Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Вроді це ж тебе тягав по малолєтству 50-річний фраєр? Зав'язуй пиячити, бо потім твої одкровення тобі ж боком і вилазять.

Ірландська плєчова видала все, на що була здьобна її стареча пам'ять  :lol:
Ну давай п***а ще щось викривальне  :weep:
p.s. хто тебе і як по малолєтству тягав по хлівам і свинарникам я навіть і слухати не хочу  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

І ото воно щось там про якусь мораль піздилинькає…

Класіка: найморальнішими стають пляді, що виходять в тираж. Да, пожирателька ірландської прострочки ?  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

Блєацтатєльний що ти можеш сказати в своє оправданіє?
Не можу не спитати, а якщо канадійська халява створена була для всіх потерпаючих українців, могла Бяка її оформити онлайн, не відриваючи дупи від золочених стільців своєї миргородської садиби?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти б окуляри до носа присунула б і роздивилась би, хто першим про дальнобій почав і кому ця тема ближче.  Бо кидаєшся на всіх без розбору.

Шуша, ось тут тупа пиcдoся почала зажигати про "трассу"
( так хто перший почав на кого кидатися?)——




Та ніхто б тобі й слова не сказав——
Якби ти просто поіхала як біженка —перечекати важкі часи(
Але ж ти сама написала тут що ідеш на пару тижднів з метою надурити Канаду на 3 штуки((
А вже зараз хвостом крутиш що "треба готувати плацдарм"

За "плацдарм" я особисто до тебе не маю ніяких зауважень——це правильне рішення.


Тоді якого хєра ти від мене хочеш, чучєло ? :lol:
Хвостом крутить твоя баба на трасі, утирок.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Класіка: найморальнішими стають пляді, що виходять в тираж. Да, пожирателька ірландської прострочки ?  :D

Ну Залата без хати залишилась. В неї вибору немає. А ось коли тупий кьольнській пітушара щось там кукурікає, тим паче до жінкі у воюючій краіні… то вже дніщє.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Навіщо це тобі, ірландська халявщиця ? Твій потягв же пішов  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну Залата без хати залишилась. В неї вибору немає. А ось коли тупий кьольнській пітушара щось там кукурікає, тим паче до жінкі у воюючій краіні… то вже дніщє.

Така ж пітушара і ця ірландська халявщиця, що підтримує пітушару. Обоєрябоє.
p.s. в цій гілці я наводила приклад переселенців з Херсонщини, що на Закарпатті плетуть сітки. Але цій старій лярві потрібен був шмат та пожирніше.
А тепер воно тут п***а про те, що я, бач, посміла чогось захотіти від Канади ! Курва заздрісна  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

Класіка: найморальнішими стають пляді, що виходять в тираж. Да, пожирателька ірландської прострочки ?  :D
Головне, аби було що згадати, не заздри п'яничка. :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нащо ти тут на сльозу пробиваєш?



Знайшов, чому заздрити. Взагалі розум від жадоби загубив.

Зе разочок(——
Ти придурюєшся чи свідомо вибираєш те що тобі вигідно прокоментувати?

1. Де я тут "на сльозу пробиваю"?—— описав умови "довоєнних ковбасників"
2. Де про заздрощі щось було?((——
Ще б я тупій пuсді заздрив) або коз"інському гівну))
   
Re: Все менше охочих повертатись



Урод, це ти написав чи хто ?

   
Re: Все менше охочих повертатись

Головне, аби було що згадати, не заздри п'яничка. :laugh:

Тобі точно буде що згадати, плечова  :lol:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Закінчуйте вже ці срачі!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Головне, аби було що згадати, не заздри п'яничка. :laugh:

Так воно бухає((
От на якому грунті тупе бабисько зійшлося в екстазі з коз"інським гівном(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не можу не спитати, а якщо канадійська халява створена була для всіх потерпаючих українців, могла Бяка її оформити онлайн, не відриваючи дупи від золочених стільців своєї миргородської садиби?

Поправочка - не для всіх потрепаючих украінців, а для всіх украінцв без виключення. Онлайн -ні. Весь сенс у тому щоб приземлити людей в Канаді. Це як лоукости білет до Норвегіі 5 Евро, але як ти тількі там сядеш то витратиш 15 Евро тількі на пиво.  ;)
Ви що і вправду вважаєте що канадський уряд такий тупий і за так роздає гроші? Хе-хе.
Це як Вія каже - соціал дають, алеж витрачай його тількі в Німетчині. Ви вважаете вони так украінців підтримують, хе-хе вони совю єкономіку підтримують. Це назвається «вертолетние деньгі». Вони всі до цента повернуться до бюджету краіни і дадуть розгін
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не можу не спитати, а якщо канадійська халява створена була для всіх потерпаючих українців, могла Бяка її оформити онлайн, не відриваючи дупи від золочених стільців своєї миргородської садиби?

Так, звичайно я її оформила онлайн і навіть мені паспорт з готовою візою Новою Поштою надіслали   :beach:
* на цьому місці ірландську халявщицю розриває нахєр і її трєбухою забризкує стіни ночлєжки*  :laugh:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Закінчуйте вже ці срачі!

Спакойна, це тільки розминка - процес пізження МММщика і ірландської халявщиці ще попереду  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну Залата без хати залишилась. В неї вибору немає. А ось коли тупий кьольнській пітушара щось там кукурікає, тим паче до жінкі у воюючій краіні… то вже дніщє.
Уточнення, квартира в мене залишилася. Потрощена але вціліла, недавно навіть нові вікна держава встановила. За що велика дяка державі і окремо пану Зеленському, пану Єрмаку, майстрам і всім причетним.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Така ж пітушара і ця ірландська халявщиця, що підтримує пітушару. Обоєрябоє.
p.s. в цій гілці я наводила приклад переселенців з Херсонщини, що на Закарпатті плетуть сітки. Але цій старій лярві потрібен був шмат та пожирніше.
А тепер воно тут п***а про те, що я, бач, посміла чогось захотіти від Канади ! Курва заздрісна  :D

Ні, вона не підтримує пітушару. То просто вона не зовсім вірно розуміє ту програму КУАЄД
   
Re: Все менше охочих повертатись

   
Re: Все менше охочих повертатись

Спакойна, це тільки розминка - процес пізження МММщика і ірландської халявщиці ще попереду  :D
Щас півлітри бургундського вдудлить і з грудями наперевіс в атаку  :lol:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ні, вона не підтримує пітушару. То просто вона не зовсім вірно розуміє ту програму КУАЄД

Боюсь, що вона вже мало що розуміє взагалі  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зе разочок(——
Ти придурюєшся чи свідомо вибираєш те що тобі вигідно прокоментувати?

1. Де я тут "на сльозу пробиваю"?—— описав умови "довоєнних ковбасників"
2. Де про заздрощі щось було?((——
Ще б я тупій пuсді заздрив) або коз"інському гівну))

Та не було в тебе тяжкого життья, все в тебе було добре - шопінг, футбогочкі, кгосовочкі. Які нахєр 14 людей в одній кімнаті? Футбогочкі Айсбегк Серьонька, футбогочкі Айсбегк були. Всі тобі тоді заздрили - ти ж сам писав
   
Re: Все менше охочих повертатись

Спакойна, це тільки розминка - процес пізження МММщика і ірландської халявщиці ще попереду  :D

Тупа пucдoся, ти можеш "відпіздити" хіба мій хуй язиком(
Але я погидував би жирною потворою(
( це ж тебе тут "баняком" називали?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я прокинувся вранці
не застелене моє ліжко
Якось все пішло дуже стрімко
Якось не по плану обійми

Залишив холодний сніданок
сьогодні йду на світанку
Ти зі мною будеш на фото
Щоб я завжди міг пригадати

Я бачу яскраві сни
Летять мої ластівки
Там дім де я не бачив горя
Повітря свіже та прозоре
Від літа та до зими
Летять мої ластівки
Я повернусь додому дому
Мамо скоро скоро скоро скоро

Ех блін, повернусь додому, а там

Ластівки ластівки ластівки
Ромашки ромашки ромашки
Вишні черешні сливки
У моєму серці назавжди
   
Re: Все менше охочих повертатись

Така ж пітушара і ця ірландська халявщиця, що підтримує пітушару. Обоєрябоє.
p.s. в цій гілці я наводила приклад переселенців з Херсонщини, що на Закарпатті плетуть сітки. Але цій старій лярві потрібен був шмат та пожирніше.
А тепер воно тут п***а про те, що я, бач, посміла чогось захотіти від Канади ! Курва заздрісна  :D

Та який нахєр шмат? Ти чуєш вона без житла та рідного Бахмуту та Ізюму залишалася. Нахєр надо такий «жирний шмат», ворогу не позаздриш таке
   
Re: Все менше охочих повертатись

Спакойна, це тільки розминка - процес пізження МММщика і ірландської халявщиці ще попереду  :D

І ти дуже оптимістична , зважаючи на твій вік та проблеми зі здоров"ям(——
Скільки в тебе там того "попереду"((
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та який нахєр шмат? Ти чуєш вона без житла та рідного Бахмуту та Ізюму залишалася. Нахєр надо такий «жирний шмат», ворогу не позаздриш таке

Але мізків це їй, потворі чорноротій,  не додало.  :bueee:
p.s. все ок з її житлом - вона вище пише. Паклони кладє Зєлічкє і ЛІЧНА його руководітєлю - єрмаку  :weep:
p.p.s. цуко....який паноптикум....і ось вся ця блядота обирала нам владу - а потім здриснула в Ірландію і звідтам гавкає, що хтось посмів про Канаду думати...Який пистець... :facepalm1:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Шота сік гєя заклинило  :weep:
Слухай, а ти розумієш, що після всього скоєного, після того, як ти на%%бував людей в МММ ти, якщо ти, звичайно порядна людина - ти повинен був застрілитися ?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ви що і вправду вважаєте що канадський уряд такий тупий і за так роздає гроші? Хе-хе.
Мдє? Мені здавалося, що я достатньо вправно дала зрозуміти, що мене не переконали ваші теорії.
Напевне моя іронія надто тонка матерія для розуміння.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Але мізків це їй, потворі чорноротій,  не додало.  :bueee:

"Потвора чорнорота"—— подружайка твоя з передбаннику(——
Таке ж саме жирне та уйобіщне чмо)
( нагадай кого з вас тут "баняком" називали?
( чи "виваркою"?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Шота сік гєя заклинило  :weep:
Слухай, а ти розумієш, що після всього скоєного, після того, як ти на%%бував людей в МММ ти, якщо ти, звичайно порядна людина - ти повинен був застрілитися ?

"Поклянешся здоров"ям дитини"(с) що я "найобував людей"?——
Чи зіл"єшся як подружайка жирна?(
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мдє? Мені здавалося, що я достатньо вправно дала зрозуміти, що мене не переконали ваші теорії.
Напевне моя іронія надто тонка матерія для розуміння.

Можливо. То ваше особисто з Бякою. Але я намагаюсь бути обєктивним.
   
Re: Все менше охочих повертатись

"Поклянешся здоров"ям дитини"(с) що я "найобував людей"?——
Чи зіл"єшся як подружайка жирна?(

Ну давай, поклянись здоров'ям  дитини, як ти чесно будував піраміду   :D  Я вся вніманіє :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Але мізків це їй, потворі чорноротій,  не додало.  :bueee:
здрасті, Бяка заговорила про чиюсь чорноротість. Досягнення.
Коротше я коклєти жарити, попереджаю бо вчора ти майже здуріла в очікуванні поки я пиріжки з капустою готувала.
   
Re: Все менше охочих повертатись

"Поклянешся здоров"ям дитини"(с) що я "найобував людей"?——
Чи зіл"єшся як подружайка жирна?(

Тобто МММ то не найобування людей?
А олівець на проіздний теж аж ніфіга не найобування?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Нє, МММ - то бізнес  :weep: 
   
Re: Все менше охочих повертатись

Паклони кладє Зєлічкє і ЛІЧНА його руководітєлю - єрмаку
р.p.s. цуко....який паноптикум....і ось вся ця блядота обирала нам владу - а потім здриснула в Ірландію і звідтам гавкає, що хтось посмів про Канаду думати...Який пистець...
* на цьому місці канадську халявщицю розриває нахєр і її трєбухою забризкує стіни ночлєжки*
Прошу присутніх зафіксувати факт самознищення, шляхом розриву пердака.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну давай, поклянись здоров'ям  дитини, як ти чесно будував піраміду   :D  Я вся вніманіє :)

Ти затупа щоб тобі щось "пояснювати")——
Писдyй "на трасу", на пігулки може насосеш(
   
Re: Все менше охочих повертатись

здрасті, Бяка заговорила про чиюсь чорноротість. Досягнення.
Коротше я коклєти жарити, попереджаю бо вчора ти майже здуріла в очікуванні поки я пиріжки з капустою готувала.

Киздуй давай до каклєт - хоч якийсь толк від тебе буде на цьому світі  :D
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти затупа щоб тобі щось "пояснювати")——
Писдyй "на трасу", на пігулки може насосеш(

Опа....а це злив, нє ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія