Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За нові корупційні схеми на Німісіл чули? Тепер почуєте, роботи буде в МВД.... :facepalm1: Ню Закон

Я тут побазікав, що всі вважають що цей закон перебор і що треба щось міняти для зручності, і думаю що багато буде не проти, за те що брав без рецепту переплачувати тих 30 відсотків. І таке рішення буде чисто Українське і патріотичне. [ua]
   
Я тут побазікав, що всі вважають що цей закон перебор і що треба щось міняти для зручності, і думаю що багато буде не проти, за те що брав без рецепту переплачувати тих 30 відсотків. І таке рішення буде чисто Українське і патріотичне. [ua]

Виявляється МОЗ просить продавати рецептурні препарати по рецепту

   
Це той же Німесил від іншого виробника.
Діюча речовина - Німесулід.
Нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП)

Аффида Форте.
Навіть саше за розміром однакові

Зазвичай виписують після операцій та стоматологи.
Жерти багато не можна, бо можуть зі шлунком бути трабли
Але швидко гамує біль.

Сильніший ефект тільки у Діклофенаку (Діклоберл) але то взагалі - триндець шлунку

Мені Німесил після імплантації зуба виписували. Але вона була настільки безболісною, що я добу не пила його, а потім розчехлилися, що він все-таки набряки знімає і почала пити.
   
Це той же Німесил від іншого виробника.
Діюча речовина - Німесулід.
Нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП)

Аффида Форте.
Навіть саше за розміром однакові
Є таке.
А ще є Аффида макс експрес - від Schonen - капсули 400 мг ібупрофену.
   
Виявляється МОЗ просить продавати рецептурні препарати по рецепту
СлаваСупрун!  :super:
   
Там є дві з різними препаратами одна з ібупрофеном інша з німісілом. Ціна практично одна і поякості той що, як німісіл то він в туже ціну що і ібупрофеновська черечовина.

Ось, поки народ ще не прохавав що це той самий Німесил

   
Виявляється МОЗ просить продавати рецептурні препарати по рецепту
Я б не зупинялась на тому, що продається в аптеках.
Всі ж знають, скільки шкідливих продуктіві напоїв продають без рецептів в магазинах. Ось там і втрачається основна частина здоровя українців. І ніхто не хоче проявити справжнє вболівання і прописувати тільки правильні продукти в правильних дозах.
А то куплять пакет сосисок, і жеруть. Треба обмежити дозволену дозу до 200гр
А що вже про розфасовки віскі, коняки і інших спиртовмісних рідин казати...
   
По рецепту маю бути тільки наркотичні і антибіотики.

Переймати дурниці з ЄС це не вірно.

Хочете заробити на ліках, по Е-рецепту продавайте без акцизу а якщо немає рецепту то акциз 30 відсотків.

Отримаєте без спротиву кращий результат по зверненню до лікарів і без спротиву. Зараз у багатьох проблеми з коштами і кожна копійка на рахунку.
   
Ось, поки народ ще не прохавав що це той самий Німесил

Показати зображення...
Ще є таблетки німід і німісулід.
   
https://t.me/mysiagin/20330
Це не можна було зразу вводити з відтермінуванням на період воєнного стану?  :facepalm1:
Цікаво, вони такі тупі чи просто вирішили дати непогано заробити сьогодні фармацевтам?..
   
Я б не зупинялась на тому, що продається в аптеках.
Всі ж знають, скільки шкідливих продуктіві напоїв продають без рецептів в магазинах. Ось там і втрачається основна частина здоровя українців. І ніхто не хоче проявити справжнє вболівання і прописувати тільки правильні продукти в правильних дозах.
А то куплять пакет сосисок, і жеруть. Треба обмежити дозволену дозу до 200гр
А що вже про розфасовки віскі, коняки і інших спиртовмісних рідин казати...

Оцет тре за рецептом. То ж - чиста кислота.
І лимонну кислоту
   
Оцет тре за рецептом. То ж - чиста кислота.
Нє, 6-9%. Але дозу обмежити, бо ще зловжиють...
   
Мені Німесил після імплантації зуба виписували. Але вона була настільки безболісною, що я добу не пила його, а потім розчехлилися, що він все-таки набряки знімає і почала пити.
Не тільки набряки, але мабуть і як протизапальний засіб. А протизапальні засоби завжди виписують після усіляких операцій щоб запобігти можливим запальним процесам.
Такшо в таких випадках не слід умнічать, а то можна отримати серйозні ускладнення.
   
даю лайфхак, якщо у зубі дірка і він раптом заболів, то в ту дірку кладеш кусочок аналгіну і зуб перестане боліти хвилин через десять-двадцять.
але звичайно краще до такого не дотягувати і лікувати зуби вчасно.
Якось користувався цим днів 5-6(під час строкової служби).
У стоматолога подвійний наркоз не спрацював...
 - Ну, тримайся за крісло!)))
   
Якось користувався цим днів 5-6(під час строкової служби).
У стоматолога подвійний наркоз не спрацював...
 - Ну, тримайся за крісло!)))
Який наркоз? Миш'як?  :lol:
Зараз такі знеболювальні, що не можливо щоб воно не спрацювало.
   
Виагру тоже по рецепту однако)

Ситуаций будет достаточно таких.

Когда я был военврачом на ДВ... ко мне пришла вольнонаемная из штаба.  Начальник МПП и нач аптеки были в отпусках. И честно говорит мне что ей нужна ампула наркотика для аборта. Я понимаю ее что это тайна, но у меня вопрос  -  КАК ЕГО СПИСАТЬ?
Рецепт, в котором было три подписи ...все мои, я выдал ей ампулу промедола и пустую привезла мне для отчета   ..Я списал ее под диагнозом - лечение пульпита в один сеанс (знающие поймут
   
Який наркоз? Миш'як?  :lol:
Зараз такі знеболювальні, що не можливо щоб воно не спрацювало.
Вам безпосередньо перед видаленням зуба миш'як прикладають?
   
Пістєц мабуть міністру... Провал рейтингу влади йому не пробачать...
   
Від зубного болю колись давно мені лише Темпалгін допоміг
Німесилів тоді не було ще
З переляку більше однієї таблетки випив
Болю як не було але й ходив довго під кайфом

Нині темпалгін наче не продають
   
Ух там їм фуї тикаютьу всі шпарини  :facepalm:
ну так аби зайнятись
продаж ліків в яких вказано що по рецепту це просто геноцид....
то й же німесил, він рецептний і має тьму побочки, особливо для сердечників... але то ж фігня....
я не знав що мені його не можна по причині прийняття варфарину, так само як і тим хто приймає антикоагулянти...
   
Тре мабуть було поступово додавати ліки до переліку, а не гамузом влупити
   
Я подумал что наконец у нас министр умный ( Ляшко) .Коллаборант он хуев...Скотина.
   
ну так аби зайнятись
продаж ліків в яких вказано що по рецепту це просто геноцид....
то й же німесил, він рецептний і має тьму побочки, особливо для сердечників... але то ж фігня....
я не знав що мені його не можна по причині прийняття варфарину, так само як і тим хто приймає антикоагулянти...
Угу... Воно ж б***ь так пекло підарасу що просто спать не давало. Купа біженців не знають де шукати сімейного. В мене в дружини сімейний звалила за кордон. Теща не ходяча після інсульту каптопрес глушить... Сімейний десь воює...
   
Я подумал что наконец у нас министр умный ( Ляшко) .
Ляшко й Гетьманцев - два брульянти в короні Уряду ))
   
Пидар Ляшко, я постарше тебя и имею право тыкать...Сейчас не время и надо было объявить заранее. Ты,падло, не создал нормальную первичку и прыгаешь через голову. У  меня закончился антикоугулянт, мне что звонить Тодурову - выпиши рецепт....Помойму легче тебя сраной метлой погнать
   
Угу... Воно ж б***ь так пекло підарасу що просто спать не давало. Купа біженців не знають де шукати сімейного. В мене в дружини сімейний звалила за кордон. Теща не ходяча після інсульту каптопрес глушить... Сімейний десь воює...

Можливо хтось не в курсі.
Але сімейного можна поміняти будь-коли.
Ми коли рік тому у родичів у Львові сиділи, то просто пішли до їхнього сімейника і підписали договір з ним. Через місяць повернулися додому і знов переуклали договір вже вдома.

Це - не кріпосне право. Ти не приписаний до одного феодала
   
Угу... Воно ж б***ь так пекло підарасу що просто спать не давало.
цікаво коли то прийняли. бо я так розумію що з 1 квітня вступає в дію.
   
Взагалі-то усілякі транквілізатори і антидепресанти - страшна штука. Чимало молодих  дівчат купують це на "ринку" для схуднення. Вони пригнічують апетит. У мене так дочка знайомого в реанімацію охматдиту потрапила. Отруєння. Потім батька за це в поліцію. Хоча це здебільшого рецептурні препарати, але все одно контролю нуль.
Это, наверное, был флуоксетин? Вроде бы только он для похудания, другие антидепрессанты так не влияют на аппетит. Но сколько его надо съесть, чтоб попасть в реанимацию, я не представляю. 1-3 таблетки - это как мел.
   
цікаво коли то прийняли. бо я так розумію що з 1 квітня вступає в дію.
Я так розумію, планували подовжити автоматом з оглядом на обставини, бо не вперше вже, але хтось вчасно не зреагував. За таку забудькуватість, мабуть потрібно буде відповісти.
   
Можливо хтось не в курсі.
Але сімейного можна поміняти будь-коли.
Ми коли рік тому у родичів у Львові сиділи, то просто пішли до їхнього сімейника і підписали договір з ним. Через місяць повернулися додому і знов переуклали договір вже вдома.

Це - не кріпосне право. Ти не приписаний до одного феодала
В теорії так а на практиці це заборонили.

Люди почали вибирати тих лікарів що їм зручні і тому в одних було багато а в інших мало. Особливо до молодих не хочуть іти або неадекватних.
   
було би тоді разом із забороною вільного відпуску ліків ще заборонити усім громадянам України, незалежно від соціального стану, стану здоров'я, віросповідання та інших параметрів українців,  лікуватися за кордоном. Тільки в Україні і баста.
   
В теорії так а на практиці це заборонили.

Люди почали вибирати тих лікарів що їм зручні і тому в одних було багато а в інших мало. Особливо до молодих не хочуть іти або неадекватних.

Яке таке "в теорії"?!
Я тобі кажу те що сам особисто робив
   
було би тоді разом із забороною вільного відпуску ліків ще заборонити усім громадянам України, незалежно від соціального стану, стану здоров'я, віросповідання та інших параметрів українців,  лікуватися за кордоном. Тільки в Україні і баста.
бггг,  хер  Ви за  кордоном аналгін  чи тим більш немезіл купите  без  лікаря
   
Угу... Воно ж б***ь так пекло підарасу що просто спать не давало. Купа біженців не знають де шукати сімейного. В мене в дружини сімейний звалила за кордон. Теща не ходяча після інсульту каптопрес глушить... Сімейний десь воює...

Тут виходить вимушено без варіантів - замінити лікаря лише

   
Яке таке "в теорії"?!
Я тобі кажу те що сам особисто робив
а я тобі кажу що я не міг помінти.

Сімейник зхвільнилась, хотів перейти до іншого, то їй не дозволяла адміністраці бо є розпорядження голови ОТГ що не більше стількио тисяч має бути. Там у молодї сикухи лікаря був не добор, то тільки до неї записували. А в кого багато то не від захотів відмовив а по наказу адміністрації і голови ОТГ.  :bueee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 14 гостей
 
Повна версія