Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

так вони підписали

парафували

Хто?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

В нас з рашкою був цілий Договор о дружбе, сотрудничестве и партнёрстве между Российской Федерацией и Украиной) — угода між Україною і Російською Федерацією, в якій закріплюються принцип стратегічного партнерства, визнання непорушності наявних кордонів, поваги до територіальної цілісності та взаємні зобов'язання не використовувати свою територію на шкоду безпеці один одного.(С)
До жопи (с) то все. Як з'ясувалося. Рашка не тримає свого слова в таких документах.
А в яких документах вона дотримує слова ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Хто?

цей підар теж

і вся группа переговірників
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

цей підар теж

і вся группа переговірників

То не підпис. То куйня. І не факт що підписали, ніхто не бачив тих підпісів, бо були промежуточні вєрсіі які потім похєрілісь. Може десь на чорнетці і підписали по типу - «погоджено»ю Але  Кацапи мали на увазі - підписано Президентами всіх країн гарантів, парафіровано Парламентами. І навіть після цього кацапи не збирались виходити доти ми не утілізуємо все озброєння, не скоротим Армію, не допустимо кацапів до повної інспєкціі. Тобто ПІСЛЯ повного виконання всього договору. Начебто що ми їх на Мінських наіпали і тут вони не вийдуть доти ми все не виконаємо.
Тобто так стояти можна вічно, постійно щось знаходячи що ми не виконали.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

цей підар теж

і вся группа переговірників

Бот, ти щось плутаєш... Щоб не виглядати таким відвертим пистуном як московський диякон, дай відповідне посилання

П.С. Подоляк мав право "парафували" з таким самим успіхом як і ти з іншими підхуяльниками  ;)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Бот, ти щось плутаєш... Щоб не виглядати таким відвертим пистуном як московський диякон, дай відповідне посилання

П.С. Подоляк мав право "парафували" з таким самим успіхом як і ти з іншими підхуяльниками  ;)

право парафувати їм дав ЗЕ - указ на сайті .. текст засекречено

за всю цю аферу вони всі будуть в суді довго пояснювати чому це не держзрада

разом з Зе
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

право парафувати їм дав ЗЕ - указ на сайті .. текст засекречено

за всю цю аферу вони всі будуть в суді довго пояснювати чому це не держзрада

разом з Зе

 :facepalm1:

Ти тут хуйлосвинінфо транслюєш? Посилання буде?

П.С. " текст засекречено" але хуйлоботів просвітили  :gigi:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Травень буде веселим....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Травень буде веселим....
Веселим чи  'веселим ' ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

То не підпис. То куйня. І не факт що підписали, ніхто не бачив тих підпісів, бо були промежуточні вєрсіі які потім похєрілісь. Може десь на чорнетці і підписали по типу - «погоджено»ю Але  Кацапи мали на увазі - підписано Президентами всіх країн гарантів, парафіровано Парламентами. І навіть після цього кацапи не збирались виходити доти ми не утілізуємо все озброєння, не скоротим Армію, не допустимо кацапів до повної інспєкціі. Тобто ПІСЛЯ повного виконання всього договору. Начебто що ми їх на Мінських наіпали і тут вони не вийдуть доти ми все не виконаємо.
Тобто так стояти можна вічно, постійно щось знаходячи що ми не виконали.

нє, навіщо "стояти вічно"?
як тіки армія та озброєння скорочені, можна спокійно окуповувати УСЮ територію, й на цей раз з гарантіями!
Якраз три дні вистачить з такою "армією"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

нє, навіщо "стояти вічно"?
як тіки армія та озброєння скорочені, можна спокійно окуповувати УСЮ територію, й на цей раз з гарантіями!
Якраз три дні вистачить з такою "армією"

Так отож. Наприклад ми би виконували це договір три роки. За три роки, кацапи на оккупованих теріторіях би провели таку зачістку та асіміляцію, що «новие регіони» виразили би желание войти в состав России.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Та пофіг, навіть якщо там щось і підписували.

До сраки, то вже не має ніякого значення.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

В травні 2024 нас чекає : інагурація хуйла, закінчення 5-річного терміну Зеленського, вступ в силу закону про мобілізацію, відновлення поставок американської допомоги, якийсь та великий
 наступ кацапів (якщо вірити Буданову).

Я думаю це не останній вкид.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

В травні 2024 нас чекає : інагурація хуйла, закінчення 5-річного терміну Зеленського, вступ в силу закону про мобілізацію, відновлення поставок американської допомоги, якийсь та великий
 наступ кацапів (якщо вірити Буданову).

Я думаю це не останній вкид.
победобесіє і гойда в каців ще
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

победобесіє і гойда в каців ще

але якесь кастроване пабєдабєсіє
Без дідов на палках
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

але якесь кастроване пабєдабєсіє
Без дідов на палках
заборонили? Це напевно щоб дохлих чмобіків на палках не таскали
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

заборонили? Це напевно щоб дохлих чмобіків на палках не таскали

відмінили
дідов можна онлайн потягати у чятіках, це дозволено
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Кацапи вже один раз пообіцяли поважати суверенітет та територіальну цілісність , підписавши мумурандум
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

В травні 2024 нас чекає : інагурація хуйла, закінчення 5-річного терміну Зеленського, вступ в силу закону про мобілізацію, відновлення поставок американської допомоги, якийсь та великий
 наступ кацапів (якщо вірити Буданову).

Я думаю це не останній вкид.

Виглядає, що кілька наступних місяців будуть переламними
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я маю надію, що в травні 2024 нас чекає ще одна хороша і знаменна подія : Україна завалить кримський міст.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

до речі, а спіймали вже того про якого Зеленський казав, що всі плани контрнаступу були в кацапів на столі ще перед початком операції? ну я вже згоден на корупціонерів яких пачками беруть за сотні лямів, а відпускать в 10 разів дешевше... і які в тупу збагачуються но крові... хер з ними вони всі стоять на обліку в народу... після перемоги розберемось.... а шо з тими хто все провалив минулого року і вивалив плани хуйлу? є якась справа хоч?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

до речі, а спіймали вже того про якого Зеленський казав, що всі плани контрнаступу були в кацапів на столі ще перед початком операції? ну я вже згоден на корупціонерів яких пачками беруть за сотні лямів, а відпускать в 10 разів дешевше... і які в тупу збагачуються но крові... хер з ними вони всі стоять на обліку в народу... після перемоги розберемось.... а шо з тими хто все провалив минулого року і вивалив плани хуйлу? є якась справа хоч?

Такі справи не афішуються взагалі, це прерогатива СБУ і ГРУ.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

до речі, а спіймали вже того про якого Зеленський казав, що всі плани контрнаступу були в кацапів на столі ще перед початком операції? ну я вже згоден на корупціонерів яких пачками беруть за сотні лямів, а відпускать в 10 разів дешевше... і які в тупу збагачуються но крові... хер з ними вони всі стоять на обліку в народу... після перемоги розберемось.... а шо з тими хто все провалив минулого року і вивалив плани хуйлу? є якась справа хоч?
Зазвичай, це одні і ті самі люде.
Після війни доведеться шукати по світах. А дехто буде уважаємим чєлавєкам. З охоронами і за високими парканами тут.
Для таких вже зараз варто запасти фпв з термобаром...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Такі справи не афішуються взагалі, це прерогатива СБУ і ГРУ.

хз... мені завжди здавалось що саме СБУ і ГУР для того і існують, і держава їм виділяє саме на це кошти, щоб такої матні не сталось... а якщо таке відбулось то це саме їх провина, десь недопрацювали мабуть, або хз... а щоб опосля констатувати факти достатньо телеблогерів різних...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я маю надію, що в травні 2024 нас чекає ще одна хороша і знаменна подія : Україна завалить кримський міст.

Наш чекає тепер уже кацапський контрнаступ. От що наш чекає і дай бог щоб вистачило зброї і людей, і навіть скоріше людей  щоб стабілізувати фронт. А ти про міст. Ти новини читає уже беруть 3 4 села в день , а це все втрачені кілометри і кілометри землі яку хєр знає як повертати..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Наш чекає тепер уже кацапський контрнаступ. От що наш чекає і дай бог щоб вистачило зброї і людей, і навіть скоріше людей  щоб стабілізувати фронт. А ти про міст. Ти новини читає уже беруть 3 4 села в день , а це все втрачені кілометри і кілометри землі яку хєр знає як повертати..

Прийшов і відразу за зрадойобство взявся  :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Прийшов і зрузу за зрадойобство взявся  :facepalm1:
Та то бот відомий
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Цитата: Matvik link=topic=1140054.msg27898439#msg27898439 date=1714185293 :weep:
Та то бот відомий

Він нам робить честь скигленням раз на місяць  :weep:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/DeepStateUA/19328

Що не кажи, а ДіпСтейт періодично заносить  :facepalm1: Одна справа - переглядати кацапські відосики для ОСІНТ, а інша - воювати.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Цікаво, чи якесь НАДІЙНЕ джерело, що міститься у тій 6-мільярдній допомозі Штатів. В одному місці читав, що там ракети "земля-повітря", у другому - що ракети "повітря-земля", у третьому - що ракети "повітря-повітря"  :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

каво, чи якесь НАДІЙНЕ джерело, що міститься у тій 6-мільярдній допомозі Штатів. В одному місці читав, що там ракети "земля-повітря", у другому - що ракети "повітря-земля", у третьому - що ракети "повітря-повітря"  ,,

там ракети " земля- повітря - крим -міст"
" земля- повітря - крим- аєродром" :)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я взагалі не розумію оцього оголошення всього, що міститься в допомозі - це так щоб кацапам було легше достосовуватися і реагувати?  :facepalm:
Що це за війна така? Де елемент несподіванки?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я взагалі не розумію оцього оголошення всього, що міститься в допомозі - це так щоб кацапам було легше достосовуватися і реагувати?  :facepalm:
Що це за війна така? Де елемент несподіванки?



Про несподіванки мовчать і не в перше.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я взагалі не розумію оцього оголошення всього, що міститься в допомозі - це так щоб кацапам було легше достосовуватися і реагувати?  :facepalm:
Що це за війна така? Де елемент несподіванки?

Зброя в усіх одинакова. Шо там замовчувати? Нiяких лазерних гармат з "Зіркових воєн" там нема.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Цікаво, чи якесь НАДІЙНЕ джерело, що міститься у тій 6-мільярдній допомозі Штатів. В одному місці читав, що там ракети "земля-повітря", у другому - що ракети "повітря-земля", у третьому - що ракети "повітря-повітря"  :facepalm1:

розмріявся, того тобі не взнати
далекобійні ракети там
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я взагалі не розумію оцього оголошення всього, що міститься в допомозі - це так щоб кацапам було легше достосовуватися і реагувати?  :facepalm:
Що це за війна така? Де елемент несподіванки?

оголошення обов'язково містить правдиві цифри?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
N88

до речі, а спіймали вже того про якого Зеленський казав, що всі плани контрнаступу були в кацапів на столі ще перед початком операції? ну я вже згоден на корупціонерів яких пачками беруть за сотні лямів, а відпускать в 10 разів дешевше... і які в тупу збагачуються но крові... хер з ними вони всі стоять на обліку в народу... після перемоги розберемось.... а шо з тими хто все провалив минулого року і вивалив плани хуйлу? є якась справа хоч?

Питання не в тому спімали чи ні.
Є факт - будь які плани відомі комусь крім вузького кола перевірених людей стають відомі кацапні.
В нас повно ворожих агентів якими накачівався держапарат всі роки незалежності.

Тому коли діяли з ініціативи низької і середньої ланки - кацапи офігівали.
Коли бубачьки (Порох теж цим страждав) почали все брати під "контроль" - ну раптом все стало відоме кацапні, чого б це.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія