Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наш ответ Баширову и Петрову.Эксклюзивный шпилинг Семочко :facepalm:

яким чином український паспорт дружини Сємочко доводить відсутність у неї російського громадянства?
   
йде 27-й рік незалежності України
війна з Росією
що маємо?
розвідник
кримчянєн
жертва окупації
думаю по-рускі - какая разніца?
занімаюсь ізучєнієм мови (ага)

 :weep:
   
йде 27-й рік незалежності України
війна з Росією
що маємо?
розвідник
кримчянєн
жертва окупації
думаю по-рускі - какая разніца?
занімаюсь ізучєнієм мови (ага)

 :weep:

Це характеристика наших високопосадовців у силових структурах "в цілому". Ніхто з них не хоче й не може воювати з паРашею на знищення. А от паРашка Україну знищить при першій ліпший нагоді.
   
а зик чей канал?


та от казали, що з недавнього часу це канал Медведчука   :laugh:
   
там уже навіть частина порохоботів бунтує

 Нойнец.
"В общем. До сегодняшнего дня у меня были сомнения во всей этой истории с Бигусом и Семочко.

Но вот Семочко вышел на ЗИКе сегодня с мощнейшим, просто мощнейшим интервью, которое, я считаю, должно стать леген...wait for it... дарным, и я больше ни в чём не сомневаюсь.

Считаю, что это крайне здорово, что у нас нет необходимости мазать дверные ручки отравляющими веществами в странах Евросоюза. Поэтому кейс Семочко останется внутренней украинской историей.

А если без шуток, то это не просто п***а, а два п***а. Семочко - один п***а. Журналист-хардтокер Александр Мамай - второй п***а.

В общем. Это позор. Это позор. Это позор. Замалчивать эту историю, оправдывать эту историю - солидаризоваться с этим позором и становиться его частью."
   
Хто його назначив? Мабуть Меркель винна
   
та от казали, що з недавнього часу це канал Медведчука   :laugh:


опа-на
   
Андерс Ослунд : Медведчук придбав три телеканали в Україні – 112, NewsOne та Zik
ПОЛИТИКА | СБ, 2018-06-16 12:09

http://неперевірене джерело/novosti/anders-oslund-medvedchuk-pridbav-tri-telekanali-v-ukra-n-112-newsone-ta-zik
   
там уже навіть частина порохоботів бунтує

 Нойнец.
"В общем. До сегодняшнего дня у меня были сомнения во всей этой истории с Бигусом и Семочко.

Но вот Семочко вышел на ЗИКе сегодня с мощнейшим, просто мощнейшим интервью, которое, я считаю, должно стать леген...wait for it... дарным, и я больше ни в чём не сомневаюсь.

Считаю, что это крайне здорово, что у нас нет необходимости мазать дверные ручки отравляющими веществами в странах Евросоюза. Поэтому кейс Семочко останется внутренней украинской историей.

А если без шуток, то это не просто п***а, а два п***а. Семочко - один п***а. Журналист-хардтокер Александр Мамай - второй п***а.

В общем. Это позор. Это позор. Это позор. Замалчивать эту историю, оправдывать эту историю - солидаризоваться с этим позором и становиться его частью."

порохоботы плакали, бунтовали но продолжали сосать :D
   
Робот а не людина...
"...готовий дати свідчення уповноваженим співробітникам..."

а чого прийшов?
   
Андерс Ослунд : Медведчук придбав три телеканали в Україні – 112, NewsOne та Zik
ПОЛИТИКА | СБ, 2018-06-16 12:09

http://неперевірене джерело/novosti/anders-oslund-medvedchuk-pridbav-tri-telekanali-v-ukra-n-112-newsone-ta-zik

и Семочко решил ему дать интервью.
совпадение ? ©
   
Бугога! Чого збудилися деякі?
Мовляв наче ніхто не знав, що Пеця призначає людей виключно з міркувань особистої лояльності. На все інше йому пофуй.
Невже історія з впихуванням-призначенням Луценка нічого не засвідчила? :lol:

   
и Семочко решил ему дать интервью.
совпадение ? ©



нічто нє видавало в Штірліце русского шпіона...  кромє парашюта   :laugh:
   
подивившись інтерв'ю стає зрозуміло чому у кацапо-гру провали скрізь крім України
 :facepalm:
   
там уже навіть частина порохоботів бунтує

 Нойнец.
"В общем. До сегодняшнего дня у меня были сомнения во всей этой истории с Бигусом и Семочко.

Но вот Семочко вышел на ЗИКе сегодня с мощнейшим, просто мощнейшим интервью, которое, я считаю, должно стать леген...wait for it... дарным, и я больше ни в чём не сомневаюсь.

Считаю, что это крайне здорово, что у нас нет необходимости мазать дверные ручки отравляющими веществами в странах Евросоюза. Поэтому кейс Семочко останется внутренней украинской историей.

А если без шуток, то это не просто п***а, а два п***а. Семочко - один п***а. Журналист-хардтокер Александр Мамай - второй п***а.

В общем. Это позор. Это позор. Это позор. Замалчивать эту историю, оправдывать эту историю - солидаризоваться с этим позором и становиться его частью."



 :weep:
   
подивившись інтерв'ю стає зрозуміло чому у кацапо-гру провали скрізь крім України
 :facepalm:
твердозапетра.
   

Леонид Швец
1 ч. ·



Это же нормально, да, что подозреваемый в госизмене руководитель спецслужбы не отстранен от работы, свободно передвигается, прямыми эфирами балуется? Если он завтра вынырнет в Москве со всеми известными ему секретами, нужно будет сильно удивиться и растерянно развести руками? Даже если он не был завербован до этого, не говорите, что такая идея ни разу не приходила Сергею Семочко в голову сейчас, когда уже ясно, что СМИ в покое не оставят.

Если замглавы СВР каким-то непостижимым Господу образом кристально чист перед законом, одной вчерашней несуразной попытки отмазаться, да еще и с наездом на журналистов, достаточно, чтобы его немедленно снять за открытую дискредитацию украинской разведки и власти в целом. Если он так дешево отбывает номер, когда на кону его репутация и карьера, представьте уровень отработки профессиональных заданий, где шкурный вопрос не стоит так остро.

Можно быть тысячу раз патриотами, отдавать последнее на оборону и при этом оставить кадровые вопросы на откуп забившей на наше мнение власти, обязательно найдутся персонажи, в результате деятельности или бездеятельности которых сгорит военного имущества в тысячи раз больше, чем мы в состоянии насобирать всем миром, погибнут проданные с потрохами ребята, в честь которых мы пили несколько дней назад. Беда Украины – неправильные люди на жизненно важных государственных позициях. В конце концов, инстинкт самосохранения требует отчаянно бороться за то, чтобы их там не было.

И да, за всей этой историей ясно просматривается изгаженное исподнее главкома.
   

Денис Бигус
11 ч. ·
Особо ржал, конечно, с "это не могли быть журналисты, там была целая группа фээсбы". Я думаю, это всё потому, что чувак и водитель его в принципе не видят на дороге машины классом ниже крузака. Приходите завтра к нам на ДР, Леся расскажет, как он по встречке наваливал.
   
Пля зик и медвечук это была операция банковой по очернению этого канала. Наняли корча, что б он неделю побузил, вкинули инфу в фб и тот же фуп. Все. Никаких медвечуков иам нет и не ьыло никогда
   
подивившись інтерв'ю стає зрозуміло чому у кацапо-гру провали скрізь крім України
 :facepalm:
та чому ж ?
вчора адепти тут знову верещали про надзвичайні успіхи гетьмана з клімкіним на міжнародній арені
начебто санкції і певною мірою ізоляція паРаші - це цілком заслуга гетьмана, а не те що коцапи по європах ручки дверей чимось мажуть, в якісь там вибори втручаються тощо
   

Дмитро Гнап
2 ч. ·
Вчорашній сольний виступ Семочка на ЗІКу не показав нам нічого нового, правда ж? Сцяти в очі, безсоромно відбріхуватись, коли тебе схопили за руку - типова лінія поведінки всіх наших можновладців.

Ще з часів Кравчука і його "маленької хатинки". Ще з часів Кучми і плівок Мельниченка, які генпрокурор Потебенько назвав: "ложь і хвальш". Ще з часів Ющенка і його сина-мажора. І Януковича з його Межигір'ям.

Брехня давно стала для них і сенсом політики. І улюбленим способом кризової комунікації. Нічого не змінилося і в часи нинішнього президента. Нещодавно Розенблат клявся, що відео на якому він вимагає хабарі і рахує отриманий кеш - це кіно, зняте НАБУ із найнятими акторами.

А до цього Демчина, застуканий вранці біля шикарного маєтку, перелякано відбріхувався, що просто зайшов привітатися до своїх дітей. І як вони вони опинились в тому будинку він і сам не може пояснити.

А до того Гройсман ніяк не міг згадати, як його теща-пенсіонерка назбирала грошей на шикарні апартаменти на Печерську. І змилосердилась, підселила туди свого зятя.

А перед тим Порошенко дивлячись в десятки телекамер, з бігаючими очима розповідав, що майже нічого не знав про відкриті на його ім'я офшори. І з його слів скидалось на те, що юристи поцупили його паспорт і самі зареєстрували на ім'я президента ту горезвісну компанію на Віргінських островах.

"Врать, врать, врать" - як написав колись президентський радник Бірюков. Саме так вони розуміють політику. А визнати свою провину, мати мужність сказати правду - це ознака лоха, невдахи в їхньому світогляді.

Приходьте сьогодні о 18.00 під Адміністрацію президента. Там команда Denys Bihus святкуватиме день народження. В часи тотальної брехні і тотальних крадіжок хороші люди мають триматися разом.
   
Показати зображення...

Это достойно большой шоколадной медали
   

Sergey Naumovich с Sergii Naumovych.
11 ч. ·
Примета от журналистов-расследователей: если возле главного здания разведчиков покараулить один день, то мимо тебя "без палева" два раза проедет единственный в Киеве внедорожник с тонированным лобовым стеклом. Утром — со стороны Козина, вечером — в обратную сторону.

Примета от разведчиков: если журналисты с помощью дрона вычислили в селе Козин шикарный особняк замглавы разведки, который передвигается на единственном в Киеве внедорожнике с тонированным лобовым стеклом, то во-первых, он альфонс, дом не его, поверьте, а во-вторых, дронами умеют управлять только агенты Кремля! А кто же еще?
   
Хто його назначив? Мабуть Меркель винна
Та ні.
Просто на  Пороха "хуйло кричав".
От і...
   
Это достойно большой шоколадной медали

Обоим.
   
— Доброго дня. Розпочинаємо інтерв’ю.
— Коротше, пацани, така хєрня: російскі паспорти нам автоматично підкинув Кремль... до речі, можна па-русскі, а то напрягает читать этот украинский суфлёр... Спасібо! Детей своих я уже давно не видел, слышал, что они сказочно разбогатели, пока я на госслужбе им не мешал, сам проживаю в Козине на харчах своей очень богатой сожительницы, а единственный в Киеве внедорожник с тонированным лобовым стеклом журналистам показала наверное ФСБ. Та стопудово ФСБ! Кстати, хорошую идею подсказал Олешко: за слежку за мной журналистов надо сажать! Спасибо за интервью, до свидания.
— Дякую, до побачення. Суфлер свій не забудьте забрати.
   
Позор! твердозапетра
   
Акула журналістики старанно робив вигляд що то боже роса  :D
   
Служба безпеки України у межах розпочатого за заявою журналіста Дениса Бігуса кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України перевіряє оприлюднену у ЗМІ інформацію щодо колишнього співробітника СБ України Сергія Семочка.
Орган досудового розслідування планує долучити до процесуальноі співпраці Д.Бігуса та його команду для дослідження викладених у журналістському  розслідуванні обставин.
 Водночас зазначаємо, що перевірка інформації стосовно статків та можливого незаконного збагачення С. Семочко перевіряється НАБУ у межах зареєстрованого ними кримінального провадження за ч. 3 ст. 368-2 Кримінального кодексу України.
   
Олешко і його репортаж "Один день із Семочком" уже був?
   
Мустафа докинул


Посмотрел интервью Сергея Семочко. И у меня один вопрос: почему они всех считают дебилами?!

Какие к черту жалобы на фейкньюз и российскую пропаганду, если нас кормят таким некачественным г..ом в нашем собственном доме. Вообще, откуда берется этот гребаный вирус неискренности и наплевательства. Если нас считают идиотами собственные спецслужбы, почему мы жалуемся, что за полоумных нас держит полмира?! 

Ребята, может вы передумаете и скажете, что это был какой-то адский розыгрыш?! Ну, например, что хотели снять достойный сиквел Чепиги-Симоньян. Стыдно же видеть этот шитый белыми нитками монтаж и все равно выпустить в эфир. Стыдно понимать, что никто не поверит в эту чушь и все равно ее нести.
   
Вражає вже навіть не те що в нас люди на найвищих державних постах крадуть бюджет в космічних масштабах, беруть хабарі в таких же  та зраджують державу
на кожному кроці. Вражає інше. Що вони це роблять безсоромно, нагло і відкрито.
   
Де наші штатні педродрочери у цій гілці?
Куди дивляться Прота та Ельсальваторе? :-G
   
Де наші штатні педродрочери у цій гілці?
Куди дивляться Прота та Ельсальваторе? :-G


я вдела сбу не вмешиваюсь
потому что знаю больше о работе этого ведомства чем штатные зрадайопы
   
Де наші штатні педродрочери у цій гілці?
Куди дивляться Прота та Ельсальваторе? :-G

Завалило гівном від цього семочки.  Спробуй зразу видряпатись з купи та ще щось там пробелькотіти на захист цього кристально чесного
патріота, який горою стоїть  на захисті нашої держави.
Важка у пацанів копійчина.. 
   
я вдела сбу не вмешиваюсь
потому что знаю больше о работе этого ведомства чем штатные зрадайопы

 (P)

" Наше дєло телячьє - абасрался і стой " (с) пасловіца братскава сємочкіна народа.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія