Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лгбт

Re: Лгбт

бо дві жінки в ліжку - то мистецтво, а два мужика...юльо..тану нах...навіть уявляти гидко

а якщо спортивні лазером депільовані)) ахахаха
   
Re: Лгбт

А два мужики з однією жінкою? То теж мистецтво? :)

мужик і дві жінки :super:
   
Re: Лгбт

Прикинь, а по факту це ж така сама гомосятина  :gigi:

нє
полизати клітор, то не фуя в сраку..
   
Re: Лгбт

Вони є жертвами нездорових суспільних стосунків
відповідно, можуть жити як є, можуть лікуватися, можуть приховуватися - як завгодно, але не популярізувати та не вважати це "варіантом норми"

це міф якій розпосюджують віруючи
   
Re: Лгбт

нє
полизати клітор, то не фуя в сраку..

а хуй полизати? )) ахх
чи думаешь що дівчата кайфують від горлового? ))
   
Re: Лгбт

є така херня в юрістів. "Вік згоди". В нас сношати будьщо молодше 16 років є злочіном і караеться, навіть, як воно саме того хоче. І це правільно.
А якщо вони двоє молодше 16 ти років? Кого карати?
   
Re: Лгбт

а якщо спортивні лазером депільовані)) ахахаха

та їбись з мужиками, мені пофік
тільки давай без реклами
   
Re: Лгбт

комусь подобается запах гівна
кайф
хтось любить щоб йому насцяли на морду)
   
Re: Лгбт

А якщо вони двоє молодше 16 ти років? Кого карати?
а нікого. Обох раніше на облік в ДКМ брали. Зараз не знаю, мабуть всім пофіг.
   
Re: Лгбт

та їбись з мужиками, мені пофік
тільки давай без реклами

так я з мужиками не ебусь і бажання нема)
   
Re: Лгбт

мужик і дві жінки :super:
Поганий варіант. Не посачкуєш.
   
Re: Лгбт

а хуй полизати? )) ахх
чи думаешь що дівчата кайфують від горлового? ))

ти точно пишеш зі знанням справи....

   
Re: Лгбт

так я з мужиками не ебусь і бажання нема)

і тому два дні підряд тебе ця тема мучить))
   
Re: Лгбт

ти точно пишеш зі знанням справи....

заздриш? )
   
Re: Лгбт

і тому два дні підряд тебе ця тема мучить))

хай бог милує
щоб мене це мучило)
   
Re: Лгбт

Фуп одужує. Ще б суспільство…
   
Re: Лгбт

Фуп одужує. Ще б суспільство…

радує що молодь у нас абсолютно адекватна
і слава Богу
є надія на суспільство
тільки час потрібен
   
Re: Лгбт

заздриш? )

Чому я маю заздрити?
Бля, не сайопуй своєю гамасятіною
Мені пофік хто з ким
Але коли це нав'язують, то це ще гірше веганів
   
Re: Лгбт

Число заражений оспой обезьян «непропорционально высоко среди гомосексуальных и бисексуальных мужчин», сообщает Daily Mail.

Британские медики предположили, что оспа обезьян может передаваться и половым путем, так как шесть из девяти зараженных англичан являются геями
   
Re: Лгбт

Число заражений оспой обезьян «непропорционально высоко среди гомосексуальных и бисексуальных мужчин», сообщает Daily Mail.

Британские медики предположили, что оспа обезьян может передаваться и половым путем, так как шесть из девяти зараженных англичан являются геями

Наш Изя вапасности  :(
   
Re: Лгбт

Ви мене вибачте, я розумію звісно, треба якось розряжатися. Але починати стопіццот п***а гілок, та обговорювати клітори, гівно та сечу, коли в сусідній гілці про штурм Сіверськодонецька, це вже занадто :X
   
Re: Лгбт

це міф якій розпосюджують віруючи

ага
а ще вони примушують плодитися та множитися
та годувати цицьками
ось якби не вони - яке б чудове життя було! ;)
   
Re: Лгбт

Гідність гомосексуаліста треба шанувати як гідність будь-якої особи, його треба поважати як громадянина і як людину у всіх його правах. Однак люди, які живуть гомосексуальним життям, не можуть вимагати права на одруження або на те, щоб мати дітей.

Чому?  :shuffle:
Чим шлюб гомосексуалістів відрізняється від шлюбу гетеросексуалів?
   
Re: Лгбт
nik

изя покайся
   
Re: Лгбт

геї зробили чимало доброго людству
але запускають дофаміновий механізм в себе в мозку не так, як інші
через це самі потерпають, і іншим життя немає
всім допоможе воздєржаніє
   
Re: Лгбт

Придадим этому вопросу актуальности

   
Re: Лгбт
nik

геї зробили чимало доброго людству


изя, ты слышал???


изя покайся
   
Re: Лгбт

є така херня в юрістів. "Вік згоди". В нас сношати будьщо молодше 16 років є злочіном і караеться, навіть, як воно саме того хоче. І це правільно.
як раз в Україні немає такого юридичного визначення) там ціла ковбаса, якщо неполовозрілий, а такий за нашим законом молодший за 14 (хоча багато 13-ти річних би посперечалися). інший випадок там ще і 16 років. але торкається тільки старших. ОК досягнув один 16 тільки но, інший за пів року - і маємо, треба провадження.
але я не про те.. начебто немає стосунків між 15-ти та 16-ти річними, чи 13-14. є та дофіга - судити це - божевілля, але закон не має визначення чи це так, чи не так. чи то 14, чи 15 чи 16...
ще інша мова про ЛГБТ, про що я й казав - там немає розділення в який спосіб. неповнолітні однієї статі в усі часи мали між собою сексуальні стосунки за згодою і тут нічного не зробити. а з того все і починається. не так що я проти, просто вказую, що ці всі дискусії про те, хто кого там зваблює і як треба дорослим бути на сторожі моралі - це пошуки чорної кішки в темній кімнаті.
тому таких судових справ і немає - якщо нічого не стало публічним то і кінці в воду. а далі за аналогією йде до старших, повнолітніх. мінімум 90% ніхто ніколи не викриває. тому я думаю ці всі закони популізм та піар, doing for nothing. точніше заспокоїти себе "ми зробили все можливе" і дитяча мораль під захистом, але пофігу, що це в плані моралі нікому не допоможе, окрім вже зовсім зловмисників. висновок простий -  говорити про вік в контексті обговорення ЛГБТ це дике невігластво.

Останнє редагування: 21 травня 2022 02:21:19 від Dimka
   
Re: Лгбт

В мене на дворі сусідський кіт періодично гвалтує неполовозрілу кицьку і вона кричить. Мій кіт на них дивиться але цією кицькою не займається - мабуть відчуває, що вона йому поки не підходить.  А  яка організація займається правами тварин?
   
Re: Лгбт

Нема ще одного пункту:

" Підерасти мають право і можуть  робити все, що хотіти, але не мають права рекламувати свою підерастію. "

Я буду голосувати саме за цей пункт.
   
Re: Лгбт

Нема ще одного пункту:

" Підерасти мають право і можуть  робити все, що хотіти, але не мають права рекламувати свою підерастію. "

Я буду голосувати саме за цей пункт.

Можеш дати визначення "рекламувати" в даному контексті?
   
Re: Лгбт

Нема ще одного пункту:

" Підерасти мають право і можуть  робити все, що хотіти, але не мають права рекламувати свою підерастію. "

Я буду голосувати саме за цей пункт.
Цікаво, щось я не біг-бордів не бачив з рекламою, ні в телевізії, ні спеціальних рекламних буклетів ніхто не роздавав. Скидається на узькоруський наратив.
Бо якщо там раз на рік прайд парад то реклама, тоді так само "Пробіг під каштанами", то нав'язлива реклама сімейних цінностей, що може образити тих, хто обрав несімейний шлях в житті і має таке конституційне право. Чомусь їх ніхто не називає наприклад "кроликами-єбарями" по аналогії з "підерастами". Так, а що, потроху рухаємось в Европу де кожен має право на своє життя без образ і подвійних стандартів))

Останнє редагування: 21 травня 2022 04:43:18 від Dimka
   
Re: Лгбт

Ви мене вибачте, я розумію звісно, треба якось розряжатися. Але починати стопіццот п***а гілок, та обговорювати клітори, гівно та сечу, коли в сусідній гілці про штурм Сіверськодонецька, це вже занадто :X
це своєрідний, тимчасовий психологічний захист для дописувачів у гілці. Можливість на кілька хвилин витіснити зі свідомості Сіверськодонецьк, Маріуполь, Херсон, Бучу… згадати солодке довоєнне життя
   
Re: Лгбт

Нема ще одного пункту:

" Підерасти мають право і можуть  робити все, що хотіти, але не мають права рекламувати свою підерастію. "

Я буду голосувати саме за цей пункт.

Були незручні випадки, коли ледь не повівся на рекламу?  ;o
   
Re: Лгбт

Нема ще одного пункту:

" Підерасти мають право і можуть  робити все, що хотіти, але не мають права рекламувати свою підерастію. "

Я буду голосувати саме за цей пункт.

Це якраз у хуйла закон такий
   
Re: Лгбт

Можеш дати визначення "рекламувати" в даному контексті?

рекламувати - по перше казати шо це - норма. гомосексуалізм - це анормальне явище.

тому не можна вчити дітей педерастії, розказувати їм про це в підручниках.

не можна показувати педерастію в рекламі, по телебаченню, тощо.
   
Re: Лгбт

так але те що робиться зараз у штатах - то взагалі алярм. зтирають визначення мама - тато. кажуть що чоловіки можуть народжувати і робити аборти.

заставляють вживати ці довбані пронауни - він / вона / воно. і ще наказувати якщо вжив невірно...
   
Re: Лгбт

так але те що робиться зараз у штатах - то взагалі алярм. зтирають визначення мама - тато. кажуть що чоловіки можуть народжувати і робити аборти.

заставляють вживати ці довбані пронауни - він / вона / воно.

 ;o

Ого, як над вами знущаються! Я б казав - викреслити їх зі словника нафіх!
   
Re: Лгбт

так але те що робиться зараз у штатах - то взагалі алярм. зтирають визначення мама - тато. кажуть що чоловіки можуть народжувати і робити аборти.

заставляють вживати ці довбані пронауни - він / вона / воно. і ще наказувати якщо вжив невірно...

Ну воуки підзаїпали, я згоден..... але для мене особисто це не трагедія, то активісти з іншого боку роблять з цього трагедію....... Трагедія - це коли, наприклад, твій район обстрілюють артилерією, і тобі треба якнайшвидше вибиратись звідси незважаючи на те що у тебе хвора мама......
   
Re: Лгбт

Ну воуки підзаїпали, я згоден..... але для мене особисто це не трагедія, то активісти з іншого боку роблять з цього трагедію....... Трагедія - це коли, наприклад, твій район обстрілюють артилерією, і тобі треба якнайшвидше вибиратись звідси незважаючи на те що у тебе хвора мама......
шо там в Каліфорнії вже артилерія стріля?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія