Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Судять учасника операцій по ліквідації російських злочинців, полковника СБУ, Романа Червінського :-G

нет, т.е. лучше нам, диванным аналитикам, в борьбу спецслужб не лезть, а тем более не пытаться судить, кто прав, кто виноват
все равно правду не узнаем, а если и узнаем, то очень нескоро
сами разберутся

А как быть с предателями в спецслужбах? В спецслужбах выявлены откровенные предатели-коллаборанты, власти демонстративно забили хуй - нам не лезть?
   
А как быть с предателями в спецслужбах? В спецслужбах выявлены откровенные предатели-коллаборанты, власти демонстративно забили хуй - нам не лезть?

конечно
без нас разберутся
тем более, там хер поймешь, кто предатель, а кто двойной крот
   
якби затримали вагнерівців і ніхто не постраждав, то ще нічо. А якщо не дай бог?

Хуйово. Але точно не потягне на ізоляцію цілої країни.
   
А как быть с предателями в спецслужбах? В спецслужбах выявлены откровенные предатели-коллаборанты, власти демонстративно забили хуй - нам не лезть?
в смысле забили? Продолжают служить?
   
Ок, досить про вагнерівців. Давайте далі по темі гілки, без офтопів.
   
в смысле забили? Продолжают служить?

Продолжают не сидеть.
   
Ні. Тому що вона посадила транзитний літак заради арешту свого громадянина, котрий ні в якій терористичній діяльності не звинувачувався.
Ну взагалі то його звинуватили в створенні терористичної організації.
   
Так там бардак на тому Боінзі був, пасажири, здається, завадили спрямувати його туди, куди хотіли терористи.
-----------
Ну так. На борту транзитного рейсу.Мінськ-Стамбул чотири десятки терористів, літак йде на посадку в Києві. Є певний відсоток ймовірності, що зав'яжеться боротьба на борту та він гепнеться? Іноземний літак з іноземними громадянами.
   
в смысле забили? Продолжают служить?
Он Червінський сказав, що Демченка не звільнили.
   
-----------
Ну так. На борту транзитного рейсу.Мінськ-Стамбул чотири десятки терористів, літак йде на посадку в Києві. Є певний відсоток ймовірності, що зав'яжеться боротьба на борту та він гепнеться? Іноземний літак з іноземними громадянами.

Тоді цю операцію нехуй було й починати. А якщо почали і врешті-решт дійшли висновку, що можуть бути сторонні жертви, то ми з тобою взагалі не повинні були б про все це зараз теревенити, оскільки ми б не мали навіть чути про цю операцію.
Як гадаєш, чому всю цю історію розпизділи в медіа?
   
Он Червінський сказав, що Демченка не звільнили.

А призначав всю цю пи3доту хто? Де він? А хто призначав того, хто призначав?
   
Щоб потім віддати їх в Москву і, можливо, вибачитись
Можливо.
" Набрехав зі слів сусіда, бо дуже хотів роботу отримати"
   
Тоді цю операцію нехуй було й починати. А якщо почали і врешті-решт дійшли висновку, що можуть бути сторонні жертви, то ми з тобою взагалі не повинні були б про все це зараз теревенити, оскільки ми б не мали навіть чути про цю операцію.
Як гадаєш, чому всю цю історію розпизділи в медіа?
А розпиздів Бутусов з подачі кацапів.
І сам хуйло особисто підтвердив.
   
А розпиздів Бутусов з подачі кацапів.
І сам хуйло особисто підтвердив.

Тобто, про це знали кацапи і злили інфу своєму агенту Бутусову, щоб той розпиздів?
   
Тобто, про це знали кацапи і злили інфу своєму агенту Бутусову, щоб той розпиздів?
Так. Першою про цю операцію написав "масковскій комсомолєц".
Якщо це новина для Вас...
   
Ермак всегда методично расправлялся со своими врагами и в ОП и вне
Причем всегда находил для этого самое оптимальное время
Так было со всеми кого он подсидел
И Богдан и дурачек Кирюша которого они с Зе разом скинули с поезда ( что бы от них отстали американские аудиторы)
и с автором записей его брата
И сейчас время выбрано идеально

Останнє редагування: 25 квітня 2023 19:13:02 від vadym
   
Маю надію що цього гандона посадять надовго.
Картина одна, що з вагнеровцями що цю операцію планували довпойопи, або завербовані кацапами наші мудаки. Це тільки кончений гандон може планувати !!!! посадку бойового літака який переганяється ((уганчється) з кацапстану на аеродром канатово! Тільки за це цим мудакам потрібно дупу за британський стяг розірвати. А те що під видом неіпаться спецоперації кацапи витягли з цих довпойопів кучу інфи у мене сумнівів нема.
   
Так. Першою про цю операцію написав "масковскій комсомолєц".
Якщо це новина для Вас...

Але ж на той момент Зеленський вже подзвонив луці? :-)o
   
Але ж на той момент Зеленський вже подзвонив луці? :-)o
Чому кацапи хвилю підняли?
" Ми не змогли показати виставу, ось хоч сценарій почитайте!"
   
1000%! А зараз з цього довбойоба щоколапки героя роблять.
   
Всього не читав.
Ось що говорив Грозєв в якомусь стрімі ще минулого року:
- Люди, які проводили операцію по вагнерівцям, були відстроронені
- Вони вирішили реабілітуватись і провести ще одну операцію самостійно без "зрадників", тобто знали тільки учасники
- Прізвищ він не називав, так що був там Червінський чи ні не говорив
- Вирішили вкрасти бойового літака
- Перемовини велись з пілотами
- Також обговорювали долю жінок і коханок
- На якомусь етапі стало зрозуміло, що операцію контролюють спецслужби рашистів
- Про аеродром він нічого не говорив
   
Шевченківський суд Києва взяв під варту колишнього розвідника Романа Червінського у справі про спробу викрадення російського літака, що на думку слідства, призвело до обстрілу аеродрому "Канатове" на Кіровоградщині.
Джерело: кореспондент УП із залм суду
Деталі: Відповідне рішенння оголосила суддя Олена Чайка. Червінського арештовано на 2 місяці бех альтернативи застави.
   
Я не удивдюсь если с этим Червінськім что то случится во время ареста
   
Я не удивдюсь если с этим Червінськім что то случится во время ареста

99,9% що нічого з ним не буде...
   
Зелень потихеньку відкриває своє обличчя

Як вам?

   
"ППО надали команду не збивати ракети і це зробив не Червінський. Це офіційний документ в матеріалах досудового розслідування"
цікаво, хто і яким документом може надати команду ППО збивати/незбивати ракети?
це що, кожну ніч як летять ракети, по кожній ракеті іде в режимі реального часу паперова робота з документами збивати/незбивати?
   
цікаво, хто і яким документом може надати команду ППО збивати/незбивати ракети?
це що, кожну ніч як летять ракети, по кожній ракеті іде в режимі реального часу паперова робота з документами збивати/незбивати?

А що ви хотіли від ПростоОксани?
І наказ був з особливою зеленою печаткою...
   
А що ви хотіли від ПростоОксани?
І наказ був з особливою зеленою печаткою...
Я дуже перепрошую, а пана Червінського правомірно тримають вже стільки часу? Чи для ПростоОПи це нормально?
   
Я дуже перепрошую, а пана Червінського правомірно тримають вже стільки часу? Чи для ПростоОПи це нормально?

Мені звідки знати?
Я його справу не розбирав, до секретної інформації в мене допуску немає.
   
Мені звідки знати?
Я його справу не розбирав, до секретної інформації в мене допуску немає.
А звідки ви знаєте про зелену печатку?
   
Мені звідки знати?
Я його справу не розбирав, до секретної інформації в мене допуску немає.
Та тут і не дуже треба щось знати, просто дізнатися дату арешту в поміняти з нинішньою. :shuffle:
   
Слава модератору!
… дату арешту порівняти з нинішньою.
   
З якогось часу став довіряти фізіогноміці. Переконався, що це працює. "Вічно зляканий" Бутусов і "чесний" полковник Червінський довіри чомусь не викликають.
   
З якогось часу став довіряти фізіогноміці. Переконався, що це працює. "Вічно зляканий" Бутусов і "чесний" полковник Червінський довіри чомусь не викликають.
Мабуть тому ОПа тримає Червінського в арешті.
Фізіономія, виявляється, не та,  :laugh:
   
За ту "спецоперацію" по вагнерівцям потрібно судити, і не стільки виконавців, скільки організаторів.
Адже надто очевидно, що єдиним вагомим наслідком такої "спецоперації" стало би відвертання від нас цивілізованого світу аж до оголошення України державою-терористом.
   
Для того щоб судити організаторів треба довести що вони працювали на ФСБ. Це важко зробити.
Але гнати нах всіх хто запропонував цю операцію, хто дав добро на неї потрібно.
Бо не розуміти наслідків могли тільки ідіоти (лінія захисту :D)
   
Зелень потихеньку відкриває своє обличчя

Як вам?

https://twitter.com/view/status/1788262442138489170
адвокат що мухлює то адвокат?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія