Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві націоналісти побилися з поліцією, 56 затриманих

А я щось не помітив щоб геї закликали до гейства.
Навпаки я бачу аж занадто активну увагу до них з боку різних сектантів накшталт виї.
Та триста літ мені всралися ці п-і-д-а-р-а-с-и, не хочу їх ні чути, ні бачити. Але ж вони у вічі лізуть, як ті таргани, нема спасу.
Перший гей, якого я побачила вживу - це Льоша Гончаренко, який нині звіздить у політиці, а колись терся на телебаченні. А, ще Лещенка вживу бачила на якомусь журналістському движі під АП, але я тоді не знала, що він з цього прайду. Огидно.
Вчора на бенкеті була у подруги, і там одним словом згадав хтось, що завтра гидота буде марширувати. На обличчях всіх гостей я прочитала відразу, і інакше бути не могло. Мої близькі і рідні одностайні в цьому питанні, нам таке не треба.
 Чого не вистачає п-і-д-о-р-а-м,так ніхто і не розуміє. Ну давайте я завтра зоофілом стану і почну волати, що я хочу узаконити шлюб з козою. Далеко підемо.
   
мы по-любому именно к такому обществу и придем.
как бы развитие технологий предполагает такой путь .
нормы морали придется сильно пересмотреть.
Ви перебільшуєте можливості медицини, На щастя, медицина так і залишилася мистецтвом, а не наукою, дещо медицина може, але далеко не все.
   
І це все заради оцієї купки гівномісів? Та пройшли б собі, ніхто б і не помітив

https://twitter.com/view/status/1008237331751559168

Так на них напад чинити безпечно, на відміну від сепарського гадюшника в Одесі чи Харкові.
   
Та триста літ мені всралися ці п-і-д-а-р-а-с-и, не хочу їх ні чути, ні бачити. Але ж вони у вічі лізуть, як ті таргани, нема спасу.
Перший гей, якого я побачила вживу - це Льоша Гончаренко, який нині звіздить у політиці, а колись терся на телебаченні. А, ще Лещенка вживу бачила на якомусь журналістському движі під АП, але я тоді не знала, що він з цього прайду. Огидно.
Вчора на бенкеті була у подруги, і там одним словом згадав хтось, що завтра гидота буде марширувати. На обличчях всіх гостей я прочитала відразу, і інакше бути не могло. Мої близькі і рідні одностайні в цьому питанні, нам таке не треба.
 Чого не вистачає п-і-д-о-р-а-м,так ніхто і не розуміє. Ну давайте я завтра зоофілом стану і почну волати, що я хочу узаконити шлюб з козою. Далеко підемо.

Так якого хуя (вибачте) ви полізли їх бити?  Через те що не розумуєте чого їм не вистачає? Хіба ті фріки чимось відрізняються від вас зі смолоскипами?*  :laugh:
   
Йобане село, що переїхало до міст

прям як ти до Львова  :laugh:
   
Так якого хуя (вибачте) ви полізли їх бити?  Через те що не розумуєте чого їм не вистачає? Хіба ті фріки чимось відрізняються від вас зі смолоскипами?*  :laugh:

++
   
C14 news - резерв
12 год ·
Багато медіа перекрутили події, які сталися зранку. Активісти не нападали на поліцію і не блокували рух, оскільки рух на дорогах був перекритий ще з ночі самою поліцією. Всі вулиці в центрі були непрохідні.

Просто поліція побила і заарештувала близько 50 чоловік, які зібралися на акцію протесту проти гей-параду. Активісти не робили ніяких порушень і радикальних дій.

Це все можна на власні очі побачити на відео з місця подій.

ТАКОЖ НА ВІДЕО В КІНЦІ ВИДНО ЯК ВИПИХУЮТЬ АКТИВІСТІВ У "КОРИДОР" ПОЛІЦІЇ, ДЕ КОЖНОГО Б'ЮТЬ І ШТОВХАЮТЬ.

Навіть смішно виглядає. Хоробрі менти б'ють, коли тягнуть крізь стрій поліцаїв одну людину. Тридцять проти одного.

Перший напад поліції відбувся (на відео) біля пам'ятника Грушевському. Другий напад стався на уцілілих поблизу Оперного театру. Там затримали усіх, хто не був побитий під час першого нападу.

Керував розгоном керівник патрульної поліції Києва Юрій Зозуля. Під Зозулею хитається крісло, оскільки він минулого року аналогічно дав команду на безпричинне побиття зборів жителів проти будівництва автозаправки на вулиці Ревуцького. Зозуля нещодавно повернув у систему патрульної поліції Києва систему "щоденної кількості складених протоколів". Через це у Юрія виникали бійки на внутрішніх нарадах з іншими поліцейськими. Репутація поліцейського упала до нуля навіть в рядах поліції. Вірогідно Зозуля панічно шукає порятунку для кар'єри. І тому дав наказ на ідіотське побиття активістів, які виступали проти гей-параду. Зозуля сподівається, що статус "гей-поліцая" перекриє скандал "щоденної норми ментовських протоколів".

...

Вчора увечорі для гей-параду перекрили рух на багатьох вулицях в центрі Києва. Закрили три станції метро. Рух вулицями перекрили повністю. І для пішоходів, і для автомобілів. Кияни не могли потрапити додому, якщо не мали паспорту, що проживають на очеплених вулицях.

Сьогодні зранку на пустих перекритих вулицях зібралося близько сотні активістів, які протестували проти гей-параду. Активісти зібралися увечорі та ночували біля пам'ятника Грушевського.

До гей-параду залишалося ще чотири години. В шостій ранку поліція жорстко побила та залила газом учасників мирної акції протесту.

Точна кількість поранених ще встановлюється. Одному 17-річному хлопцю зламали ногу. Багато струсів мозку та забоїв ребер.

"Беркутами" украдено багато особистих речей. Мобільні телефони, відеокамери, гаманці, кепки, спальники, каремати.
   
Кожна мразь що тут топить проти націоналіств буде покарана.
Коли влада буде наша, всі ваші дані будуть у нас.
   
Кожна мразь що тут топить проти націоналіств буде покарана.
Коли влада буде наша, всі ваші дані будуть у нас.

 :lol:  Ось це і є лице націоналізму. неддиктатори ї....ні.
Вас не буде при владі ніколи.

Останнє редагування: 18 червня 2018 07:46:35 від Serge_D
   
:lol:  Ось це і є лице націоналізму. неддиктатори ї....ні.
Вас не буде при владі ніколи.
-----------------------------------------
 У вас,у пі...орів, теж...
   
:lol:  Ось це і є лице націоналізму. неддиктатори ї....ні.
Вас не буде при владі ніколи.

Отримали феєричної п***а від поліції, тепер залишається хіба скиглити в бложеках...
   
Патріотів не зупинити.
   
мы по-любому именно к такому обществу и придем.
как бы развитие технологий предполагает такой путь .
нормы морали придется сильно пересмотреть.
Неизвестно.
   
Поки що така кастомізація дітей вважається неетичною, але це якраз той випадок, коли в недалекому майбутньому її приймуть за норму
Придется упразднить понятие "отец" и "мать". Детей делать только под заказ, с набором заданных параметров. Тех, кого не забрали, воспитывать с детства в детдомах как обслугу на любой тип запросов.
Цена детской жизни будет сведена в ноль, будет процветать педофилия, так как богатые пары геев или лесбиянок будут заказывать себе детей именно для сексуальных развлечений.
Подрастая,  такие дети никогда не будут иметь матери или отца даже в чисто номинальном смысле, так как семьи чаще всего будут полностью однополыми. А там где нет, то другой пол будет иметь именно ребенок, в то время как "родители" будут геями или лесбиянками.
 Естественные роды  станут официально преследуемым актом, а нормальные семьи будут преследоваться как аморальный архаичный пережиток.
Чтобы иметь права, если это нормальная семья, мужчина или женщина будут проходить психиатрическое освидетельствование, где доктор гей или лесбиянка будут устанавливать опасны ли они для общества,  или нет.
В результате, боясь общественной обструкции,  такие семьи будут распадаться или скрывать факт своего существования.
Дети рожденные в таких семьях будут поражаться в правах как генетически несовершенные, имеющие пожизненный недостаток естественного рождения. В последствии естественные роды будут запрещены, а все-таки рожденные таким образом - изыматься и умерщвлятся, как источник генетической опасности для существующего общества.
Появятся генномодифицированн ые дети, где мальчик будет иметь два анальных отверстия, для удобства "родителей", а девочка, к примеру, три груди, или отросток ввиде члена выше лобка, или длинный язык.
Короче говоря, такой утопический мир меня не завораживает и не прельщает. Потому надеюсь, что современные моральные устои выстоят в этой битве.

Останнє редагування: 18 червня 2018 11:13:39 від Артем_Днепр
   
Появятся генномодифицированн ые дети, где мальчик будет иметь два анальных отверстия, для удобства "родителей", а девочка, к примеру, три груди, или отросток ввиде члена выше лобка, или длинный язык.


 :facepalm:  какая бурная фантазия
   
Народ , мушу Вам зізнатися..  здається розлюбив фашизм.. Що до націоналізму ще не впевнений .. Але ці виблядки  С14, і азовці (свобода здається зовсім здохла) які зайняли націоналістичну нішу, або працюють відверто на Росію або це хибна гілка ..
Після іх активності на марші рівності , я завжди буду розглядати С 14 через призму диструктивних дій для іміджу України.
   
Мы хотим стать цивилизованной европейской страной???

Кто это мы??? Вот эти нацики и леваки для которых слова свобода есть пустой звук??
   
По поводу Жени Карася, Игоря Луценко и других "братьев по оружию". Всегда я с ними был на  одной стороне баррикад в борьбе против бандитов и коррупционеров. Но никогда не буду вместе с ними воевать против нацменьшинств и гомосексуалистов. Более того, я , зокоренелый 100% лесбиян, буду защищать гомосексуалистов и нацменьшины от нападок нациков. Свобода - это когда большинство защищает права меньшинства. Уверен, что об этом определении свободы большинство нациков даже не слышало.
   
Народ , мушу Вам зізнатися..  здається розлюбив фашизм.. Що до націоналізму ще не впевнений .. Але ці виблядки  С14, і азовці (свобода здається зовсім здохла) які зайняли націоналістичну нішу, або працюють відверто на Росію або це хибна гілка ..
Після іх активності на марші рівності , я завжди буду розглядати С 14 через призму диструктивних дій для іміджу України.
=============================
Ну що до фашизму,то це різновид соціальної диктатури,а усіляку соціальну диктатуру я і сам не люблю. Але гнати на Азов,де багато героїв,які віддали своє  життя за Україну...  Я вам так скажу... Це порохоботи сраті замутили кампанію по дикридитації патріотів,всі ці істерики,всі ці повтори про "цинічних бандер" від цієї барижної свині... нехай корупціонерів сажають заради хоча б іміджу. Бо що таке С14? Розігнали циганву,що стала таборами на вокзалах та городських парках-де була поліція?!!! Чи у нас влада тільки кіоски може зносити? А протести проти гомосексуалістів,точніше проти їх парадів довбанутих... то це таке. Я те ж проти гей-парадів. Але кого вони і як і де (як вони ж пишуть у гаслах:" Будь де! Будь з ким" Будь як!" (дурдом)) :facepalm:  ,то їх приватна справа.  Ця Вінницька ОПГ при владі певної національності вже всіх заїпла,тому для них патріоти-вороги.
   
=============================
Ну що до фашизму,то це різновид соціальної диктатури,а усіляку соціальну диктатуру я і сам не люблю. Але гнати на Азов,де багато героїв,які віддали своє  життя за Україну...  Я вам так скажу... Це порохоботи сраті замутили кампанію по дикридитації патріотів,всі ці істерики,всі ці повтори про "цинічних бандер" від цієї барижної свині... нехай корупціонерів сажають заради хоча б іміджу. Бо що таке С14? Розігнали циганву,що стала таборами на вокзалах та городських парках-де була поліція?!!! Чи у нас влада тільки кіоски може зносити? А протести проти гомосексуалістів,точніше проти їх парадів довбанутих... то це таке. Я те ж проти гей-парадів. Але кого вони і як і де (як вони ж пишуть у гаслах:" Будь де! Будь з ким" Будь як!" (дурдом)) :facepalm:  ,то їх приватна справа.  Ця Вінницька ОПГ при владі певної національності вже всіх заїпла,тому для них патріоти-вороги.

 Вольер зигует фюреру нации ... приехали.
   
=============================
Ну що до фашизму,то це різновид соціальної диктатури,а усіляку соціальну диктатуру я і сам не люблю. Але гнати на Азов,де багато героїв,які віддали своє  життя за Україну...  Я вам так скажу... Це порохоботи сраті замутили кампанію по дикридитації патріотів,всі ці істерики,всі ці повтори про "цинічних бандер" від цієї барижної свині... нехай корупціонерів сажають заради хоча б іміджу. Бо що таке С14? Розігнали циганву,що стала таборами на вокзалах та городських парках-де була поліція?!!! Чи у нас влада тільки кіоски може зносити? А протести проти гомосексуалістів,точніше проти їх парадів довбанутих... то це таке. Я те ж проти гей-парадів. Але кого вони і як і де (як вони ж пишуть у гаслах:" Будь де! Будь з ким" Будь як!" (дурдом)) :facepalm:  ,то їх приватна справа.  Ця Вінницька ОПГ при владі певної національності вже всіх заїпла,тому для них патріоти-вороги.

Ви мабуть так і не зрозуміли що таке рівність.. (((
Рівність це і є свобода. Це клімат в якому як в офшорі можуть працювати і люди і гроші, без цього наш економічний успіх НЕ МОЖЛИВИЙ
на цьому фото. символічну Європу захищають від українського бидла , на щастя захищають успішно, а були випадки коли їх не слабо п***а.. Україна провалила головний тест на рівність. Передайде вістання виблядкам з с 14
   
Ви мабуть так і не зрозуміли що таке рівність.. (((
Рівність це і є свобода. Це клімат в якому як в офшорі можуть працювати і люди і гроші, без цього наш економічний успіх НЕ МОЖЛИВИЙ
на цьому фото. символічну Європу захищають від українського бидла , на щастя захищають успішно, а були випадки коли їх не слабо п***а.. Україна провалила головний тест на рівність. Передайде вістання виблядкам з с 14
Показати зображення...
Який зв'язок між п-і-д-а-р-а+с-а-м-и і економічним успіхом? Транш свіжий дадуть?
   
Мы хотим стать цивилизованной европейской страной???

Кто это мы??? Вот эти нацики и леваки для которых слова свобода есть пустой звук??

яка нах цивілізованість?
1.націоналісти зібрались на свою акцію, повідомили про це владу відповідно до закону. без зброї. це мирна акція рівно доти, доки активісти не здійснюють інших агресивних дій.
2. поліція в порушення конституції та інших законів обмежили киян в праві на свободу пересування майже на добу.перекрили центральні станції метро.
3. поліція порушила права українців на мирне зібрання перешкоджаючи їм попасти на мітинг націоналістів.
4. поліція силою разігнала мірний мітінг націоналістів без жодних підстав.
5.організатори та спонсори мітінгу прайд є іноземні організації.
6. значна частина учасників є громадянами інших країн, в тому числі рф.

цивілізованість виражається в нормальних країнах у відношенні до незахищенних та слабких - дітей, інвалідів, пенсіонерів.
так от...вчора...понятт я "свобода" було знищенно саме поліцією. іноземні громадяни та геї не можуть бути чимось кращі за націоналістів, значна частина з яких є убд. не мала права поліція все це робити з громадянами України, що б догодити іноземним геям та лізбухам. це неповага до власного народу ідо рівності ніякого відношення не має.
   
Який зв'язок між п-і-д-а-р-а+с-а-м-и і економічним успіхом? Транш свіжий дадуть?

такая же прямая связь как между фашизмом и крахом Германии.
   
яка нах цивілізованість?
1.націоналісти зібрались на свою акцію, повідомили про це владу відповідно до закону. без зброї. це мирна акція рівно доти, доки активісти не здійснюють інших агресивних дій.
2. поліція в порушення конституції та інших законів обмежили киян в праві на свободу пересування майже на добу.перекрили центральні станції метро.
3. поліція порушила права українців на мирне зібрання перешкоджаючи їм попасти на мітинг націоналістів.
4. поліція силою разігнала мірний мітінг націоналістів без жодних підстав.
5.організатори та спонсори мітінгу прайд є іноземні організації.
6. значна частина учасників є громадянами інших країн, в тому числі рф.

цивілізованість виражається в нормальних країнах у відношенні до незахищенних та слабких - дітей, інвалідів, пенсіонерів.
так от...вчора...понятт я "свобода" було знищенно саме поліцією. іноземні громадяни та геї не можуть бути чимось кращі за націоналістів, значна частина з яких є убд. не мала права поліція все це робити з громадянами України, що б догодити іноземним геям та лізбухам. це неповага до власного народу ідо рівності ніякого відношення не має.
Врать прекращай!

Нацики пришли на перекрёсток улиц в 6 утра чтобы никому не мешать?
   
Ви мабуть так і не зрозуміли що таке рівність.. (((
Рівність це і є свобода. Це клімат в якому як в офшорі можуть працювати і люди і гроші, без цього наш економічний успіх НЕ МОЖЛИВИЙ
на цьому фото. символічну Європу захищають від українського бидла , на щастя захищають успішно, а були випадки коли їх не слабо п***а.. Україна провалила головний тест на рівність. Передайде вістання виблядкам з с 14
Показати зображення...

власне...дегенерати цього і не скривають. що і потрібно було довести. українці-бидло...гомосєкі носітєлі цивілізації. :facepalm1:
   
власне...дегенерати цього і не скривають. що і потрібно було довести. українці-бидло...гомосєкі носітєлі цивілізації. :facepalm1:
Вы крайне удивитесь, но я считаю что  гомосексуалисты такие же как Вы )))
   
Врать прекращай!

Нацики пришли на перекрёсток улиц в 6 утра чтобы никому не мешать?

1.нацики у себе вдома, на відміну від сотен завезених із Канади, Німеччини, РФ, Нідерландів найнятих за гроші акторів та активистів лівацьких організацій, які існують за гроші різних іноземних фондів.
2. нацики мають рівно такі ж права на свою політичну акцію, і вони про свою акцію повідомили владу відповідно до закону.
3. поки вони не вчинили жодного пряву фізичної агресії їх акція - мирний мітінг і захищається законом.
   
Ви мабуть так і не зрозуміли що таке рівність.. (((
Рівність це і є свобода. Це клімат в якому як в офшорі можуть працювати і люди і гроші, без цього наш економічний успіх НЕ МОЖЛИВИЙ
на цьому фото. символічну Європу захищають від українського бидла , на щастя захищають успішно, а були випадки коли їх не слабо п***а.. Україна провалила головний тест на рівність. Передайде вістання виблядкам з с 14

-----------------------------------------------
Ні,це ви не зрозуміли,що вони-ЛГБТ повністтю рівні,але хочуть бути БІЛЬШЕ РІВНИМИ та взагалі захопити весь традиційний культурний простір. В чому вони НЕ РІВНІ?!!!! Що їх не влаштовує?!!! Лицемірство все це,збочення та брехня. Це вони лізуть до дітей,до наших дітей,пропонуя їм ЗБОЧЕННЯ як варіант НОРМИ. Та не норма це,а психичне зміннення особистості під впливом дуже лібералізованого вище міри, виховання.

Для тебе українці бидло?! Та йди до сраки! До своїх збоченців!  До дітей ми їх не допустимо! Ніяк!

Останнє редагування: 18 червня 2018 12:21:22 від Wolter
   
Вы крайне удивитесь, но я считаю что  гомосексуалисты такие же как Вы )))
==========================
Ні. Це такі ж як ти... не рівняй нас зі збоченцями. А це ЗБОЧЕННЯ. Бо ніщо інше...
   
річ в тому, що сьогодні нарешті до лідерів націоналістів дійшло, що потрібно боротися не з геями...бо вони є і нічого тут не зробиш...і вони громадяни України із правами такими як у інших. а з іноземними спонсорами та їх посіпаками.
з цього дня тактика націоналістів буде змінена і стане набагато радикальніша саме по відношенню до цих структур, з якої б країни вони не були.
   
==========================
Ні. Це такі ж як ти... не рівняй нас зі збоченцями. А це ЗБОЧЕННЯ. Бо ніщо інше...
Это Вы так считаете. А я считаю, что гомосексалы имеют такие же права как и Вы. И государство обязано защищать их права.
   
річ в тому, що сьогодні нарешті до лідерів націоналістів дійшло, що потрібно боротися не з геями...бо вони є і нічого тут не зробиш...і вони громадяни України із правами такими як у інших. а з іноземними спонсорами та їх посіпаками.
з цього дня тактика націоналістів буде змінена і стане набагато радикальніша саме по відношенню до цих структур, з якої б країни вони не були.

А ... вот оно чего... Оказывается, что всё таки с гомосексуалистами нацики хотели бороться, а теперь нацики захотели бороться с теми, кто их поддерживает на Западе. Это нацики теперь будет бить окна и сжигать машины фонда Сороса?

 
   
Який зв'язок між п-і-д-а-р-а+с-а-м-и і економічним успіхом? Транш свіжий дадуть?
П-Ід_ораси  це ті хто засрав Вам мозок патріотичною хуїтою і продають Вашу активність як партії під конкретні проекти. А геї і лесбіянки це таке саме природне яявище яяк лейкемія , дцп, або діабет ..
Тому Вас тупих баранів немає в парламенті , тому що не можете два кінця звязати свобода це рівність, а не п***а не схожих на себе.. В ВО Свобода ніколи не затримаються розумні люди.  До націоналізму вона немає жодного стосунку тим більше до свободи.. Особисто доо Вас ніяких претензій, Вас поважаю  і вважаю жертвою пропаганди і агітації .
   
А ... вот оно чего... Оказывается, что всё таки с гомосексуалистами нацики хотели бороться, а теперь нацики захотели бороться с теми, кто их поддерживает на Западе. Это нацики теперь будет бить окна и сжигать машины фонда Сороса?


А этих дебилов и купили для подобных действий. :gigi:
   
А ... вот оно чего... Оказывается, что всё таки с гомосексуалистами нацики хотели бороться, а теперь нацики захотели бороться с теми, кто их поддерживает на Западе. Это нацики теперь будет бить окна и сжигать машины фонда Сороса?
приблизно як до сєпарів та колобарантів буде відношення.
   
Появятся генномодифицированн ые дети, где мальчик будет иметь два анальных отверстия, для удобства "родителей", а девочка, к примеру, три груди, или отросток ввиде члена выше лобка, или длинный язык.
:facepalm:  какая бурная фантазия
Подозреваю что у гениальных людей нетрадиционной ориентации фантазия гораздо более бурная чем моя, судя по их нарядам.

Останнє редагування: 18 червня 2018 12:45:18 від Артем_Днепр
   
П-Ід_ораси  це ті хто засрав Вам мозок патріотичною хуїтою і продають Вашу активність як партії під конкретні проекти. А геї і лесбіянки це таке саме природне яявище яяк лейкемія , дцп, або діабет ..
Тому Вас тупих баранів немає в парламенті , тому що не можете два кінця звязати свобода це рівність, а не п***а не схожих на себе.. В ВО Свобода ніколи не затримаються розумні люди.  До націоналізму вона немає жодного стосунку тим більше до свободи.. Особисто доо Вас ніяких претензій, Вас поважаю  і вважаю жертвою пропаганди і агітації .
Це не відповідь на питання. Ще раз питаю - як сексуальні збочення сприяють зростанню економіки?
   
Удивительно что на главном политическом форуме страны, которая стремится стать полноценным членом Европы, в конце второго десятилетия 21 века ВСЕРЬЕЗ обсуждается вопрос о том НУЖНО или НЕ НУЖНО БИТЬ людей, с которыми ты не согласен.

да, но удивительно ли на самом деле ЭТО?

я постепенно прихожу к выводу, что удивляться надо как раз "стремлению стать полноценным членом Европы".

и даже не стремлению, а тому, как оно уживается в сознании с национализмом, совком, другими самыми темными инстинктами и убеждениями и социальным инфантилизмом.

когда-то кто-то очень правильно заметил, что говорить о свободном обществе можно тогда, когда права меньшинства в нем гарантированы.

не будет тут ничего хорошего, увы :(  слишком много пидopoв в плохом значении этого слова.
   
Це не відповідь на питання. Ще раз питаю - як сексуальні збочення сприяють зростанню економіки?
Я Вам нормально відповів , що ГОМОСЕКСУАЛІЗМ нікого стосунку до збочень не має,  І в цій країні крім Вас живуть цивілізовані люди яким соромно за те блядство яке влаштували зазоомбовані пацанчіки, тут юуде Європеський порядок, і кожна меншина буде захищена якщо не пліцією то переконливою більшістю цивілізованих людей , а радикали йдуть на х.у.й .
Якщо я   підтримував с 14 у циганському питанні то тут я за те щоб їх пи.зд.ила поліція. І по циганскому питанню повинна розрулювати поліція а не бізвідповідальні маргінали с 14

Останнє редагування: 18 червня 2018 13:02:40 від Vadym Noskoff
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія