Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тимошенко хоронить свою партію такою першою пятіркою

Барига і косата в парламент не зайдуть! Беня їх зробить.Заради лише одного ротердаму плюс(не кажучи про НБУ і Приват) він за свої гроші набере "чистих" хлопчиків і дівчаток(фасад чи то вітрина) і буде собі 5 років пиляти гирі! Щодо бариги і косатої і інш-народ втомився від їх харь!
   
Всё просто, как дважды два.

Юля неуклюже пытается повторить "эффект Зеленского", когда за молчаливую голограмму Голобородько при мощной поддержке канала Г+Г, проголосовал восток и запад страны одновременно.

Поэтому Юля усилила свои восточные позиции электоратом Таруты , а свои медийные надежды доверила жене директора канала ICTV. И ей пришлось воткнуть их в первые ряды, чтобы уж наверняка прошли.

 Ибо Юля помнит своё фиаско с 20 штыками, заведенными ею в Раду на прошлых выборах.
   
а решту списку є?
10 там, 20-ка?  :)
   
Навіть на минулих виборах в Юльки список кращим був.

Тарута з Наливайченком, це, звісно,  :facepalm1:
але треба подивитися весь список

Останнє редагування: 10 червня 2019 11:11:49 від Foxic
   
Всё просто, как дважды два.

Юля неуклюже пытается повторить "эффект Зеленского", когда за молчаливую голограмму Голобородько при мощной поддержке канала Г+Г, проголосовал восток и запад страны одновременно.

Поэтому Юля усилила свои восточные позиции электоратом Таруты , а свои медийные надежды доверила жене директора канала ICTV. И ей пришлось воткнуть их в первые ряды, чтобы уж наверняка прошли.

 Ибо Юля помнит своё фиаско с 20 штыками, заведенными ею в Раду на прошлых выборах.

Для неї буде дуже добре, якщо набере так само, як на тих виборах.
   
Шось бабця нюх втратила  ;o
   
.

Останнє редагування: 10 червня 2019 11:11:26 від Foxic
   
Для електорату Тимошенко не важливо хто в першій пятірці чи десятці, тому отримає Батьківщина свої 7 %
   
брати дружину директора телеканалу - це все одно, що брати в список коханку або охоронця олігарха,
проти чого завжди так палко виступали прихильники майже всіх політичних сил,
а зараз нічого не муляє...
ані проти таких людей в списку слуги урода, ані в списку "родіни"

Оле́на Костянти́нівна Кондратю́к (нар. 17 листопада 1970, Львів, УРСР) — український політик, нардеп VI, VII, VIII скликань від партії «Батьківщина». Секретар Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформполітики, Заступник члена делегації у Парламентській асамблеї ОБСЄ, Співголова Міжфракційного депутатського об'єднання «Рівні можливості». Колишній директор PR-агентства "Радник". [3]

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%8E%D0%BA_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0
   
Юля разложила свои "стальные яйца" по всех корзинах: и донецким, и Пине, и бенефициару. Кашу варила, деткам говорила(с)  :D
   
Для електорату Тимошенко не важливо хто в першій пятірці чи десятці, тому отримає Батьківщина свої 7 %

Або 4.9% отримає)))
   
з нашим лохторатом набере вона нормально

Її лохторат в основному до Зелі поперебігає.

Бо по-перше, вони ж стадо, а по друге - люблять, щоб було щось новеньке  :gigi:

Останнє редагування: 10 червня 2019 11:14:31 від авжеж
   
Шось бабця нюх втратила  ;o

Очень в Раду хоцца. Хоть тушкой, хоть чучелком.

   
Re: Тимошенко хоронить свою партію такою першою пятіркою

О, сам Інтрудер висить в гілці.

Персонаж, про якого писали юлькам це під час їхніх переможних реляцій пів-року тому: там де інтруша, там завжди поразка  :laugh:
   
О, сам Інтрудер висить в гілці.

Персонаж, про якого писали юлькам це під час їхніх переможних реляцій пів-року тому: там де інтруша, там завжди поразка  :laugh:

Так Интрудер лично помог Юле очутиться там, где она очутилась. :gigi:

Зато на сандалики заработал. Правда, Интрудер? Вот молодца! (tu)
   
Оле́на Костянти́нівна Кондратю́к (нар. 17 листопада 1970, Львів, УРСР) — український політик, нардеп VI, VII, VIII скликань від партії «Батьківщина». Секретар Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформполітики, Заступник члена делегації у Парламентській асамблеї ОБСЄ, Співголова Міжфракційного депутатського об'єднання «Рівні можливості». Колишній директор PR-агентства "Радник". [3]
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%8E%D0%BA_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%9A%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0

добре, переконали, що вона не просто дружина директору телеканалу, а ще й "видатний" політик, про якого майже ніхто ніколи не чув, навіть прихильники Мадурівни,
але все ж не просто секретарка олігарха,
тому викреслюю її зі списку зашквару, залишаю там Таруту з Наливаєм з оголошеної п'ятірки
   
Юлька на зїзді лише першу пятірку назвала і закрила зїзд. :weep:

Там далі в списку ще страшніші кандидати, що навіть оголошувати їх бояться?
   
Ну Тарута допустим, нормально отлистал. Но Наливай? Накуя?  :laugh:
   

"Наша команда налаштована йти у сильну коаліцію з новим президентом. Ми готові запропонувати сильний план дій. Ми хочемо втілити "Новий курс"
баришня лягли i просять

   

Юлія Тимошенко
Екс-очільник Донецької ОДА Сергій Тарута
Екс-керівник СБУ Валентин Наливайченко
Народний депутат Сергій Соболєв
Олена Кондратюк
Может она просто решила попастись на электоральном поле рыгов? Со старого поля ее похоже сносят ЗЕ с Вакарчуком. B-)
   
Тарута з Наливайченком, це, звісно,  :facepalm1:
але треба подивитися весь список
а что такое
чем это глава сбу при лучшем президенте всех времен и народов Ющенко  -  не угодил
или Ющенко не лучший президент всех времен, не гений?
а лет шесь восемь Андреич всех рвал тут на голосовалках, а напишешь шо не так про андреича - свора свирепых дрыщей и детей и мать твою вспоминали не добро..
дрыщи это нынешние пидрилки
есть история фупа, есть скриншоты..
так что такой патриот Наливайченко не угодил?
Андреич ошибся?
Может ЮВТ,  ошибки свои исправляет, наполняет ряды патриотами..

такие ну такие

   
але дивно, чому оприлюднили тільки п'ятірку,
закриті списки в дії?
   

"Наша команда налаштована йти у сильну коаліцію з новим президентом. Ми готові запропонувати сильний план дій. Ми хочемо втілити "Новий курс"
баришня лягли i просять

шо извиняется там, уверяет что она теперь новая?
и по всем тв каналам покажут, что она поняла ошибки?
и прямой канал неделю будет показывать, что она все поняла и новая?
   
Жена директора ICTV??

Наша честная Йуля теперь с Пинчуком злыгалася????

Обидел ее Беня, крепко обидел!
   
шушенька, чому ви ніколи не пишете який Порошенко класний, які блискучі реформи


ну не можна ж одну тільки жовч з гімном на всіх ворогів Петра Олексійовича лити, не напасетесь матеріалу  :laugh:
я теж, як і шуша, не пишу, який порошенко класний, я не заміж виходжу а менеджерів винаймаю
   
Я не знаю что сказать. Лица новой власти.
Начальником генштаба назначен Хомчак, автор Иловайска. Вторым проходным номером в списке Тимошенко обозначен Тарута. Тот самый губернатор Донецка, который после начала войны призвал проукраинских дончан бежать из города...
Я не знаю, что сказать. Это как если бы у близкого тебе человека обнаружили онкологию. Ты смотришь, все понимаешь, а сделать ничего не можешь.
Страна неотвратимо сходит с ума. Будто летит с ледяной горы
Это страшно
   
тут кто-то написал выше что у таруты есть электорат на востоке. нет, электората нет. есть злость и презрение
   
я теж, як і шуша, не пишу, який порошенко класний, я не заміж виходжу а менеджерів винаймаю


та якось дивно
менеджера свого ви давно обрали і ніщо вас із того вибору не відверне, навіть якщо каміння з неба
а пишете виключно гидоту про менеджерів, за яких не голосували і не збираєтесь

більше схоже на захист релігії, а не аналіз вибору
   
Останні вибори преза -- це якесь політичне цунамі. Змиває відсотків на 70 стару політичну еліту
Ваши слова да боху в ухи! :gigi:
   
Тарута, який здав Донецьк, нафталіновий Наливайченко. Ще більш нафталіновий Соболєв.

+++
   
я убежден страна переживет и торчков и бибикальщиков и манделей. но заплатить придется высочайшую цену. заплатить придется лучшими людьми.
а потом оставшиеся все просрут. опять.
   
Первая троица ФСБшные агенты
   
та якось дивно
менеджера свого ви давно обрали і ніщо вас із того вибору не відверне, навіть якщо каміння з неба
а пишете виключно гидоту про менеджерів, за яких не голосували і не збираєтесь

більше схоже на захист релігії, а не аналіз вибору
тю, хто б казав, той для кого у якості релігії юля і хоч каміння з неба  :gigi:
на минулих парламентських я взагалі за нф голосувала, так що обтікайте

не так давно наводила список партій за які я в принципі могла б проголосувати - яценюк в тому списку також є, до речі, і не тільки він
звісно, якщо рейтинг яценюка не підніметься то викреслю його - але я нічий не адепт і вільна у своєму виборі, що для кондових юльків річ незбагненна

називати клована клованом та ще й не збиратись за нього голосувати це для юльків звісно гідне осуду  B-)
 
   
Вы на два фронта так усердно стараетесь - вот я и спрашиваю, а то уже запуталась. :gigi:
+==========================================================================+
Те, що ПЕСиголовці заплуталися - то нічого дивного бо мізків нема, лише міжвушний ганглій
наявний. Ми голосували за Зелю, бо мародера треба було кидати з табуретки. А на парламентських
голосуватимемо за Батьківщину.
   
Навіть таке "ядро" як олдбої з асмодеями вже покинули її.
Це кінець.
+=====================================================+
Це твій "кінець" разом з ПЕСиголовцями!
   
Та чхати електорату Юлі на п'ятірку. В неї сталий особистий електорат.
   
Бугога ідіотка
   
Було б добре щоб разом зі свинею пішли нах
   
тут кто-то написал выше что у таруты есть электорат на востоке. нет, электората нет. есть злость и презрение
з тарутою у бабці домовленість з президентських перегонів, він знявся на її користь
   
Тарута, який здав Донецьк, нафталіновий Наливайченко. Ще більш нафталіновий Соболєв.

Коли це Тарута здав Донецьк?

Тарута навпаки зберіг міста донецької для України.

Вчи матчасть!   :punish:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія