Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

углем - брикетами топишь?

"Кочегарка"—— образно))
Патаму шо ——"кочегар Немецкой Экономики")))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

А свою пику спеціально для ФСБ засвічуєш? :facepalm1:

А в чому зміст?——
Аж цікаво стало——
Для чого мені світитися і саме в ФСБ?))
пс. Це я для німецьких "програм розпізнавання обличчя")))—— хай теж потішаться))

ппс. А взагалі жаль що НН так і не з"явився((——
А читав напевно ж?——
І не вистачило духу написати——"я помилявся"?))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

А в чому зміст?——
Аж цікаво стало——
Для чого мені світитися і саме в ФСБ?))
пс. Це я для німецьких "програм розпізнавання обличчя")))—— хай теж потішаться))

ппс. А взагалі жаль що НН так і не з"явився((——
А читав напевно ж?——
І не вистачило духу написати——"я помилявся"?))
Та тут я, аусвайс тобі вибивав, а то по румунському фальшивому мабуть стрьомно. :lol:  :weep:

   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

"Кочегарка"—— образно))
Патаму шо ——"кочегар Немецкой Экономики")))
Яке образно, ВК тебе назвав кочегаром після того як ти написав про жінку-чукчу, мабуть в аналогії з фільмом Балабанова"Кочегар".
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Яке образно, ВК тебе назвав кочегаром після того як ти написав про жінку-чукчу, мабуть в аналогії з фільмом Балабанова"Кочегар".

Я себе машиністом потягу Німецькоі Економіки називав ще років 10 назад—— коли придушений в ізраільскій кочегарці топив))
А про Балабанова він навряд чи знає взагалі))—— не до кацапів йому)))

пс. Ну то все лірика——
1.Так я в Кьольні?
2. Я працюю на будові?
3. Хоч не в Ольгіно вже?
4. Фоточки моі?))

ппс. Коллаж прикольний вийшов))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Я себе машиністом потягу Німецькоі Економіки називав ще років 10 назад—— коли придушений в ізраільскій кочегарці топив))
А про Балабанова він навряд чи знає взагалі))—— не до кацапів йому)))

пс. Ну то все лірика——
1.Так я в Кьольні?
2. Я працюю на будові?
3. Хоч не в Ольгіно вже?
4. Фоточки моі?))

ппс. Коллаж прикольний вийшов))
Можливо і Кёльнє, але з твоїх слів НЕЛЕГАЛЬНО.(сидів би як мишка)
Не знаю де ти там працюєш, але з твоїх слів знову нелегально( нахрін такий екстрім?) B-)
Отримай по своєму румунському офіційний дозвіл у німців і будуй...
Стосовно фото, є в мене деякі сумніви але якщо стверджуєш, що на голову не хворий і той лисий то ти хай так і буде.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Можливо і Кёльнє, але з твоїх слів НЕЛЕГАЛЬНО.(сидів би як мишка)
Не знаю де ти там працюєш, але з твоїх слів знову нелегально( нахрін такий екстрім?) B-)
Отримай по своєму румунському офіційний дозвіл у німців і будуй...
Стосовно фото, є в мене деякі сумніви але якщо стверджуєш, що на голову не хворий і той лисий то ти хай так і буде.

Забагато зайвих слів))
Треба було просто написати——"так, я був неправий"))
Чому це так важко?—— визнавати своі помилки?

пс.офіційний дозвіл не можу((
Але й не цікаво поки що))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Отстань ))
Видосика не будет—— я не танцую))
Развлекайся фоточками))

пс. Анонс завтрашнего продолжения темы))——

Предрождественские улицы Кьольна.
Центральный променад))
Самая дорогая улица Кьольна))
Ексклюзивный парфюмерный бутик))
Гуччи и ко))
Салон Теслы))
И вообще——
Трэндсэттинг))
И конечно же ——сэлфи—сэлфи"сэлфи)))
Не пропустите)))


Цікаво))——
А вже підписалися на завтрашній анонс?))——
Буде цікаво))
пс. Може в когось якісь ексклюзивні прохання є на рахунок що фоткнути?))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Забагато зайвих слів))
Треба було просто написати——"так, я був неправий"))
Чому це так важко?—— визнавати своі помилки?

пс.офіційний дозвіл не можу((
Але й не цікаво поки що))
Мені незрозуміло, що я мушу визнати? Ти що вважаєш я за майже 17 років проживання в Німеччині нелегалів чи заробітчан не зустрічав? По перше жодний не буде поводитись так як ти зухвало, по друге вперше чую що жити нелегалом цікавіше аніж легально.  8-) Наведи хоча б один приклад успішності такого заробітчанства, ніколи не повірю, щоб ти там не впарював, що ти можеш заробляти більше ніж німець. В Гамбурзі нелегали працюють хіба що на складах, але заробітки там смішні здається 6-10 євро на годину, прибирати нелегала не візьмуть тому що може вкрасти а винаймач не може навіть в поліцію звернутися... .Так що свої казки будеш родичам жінки, в чумі розповідати.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Мені незрозуміло, що я мушу визнати? Ти що вважаєш я за майже 17 років проживання в Німеччині нелегалів чи заробітчан не зустрічав? По перше жодний не буде поводитись так як ти зухвало, по друге вперше чую що жити нелегалом цікавіше аніж легально.  8-) Наведи хоча б один приклад успішності такого заробітчанства, ніколи не повірю, щоб ти там не впарював, що ти можеш заробляти більше ніж німець. В Гамбурзі нелегали працюють хіба що на складах, але заробітки там смішні здається 6-10 євро на годину, прибирати нелегала не візьмуть тому що може вкрасти а винаймач не може навіть в поліцію звернутися... .Так що свої казки будеш родичам жінки, в чумі розповідати.

Ой фсьо вже((
Як в стінку горохом((
Ну добре—— живи собі у своєму світі, а я собі у своєму))
пс. До речі ——я довше ніж ти в Німеччині))( правда я не постійно, а з виіздами—— і на декілька років були теж)
ппс. Не бачу потреби більше щось доводити—— ти не чуєш.((
На цьому і зупинюсь.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Ой фсьо вже((
Як в стінку горохом((
Ну добре—— живи собі у своєму світі, а я собі у своєму))
пс. До речі ——я довше ніж ти в Німеччині))( правда я не постійно, а з виіздами—— і на декілька років були теж)
ппс. Не бачу потреби більше щось доводити—— ти не чуєш.((
На цьому і зупинюсь.
Хто б сумнівався, навіть Каменець (Гауляйтер) тебе підколов з кельнською ліпниною.Іди вже спати, турист.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
nik

   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Та тут я, аусвайс тобі вибивав, а то по румунському фальшивому мабуть стрьомно. :lol:  :weep:

Показати зображення...Показати зображення...

 :laugh:
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Мені незрозуміло, що я мушу визнати? Ти що вважаєш я за майже 17 років проживання в Німеччині нелегалів чи заробітчан не зустрічав? По перше жодний не буде поводитись так як ти зухвало, по друге вперше чую що жити нелегалом цікавіше аніж легально.  8-) Наведи хоча б один приклад успішності такого заробітчанства, ніколи не повірю, щоб ти там не впарював, що ти можеш заробляти більше ніж німець. В Гамбурзі нелегали працюють хіба що на складах, але заробітки там смішні здається 6-10 євро на годину, прибирати нелегала не візьмуть тому що може вкрасти а винаймач не може навіть в поліцію звернутися... .Так що свої казки будеш родичам жінки, в чумі розповідати.
Тут ти не правий.
Дійсно Сєрьога каже, хоч ти і живеш в Німеччині, але ніби в іншому світі.

Німець платить податки, а нелегал ні.
Тому, велику частину зарплати німець віддає державі, а нелегал ні.

В мене подібна ситуація.
Українці, які жили в мене, працювали на складанні меблів з Ікеа. Працювали нелегально, в фірмі поляка, який з Ікеа мав підписаний цілком легальний контракт. Але до себе в фірму набирав нелегалів українців.
Так от, ці українці заробляли більше, ніж я. Десь понад 4000 злотих на руки. Я заробляю також 4000 злотих брутто, з яких вираховують податок і на руки мені залишається 2700.

Аналогічна ситуація з прибиральницями.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Тут ти не правий.
Дійсно Сєрьога каже, хоч ти і живеш в Німеччині, але ніби в іншому світі.

Німець платить податки, а нелегал ні.
Тому, велику частину зарплати німець віддає державі, а нелегал ні.

В мене подібна ситуація.
Українці, які жили в мене, працювали на складанні меблів з Ікеа. Працювали нелегально, в фірмі поляка, який з Ікеа мав підписаний цілком легальний контракт. Але до себе в фірму набирав нелегалів українців.
Так от, ці українці заробляли більше, ніж я. Десь понад 4000 злотих на руки. Я заробляю також 4000 злотих брутто, з яких вираховують податок і на руки мені залишається 2700.

Аналогічна ситуація з прибиральницями.

це тому, що в тебе помер дух козаченька, ти перетвориася на слухняного
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

це тому, що в тебе помер дух козаченька, ти перетвориася на слухняного
Кажеш, треба було як Сєрьога1974?
Нелегально?
По козацьки?
Ти б так зробив?
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Тут ти не правий.
Дійсно Сєрьога каже, хоч ти і живеш в Німеччині, але ніби в іншому світі.

Німець платить податки, а нелегал ні.
Тому, велику частину зарплати німець віддає державі, а нелегал ні.

В мене подібна ситуація.
Українці, які жили в мене, працювали на складанні меблів з Ікеа. Працювали нелегально, в фірмі поляка, який з Ікеа мав підписаний цілком легальний контракт. Але до себе в фірму набирав нелегалів українців.
Так от, ці українці заробляли більше, ніж я. Десь понад 4000 злотих на руки. Я заробляю також 4000 злотих брутто, з яких вираховують податок і на руки мені залишається 2700.

Аналогічна ситуація з прибиральницями.

Тут пів—ФУПа в іншому  світі живуть(((
Ну що ти ім доведеш?
Ці випробування треба було пройти——щоб хоч натяк якийсь мати.((
А так—то да—— все правильно——
Часто нелегалом можна більше заробити ніж офіційно.
пс. А ось ще тема є ( якось розповідав вже)—— про субпідряд.
Чувак з бригадами нелегалів працює як офіційний——
Працює нелегально, а потім коли треба хазяіну звітність—— купує папери на субпідряд.
Тобто є люди—фірми—— які продають такі послуги—— десь 10% від суми.
Тобто отримує цілком пристойні грощі—— практично як німецька фірма така ж сама.
пс. Але це довга історія.
Сьогодні——фоточки))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Готові?
Фоточок буде багато(((
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Тут ти не правий.
Дійсно Сєрьога каже, хоч ти і живеш в Німеччині, але ніби в іншому світі.

Німець платить податки, а нелегал ні.
Тому, велику частину зарплати німець віддає державі, а нелегал ні.

В мене подібна ситуація.
Українці, які жили в мене, працювали на складанні меблів з Ікеа. Працювали нелегально, в фірмі поляка, який з Ікеа мав підписаний цілком легальний контракт. Але до себе в фірму набирав нелегалів українців.
Так от, ці українці заробляли більше, ніж я. Десь понад 4000 злотих на руки. Я заробляю також 4000 злотих брутто, з яких вираховують податок і на руки мені залишається 2700.

Аналогічна ситуація з прибиральницями.
Чому це я не правий, а серЁга каже, нехай собі каже, хто йому тут вірить?
 Не знаю як там в Польщі зараз нелегалам платять але чомусь поляки  які живуть в Німеччині намагаються легально заробляти.
В Німеччині без мельди і нормального паспорта якого начебто немає у серьогі, тут кроку не ступиш, тут все так пов'язано, наприклад проїзний на місяць на метро без конто і мельди не отримаєш, конто не відкриєш без паспорта мельди і в деяких банках вертраг з роботи. Якщо це все буде робити для сєрьогі якийсь Пєтя, то я тому дяді не позаздрю. Лисий думає що воно може німчуру наіпат, ну-ну. B-)  Моя версія, лисий знайшов якусь казашку-німкеню і мінімум років шість мусить біля неї на цирлах бігати і в рот їй дивитися до того роботать, работать і ще раз работать а то підсрачниками до дому поженуть.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Чому це я не правий, а серЁга каже, нехай собі каже, хто йому тут вірить?
 Не знаю як там в Польщі зараз нелегалам платять але чомусь поляки  які живуть в Німеччині намагаються легально заробляти.
В Німеччині без мельди і нормального паспорта якого начебто немає у серьогі, тут кроку не ступиш, тут все так пов'язано, наприклад проїзний на місяць на метро без конто і мельди не отримаєш, конто не відкриєш без паспорта мельди і в деяких банках вертраг з роботи. Якщо це все буде робити для сєрьогі якийсь Пєтя, то я тому дяді не позаздрю. Лисий думає що воно може німчуру наіпат, ну-ну. B-)  Моя версія, лисий знайшов якусь казашку-німкеню і мінімум років шість мусить біля неї на цирлах бігати і в рот їй дивитися до того роботать, работать і ще раз работать а то підсрачниками до дому поженуть.

Знову якісь казашки—німкені((
Версіі якісь будуються((
Брєд про метро без конто пишуть(((
Конто?—— да —не відкриєш(( Ну отримую чорний—чорний нал((.
пс.єдина проблема коли потрібен такий "пєтя"—— це коли квартиру шукаєш—— і все в принципі.
А я вже писав що і моі шефи і іх компаньойни займаються нєдвіжкою—— і знають варіанти як знайти мені квартиру.
ппс.Чому просто не повірити щирій людині?——
Яка просто хоче поділитися своім досвідом?
Всюди потрібно знайти ворога—кацапа. :facepalm1:
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Знову якісь казашки—німкені((
Версіі якісь будуються((
Брєд про метро без конто пишуть(((
Конто?—— да —не відкриєш(( Ну отримую чорний—чорний нал((.
пс.єдина проблема коли потрібен такий "пєтя"—— це коли квартиру шукаєш—— і все в принципі.
А я вже писав що і моі шефи і іх компаньойни займаються нєдвіжкою—— і знають варіанти як знайти мені квартиру.
ппс.Чому просто не повірити щирій людині?——
Яка просто хоче поділитися своім досвідом?
Всюди потрібно знайти ворога—кацапа. :facepalm1:
А як вони щомісяця знімати гроші будуть? B-) Навіть не думай нести ахінею, що місячний проїзний без фото і налічманом купуєш. :K Далі, сім-карту і вертраг на мобільний на дядю Пєтю? Я не знаю того дядю, але я б вже давно послав би тебе з твоє фамілєю нахрін.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

А як вони щомісяця знімати гроші будуть? B-) Навіть не думай нести ахінею, що місячний проїзний без фото і налічманом купуєш. :K

 :weep:  :facepalm1:
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

:weep:  :facepalm1:
Ну ти як би теж з нелегалів, наскільки я пам'ятаю за біометрикою в Україну їздив, чомусь консульство тебе не задовольняє. Так що іди лісом. :-X 
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Ну ти як би теж з нелегалів, наскільки я пам'ятаю за біометрикою в Україну їздив, чомусь консульство тебе не задовольняє. Так що іди лісом. :-X

 :lol:

Флюглент, иди, сцуко, сторожи будку. Или что ты там сторожишь.  :weep:
И не умничай здесь больше.  :lol:
Я тебя уже как-то спрашивал - ты точно в Германии или все-таки прокси юзаешь?
Потому как местами такую тупую хню задвигаешь, что я уже ржать над тобой устал.  :D


пы.сы. Ты уже научился правильно произносить тот твой "флюглент"?  :D
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Та думаю що ні. Навіть назва гілки якась бредятіна,  Zoll  цікавить лише контрабанда, нелегалами- заробітчанами цікавиться поліція.

 :lol:  :weep:  :lol:

 :facepalm1:
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

:lol:

Флюглент, иди, сцуко, сторожи будку. Или что ты там сторожишь.  :weep:
И не умничай здесь больше.  :lol:
Я тебя уже как-то спрашивал - ты точно в Германии или все-таки прокси юзаешь?
Потому как местами такую тупую хню задвигаешь, что я уже ржать над тобой устал.  :D


пы.сы. Ты уже научился правильно произносить тот твой "флюглент"?  :D
Тварюко, давно з бану виліз?
На дєбілоїд-Bitte halten Sie für die Bestellung im Onlineshop auch in diesem Fall ein digitales Passfoto bereit (nicht für Wochenkarten)
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

:lol:  :weep:  :lol:

 :facepalm1:
Тут визнаю, був не правий, тобі ж з лисим краще знати хто вами більше цікавиться. А чесно жити не пробував таталізаторіщик хрєнів?
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Тварюко, давно з бану виліз?
На дєбілоїд-Bitte halten Sie für die Bestellung im Onlineshop auch in diesem Fall ein digitales Passfoto bereit (nicht für Wochenkarten)

 :lol:  :weep:  :lol:

Тварюку, дебил, ты в зеркале все время видишь. Причем - такую тупую, шо мамадарагая!  :weep:  :lol:

Накуя, ты, флюглент тупой, полез в этот онлайн-шоп?  :lol:
Там да, нужны данные. Но ты ж сначала утверждал, что проездной не купить без паспорта. Нужно было сказать, что в онлайн-шопе.

И я хоть давно не покупаю проездных, но точно знаю, что на любой станции, где есть пункты продажи, можно купить проездной на месяц БЕЗ ВСЯКИХ документов.

Поэтому, петух, иди сторожи будку и не умничай.  :D
Флюглент, мля  :weep: 
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Тут визнаю, був не правий, тобі ж з лисим краще знати хто вами більше цікавиться. А чесно жити не пробував таталізаторіщик хрєнів?

 :lol:

Только здесь? Мне тебя размазывать просто лень.

Ты меня с лысым в одну кучу не вали. Он такой же тупой, как и ты. Но вы примерно одного уровня.
Так что он брат тебе.  :weep:
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

:lol:  :weep:  :lol:

Тварюку, дебил, ты в зеркале все время видишь. Причем - такую тупую, шо мамадарагая!  :weep:  :lol:

Накуя, ты, флюглент тупой, полез в этот онлайн-шоп?  :lol:
Там да, нужны данные. Но ты ж сначала утверждал, что проездной не купить без паспорта. Нужно было сказать, что в онлайн-шопе.

И я хоть давно не покупаю проездных, но точно знаю, что на любой станции, где есть пункты продажи, можно купить проездной на месяц БЕЗ ВСЯКИХ документов.

Поэтому, петух, иди сторожи будку и не умничай.  :D
Флюглент, мля  :weep: 
Бачу ти не довго тут побикуєш, така вже твоя доля. :gigi:
Лисий в трусняках під ялинкою фотографується а пєтух я? :lol:
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

А чесно жити не пробував таталізаторіщик хрєнів?

 :lol:

Что ж ты всех по себе судишь?  :lol:  :facepalm1:

Всю жизнь честно живу. Вот так и мучаюсь, прикидываешь?

Кстати, о тотализаторе. Я тут на днях снова чуток поднял.

Ты за такие бабки месяца два будку сторожишь? Или два с половиной?  :weep:


   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Вы еще можете в жабу и гадюку))
Раз вы знакомы))( а тем более иксперд во всех комментах сваливает в голубую тему))
пс. А давайте я вас как—то называть буду?——
1. Ты будешь иксперд.
2. Ты будешь сторож.
3. А ты будешь псих.

ппс. А по теме разговора——
Действительно на больших станциях есть кассы где можно купить эти все проездные без всяких документов.
Та даже в автомате в метро можно их купить.
Правда перед этим нужно в кассе получить "книжечку" такую  номером—— и на купленном в автомате билете писать номер тот.

Слушайте, какие—то паралельные реальности у нас у всех)))
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

:lol:

Что ж ты всех по себе судишь?  :lol:  :facepalm1:

Всю жизнь честно живу. Вот так и мучаюсь, прикидываешь?

Кстати, о тотализаторе. Я тут на днях снова чуток поднял.

Ты за такие бабки месяца два будку сторожишь? Или два с половиной?  :weep:


Показати зображення...
Везе тобі, в футболі розбираєшся, ну плєбс він такий у всьому фахівець. От скажи мені, з такою головою і в Німеччині?  Не ну пля буду, це не твоє! :lol:  :weep:
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Вот так вот выглядит проездной месячный в городе Кельн——

   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

Вы еще можете в жабу и гадюку))
Раз вы знакомы))( а тем более иксперд во всех комментах сваливает в голубую тему))
пс. А давайте я вас как—то называть буду?——
1. Ты будешь иксперд.
2. Ты будешь сторож.
3. А ты будешь псих.

ппс. А по теме разговора——
Действительно на больших станциях есть кассы где можно купить эти все проездные без всяких документов.
Та даже в автомате в метро можно их купить.
Правда перед этим нужно в кассе получить "книжечку" такую  номером—— и на купленном в автомате билете писать номер тот.

Слушайте, какие—то паралельные реальности у нас у всех)))
Нема вже кніжєчєк, вже рік як відмінили, купити можна лише на тиждень або два точно не знаю, а то фольсваген зараз істиріть почне, місячних взагалі немає, заповнюєш анкету конто карту аусвайс і катайся досхочу. :laugh:
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Нема вже кніжєчєк, вже рік як відмінили, купити можна лише на тиждень або два точно не знаю, а то фольсваген зараз істиріть почне, місячних взагалі немає, заповнюєш анкету конто карту аусвайс і катайся досхочу. :laugh:

Ну у вас може і відмінили, а в Кьольні ні.
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))



Та не Кьольні, навчись спочатку хоча б писати правильно, пісна олія,мля. B-)

Показати зображення...


 :facepalm1:

Вот еще пну болезного напоследок и пойду спать.

Фюглент, то, что ты языка не знаешь и не смог "асилить" я тебе уже говорил. Поэтому будку и сторожишь.
Ну не тянешь на большее.  :weep:

Так вот - город Кёльн на украинском языке так и называется - Кьольн.
Потому что по-немецки он называется Köln.
Иди хоть у детей спроси как это читается  :D
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

Ну ось зразу——

Тікєтскауф——фертрібсштеллє——
Барцалюнг.
https://www.kvb.koeln/tickets/ticketkauf/vertriebsstellen.html
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))
HH

:facepalm1:

Вот еще пну болезного напоследок и пойду спать.

Фюглент, то, что ты языка не знаешь и не смог "асилить" я тебе уже говорил. Поэтому будку и сторожишь.
Ну не тянешь на большее.  :weep:

Так вот - город Кёльн на украинском языке так и называется - Кьольн.
Потому что по-немецки он называется Köln.
Иди хоть у детей спроси как это читается  :D

Пращай, фулолог ! Там були скріни! :weep:
   
Re: Я (sergey1974007) і Кьольн 2018—2019))

:facepalm1:

Вот еще пну болезного напоследок и пойду спать.

Фюглент, то, что ты языка не знаешь и не смог "асилить" я тебе уже говорил. Поэтому будку и сторожишь.
Ну не тянешь на большее.  :weep:

Так вот - город Кёльн на украинском языке так и называется - Кьольн.
Потому что по-немецки он называется Köln.
Иди хоть у детей спроси как это читается  :D

Тоже "пну" на всякий случай))——
Хоть и на "этой"стороне играть западло(((——

Сторож,ты там где—то писал——"Вайнахты называется"—
Я не хотел обращать внимание——думал описался просто—— а выходит что иксперд прав——
Ты не силен в немецком((
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія