Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для чого мені фуп , і для треба щоб він жив і розвивався

Теж з родиною вирішили після Перемоги виїзджати на ПМЖ за кордон.
Добре, що маємо таку можливість.
Нехай хоч діти та онуки поживуть по-людськи.)
А ми, старші, нарешті зрозуміємо, що таке "жити скучно".)
Ну і звісно, звідти будемо розповідати, які ми офігенні патріоти України, і як потрібно правильно будувати державу.)
Начиталися на ФУПі такого.  :)
   
Я б купив гарну хату на березі ставка чи річки.

кращче купити жінку
шоби давала в ачко
і їбатися... 8-)
   
кращче купити жінку
шоби давала в ачко
і їбатися... 8-)

Дурний ти плазун. До хорошої хати жінка сама прийде. Безплатно, то їсть даром. Куди ти її будеш пхати того свого крокодилячого прутня, то вже вирішите самі. Але бажано почитати на досугє щось про пряму кишку людини і її функції  :gigi:
   
та я  можу і зараз їхати
але немає бажання і настрою
і не бачу якогось змісту в тому
    К сожалению, пан Слав, у меня для Вас плохая новость. Все самые хорошие вилы на Юге Италии ( и не только) фупчики уже раскупили .
  Ждём только Вас. Но Вы, как всегда , тормозите. Остались только нищебродские хатинки за 3-5 миллионов евро. Но Вы ж не можете себе такой стыд позволить?
   Не знаем, чем Вам и помочь. Будем думать....
   
До хорошої хати жінка сама прийде.

крокодил це знае.
алеж харошую жінку* купити дешевше, ніж харошую хату 8-)

харошая жінка* - це жінка, яка згідна їбатися.
   
крокодил це знае.
алеж харошую жінку* купити дешевше, ніж харошую хату 8-)


Слушно. Оосбливо, якщо в тої жінки є така хата.  :D
   
Було б за що.
Ті, хто евакуювався за кордон, трохи катаються. Не за дорого багато, але все ж.
   
Може. Мені там не сподобалось. Без ксенофобії, але французи, то такі французи.

Але що сподобалось там, то гарні супермаркети. Французи знають толк в збергіанні і переробці продуктів храчування. Все інше так собі.

Але як була там, мешкала більш-менш тривало і подобається, то можна мріяти.
В Ніцці більше не-французів, ніж французів, дуже космополітичне місце.

Ввечері все місто виходить на Набережну і дивиться на захід сонця. Я б хотіла це робити кожного вечора. Була там недовго, але в нетуристичний сезон і не дуже в якості туриста, мені здалось, що я вловила зміст життя в цьому місті. Я добре знаю, що таке море в нетуристичний сезон і воно мені тоді дуже не подобається, але тамтешнє дуже ок.
   
Я б купив гарну хату на березі ставка чи річки. Десь під Тернополем чи Хмельницьким. Щоб ліс був недалеко. Ну і щоб дорога до міста була не зовсім вбита. Бо де б ти не був, але завжди хочеться додому.

Море мене якось не збуджує. Вон мені не потрібно. Тим більше в багатьох з нас є знайомі з Одеси, які на морі бувають 2 рази на рік і то проїздом  :D

Знайомі купили ділянку на Берковцях в Києві.

Пуща-Водиця недалеко (і ліс, і озера), супермаркет - через дорогу, і київська прописка.
   
Теж з родиною вирішили після Перемоги виїзджати на ПМЖ за кордон.
Добре, що маємо таку можливість.
Нехай хоч діти та онуки поживуть по-людськи.)
А ми, старші, нарешті зрозуміємо, що таке "жити скучно".)


Не факт, що зайде оте пмж. Я, наприклад, себе там взагалі не бачу. Туристом - так,  але не на постійній основі
   
    К сожалению, пан Слав, у меня для Вас плохая новость. Все самые хорошие вилы на Юге Италии ( и не только) фупчики уже раскупили .
  Ждём только Вас. Но Вы, как всегда , тормозите. Остались только нищебродские хатинки за 3-5 миллионов евро. Но Вы ж не можете себе такой стыд позволить?
   Не знаем, чем Вам и помочь. Будем думать....

Хм та я не парюсь цим я зараз живу в загалі  квартира однокімнатна без балкона  , мебель дешева ремонт 20 років назад .
Тільки санітарну побілку зробив
Так що мені то неважливо ))))
   
Хто тоді в Україні залишиться після перемоги? Кацапи з ватою?  :weep:
   
Знайомі купили ділянку на Берковцях в Києві.

Пуща-Водиця недалеко (і ліс, і озера), супермаркет - через дорогу, і київська прописка.
...і кладовище поряд
   
Хто тоді в Україні залишиться після перемоги? Кацапи з ватою?  :weep:

Ти не хочеш повернутися?
   
Ти не хочеш повернутися?
это из той оперы - как луганск освободят пусть все патриотично настроенные выехавшие возвращаются. Ага - щас
   
Ти не хочеш повернутися?

Мені клімат не дуже підходить
   
Мені клімат не дуже підходить
:lol:  :lol:
   
Хто тоді в Україні залишиться після перемоги? Кацапи з ватою?  :weep:
Пенсіонери і різноманітні мізераблі
   
Знайомі купили ділянку на Берковцях в Києві.

Пуща-Водиця недалеко (і ліс, і озера), супермаркет - через дорогу, і київська прописка.

Дивлюсь такий канал на юТубі. Не буду рекламувати, але їх історію трохи опишу.

Чоловік з жінкою з Вінниці поїхали по гриби. До знайомих в село. Село на березі ставка. Так їм там сподобалось, що вони захотіли купити там хату, типа дачу. В тому селі якраз не було хат на продаж, але їм порадили поїхати в інше село, з іншої сторони ставка. І там вони купили собі хату. Прямо з видом на той ставок. Мають будинок в Вінниці, забезпечені люди. Спочатку пара років їздили туди тільки на вихідні. А потім залишились на довше, а потім і зовсім туди переїхали жити. Створили там собі чудовий куточок для життя. Краса і гармонія. Мені то сподобалось.

   
Пенсіонери і різноманітні мізераблі

Хто годуватиме пенсіонерів?
   
Хто годуватиме пенсіонерів?

Ти ще спитай хто годуватиме мізераблів
   
Хто годуватиме пенсіонерів?
нативи - она остается
   
Ти ще спитай хто годуватиме мізераблів

А нашо їх годувати?
   
А нашо їх годувати?
Такк отож
   
Ти ще спитай хто годуватиме мізераблів

хто то такі?
   
хто то такі?

ліниві і дурні
   
ліниві і дурні

Таких за будьяких обставин не варто годувати
   
Таких за будьяких обставин не варто годувати

Ну от
   
Таких за будьяких обставин не варто годувати

І пенсіонерів теж. Кієвлянін підтвердить.
Ну не буде тут ніхто сидіти просто тому, що треба годувати пенсіонерів.
   
Пенсіонери то вже хтось буде працювати, комусь діти-внуки ізза кордону і т. д.
   
Не факт, що зайде оте пмж. Я, наприклад, себе там взагалі не бачу. Туристом - так,  але не на постійній основі
Спробуємо.)
Молодші члени родини не бачать свого майбутнього в Україні.
А ми вже за ними.
   
Та я там ще не був
Щиро бажаю побувати. Сподобався своєю інтелігентністю, без понтів.
   
В Ніцці більше не-французів, ніж французів, дуже космополітичне місце.

Ввечері все місто виходить на Набережну і дивиться на захід сонця. Я б хотіла це робити кожного вечора. Була там недовго, але в нетуристичний сезон і не дуже в якості туриста, мені здалось, що я вловила зміст життя в цьому місті. Я добре знаю, що таке море в нетуристичний сезон і воно мені тоді дуже не подобається, але тамтешнє дуже ок.
А кацапських матюків на тому Променаді.  :facepalm:
Хоч в Ніццу в перший приїзд таки закохалася, особливо в море. Воно там особливе. Але це було у 2003. Пізніше Ніцца «переобладналася» і вже було не те.  :(
   
Переїзжати в іншу країну не буду. Але десь місяць по європі покатаюсь

і я теж як варіант. Дуже дуже мало де був в Європі.  Тільки північ і бачив по суті.
   
...і кладовище поряд

Щоб далеко не возити!  :gigi:

І не ходити - тому, хто залишиться :)
   
Після війни і перемоги України  куплю віллу на півдні Італії
Може на капрі)))))
І буду писати звідти і вчити вас життя  :lol:

добавлю, що мрії про віллу на березі моря очікування їх здійснення інколи приносять більше задоволення чим сама купівля вілли і переїзд.
Бо потім нематимеш про що мріяти.
Такі мрії зазвичай це такий собі  психологічний захист від стресів і всякої херні. Ну якщо звичайно за хатинку вже не проплачено або ріелтор не найнятий 
   
і я теж як варіант. Дуже дуже мало де був в Європі.  Тільки північ і бачив по суті.

Ну стара європа вся плюс-мінус однакова. Міста доволі схожі багато в чому. Я ото більше би по альпам полазив би, італія-швейцарія
   
Після війни і перемоги України  куплю віллу на півдні Італії
Може на капрі)))))
І буду писати звідти і вчити вас життя  :lol:
Це точно план розвитку фупу?))
   
мені здалось, що я вловила зміст життя в цьому місті.

Буває таке. Але то як швидкоплинна симпатія аба навіть закоханність. Може швидко пройти від різних обставин. А може, навпаки, зробитись чимсь більшим. Хоча перший варіант більш вірогідний  :)
   
Південь Італії ок для туризму, але для комфортного пенсійного життя, здається, не дуже.
Для життя - це (особливо!) Ломбардія, П'ємонт, ну, може ще Емілія-Романья. Гугл в поміч.

p.s.
А! Ще Тоскана! Між Пізою і Флоренцією люкс.


зараз живу в загалі  квартира однокімнатна без балкона

Залишив хату жінці? Гідно.

А молодим дівкам хіба подобається відвідувати прокурену однокімнатну халупу без балкону?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія