Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

де в тому будиночку його стіл стоїть ?  :lol:  ти на нього теж скидався воєнкому ? чи твоя компанія заплатила яка бронь на тебе оформила ?

Слухай, на відміну від тебе, я ніколи не був мутним тіпком, що купляє собі угорські паспорти, катається на бляхах, маючи гроші на нову машину, і придумує собі допельгангерів (якого ти прибив минулого року). Так що попустися зі своїм тупуватим гумором.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ті хто міг заплатити 15-20 - вже давно виїхали за 5-7.
Залишились лише ждуни, бідняки та блатні.

Ось із цього і будемо виходити, іншого резерву немає.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тут кажуть в Хмельницькому ТЦКшників відпиз*дили. Одного ТЦКшника вірніше. Під бусом.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

придумує собі допельгангерів (якого ти прибив минулого року
;o
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Тут кажуть в Хмельницькому ТЦКшників відпиз*дили. Одного ТЦКшника вірніше. Під бусом.

ну, цілком очікувано
якщо починається беззаконня - то це працює у обидва боки
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Слухай, на відміну від тебе, я ніколи не був мутним тіпком, що купляє собі угорські паспорти, катається на бляхах, маючи гроші на нову машину, і придумує собі допельгангерів (якого ти прибив минулого року). Так що попустися зі своїм тупуватим гумором.

ти правий ти не мутний тіпок, ти тіпок якому навіть не вистачило мізків розуміти реальність і не вестись веселий мій тролінг всіляких довбограїв що до "угорського паспорта" і іншого. Але ти однозначно подавав надії ...
Такщо свої судження які ти зробив що до мого гумору і іншого виглядає однозначно і відповідно але ти того навіть не зможеш усвідомити. Можливо на щастя.
І ще одне, то що ти не здатен зрозуміти гумор то не завжди гумор туповатий, частіше навпаки  :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тут кажуть в Хмельницькому ТЦКшників відпиз*дили. Одного ТЦКшника вірніше. Під бусом.

гуляє відео по телегам, там раз чи два в табло зарядили. Але ІМХО там пяні розбірки
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

гуляє відео по телегам, там раз чи два в табло зарядили. Але ІМХО там пяні розбірки
пяні на службі?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

пяні на службі?

так, там тцкшник вродь, пяний але я можу плутати бо на сьогодні гуляло два ролика, драка і ще один з пяним воєнкомом.
не буду постити щоб не розповсюджувати пожливе ІПСО
   
Не розумію чому ця дурня так активно просувається. Військомат це по суті рекрутингове агенство, до чого тут взагалі бойовий досвід, це взагалі різні види діяльності. І вибачте, я не розумію як людина з калітсвом може когось вмотивувати піти воювати. Губну помаду чомусь красиві і молоді моделі рекламують, а не 80 річні бабки.
Ваші тези суперечать одна одній. Губну помаду рекламують саме ті що мають досвід використання (бойових дій в інтимних стосунках), і взагалі ж так всі реклами й побудовані, для переконливості має бути виразний асоціативний зв’язок між ”моделлю” в широкому сенсі та успішним застосуванням рекламованого. Тоді у випадку воєнкоматів ”моделями” реклами мають бути люди з досвідом БД. З іншого боку, якщо брати вашу першу тезу окремо, тоді у воєнкоматах мають бути люди, що не мають стосунку до бойових дій взагалі. Тобто, аналогічно до відділу кадрів підприємства, сидять працівники, нездатні до профільної діяльності підприємства, ніхто з них не може виконувати роботу тих, кого вони набиратю на роботу. А що маємо з військоматами? Там жеж люди, яких лякають фронтом, правильно? Тобто, ні в той бік, ні в той не клеїться. А думка ваша бачте яка плідна, цікаві висновки :D
   
Щоб там не казали, але:
1. Гребуть не всіх.
2. Хто був в тцк і має оновлені документи тих в бус не пакують.
3. Купа народу платить щоб відпетляти.
4. Воєнкоматівці і лікарі часто "не можуть встояти" перед спокусою підняти бабоси.
5. Ніхто і нічого не збирається сильно міняти.
Так от ”підуть всі” чи ”підемо всі” -- не думаю, не буде такого, це якісь лозунги. Коли це й де взагалі було таке, щоб усі пішли?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

 І вибачте, я не розумію як людина з калітсвом може когось вмотивувати піти воювати. (с)

а вот жирный наглый боров с боровятами сможет?
Боевой офицер, пусть и калека намного впечатлительней и вызывает доверие - свой хрест с честью нес
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так от ”підуть всі” чи ”підемо всі” -- не думаю, не буде такого, це якісь лозунги. Коли це й де взагалі було таке, щоб усі пішли?
это для Петра тракториста, что не думал что бронь спасет, уборка урожая кончится и вперед
а остальные как всегда, валюту менять трусы продавать, краденное скупать кому то надо..
сори за цинизм
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

І вибачте, я не розумію як людина з калітсвом може когось вмотивувати піти воювати. (с)

а вот жирный наглый боров с боровятами сможет?
Боевой офицер, пусть и калека намного впечатлительней и вызывает доверие - свой хрест с честью нес

Агрессию в свой адрес инвалид войны не получит, уважение будет я думаю конечно. Но и мотивировать особо не мотивирует.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

"Все на фронт" утопический лозунг, такого не было никогда и нигде. Армия более 1-2 % от населения - неподьемный груз для экономики.
Национализация предприятий и трудовая повинность - это можно. В окопы - нет таких ресурсов у нас
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ти правий ти не мутний тіпок, ти тіпок якому навіть не вистачило мізків розуміти реальність і не вестись веселий мій тролінг всіляких довбограїв що до "угорського паспорта" і іншого. Але ти однозначно подавав надії ...
Такщо свої судження які ти зробив що до мого гумору і іншого виглядає однозначно і відповідно але ти того навіть не зможеш усвідомити. Можливо на щастя.
І ще одне, то що ти не здатен зрозуміти гумор то не завжди гумор туповатий, частіше навпаки  :)

Класика поведінки від Люкса:
1. Збрехати.
2. Обісратися зі своєю брехнею.
3. Сказати, що він пожартував і всіх тролив.

І потім на нову ітерацію.

Чи вважаєш, ми всі забули твою епопею з бляхами та що ти писав щодо України в ті роки? А коли ти пишеш, що я сказки придумую, це ти теж тролиш? Навіть не знаю, як ти примудряєшся бути таким чорноротим...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

СБУ повідомила про підозру керівникам навчального центру Нацгвардії, які безпідставно нарахували собі майже 1 мільйон "бойових" премій.

Джерело: повідомлення СБУ

Деталі: Вказується, що посадовці в одному з навчальних центрів підготовки підрозділів Нацгвардії "безпідставно нараховували собі та своїм підлеглим щомісячну доплату у розмірі 100 тис. грн, яка передбачена за безпосередню участь у бойових діях проти російських окупантів".

При цьому, яка вказує СБУ, учасники оборудки не перебували в районах боєзіткнень і не виконували жодних завдань на передовій.

Дослівно: "Таким чином з вересня по грудень 2022 року фігуранти незаконно "преміювали" себе на загальну суму майже 1 млн бюджетних гривень.

За даними слідства, до організації "схеми" причетний керівник навчального центру Нацгвардії. Саме він безпідставно підписував рапорти щодо нарахування бойових премій своїм підлеглим. Серед них – троє старших офіцерів". :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

"Все на фронт" утопический лозунг, такого не было никогда и нигде. Армия более 1-2 % от населения - неподьемный груз для экономики

Це у мирний час  ;)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

СБУ повідомила про підозру керівникам навчального центру Нацгвардії, які безпідставно нарахували собі майже 1 мільйон "бойових" премій.

Джерело: повідомлення СБУ

Деталі: Вказується, що посадовці в одному з навчальних центрів підготовки підрозділів Нацгвардії "безпідставно нараховували собі та своїм підлеглим щомісячну доплату у розмірі 100 тис. грн, яка передбачена за безпосередню участь у бойових діях проти російських окупантів".

При цьому, яка вказує СБУ, учасники оборудки не перебували в районах боєзіткнень і не виконували жодних завдань на передовій.

Дослівно: "Таким чином з вересня по грудень 2022 року фігуранти незаконно "преміювали" себе на загальну суму майже 1 млн бюджетних гривень.

За даними слідства, до організації "схеми" причетний керівник навчального центру Нацгвардії. Саме він безпідставно підписував рапорти щодо нарахування бойових премій своїм підлеглим. Серед них – троє старших офіцерів". :gigi:


Що це за бл ядство ?

Куди не плюнь, всі заробляють на війні
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

"Все на фронт" утопический лозунг, такого не было никогда и нигде. Армия более 1-2 % от населения - неподьемный груз для экономики.
Национализация предприятий и трудовая повинность - это можно. В окопы - нет таких ресурсов у нас

и трудовая повинность будет, и военная
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

не правда. є визначений перелік болячок, а група то відносно.

Перелік хвороб і група різні речі,ти можеш бути обмежено придатним але мати групу,відповідно згідно закону не підлягаєш мобілізації саме як інвалід а не як обмежено придатний чи не придатний. На період групи інвалідності. І відповідно маєш вільний виїзд за межі країни,навіть з 3-ю групою. Тобто тебе мобілізувати можуть лише добровільно. Ясно що нюансів купа,але ще жоден судовий процес не завершився притягненням до відбовідальності інваліда за ухилення від мобілізації. Просто в ТЦК можуть "переконувати" тих хто має групу "добровільно" бути мобілізованим. Це різні речі.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

это для Петра тракториста, что не думал что бронь спасет, уборка урожая кончится и вперед
а остальные как всегда, валюту менять трусы продавать, краденное скупать кому то надо..
сори за цинизм

  (tu) ну так. і в нічних клубах сидіти теж  комусь треба. Адже їх власники податки платять. І стриптизерші у труси гроші сунути теж комусь треба. Що вона не людина чи шо? Скільки то Петро тракторист засуне. Та і ніколи йому по стриптизершах бігати. То посівна то жнива. А от синок мера той засуне. То да! Ото мощь. Та і нахер ті трактористи здались.  Європа зерно пришле якщо що. Чи китайці приїдуть у пусті села працювати. вони давно не проти.
   
Може, нас обох призовуть і ми десь перетнемося

Краще тобі зі мною не перетинатися

Та ви не будете й знати що знайомі через ФУП :gigi:
Вже потім як повернетеся після всього, в розмовах хто де був раптом з’ясується що були разом і прикривали один одного.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Та ви не будете й знати що знайомі через ФУП :gigi:
Вже потім як повернетеся після всього, в розмовах хто де був раптом з’ясується що були разом і прикривали один одного.

Думаю, у мене набагато більше шансів опинитися на фронті, у мене немає конструктивних стосунків (с) із воєнкомом.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Читаю, які "розцінки" на виїзд за кордон, то аж дух перехоплює.((
Це ж озолотяться воєнкоми та держиморди за час війни.  (td)

А чому б не зробити так, щоб ці гроші йшли державі, наприклад, на ті ж потреби ЗСУ?
Зробіть якийсь фонд для ЗСУ. І нехай хто хоче виїхати за кордон сплачує певну суму туди. Хоч щомісячно.

Все одно, хто має гроші і хоче виїхати, то точно виїде.
То на хіба тааааку корупцію розводити? Чи це спеціально в нас так робиться?!.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вчора
Метро Лісова
Матовці спілкуються з хлопом
- пропонуємо получит повістку
прийти в військомат
Пройти медогляд
- не хочу , мені не цікаво
Розвернувся тай пішов геть
 8-:

він жеж сказав - не хочу.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Класика поведінки від Люкса:
1. Збрехати.
2. Обісратися зі своєю брехнею.
3. Сказати, що він пожартував і всіх тролив.

І потім на нову ітерацію.

Чи вважаєш, ми всі забули твою епопею з бляхами та що ти писав щодо України в ті роки? А коли ти пишеш, що я сказки придумую, це ти теж тролиш? Навіть не знаю, як ти примудряєшся бути таким чорноротим...

ну зрозуміло, бла-бла-бла ... не розстраюйся
   
І вибачте, я не розумію як людина з калітсвом може когось вмотивувати піти воювати. (с)

а вот жирный наглый боров с боровятами сможет?
Боевой офицер, пусть и калека намного впечатлительней и вызывает доверие - свой хрест с честью нес

++. рекомендую послухати цього воїна.
АТО. поранення. втрата частини кисті на руці. довга реабілітація. Служба в Афганістані. зараз - інструктор в Азові.  (tu)
відома вже фігура по військових відео від 3 ОШБ Азову.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

и трудовая повинность будет, и военная

і якими методами це буде досягнено, цікаво?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Читаю, які "розцінки" на виїзд за кордон, то аж дух перехоплює.((
Це ж озолотяться воєнкоми та держиморди за час війни.  (td)

А чому б не зробити так, щоб ці гроші йшли державі, наприклад, на ті ж потреби ЗСУ?
Зробіть якийсь фонд для ЗСУ. І нехай хто хоче виїхати за кордон сплачує певну суму туди. Хоч щомісячно.

Все одно, хто має гроші і хоче виїхати, то точно виїде.
То на хіба тааааку корупцію розводити? Чи це спеціально в нас так робиться?!.

Це утопія,таке не можливо реалізувати впринципі. Тому що це узаконення ухилення від мобілізації. Ніколи цього не буде.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Читаю, які "розцінки" на виїзд за кордон, то аж дух перехоплює.((
Це ж озолотяться воєнкоми та держиморди за час війни.  (td)

А чому б не зробити так, щоб ці гроші йшли державі, наприклад, на ті ж потреби ЗСУ?
Зробіть якийсь фонд для ЗСУ. І нехай хто хоче виїхати за кордон сплачує певну суму туди. Хоч щомісячно.

Все одно, хто має гроші і хоче виїхати, то точно виїде.
То на хіба тааааку корупцію розводити? Чи це спеціально в нас так робиться?!.

Це небагато насправді. Уяви, що ти за такі гроші купляєш собі спокійне життя подалі від війни. Це дорого коштує, але потребує безпринципності.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

хз, такі гроші плати це хіба вже мати тверде рішення жити на ПМЖ закордоном.
Бо все мине і рано чи пізно відкриють кордони та  повертатись в Україну розуміючи що ти на вітер викинув 10к. Ну незнаю :-)
Ну або тобі 10к долларів то як 10 гривень що вони є що нема ...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

хз, такі гроші плати це хіба вже мати тверде рішення жити на ПМЖ закордоном.
Бо все мине і рано чи пізно відкриють кордони та  повертатись в Україну розуміючи що ти на вітер викинув 10к. Ну незнаю :-)
Ну або тобі 10к долларів то як 10 гривень що вони є що нема ...

Ну дивись: якщо це останні 10 штук у людини, то, звісно, на фіга це робити. А якщо не останні?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну дивись: якщо це останні 10 штук у людини, то, звісно, на фіга це робити. А якщо не останні?

Та тут справа мабудь не так  в "останні" чи ні.. А про наміри. Якщо в людини умовно останні гроші  і людина остаточно вирішила жити не в Україні то може і заплатити таку ціну. Тим більше що шанс залишитись легально в США і Канаді і в Європах для українців зараз легкий як ніколи ще й потужною підтримкою на місці.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну дивись: якщо це останні 10 штук у людини, то, звісно, на фіга це робити. А якщо не останні?

рік роботи чорноробом десь у Польщі ?
чи півроку десь в Канаді чи у Бритів

яке в сраку пмж, так пів країни з сіл та районів по 10 років катаються на заробітки і хати будують
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

рік роботи чорноробом десь у Польщі ?
чи півроку десь в Канаді чи у Бритів

яке в сраку пмж, так пів країни з сіл та районів по 10 років катаються на заробітки і хати будують

Це хибна стратегія думати виключно про своє виживання замість виживання країни в цілому. Бо якщо що, країни та хатинок по селах ні в кого не буде. Ані в тих, хто залишився, ані в тих, хто сплатив ці 10 штук.

Приклад м'яса з Донбасу мене особисто не надихає.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це утопія,таке не можливо реалізувати впринципі. Тому що це узаконення ухилення від мобілізації. Ніколи цього не буде.
Та воно так.
Але зараз маємо, по суті, узаконену корупцю: всі знають, що можна заплатити і виїхати. І нічого з цим не зробити.
А так хоча б ішли ті гроші на потреби ЗСУ чи нормальну допомогу пораненим воїнам. Це ж величезні суми. В той час, коли військовим багато чого не вистачає.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це хибна стратегія думати виключно про своє виживання замість виживання країни в цілому. Бо якщо що, країни та хатинок по селах ні в кого не буде. Ані в тих, хто залишився, ані в тих, хто сплатив ці 10 штук.

Приклад м'яса з Донбасу мене особисто не надихає.

діти чинуш, прокурорів,депів,суддів, тобто всіх тих хто уособлює держапарат, так не думають, як в принципі їх батьки
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

діти чинуш, прокурорів,депів,суддів, тобто всіх тих хто уособлює держапарат, так не думають, як в принципі їх батьки

Ти писав про манюпасів, не пересмикуй. У багатих батьківщини немає. Мова про простих людей, які хочуть перечекати війну на соцплюшках, а потім повернутися або легалізуватися в Європі (і так само повернутися за потреби). Може статися так, що повертатися їм доведеться не в ту країну, з якої вони поїхали.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Бо все мине і рано чи пізно відкриють кордони та  повертатись в Україну розуміючи що ти на вітер викинув 10к. Ну незнаю :-)

Головне щоб не пізно,  бо шанси дожити до того відкриття падають і падають.
   

Цю тему переглядають:

PRom, joracheb, WMax, pin2, electo, Ruza (+ 1 прихованих) і 33 гостей
 
Повна версія