Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Впечатление от марша защитников [ua]

Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

50 тысяч по данным полиции.

   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Мартин Брест
1 год ·

Я видел это собственными глазами.

Люди, не разговаривашие годами - шли в одном Марше. Не в Марше - в одной, сука, коробке.
Люди, которых я не знаю - подходили и обнимались. Люди, которые плакали. Люди, которые сорвали голос, которые не могли больше хлопать и только улыбались, глядя на бесконечную реку, текущую посреди огромного разгоряченного города. Люди. Дочерта людей.

Они улыбались друг другу, извинялись, протискивались, поднимали детей, хлопали тебя по плечу и говорили: "Ахуеть, братик!" И ты согласно кивал "да, братик, ахуеть, как тут не ахуеть..."
Потому что мы все ахуели. Никто не ожидал такого, и тут бы подошло умное слово "атмосфэррррра", но мы обычно называем это "движем".
Я опять окунулся в войну, я не пошел в коробке, и сначала пожалел об этом, а потом понял - я хлопаю и кричу "Дякую!" своим побратимам, и мне, сука, есть за что их благодарить.

Бо я видел вас не с флагами и в медалях - я видел людей в пыльной степи и в тяжелых брониках, в зимних посадках и с автоматами, в грязной форме, с уставшими глазами, видел их - все эти, сука, пять с половиной лет. И только не надо мне парить, что эти улыбающиеся люди, идущие сегодня в коробках - не поколение убийц с мерзким характером, грубой речью, умением стрелять и Украиной внутри.

Спасибо, парни и девушки. Побратими и посестри.
Вы даже не понимаете, что вы сделали. И я, прости, не смогу объяснить это словами.

Только увидеть. Собственными глазами.
Підара цього не люблю, але тут скажу, що так приблизно і було. В двіжухє Донбаса за ці 5 років всі сто разів пересралися між собою по різним причинам, але сьогодні була дійсно крута атмосфера і всі чвари забули і знову всі браталися.дуже дуже круто було.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

50 тысяч по данным полиции.
Ого. Планувалося 10000. :shuffle:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Мої кєнти з Айдару.
Їх не було.
Пояснити чому да фінікс ?
Ти ніби найправильніший атовець.
Усім атовцям атовець.
Єдиний правильний усі решту порохоботи да ?
Успіхів пацан.
Головне шоб ти не став нацдружиною.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Підара цього не люблю, але тут скажу, що так приблизно і було. В двіжухє Донбаса за ці 5 років всі сто разів пересралися між собою по різним причинам, але сьогодні була дійсно крута атмосфера і всі чвари забули і знову всі браталися.дуже дуже круто було.
Та отож. Думаю, що з "порохоботами" Гео чи Андерсом (Шор), які йшли сьогодні в колонах, ви (націоналісти) мали б швидше знайти спільні точки дотику, аніж з такими "прихильники певної політсили"-підкацапниками, як Журба чи ван, що проштовхували тут ідею про проплаченість Маршу Порохом
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Мої кєнти з Айдару.
Їх не було.
Пояснити чому да фінікс ?
Ти ніби найправильніший атовець.
Усім атовцям атовець.
Єдиний правильний усі решту порохоботи да ?
Успіхів пацан.
Головне шоб ти не став нацдружиною.
Я неправлельний атовець весь час тут був...і таким буду і далі. :gigi:
Сьогодні класний день для всіх атовців. Я дуже дуже задоволений.
І кста...Айдарівців було овер докуя...ми з ними бухали в 2 гусях на хрещатику.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

[/URL]
Вітаю всіх побратимів ФУПа зі святом.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Показати зображення...[/URL]
Вітаю всіх побратимів ФУПа зі святом.
Ого! Ти шо, у Давінчі двіжував? ;o
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Показати зображення...[/URL]
Вітаю всіх побратимів ФУПа зі святом.

 :-B

Вся нормативно - правова база по землі та нерухомості Крима порушена і буде сформована заново. Починаючи з хрущовок і закінчюючі заводами-параходо-плавами. У нас є учасники АТО, їх родини, члени родин загиблих, поранені, врешті- решт бійці добровольчих батальонів , що  будуть звільняти Крим. Їм і земля, їм і оселі, їм санаторії Крима. Це справедливо.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Ого! Ти шо, у Давінчі двіжував?
Пару раз підмінив спеціалістів.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]



Тож, починаючи з 8 ранку в парку Шевченка почали з'являтись майбутні учасники Маршу. Хтось приїзжав організованими групами, хтось самостійно, хтось з сім'єю.
До дев'ятої ранку, коли відбувся перший плановий інструктаж стюардів з Муніципальної Варти Києва, стало очевидно, що нам катастрофічно не вистачає організаторів. Людей, а відповідно і колон, виявилось ще до початку Маршу приблизно в два рази більше очікуванного, і вони продовжували прибувати.

О 10:00 Оргкомітет здійснив першу спробу зібрати координаторів колон та провести інструктаж. Успіхом вона завершилась з третього разу.

Останнє редагування: 25 серпня 2019 00:53:32 від malgosia
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Пару раз підмінив спеціалістів.
:-B пару раз сидів в окопі з твоїми подєльніками :shuffle:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Наявність червоно-чорних прапорів радує.
Москалі волають та скриплять зубами.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Наявність червоно-чорних прапорів радує.
Москалі волають та скриплять зубами.
Насправді видно, що громадянське суспільство випереджає по розвидку владу на порядок. Це чудово.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Моє особисте імхо....коробки Азову та ДУК найкрутіші. Вони в кінці йшли.
Бачив-бачив.
Молодці! (tu)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Кста не побачив Забродського...чо так? :laugh:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Білецькій йшов без виєбонів, разом з рядовими азовцями...його журікі навіть не помітили. А де були Ярош, Забродський? Правда буда Яна Зінкєвіч разом з медиками...респект.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Наявність червоно-чорних прапорів радує.
Москалі волають та скриплять зубами.

Москалям насрать на этот тусняк вообще. Даже мне. Победобесие в украинском варианте. Мусарские приусы с флажками ездили сегодня...
В вайбере тосты поднимают... Всё-таки пропаганда  убойно действует на пересичного манюпасера.  :bueee:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

под Илловайском люди умирали.Самые главные патриоты Ирочка Герашенко отдыхала в шикарном отеле за кордоном.Петя регестрировал офшоры.Назначал Свинарчуков.Я все правильно понял?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

под Илловайском люди умирали.Самые главные патриоты Ирочка Герашенко отдыхала в шикарном отеле за кордоном.Петя регестрировал офшоры.Назначал Свинарчуков.Я все правильно понял?

Это была плановая утилизация самых пассионарных и бескомпромиссных идеалистов. Иначе они бы мозги выносили бенефициарам Майдана. Мешали бы жрать из корыта. Классика. Итог любой революции: плодами пользуются самые гниды. Остальные прикопаны в посадках.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Это была плановая утилизация самых пассионарных и бескомпромиссных идеалистов. Иначе они бы мозги выносили бенефициарам Майдана. Мешали бы жрать из корыта. Классика. Итог любой революции: плодами пользуются самые гниды. Остальные прикопаны в посадках.
Заебетесь прикапьівать :K
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Заебетесь прикапьівать :K

Так все уже прикопаны, кого надо было прикопать. Остались выдиратели квартир и земли под свои липовые заслуги. И что больше всего удручает - пильги при поступлении в вузы для их тупых детей, сдавших ЗНО чуть выше 100 баллов.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Так все уже прикопаны, кого надо было прикопать. Остались выдиратели квартир и земли под свои липовые заслуги. И что больше всего удручает - пильги при поступлении в вузы для их тупых детей, сдавших ЗНО чуть выше 100 баллов.
ты тут сепарская сучка не мурчи  прикапыватель хуев
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

НМГП, ті хто замислив це і організував -- МОЛОДЦІ!!!!

Слава України -- це ці захисники в багатотисячних колонах. І ті, що полягли в боях з московськими окупантами.
"...бо козацька слава кровію полита..."
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

oleg kievsky, дякую за гілку, фото, інфу

Всім - вітання з Днем Незалежності! Воїнам - подяка й шана.

Слава Україні! Слава героям - загиблим і живим!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

І ті, що полягли в боях з московськими окупантами.

А в Крыму чего не полягли? Там-то точно оккупантов навалом.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А в Крыму чего не полягли? Там-то точно оккупантов навалом.
В такій гілці негоже, але скажу -- ПНХ.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Порохоботы во главе с Петрушкой забыли что у нас праздник День независимости и для траурных мероприятий есть свои даты .Не надо  праздник независимости превращать  в похороны и день скоррби по погибшим в боях воинов  !    Скоро будет  много интересной информации как  их "хозяева  "  грабили армию  в время войны и поставляли бракованную технику из за  которой гибли люди !

Волонтеры пригласили"  за свои   кровные " хоть бы не врали  уже .. 
а сходи ка ты в жопу, урод.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Зайшов в гілку спеціально, щоб заігнорит серунів-прихильники певної політсили.
Слава Україні!
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А, що за трансформація у Финикса? То нормальний, то ненормальний. 8-:
   
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

А, що за трансформація у Финикса? То нормальний, то ненормальний. 8-:
він кляне порохоботів, але не розуміє, що цей неймовірний коридор подяки йому влаштували саме порохоботи.
зелесопелькі були в іншому місці.
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Показати зображення...[/URL]
Вітаю всіх побратимів ФУПа зі святом.
[ua]  (tu)  :drinks:
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Я смотрела на это бряцание оружием на параде  в 2014 году по телевизору, когда мы под Мариуполем отмечали День Независимости под грохот снарядов, тогда по Иловайском наших в окружение брали.
В это время Порох пАмпездный парад делал. Та техника тогда  здесь была нужна. Здесь.
Может и не было бы столько погибших

У вас совести хоть на каплю осталось, не видеть очевидного?



Я тоже тот парад смотрел. И где вы там видели бряцанье? Там пять танков, 3 БМП, пару пушек и самоходок. Той техники с гулькин нос. Что б она решила в масштабах Донбасса?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

єдине що могли б заліпити той рекламний плакат якимся вітанням
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Я тоже тот парад смотрел. И где вы там видели бряцанье? Там пять танков, 3 БМП, пару пушек и самоходок. Той техники с гулькин нос. Что б она решила в масштабах Донбасса?
та це старі меточки. Навіть дітям зрозуміло, що всі 100% озброєння не може бути на фронті. Прямо 'всє ушлі на фронт'.
   
та це старі меточки. Навіть дітям зрозуміло, що всі 100% озброєння не може бути на фронті. Прямо 'всє ушлі на фронт'.

І навіть дітям зрозуміло, що вивід бабла в Панаму головнокомандувачем під час Іловайскої трагедії це прояв патріотичних почуттів...

П.С. Погортайте ФУП за ті дні. Тоді багато було повідомлень, що кацапи перейшли кордон і концентрують сили для удару. Але кум кума хуйла (як він потім заявляв) про це нічого не підозрював. "Саавпаденiє?..."(c)
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

І навіть дітям зрозуміло, що вивід бабла в Панаму головнокомандувачем під час Іловайскої трагедії це прояв патріотичних почуттів...

П.С. Погортайте ФУП за ті дні. Тоді багато було повідомлень, що кацапи перейшли кордон і концентрують сили для удару. Але кум кума хуйла (як він потім заявляв) про це нічого не підозрював. "Саавпаденiє?..."(c)

Сёмочка, розкажи як ти провів учорашній день. На параді був?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

Для начало справку покажи что ты не Бартка  и не стукач СБУ 
Так ви ж зебiл, що підлеглі Баканова можуть вам пред'явить?
   
Re: Впечатление от марша защитников  [ua]

І навіть дітям зрозуміло, що вивід бабла в Панаму головнокомандувачем під час Іловайскої трагедії це прояв патріотичних почуттів...

П.С. Погортайте ФУП за ті дні. Тоді багато було повідомлень, що кацапи перейшли кордон і концентрують сили для удару. Але кум кума хуйла (як він потім заявляв) про це нічого не підозрював. "Саавпаденiє?..."(c)

Що заважало кацапам тоді нанести удар і по Києву з поверненням Яника на царювання?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія