массе. Что грамм, что тонна - вам к гравитационному притяжению Земли ни одна баба Дуся с рынка на своих аптекарских весах не определит. Давайте уж лучше мерять колебания орбиты планеты от этих опытов, может и проще то.
   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Цікавість цього досліду в тому що люди думають що церква боролась проти науки і Галілей так виступи проти церкви, а це брехня. Одні науковці підтримували ідею Арістотеля що земля плоска і що всі тіла логічно по різному падають))) ЩОб заперечити авторитет арістотеля потрібно було 1000 щемто років досліди Галілея. Наука проти науки і авторитета.

Арістотеля язичник був авторитетом 1000 років поки його не заперечив Галілей )))) Науковець проти науковця, а не наука проти церкви))))

Тебе часами  читаєш і офуєваєш . Те що ти підручники з багатьох предметів скурив , а з решти зробив " сілітровану бумагу " це вже ясно . Но в наш вік інтернету можнаж було хоч якось дотримуватись пристойності .
Аристотель , коли і писав про " плоску землю " , так тільки в контексті таких  філософів і математиків як Фалес і Демокрит .
Розумієш ? Коли я напишу : Вася п'є вотку . Це не означає що я її п'ю , а тільки те що її п'є Вася .
Сам же Аристотель вважав Землю сферичною і подав приблизні розрахунки її довжини по колу .

"Around 330 BC, Aristotle maintained on the basis of physical theory and observational evidence that the Earth was spherical, and reported an estimate of its circumference."

Нє , бля ть ! Тут приходиш ти і голосом Омеляна Косопизда заявляєш : Аристотель казав що земля плоска .  :lol:

   
Re: Галилей був правий  :gigi:

Весь феисбук гудит от этого видео,  а коментов под видио мульен, и тут я думал я такой один в школе плохо учился, но это я запомнил навсегда, в кабинете физики стояли колбы с вакуумом и в каждой перо, бумажка и свинец, и падало оно все с одной скоростью Это же 6й класс физики.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія