Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві націоналісти побилися з поліцією, 56 затриманих

Ви мабуть так і не зрозуміли що таке рівність.. (((
Рівність це і є свобода. Це клімат в якому як в офшорі можуть працювати і люди і гроші, без цього наш економічний успіх НЕ МОЖЛИВИЙ
на цьому фото. символічну Європу захищають від українського бидла , на щастя захищають успішно, а були випадки коли їх не слабо п***а.. Україна провалила головний тест на рівність. Передайде вістання виблядкам з с 14


Ну от, ще одна кацапська консерва розкрилася...
   
Ну от, ще одна кацапська консерва розкрилася...
В чому я  кацапська косерва? погортайте ленту фейсбуку і ах.у.єйте від бидляцтва .. Кжен через оодного підтримують насильство на адресу ЛГБТ - це нрмально? Це шлях в Росію , НАЙКОРОТШИЙ
Ви хочете європеської безпеки, європейських стандартів, і при цьому п-из-дити тих кого Ви не розумієте? , ну то я Вам повідомляю що в найближчий перспективі ВИ ТЕЖ БУДЕТЕ В МЕНШИНІ , "п-і-дораси як не люблять ЛГБТ", навіть назву Вам доречну склав

Останнє редагування: 18 червня 2018 13:16:00 від Vadym Noskoff
   
В чому я  кацапська косерва? погортайте ленту фейсбуку і ах.у.єйте від бидляцтва .. Кжен через оодного підтримують насильство на адресу ЛГБТ - це нрмально? Це шлях в Росію , НАЙКОРОТШИЙ
Ви хочете європеської безпеки, європейських стандартів, і при цьому п-из-дити тих кого Ви не розумієте? , ну то я Вам повідомляю що в найближчий перспективі ВИ ТЕЖ БУДЕТЕ В МЕНШИНІ , "п-і-дораси як не люблять ЛГБТ", навіть назву Вам доречну склав

На підтвердження своїх ідей ти повинен заявити, що ти не проти того,
щоб твої онуки були геями, лесбіянками, зоофілами, некрофілами,
та іншими демократами.
   
яка нах цивілізованість?
1.націоналісти зібрались на свою акцію, повідомили про це владу відповідно до закону. без зброї. це мирна акція рівно доти, доки активісти не здійснюють інших агресивних дій.
2. поліція в порушення конституції та інших законів обмежили киян в праві на свободу пересування майже на добу.перекрили центральні станції метро.
3. поліція порушила права українців на мирне зібрання перешкоджаючи їм попасти на мітинг націоналістів.
4. поліція силою разігнала мірний мітінг націоналістів без жодних підстав.
5.організатори та спонсори мітінгу прайд є іноземні організації.
6. значна частина учасників є громадянами інших країн, в тому числі рф.

цивілізованість виражається в нормальних країнах у відношенні до незахищенних та слабких - дітей, інвалідів, пенсіонерів.
так от...вчора...понятт я "свобода" було знищенно саме поліцією. іноземні громадяни та геї не можуть бути чимось кращі за націоналістів, значна частина з яких є убд. не мала права поліція все це робити з громадянами України, що б догодити іноземним геям та лізбухам. це неповага до власного народу ідо рівності ніякого відношення не має.

1. У  ваших соціал-націоналістів серед спонсорів також є іноземні організації, дуже схожі на Хуйлостан.
2. Також серед керівників  соціал-націоналістів є представникі Русского национального единства (Хуйлостан)
3. Серед учасників також є громадяни "інших країн" (Хуйлостан).
4. Діють у більшості випадків соціал-націоналісти в унісон (узгоджено) з протилежною стороною конфлікту (Сценарій вочевидь спільний і написаний в Хуйлостані).
5. І мета в соціал-націоналістів однакова з Хуйлостаном - зруйнувати українську владу.
6. І словоблуддям соціал-націоналісти займаються так само віртуозно, як і хуйлостанські пропагандони.
   
1. У  ваших соціал-націоналістів серед спонсорів також є іноземні організації, дуже схожі на Хуйлостан.
2. Також серед керівників  соціал-націоналістів є представникі Русского национального единства (Хуйлостан)
3. Серед учасників також є громадяни "інших країн" (Хуйлостан).
4. Діють у більшості випадків соціал-націоналісти в унісон (узгоджено) з протилежною стороною конфлікту (Сценарій вочевидь спільний і написаний в Хуйлостані).
5. І мета в соціал-націоналістів однакова з Хуйлостаном - зруйнувати українську владу.
6. І словоблуддям соціал-націоналісти займаються так само віртуозно, як і хуйлостанські пропагандони.

дійсно є певна кількість громадян рф котрі воювали чи досі воюють за Україну і вбивають своїх зємєль. ти проти?

все інше тупа брехня фсбшного бота. :K
   
да, но удивительно ли на самом деле ЭТО?

я постепенно прихожу к выводу, что удивляться надо как раз "стремлению стать полноценным членом Европы".

и даже не стремлению, а тому, как оно уживается в сознании с национализмом, совком, другими самыми темными инстинктами и убеждениями и социальным инфантилизмом.

когда-то кто-то очень правильно заметил, что говорить о свободном обществе можно тогда, когда права меньшинства в нем гарантированы.

не будет тут ничего хорошего, увы :(  слишком много пидopoв в плохом значении этого слова.
100%

Какой на хрен европейский выбор, если на ФУПе нацики не только не стесняются своего гофобства, но и кичатся им и даже угрожают тем, кто не похож на них. Дремучее невежество, замешанное на комплексах неполноценности - вот основа украинских нациков.
   
100%

Какой на хрен европейский выбор, если на ФУПе нацики не только не стесняются своего гофобства, но и кичатся им и даже угрожают тем, кто не похож на них. Дремучее невежество, замешанное на комплексах неполноценности - вот основа украинских нациков.

чувак...ти вже тут на фупі набазрів на ст.161 кку...ти в курсі? :weep:
   
да і ще...піздов від поліціїї вигребли 3 свящкенники-один КП і два протестанти...це перемога я вважаю. (tu)
   
чувак...ти вже тут на фупі набазрів на ст.161 кку...ти в курсі? :weep:

Чувак! Ты за свой базар отвечаешь? Ты вначале хотя бы буквы научись правильно печатать, а потом только пытайся общаться на уровне законов Украины. Такие как ты позорят Украину!
   
Чувак! Ты за свой базар отвечаешь? Ты вначале хотя бы буквы научись правильно печатать, а потом только пытайся общаться на уровне законов Украины. Такие как ты позорят Украину!
відповідаю. чи може хочеш мене особисто спитати?
   
100%

Какой на хрен европейский выбор, если на ФУПе нацики не только не стесняются своего гофобства, но и кичатся им и даже угрожают тем, кто не похож на них. Дремучее невежество, замешанное на комплексах неполноценности - вот основа украинских нациков.
Я хренею без баяна! Це я ще й маю соромитися того, що у мене гоміки викликають непереборну огиду?????
Твої дітки в школу ще ходять чи онучки? От коли твоєму хлопчику в школі почнуть оповідати, що гомосеки - це норма, і він почне любити сусіда, отоді я подивлюся на твою перекошену морду. Це поки що ти вумний теоретик.
   
відповідаю. чи може хочеш мене особисто спитати?
Да!Сегодня жду у центрального входа МВД на Богомольца 10 в 17:30
Придёшь?
   
Да!Сегодня жду у центрального входа МВД на Богомольца 10 в 17:30
Придёшь?

 :lol:
   
зозуля, ти? :weep:
   
Я хренею без баяна! Це я ще й маю соромитися того, що у мене гоміки викликають непереборну огиду?????
Твої дітки в школу ще ходять чи онучки? От коли твоєму хлопчику в школі почнуть оповідати, що гомосеки - це норма, і він почне любити сусіда, отоді я подивлюся на твою перекошену морду. Це поки що ти вумний теоретик.

Мой сын взрослый и умный мужчина и прекрасно понимает, что надо остерегаться таких как ты, а не гомосексуалистов. Такие как ты только позорят украинскую нацию своими дремучими гомофобными заявлениями.
   
зозуля, ти? :weep:
Чё? Обоссался от страха?  :D
Ты ж со мной на уровне соблюдения уголовного кодекса хотел поговорить. Вот я и приглашаю тебя встретиться и поговорить. Сегодня жду в 17:30 у входа в МВД на Богомольца 10.

Останнє редагування: 18 червня 2018 15:10:21 від oleg kievsky
   
там оказывается  врядах девочек-лесбиянок и мальчико-редискагеев маршировали несколько послов в тч канады и норвегии, с немецкого посольства, с европарламента...во т было б прикольно если б в толпу ворвались попы с националистами (?) и начали их бить ногами с криками за русь святую! за скрепы православные!  :lol:
   
да, но удивительно ли на самом деле ЭТО?

я постепенно прихожу к выводу, что удивляться надо как раз "стремлению стать полноценным членом Европы".

и даже не стремлению, а тому, как оно уживается в сознании с национализмом, совком, другими самыми темными инстинктами и убеждениями и социальным инфантилизмом.

когда-то кто-то очень правильно заметил, что говорить о свободном обществе можно тогда, когда права меньшинства в нем гарантированы.

не будет тут ничего хорошего, увы :(  слишком много пидopoв в плохом значении этого слова.

Я более оптимистичен.
Просто удивляюсь что на форуме много дремучих персонажей, в обычной жизни конечно не так.
   
там оказывается  врядах девочек-лесбиянок и мальчико-редискагеев маршировали несколько послов в тч канады и норвегии, с немецкого посольства, с европарламента...во т было б прикольно если б в толпу ворвались попы с националистами (?) и начали их бить ногами с криками за русь святую! за скрепы православные!  :lol:

Славянское единство рвется из души!
Бей ..., спасай....! Потрібне підставити!
   
Мой сын взрослый и умный мужчина и прекрасно понимает, что надо остерегаться таких как ты, а не гомосексуалистов. Такие как ты только позорят украинскую нацию своими дремучими гомофобными заявлениями.

твоє твердження про "син умный мужчина" дискриминує та ображає тих фупчиків: у кого не син, а дочка, але вони хотіли сина; тих фупчиків, котрі не можуть мати дітей;тих фупчиків, у кого син не розумний. тому прошу більше не хизуватися розумовими здібностями своєї дитини не робити наголос на його статі.  :D 
   
Чё? Обоссался от страха?  :D
Ты ж со мной на уровне соблюдения уголовного кодекса хотел поговорить. Вот я и приглашаю тебя встретиться и поговорить. Сегодня жду в 17:30 у входа в МВД на Богомольца 10.

Надеюсь в этот раз без бит обойдется?
А то фуповские традиции такие традиции...
   
Надеюсь в этот раз без бит обойдется?
А то фуповские традиции такие традиции...
Я же чту Уголовный Кодекс в отличие от некоторых )))
   
там оказывается  врядах девочек-лесбиянок и мальчико-редискагеев маршировали несколько послов в тч канады и норвегии, с немецкого посольства, с европарламента...во т было б прикольно если б в толпу ворвались попы с националистами (?) и начали их бить ногами с криками за русь святую! за скрепы православные!  :lol:

Там ще й попи були? Брали участь у бійках?
Ех, комуністів їм на допомогу не вистачало! Гей-паради точно не вписувалися у моральний кодекс юного ленінця та будівника комунізму! :)
Какую страну потеряли!
   
посол норвегии с каким-то бородачем


 Посол Німеччини Ернст Райхель (ліворуч) та державний міністр Німеччини з питань Європи Міхаель Рот (по центру)


залищучка и хармс


посол канады


мальчики/девочки


попы
   
твоє твердження про "син умный мужчина" дискриминує та ображає тих фупчиків: у кого не син, а дочка, але вони хотіли сина; тих фупчиків, котрі не можуть мати дітей;тих фупчиків, у кого син не розумний. тому прошу більше не хизуватися розумовими здібностями своєї дитини не робити наголос на його статі.  :D 
А я попрошу больше не указывать мне что и как писать))) если нарушаю УК, то пишите заявление в соответствующие инстанции, а не занимайтесь 3.14добольством )))
   
посмотрел фотки, в основном безобидная молодежь, я бы сказал позитивная, европейская какая-то, с той стороны - озлобленные скрепоносцы с перекошенными фейсами а-ля "адиннарод"

   
Кстати, на это раз было намного меньше ЛОМов. - судя по реакции парады равности становятся обыденным делом.

Кстати, тем кому не нравятся гей - парады. Напишите в посольства западных стран , что Вы лично думаете по поводу участников маршей и чтобы вы делаете чтобы таких= маршей больше в Украине не было. И обязательно попросите дать ответ на свой адрес.
   
посмотрел фотки, в основном безобидная молодежь, я бы сказал позитивная, европейская какая-то, с той стороны - озлобленные скрепоносцы с перекошенными фейсами а-ля "адиннарод"

Показати зображення...

Не пущать!!! А ежели кто посмеет, то дадим в харю!!! Найдите отличие между российскими шовинистами и украинскими нациками!
   
А я попрошу больше не указывать мне что и как писать))) если нарушаю УК, то пишите заявление в соответствующие инстанции, а не занимайтесь 3.14добольством )))
чому ж? я вважаю, що ви своїми дописами зневажаєте та дискриминуєте бездітних фупчиків та фупчиків, у яких дитина із розумовими розладами,  ви завдаєте їм моральних страждань. фактично ви, на мій погляд, нацист.
   
там оказывается  врядах девочек-лесбиянок и мальчико-редискагеев маршировали несколько послов в тч канады и норвегии, с немецкого посольства, с европарламента...во т было б прикольно если б в толпу ворвались попы с националистами (?) и начали их бить ногами с криками за русь святую! за скрепы православные!  :lol:

У меня вот крутилась аналогия.. - Кизяки, вот ближайший аналог с14(88), дружин итд.
Только не хватает нагаек. Но компенсируется свето - шумовым представлением которым они всегда радуют.
   
геями, лесбіянками, зоофілами, некрофілами

пан дійсно не бачить різниці між першими двома опціями, третьою і четвертою?
   
 Якийсь шабаш гомофілів.
 Так само виправдовували владу з піліцією, коли ті просували антимайдан.
 Поліцейська держава - і по факту гноблення громадян, а за стилем пропаганди.
 Янукович2 діє.
   
пан дійсно не бачить різниці між першими двома опціями, третьою і четвертою?
  А в чому різниця? Всі засуджуються традиційним суспільством.
  Завтра скажуть, що любити баранів - це прояв гуманізму, і Ви волатимете за свободу баранофілів.
  І знайдете прірву аргументів.
  І скажете, що той, хто проти - сам латентний баранофіл.
  Все прогнозовано.

  ПиСи. Де смайли пропали?
   
Дуже показова гілочка - вся сепарня, мусорські і порохоботи за збоченців і проти здоров'я нації.

З нетерпінням чекаю на гей парад у Львові, особисто привітаюсь  :laugh: 
   
Дуже показова гілочка - вся сепарня, мусорські і порохоботи за збоченців і проти здоров'я нації.

З нетерпінням чекаю на гей парад у Львові, особисто привітаюсь  :laugh: 
  Колаборанти ховаються за гаслами про демократію, рівність прав...
  Тут така сама історія.
  Технології брехні в дії.
   
На підтвердження своїх ідей ти повинен заявити, що ти не проти того,
щоб твої онуки були геями, лесбіянками, зоофілами, некрофілами,
та іншими демократами.

Аби син не став геєм, треба, щоб його батько не був п...ром.
   
і проти здоров'я нації. Naції
   
Аби син не став геєм, треба, щоб його батько не був п...ром.

Це складна логіка для скрепних кізячків української версії  :gigi:
   
Це складна логіка для скрепних кізячків української версії  :gigi:

Але ж і ця меншина  теж потребує нашого захисту!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія