Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що потроху починає доходити хто організував МАЙДАН?

З огляду на те що починають знову розкачувати протести - думаю потроху до людей, які думає головою (в нас ще такі є?) має дійти хто організував наш майдан яким ми так пишаємося...
Звичайно більшість людей на протести вийшли з чистим серецем але невже не зрозуміло що нас постійно розводять як котят??????
   
нас постійно розводять як котят??????

 Пишіть не "нас", а вас, бо мене ніхто не розводить.
   
Раджу почитат тверезий аналіз про минулорічні події
http://zaxid.net/news/showNews.do?paralelni_stsenariy i_podiy_v_ukrayini_ vzimku_20132014_rr&objectId=1332169
   
З огляду на те що починають знову розкачувати протести - думаю потроху до людей, які думає головою (в нас ще такі є?) має дійти хто організував наш майдан яким ми так пишаємося...
Звичайно більшість людей на протести вийшли з чистим серецем але невже не зрозуміло що нас постійно розводять як котят??????


Так не треба бути дурнями! А той , кого розвели, сам у ВСЬОМУ винен....
   
И кто же организовал Майдан?

   

 Пишіть не "нас", а вас, бо мене ніхто не розводить.

А Ви з дойча тут до чого?
   
И кто же организовал Майдан?

той кого ми називаємо хуйлом
   
ще одна мудачуківська падла прокинулась від зимньої сплячки, щоб запостити висер
   
О! Городок вылез! Зарплату кацапы начислять стали! Пшел вон,баааалван! Майдан совершил только одну ошибку-вас не перевешал. Но все еще впереди,все может быть,суки кацапския! :fuck:
   

той кого ми називаємо хуйлом
і всі українці побачать, що майдан це погано, а "в тюрьме ужин, макароны" і стануть  на коліна і покаються і вернуться знову в "святую русь"
   
ще одна мудачуківська падла прокинулась від зимньої сплячки, щоб запостити висер
навіть не знаю що відповісти на такий брєд...
   
О! Городок вылез! Зарплату кацапы начислять стали! Пшел вон,баааалван! Майдан совершил только одну ошибку-вас не перевешал. Но все еще впереди,все может быть,суки кацапския! :fuck:
де моя зарплата? а то шось нічого не бачу  :)
   
И кто же организовал Майдан?

внучка гітлера фрау меркель організувала майдан
   
де моя зарплата? а то шось нічого не бачу  :)
погано працюєте. а Шарій вже в Москві. навіть монтянші жек в Луганську видали
   
О! Городок вылез! Зарплату кацапы начислять стали! Пшел вон,баааалван! Майдан совершил только одну ошибку-вас не перевешал. Но все еще впереди,все может быть,суки кацапския! :fuck:

Воль припини цькувати піплов
   
і всі українці побачать, що майдан це погано, а "в тюрьме ужин, макароны" і стануть  на коліна і покаються і вернуться знову в "святую русь"
перманентне розкачування ситуації це добре? я не впевнений хто перший розкачував але дуже добре що вдалося очолити той хаос який планувався...
   
Так хто організував?
   

той кого ми називаємо хуйлом

Ви теж помиляєтесь. Майдан організували ті, хто отримав владу і здав Крим.
   
до тупныв почало доходити , ви ще дызаэтесь правду, про те хто розтрыляв мойдан.
   

А Ви з дойча тут до чого?

 До чого тут і ви.
   
Так хто організував?
Згадайте побиття від якого все почалося - кілька десятків людей і кілька сотень ментів які спеціально і показово їх били ...
Згадайте як це все транслювали всі канали а особливо канал Інтер....
Подумайте хто збурював...
   
перманентне розкачування ситуації це добре? я не впевнений хто перший розкачував але дуже добре що вдалося очолити той хаос який планувався...
погано. інвесторів відклякує. але вони ще минулого року почали тікати, ще за "міцних господарників". війна тільки прискорила процес
   

Ви теж помиляєтесь. Майдан організували ті, хто отримав владу і здав Крим.

це так пані Лідія безсердечно з вашого боку так розкривати людям очі :lol:  :-B
   
Згадайте побиття від якого все почалося - кілька десятків людей і кілька сотень ментів які спеціально і показово їх били ...
Згадайте як це все транслювали всі канали а особливо канал Інтер....
Подумайте хто збурював...


Збурювачів було ПОВНО, причому всіх сортів!
   
Згадайте побиття від якого все почалося - кілька десятків людей і кілька сотень ментів які спеціально і показово їх били ...
Згадайте як це все транслювали всі канали а особливо канал Інтер....
Подумайте хто збурював...
це правильно. треба було тихо ростріляти. і свідків також
   
И тут хуйло все переиграл?  :cray:
   
це правильно. треба було тихо ростріляти. і свідків також

кілька сотень ментів легко виносять кількох десятків за руки і ноги і пакують - так діють в усіх країнах і навіть в Москві....
   
З огляду на те

 :fuck:

На кацапию, ублюдок! ------------------->
   
Пілять, довга стаття, трохи почитав, бачу, щось не те. Потім лише глянув автора. Тарас Возняк.
Відразу слід попереджати, що цього паскудника статтю показуєш, щоб не марнувати час притомних людей.
   


Збурювачів було ПОВНО, причому всіх сортів!

Без належної підтримки медіа будь яка подія може залишитися майже непоміченою....
   

кілька сотень ментів легко виносять кількох десятків за руки і ноги і пакують - так діють в усіх країнах і навіть в Москві....
винесли вночі. а вранці на майдан не можна було зайти, стільки було людей.
до речі, коли колона від Бесарабки пішла на Майдан, то ялинку і площу ще охороняли міліціонери. але втікли коли побачили масу народу. я бачив на власні очі
   

 :fuck:

На кацапию, ублюдок! ------------------->
вишліть туди весь Львів  (P)
   
винесли вночі. а вранці на майдан не можна було зайти, стільки було людей.
до речі, коли колона від Бесарабки пішла на Майдан, то ялинку і площу ще охороняли міліціонери. але втікли коли побачили масу народу. я бачив на власні очі

ніхто нікого не виносив - всіх били до крові
   
і всі українці побачать, що майдан це погано, а "в тюрьме ужин, макароны" і стануть  на коліна і покаються і вернуться знову в "святую русь"

неінституційна боротьба - велика небезпека бо може керуватись зовнішніми силами.
Нагин Януковича не підписувати угоду, розстріл майданівців під камери й видача цього в ефір, фальстарт Комсомольської Правди про взяття Верховної Ради, "Втеча" Януковича, діяльність диверсійних груп РФ.
Відкрите питання Януковича втемну розіграли чи він був суб'єктом подій?
   
вишліть туди весь Львів  (P)

ти за весь Львів не розписуйся
можеш забиратися лише зі своїм Возняком
   

ти за весь Львів не розписуйся
можеш забиратися лише зі своїм Возняком
ну то коли сволота проголосить Львівську Народну Республіку?
   
Цитувати
ти за весь Львів не розписуйся
можеш забиратися лише зі своїм Возняком

ну це ж треба
хотів слово в слово написати те що і ви
але ви мене випередили



   

неінституційна боротьба - велика небезпека бо може керуватись зовнішніми силами.
Нагин Януковича не підписувати угоду, розстріл майданівців під камери й видача цього в ефір, фальстарт Комсомольської Правди про взяття Верховної Ради, "Втеча" Януковича, діяльність диверсійних груп РФ.
Відкрите питання Януковича втемну розіграли чи він був суб'єктом подій?

Скоріш за все грали Януковичом - але він в останній момент все зіпсував як завжди
   
Цитувати
ну то коли сволота проголосить Львівську Народну Республіку?

о місцевий рагуль-лібераст
у всій своїй сутності
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія