Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Инанна, иди на хер

+1
Але не зрозуміє.
   
Инанна, иди на хер

Хелоу, Сіленціо  :gigi:
   
я коли-небудь казала, що у 2014 мала хоч найменший стосунок до того, що фсбшний покидьок, україножер вліз на трон президента?

Порошенко - не україножер, а найкращий през в історії України.
   
Да. Следующие годы, пока его не снесут к ебенимать, прихильники певної політсили будут нам рассказывать, как тяжело пану Президенту разгребать закладки кнура.  Сначала: дайте скорее табуретку, без нее не могу. Потом:  формируем команду, не сам же.Потом: дайте разгрести завалы, без того никак. Потом: да что мы без Рады?..
Вот будет вам ваша Рада. Что вы дальше будете в глаза капать?
Долбаный стыд, большинство из вас в этой же стране живёт. Вам интересно превращение ее в зоопарк? Вы же внутри!

Молодець, Беггі. Я просто реально не розумію, як нібито психічно здорові люди такого не доганяють.
   
Ти б краще свого канадійського "чоловіка" приласкала.
Він мабуть жіночої ласки вже багато місяців не знав що це таке. Мабуть вже по повіям пішов. Що там у вас в канадійській єбєнях поруч? Ванкувер чи Альберта? В Ванкувері дуже гарні повії.
удивительный феномен. Вам обязательно, знаток вы наш повий, говорить гадости? Или это ритуал посвящения в подзеленки требует, чтоб ни поста, без оскорбления оппонента?
   
Ти б краще свого канадійського "чоловіка" приласкала.
Він мабуть жіночої ласки вже багато місяців не знав що це таке. Мабуть вже по повіям пішов. Що там у вас в канадійській єбєнях поруч? Ванкувер чи Альберта? В Ванкувері дуже гарні повії.

Нікуди не пішов. Все ок. Тим більше, враховуючи, що я заробляю більше, ніж він, і що на мене заглядаються інші чоловіки, це дуже стимулює  :gigi:
   
Молодець, Беггі. Я просто реально не розумію, як нібито психічно здорові люди такого не доганяють.
мне ваша похвала ни к чему, мне вас убеждать не нужно, а наших визави убедить просто не удастся. Про штабных даже молчу.
   
Мічіган, у мене дійсно дилема - мені треба хату прибрати (тим більше що я взяла сьогодні вихідний), але ліньки. А віддати 200 доларів прибиральниці жаба давить.

Ще трохи посмикаю вас і треба-таки братися за пилосос і виконати свій безпосередній домогосподарський обов"язок.
   
Порошенко - не україножер, а найкращий през в історії України.
Обєктивно , так . Ну ще Кучма з  стуацією з Тузлою. Але війна це не Тузла
   
Хуйлостан завжди був хуйлостаном, а хуйло по суті завжди було хуйлом. Я ніколи не вважала коцапів за братів. Ще чого не вистачало..

Ну я до розчерку пера хуйлом 18.03 вважав інакше. Зневажав українську мову, глузував з неї, столицею своєї Батьківщини вважав Москву, вболівав за російських спортсменів як за своїх.
Але все змінилось. Зараз я цих виродків не вважаю за людей, мрію, щоб ці недолюди були знищені. Один розчерк пера хуйла все змінив.
   
що на мене заглядаються інші чоловіки
в таких случаях всегда требуют фото в студию. Ибо спор не имеет смысла, завтра (суббота уже началась) все равно пиzдец, хоть глаза отдохнут.
   
Я из канады - все потрапляют через кровать, мужики привозят, как я привез жену с Киева. Бо бабци ни на шо не способны.  Верьте ей больше)))
   
бля. та никому вона не потрибна эта прошмандовка канадийская .. Востребованные женщины на форумах не сидят..
   
Порошенко - не україножер, а найкращий през в історії України.
забирай!
   
Ну я до розчерку пера хуйлом 18.03 вважав інакше. Зневажав українську мову, глузував з неї, столицею своєї Батьківщини вважав Москву, вболівав за російських спортсменів як за своїх.
Але все змінилось. Зараз я цих виродків не вважаю за людей, мрію, щоб ці недолюди були знищені. Один розчерк пера хуйла все змінив.
бачиш, який ти катастрофічно недалекоглядний
   
Я из канады - все потрапляют через кровать, мужики привозят, как я привез жену с Киева. Бо бабци ни на шо не способны.  Верьте ей больше)))

Ну, якщо ти не зміг собі знайти красиву дівчину в Канаді, то це про тебе говорить багато  :gigi:

Я вже неодноразово писала, що я приїхала в Канаду одна, незаміжньою, по робочій візі як айтішник-професіонал. Таких у той час із колишнього совка приїздили тисячами. Моя компанія спонсорувала мій статус, а заміж я вийшла через декілька років по тому.

Тепер я навіть більше за чоловіка-канадця заробляю, хехе!
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Вовка, не хами женщинам. Они и так тебе того не того. И да, здравствуй.
;o Де ти там женщіну побачив? Там Онаній.
   
бля. та никому вона не потрибна эта прошмандовка канадийская .. Востребованные женщины на форумах не сидят..

Сіленціо, а чому ти під лівим ніком?

Всім: Сіленціо - відомий жінконенависник. Він на супі колись написав, що ненавидить жінок, які цікавляться політикою  ;o Значить, Юльку вашу він теж ненавидить??
   
Всім: Сіленціо - відомий жінконенависник. Він на супі колись написав, що ненавидить жінок, які цікавляться політикою   Значить, Юльку вашу він теж ненавидить??
здається, вона просто п"яна як чіп
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.
van

Вся порохотня с понедельника будут сами себя называть позорными именами по хлеще алко баснописца.
   
Нікуди не пішов. Все ок. Тим більше, враховуючи, що я заробляю більше, ніж він, і що на мене заглядаються інші чоловіки, це дуже стимулює  :gigi:
Чоловік в курсі що ти тролятник розводиш на українському політичному форумі? Як відноситься до такого? Чи гроші не пахнуть?

Останнє редагування: 20 липня 2019 00:25:41 від Michigan
   
Я из канады - все потрапляют через кровать, мужики привозят, как я привез жену с Киева. Бо бабци ни на шо не способны.  Верьте ей больше)))

Ось, тобі вірю на слово.
Інанні не вірю.
   
здається, вона просто п"яна як чіп

Це типу як нібито Петро п"яний? Мда-с ...

Мирославо, до дамочок, що люблять бухнути, зайди у тему, про кому 45. Алкоголь жінкам протипоказаний - є дослідження, що він викликає рак грудей та інші неприємні речі.
   
Сіленціо, а чому ти під лівим ніком?

Всім: Сіленціо - відомий жінконенависник. Він на супі колись написав, що ненавидить жінок, які цікавляться політикою  ;o Значить, Юльку вашу він теж ненавидить??

Здуріла баба   :facepalm:    похитнулася  здоров'ям на Сіленціо  :weep:
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Я из канады - все потрапляют через кровать, мужики привозят, как я привез жену с Киева. Бо бабци ни на шо не способны.  Верьте ей больше)))
І-го-го!! Вот ето ти, Онаній, вляпався....
   
зелепухи, до понеділка ще тре дожити. он там іран залупляється
   
Чоловік в курсі що ти х.й.ю пишеш на українському політичному форумі? Як відноситься до такого?

Рже разом зі мною (я йому розповідаю про деяких персонажів) і так само не може повірити, що українці після всього, що відбулося, вибрали зе. З іншого боку, у нас вибрали Трудо, але ж Канада не знаходиться у стані війни ...

Я вже неодноразово тут писала, що він ще у 2004 році передбачав, що Росія нападе на Україну.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

бля. та никому вона не потрибна эта прошмандовка канадийская .. Востребованные женщины на форумах не сидят..
Умнічька! Не шукай собі жінку на форумі. Шукай її в реалі.  (tu)
   
здається, вона просто п"яна як чіп
Як цей?

   
Іnanna,  ти засиділася в декретній відпустці    :laugh:
   
;o Де ти там женщіну побачив? Там Онаній.
так можно и вас каким нибудь "Суходрочером" обозвать. Но люди же так не делают. Есть некоторое доверие к никам, не личностям. Вон, наш Князь тишины - Ганс, он с тем не спорит, как и Асмодей. Да и бис с ними. У вас тоже раньше и не здесь был другой ник. Однако, тут вы Кароффка, и хамить вам, хоть ваши взгляды мне и отвратительны, не хорошо. Ключник не прав.
   
Умнічька! Не шукай собі жінку на форумі. Шукай її в реалі.  (tu)

То він неодружений? піндець. Воно й не дивно  :K
   
Рже разом зі мною (я йому розповідаю про деяких персонажів) і так само не може повірити, що українці після всього, що відбулося, вибрали зе. З іншого боку, у нас вибрали Трудо, але ж Канада не знаходиться у стані війни ...

Я вже неодноразово тут писала, що він ще у 2004 році передбачав, що Росія нападе на Україну.

 Україна теж не знахожиться у стані війни . у насато яке закінчилось  вже. операцією об.єднаних ссил
   
Рже разом зі мною (я йому розповідаю про деяких персонажів) і так само не може повірити, що українці після всього, що відбулося, вибрали зе. З іншого боку, у нас вибрали Трудо, але ж Канада не знаходиться у стані війни ...

Я вже неодноразово тут писала, що він ще у 2004 році передбачав, що Росія нападе на Україну.
Я теж
Після Грузії 2008 стало очевидно.
Але саме тут "самі матьорі порошки" он як ПавелВ тоді несамовито топили за кацапів. :K
В 2008 році ФУП нагадував for-ua
Канадійський чоловік може сформулювати що не так з президентом Зеленським та чому про-кремлівський Кнур Порошенко краще?
Чи це ти йому свою "думку" надула в вуха?

Останнє редагування: 20 липня 2019 00:30:56 від Michigan
   
Іnanna,  ти засиділася в декретній відпустці    :laugh:


ЛОЛ! ні, дякую.
   
Здуріла баба   :facepalm:    похитнулася  здоров'ям на Сіленціо  :weep:

Просто схожа риторика і дещо співпадає.

   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

так можно и вас каким нибудь "Суходрочером" обозвать. Но люди же так не делают. Есть некоторое доверие к никам, не личностям. Вон, наш Князь тишины - Ганс, он с тем не спорит, как и Асмодей. Да и бис с ними. У вас тоже раньше и не здесь был другой ник. Однако, тут вы Кароффка, и хамить вам, хоть ваши взгляды мне и отвратительны, не хорошо. Ключник не прав.
Бєгі, беггі!! Ти так багато накропав, а читати немає чого. Все бєс толку. БєсПЄСди.
   
Сумно буде без вас. Хоча і так жалюгідні рештки залишились.
Важковаговики вшились вже після президентських.

От хто хто , а ти нас  покинеш. Анушка просто  вже пролилп масло.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

То він неодружений? піндець. Воно й не дивно  :K
А ти шо, яйця зібрався до нього підкатувать?
   
Я теж
Після Грузії 2008 стало очевидно.
Але саме тут "самі матьорі порошки" он як ПавелВ тоді несамовито топили за кацапів. :K
В 2008 році ФУП нагадував for-ua

Мене не було на фупі як дописувача до 2017 року. Хоча я його читала під час Помаранчевої революції. Яке взагалі відношення я маю до Павла?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія